>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 12.11.2018 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
mendeeljev93 762

mendeeljev93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy
Godzina: 20;30
Spotkanie: Bochum - Darmstadt 98

Typ: obie druzyny strzela gola i liczba goli będzie większa niż 2.5
Kurs: 2.10
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Obie drużyny w ostatnim czasie pokazały, że potrafią dobrze postrzelać, ale defensywa trochę kuleję u nich, ale to tylko dodatek o którym chciałem napisać. 3 ostatnie spotkania pomiędzy tymi drużynami zakończyły się wynikiem 2:1 w tym znajdował się jeden klasyczny łamak ht/ft i jeden łamak po drugiej połowie drużyna zdobywa bramkę w 61 minucie, a w 68 już przegrywa 2:1 trudno mi jest uwierzyć w takie przypadki. Darmstadt bilans bramkowy w 5 ostatnich meczach 7-6 a Bochum 8-7 liczby mocno zbliżone. Darmstadt nie jest drużyną która lubi grać na wyjazdach, bo jest pod tym względem 2 drużyną od końca patrząc na statystyki. Spodziewam się dziś wyniku 2-1 dla któreś z drużyn. Powodzonka
⛔100
 
A 706

andrzej4524

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkowka+Plusliga
Godzina: 18 00
Spotkanie: MKS Bedzin- Onico Warszawa
Typ: over 178,5 pkt
Kurs: 1.84
Bukmacher: Unibet
Analiza: Dzisiaj poniedziałek więc oferta bukmachera dosyć uboga, ale na pierwszy rzut oka rzucił mi się mecz naszej Plusligi. Chodzi mi o pojedynek MKS Będzin z Onico Warszawa.. Pierwsza myśl jaka mi się nasuneła to +2,5 seta dla gospopdarzy jednak kurs 1,4 mnie nie przekonuje. A więc uważam że drużyna z Warszawy jest zdecydowanie lepsza i wygra ten mecz jednak nie uważam żeby wygrali z łatwością 3 do 0. Wiadomo że Będzin ma za cel w każdym meczu zbierać jakieś punkty lub walczyć o nie aby utrzymać się w lidze. Z obecna kadra poprostu nic więcej nie są w stanie osiągnąć, ale konsekwencja i małymi krokami oraz szczęściem może im się to udać. A gdzie indziej mają to robić jak nie we własnej hali przed swoimi kibicami. Ich statystyki nie są za ciekawe bo na 6 meczów potarafili wygrać tylko jedno spotkanie ze słabą (póki co) resovią, ale we własnej hali urwali 2 sety Jastrzębskiemu Węglowi, seta niepokonanej Zaksie czy też Skrze także chłopaki walczyć potrafią. Dlatego wydaje mi się że to spotkanie nie zakończy się w 3 setach. Wystarcza 4 normalne sety do pokrycia linii. Dla odważniejszych over 181,5 w unibecie po 2,04 ja jednak biorę trochę niższą linie bo to Plusliga i różne cuda się zdarzają... Pozdrawiam
⛔100
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Polska, PlusLiga
Godzina: 18:00
Spotkanie: MKS Będzin - ONICO Warszawa
Typ: Będzin +2,5 seta
Kurs:
1,62
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Na pierwszy rzut oka ONICO jest dużym faworytem w tym spotkaniu ale Będzin jest bardzo trudnym przeciwnikiem, mimo, że przegrywają większość meczy to nie przegrywają 0:3. Już w poprzednim sezonie Będzin grając u siebie walczył praktycznie z każdym.. wygrywał seta chociażby z ZAKSA, Resovią czy wygrany mecz chociażby z Jastrzębskim, Olsztynem i właśnie z Warszawą, która była mocniejsza niż w tym sezonie.
W tym sezonie Będzin grał już 3 mecze u siebie i w każdym wygrywał minimum seta. Mają solidnych siatkarzy jak A. Buchowski, L. Williams, J. Peszko, B. Grzechnik, A. Ratajczak czy J. Langlois
.
Ja osobiście liczę na bardziej wyrównane spotkanie aniżeli mówią to kursy, nie zdziwię się nawet jeśli Będzin wygra 2 sety po kursie 3... Lecz dla pewności gram min seta.
✅62
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna
Godzina: 23:00
Spotkanie: Tigre - Argentinos Jrs
Typ:
Tigre/nie (wynik meczu/obie strzelą)
Kurs: 2.72

Bukmacher: fortuna
Analiza:
Dziś spróbujemy taką oto kombinacje. Zacznijmy od końca. Goście żeby to określić delikatnie są tragiczni. Tylko 2 bramki strzelone. Jak grając u siebie potrafią jeszcze sprawić niespodzianke to w meczach wyjazdowych to już jest źle. Dziś wydaje mi się,że również mogą mieć problem.Ekipa Tigre na własnych śmieciach potrafiła ze słabszymi zachowywać czyste konto.Licze,że dziś choć raz ukłują i nie dopuszczą rywali do sytuacji strzeleckich bo z kim nie zdobywać pkt jak nie z najsłabszą ekipą ligii.
Licze na skromne 1:0 które przyniesie nam profit po fajnym kursie.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
taured 107

taured

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Polska, Plus Liga
Spotkanie: MKS Będzin - ONICO Warszawa
Typ: 1:3
Kurs: 3,10
Godz: 18:00
Bukmacher: Fortuna
  • Onico ósme miejsce tabelce ligi, stosunek meczów 3-2,
  • Bedzin trzynaste miejsce w tabelce plusligi, stosunek meczów 1-5,
  • Onico bliski stosunek setów (10-8) oraz małych punktów (416-401) - bez rewelacji,
  • Będzin mimo tylu porażek w setach nie tak źle 8-15,
  • Goscie na wyjazdach 1-2, w setach 4-7
  • Gospodarze u siebie 0-3, w setach 4-9
  • Goscie nigdy nie wygrywali do zera na wyjazdach sposród wszystkich 3 wyjazdów,
  • Gospodarze nigdy nie przegrywali u siebie do zera sposrod 3 meczów,
  • Onico dwie kolejne porażki na wyjazdach
  • 3 z 6 meczów Będzina kończyło się wynikami 3-1 dla ich rywali, w tym dwa takie mecz w domu z wszystkich trzech

✅210
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Wybrzeże Kości Sloniowej
Godzina : 16:30
Spotkanie : Moossou vs Armee
Typ : Moossou lub remis
Kurs : 1,78
Bukmacher : 1xbet
Analiza :
Mecz między jednym z najgorszych obecnie zespołów i najlepszym zespołem w tabeli.
Gospodarze tylko 4 pkt
Goście w poprzednim nie prezentowali się tak dobrze jak w tym. Byli chyba na 13 miejscu
Fatalna forma gospodarzy.
Były spore spadki na gosci. Początkowe kursy na win gości wahał się w granicach 2,3.. Obecnie około 1.9.
Spowodowane to jest plotkami o kontuzjach, niskich placach.
Jednak ja wiem, że to tylko plotki.
⛔100
Typ podany równo z godziną rozpoczęcia spotkania. Według regulaminu należy go podać przynajmniej 1 minute przed
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kuczko1997 314

kuczko1997

Użytkownik
Dyscyplina :Koszykówka Litwa
Godzina : 17:00
Spotkanie : Dzukija Alytus-Zalgiris Kaunas
Typ : over 155,5
Kurs : 1.89
Bukmacher : lvbet
Analiza :
Witam wszystkich bardzo serdecznie.Dzisiaj znowu pod lupe wybrałem spotkanie z męskiej koszykówki ligi litewskiej.Jedyne spotkanie w dniu dzisiejszym w tej lidze w 10 kolejce.Mecz pomiędzy Dzukija Alytus a Zalgiris Kaunas zapowiada sie na jednostronny ale wydaje mi się ze gospodarze tanio skóry nie sprzedadzą i beda grali jak równy z równym.Oczywiscie goscie to drużyna o minimum jedną półkę wyższa i jezeli typ ma wejsc to musza dzisiaj rzucic okolo 90 koszy.Wydaje mi sie ze linia jest za nisko wystawiona bo gospodarze na 5 ostatnich spotkań tylko raz nie zdołali pokryć overu ze słabszymi drużynami w lidze.Zaligiris ostatnio jest w bardzo dobrej formie ale ich ostatnie spotkania są dosyc często underowe.Gospodarze grają bardzo słabo w obronie i jezeli ekipa Zalgirisu nie zlekcewazy ich to typ powinien bez problemu wejsc.Na 5 ostatnich bezposrednich starć tylko we dwóch spotkanaich został pokryty dzisiejszy over.Wydaje mi się jednak,że obie ekipy zagrają ofensywnie i pokryją handicap.Powodzenia
✅89
 
bingooo 662

bingooo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - 2. Dania
Godzina: 18:30
Spotkanie: Helsingor-Viborg
Typ: 2 i bts
Kurs: 4,1
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Spotkanie na zapleczu ligi duńskiej, gdzie ostatnia drużyna w tabeli Helsingor podejmuje lidera tabeli Viborg.
Viborg lideruje z 2 punktami przewagi i zaległym meczem nad drugim Silkeborgiem.
Dzisiaj nadarza się okazja zwiększyć przewagę. Viborg na wyjeździe bilans 4 wygranych 1 remis i 2 porażki.
Gole 17 strzelonych, 11 straconych.
Potrafili wygrać z 3 w tabeli Fredericią 2-1 oraz 2 w tabeli Silkeborgiem 3-2.
Z dołu tabeli (jak dzisiejszy rywal) wygrali z Hvidovre 3-1, Lyngby 5-0.
Są silni, ale jak widać, na ogół tracą gola, stąd mój dzisiejszy typ.
Zerknijmy, jak gra ostatnia drużyna w tabeli na swoich śmieciach.
Bilans 3-2-3. Z góry tabeli grali z 3-cia Fredericia polegli 0-1, z 2 gim Silkeborgiem 1-1, z 4 tym Naestved 1-1.
Widać, że u siebie nie stoją na straconej pozycji nawet z najsilniejszymi tej ligi.
Wg mnie jednak dzisiaj polegną po dobrej grze i bramkach z obu stron.
⛔100 powtórzony typ użytkownika katherinna
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna Superliga
Godzina: 23:15
Spotkanie: Newells Old Boys - Defensa
Typ: under 1.5 gola
Kurs: 2.53
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Gospodarze od 2 kolejek nie zdobyli punktów, dziś rywal w ich zasięgu. Obie ekipy bardzo solidnie potrafią grać na własnej połowie i przeszkadzać rywalom. Newells w ostatnich 5 meczach at home aż 4 razy mieli czyste konto. Wpadka z Rosario 1:2 tylko powinna ich tutaj zmotywować. Co do gości to na razie lepsze wyniki od gry. W 5 meczach on road Defensa uciułała aż 13 pkt przy bilansie 6:2 :O .
Co ciekawe aż 5 ostatnich spotkań h2h pomiędzy tymi ekipami zawsze kończyło się 1 bramką, dokładnie jedną. Na moje oko dziś znów zobaczymy mizerny w gole mecz, obie ekipy dobrze radzą sobie w destrukcji.
✅153
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
maer 199,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Włochy - Serie C-B
Godz: 20:45
Spotkanie: Pordenone - U.S. Triestina Calcio 1918
Typ: Pordenone
Kurs: 2.10
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam do Włoch gdzie w tamtejszej Serie C grupie B na Stadio Ottavio Bottecchia zmierzą się ze sobą o ligowe punkty w 11 kolejce ligowej miejscowe Pordenone Calcio a w gości przyjedzie zespół U.S. Triestina Calcio 1918.
Pordenone w tym sezonie ligowym w swoich 10 meczach zdobyło 19 punktów co daje obecnie 3 miejsce w tabeli ligowej natomiast U.S. Triestina Calcio 1918 plasuje się na 6 pozycji z 17 oczkami a tak naprawdę powinna ich posiadać 18 lecz związek odjął jej 1 punkcik.
Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie 3 zwycięstwa, remis oraz przegrana i bilans bramek 6-4 zaś goście na wyjazdach wygrana, 3 remisy oraz 2 porażki z bilansem bramkowym 5-6.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy ostatnio zaliczyli u siebie pierwszą przegraną i na pewno wyjdą na to spotkanie bardzo zmotywowani aby się to nie powtórzyło a goście na wyjazdach wygrali ostatnio dopiero 1 mecz i do tego ze słabym u siebie Renate i moim zdaniem z dużo lepszym rywalem w delegacji sobie nie poradzą i to gospodarze dopiszą sobie do tabeli ligowej komplet 3 oczek.
⛔100
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia, 1 liga
Godzina: 23:00
Spotkanie: Santos SP - Chapecoense SC
Typ: powyżej 11,5 rożnych
Kurs: 2,2
Bukmacher: Totolotek
Analiza:
Typ tylko i wyłącznie oparty na statystykach z poprzednich spotkań obu ekip w których to rożne padały bardzo często w dużych ilościach i linia była nieraz przekroczona:
Santos jako gospodarz: 13-7, 11-6, 4-9, 4-3.
Chapecoense jako gospodarz: 15-3, 4-6, 11-1, 4-5, 8-3.
Jak widać obie drużyny często mocno przekraczają linię i liczę, że dzisiaj będzie podobnie. Poza tym Santos z innymi rywalami jak gospodarz też nieźle wygląda jeżeli chodzi o statystyki rożnych:
Fluminense 12-2
Corinthians 5-2
Atletico PR 12-5
Vasco 9-6
Sao Paulo 4-4

⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom