>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

11. kolejka Bundesligi (9.11-11.11.2018)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
11. kolejka

Kursy od: Fortuna

Borussia-Bayern to hit 11 kolejki w Bundeslidze. Kursy na Borussię wydają się być promocją, którą na pewno pobiorę, bowiem to gospodarze obecnie są w lepszej formie niż Bawarczycy.
Zapraszam do dyskusji, pisania komentarzy oraz podawania typów.​
 
M 58

maxero

Użytkownik
Bukmacher: Fortuna

0:0 - 10.00
Nurnberg - Stuttgart ⛔ 0:2 przebudzenie VLB Stuttgart (pytanie czy chwilowe)
dokładny wynik
Uzasadnienie: Kontuzja pogania kontuzję.
0:1 - 7.80 ⛔ 2:1 Hannover wreszcie wygrał
Hannover - Wolfsburg

dokładny wynik
Uzasadnienie: Spodziewam się nudnego meczu i bardziej defensywnego Hannoveru w odniesieniu do ostatniego spotkania obydwu drużyn.

2/+3.5 - 6.10 ✅ 1:3 Borussia powoli staje się moim czarnym koniem Bundesligi
Werder B. - M gladbach
spotkanie/liczba goli
Uzasadnienie: Borussia będzie walczyć o zachowanie drugiego miejsca w tabeli z drużyną, która może zrównać się zdobyczą punktową, liczę na walkę i wygraną Borussi.
0/+1.5 - 3.90 ⛔ 3:2 było blisko, było równo, ale karny był po jednej stronie :sweat:
Dortmund - Bayern M.

spotkanie/liczba goli
Uzasadnienie: Problemy kadrowe w obronie Borussi i w środku Bayernu wyrównują szansę obu drużyn. Czub tabeli, powinny paść bramki.

2/+3.5 - 8.00
Leipzig - Leverkusen ⛔ 3:0 Leipzig zeruje kolejny wynik :#%$#:
spotkanie/liczba goli
Uzasadnienie: Leipzig gra dla mnie nudną piłkę i wszystko do zera. Czas na przełamanie. Bayer lubi ofensywną grę.

1:1 - 7.70
Hoffenheim - Augsburg ⛔ 2:1 lepsza kondycyjnie okazała się młodzież &quot;wieśniaków&quot;
dokładny wynik
Uzasadnienie: 5/10 remisów obydwu drużyn w ostatnich meczach. Dużo kontuzji z jednoczesnym zdobywaniem goli.
1/-3.5 - 2.91
Eint.Frankfurt - Schalke ✅ 3:0 o mały włos Frankfurt by się za bardzo rozpędził :wait:

spotkanie/liczba goli
Uzasadnienie: Budzący się truposz w starciu z maszyną z Frankfurtu. Zombie w roli gościa zejdzie do defensywy. Spodziewam się mało bramek za to może paść dużo stałych fragmentów gry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
gazowana-smietana 1,6K

gazowana-smietana

Użytkownik
Borussia Dortmund DNB @ 2,40 unibet ✅
Trzeba kuć żelazo póki gorące. W ostatnich tygodniach można było fajnie zarobić grając przeciwko Bawarczykom, którzy jak wszyscy wiemy są w nie małym dołku. Oczywiście, wszyscy wszystko zarzucają Niko Kovacovi i mimo wszystko myślę, że jest tak, iż po głowach niektórych chodzi to, aby grać trochę na jego zwolnienie, broń Boże nie jest to żaden argument co do tego spotkania. Prawda jest taka, że stary dobry Bayern takich Greków w Niemczech to rozjechał by walcem jak choć by to robi City. Wymęczone zwycięstwo z Mainz, remis z Freiburgiem, porażka gładka i mogło być o wiele wiele więcej z Monchengladbach, teraz Borussia i szczerze mówiąc myślałem, że na BVB grających u siebie będą kursy bardziej wyrównane a tutaj jak dla mnie mimo wszystko mały prezencik. Dortmund jest na fali bez dwóch zdań. Wraca wypoczęty Alcaser, który w LM oczywiście grać nie może i wystrzelił niesamowicie, niczym Salah po przyjściu z Romy do Poolu. Reusa w końcu i miejmy nadzieję, że już tak pozostanie, przestały tropić te nieszczęsne kontuzje i wygląda na prawdę solidnie. BVB jest u siebie piekielnie mocne z Atletico wykonali plan o 200% normy. Gdyby to spotkanie było na Alianz Arenie to bym się mimo wszystko bał, ale 2,40 na DNB Borussi to trzeba po prostu zagrać. Nie pogardził bym takim kursem na czyste zwycięstwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
darnoks55 107

darnoks55

Użytkownik
Hannover - Wolfsburg
Typ : Wolfsburg wygra przynajmniej jedną połowę @ 1.70 fortuna ⛔⛔

Trudno się tu doszukiwać niewiadomo jakich argumentów moim zdaniem Wolfsburg zaczyna coraz lepiej sobie radzić było to widać w meczu z Dortmundem że raczej w tym sezonie nie będą musieli walczyć o utrzymanie a może nawet powalczą o europejskie puchary, sprowadzony z holenderskiej ligii Weghorst za ponad 10 mln euro zaczyna powoli coś strzelać 3 bramki w ostatnich 4 meczach w tym jedna Hannoverowi z którym Wolfsburg 10 dni temu wygrał 2:0 w pucharze Niemiec licze na powtórke tego wyniku dzisiaj o 20:30 na HDI Arena w Hannoverze. Do tego dorzucam wyżej wspomnianego Holendra
Strzeli Bramkę : Weghorst @ 3.35 fortuna ✅✅
 
M 991

mily1993p

Użytkownik
Liga Europy nie dała za bardzo zarobić więc biorę się za Bundeslige ???? dziś pod lupę 3 spotkania i oczywiście rzuty rożne.
Werder Brema - Borussia Mönchengladbach. Dwa zespoły które sobie radzą więc widowisko będzie na pewno. Co do rzutów rożnych to Gospodarze średnio na 5 ostatnich spotkań wykonali ich 5,2 a Goście 7,4. Już te liczby przekraczają znaczne proponowaną linię. Do tego patrząc na 2 ostatnie bezpośrednie mecze linia 9,5 też została przekroczona. Liczę na mecz walki, co za tym idzie dużo rożnych z przewagą w tych stałych fragmentach Borussii.
Hoffenheim - Augsburg. Tutaj dużo nie będę pisał od razu przejdę do rzutów rożnych. Gospodarze średnio na 5 ostatnich spotkań wykonali 6,4 rożnych a Goście 4,4. Więc kolejny raz w samych liczbach widać pokrytą linię. Jak ja to widzę dziś ? Gospodarze prowadzą i dominują grę wykonują ok 7 rożnych resztę dorzucają Goście i wszyscy zadowoleni.
Borussia Dortmund - Bayern Monachium. Mówią i piszą Hit Kolejki. A ja widzę mecz wielkiej walki Bayern który ma co udowodnić i Borussia która będzie chciała wykorzystać &quot;słabszą&quot; formę rywala. Jaki będzie wynik ? Kto wygra ? Tego nie wiem mnie interesują rzuty rożne ???? Obie drużyny radzą sobie świetnie z tym stałym fragmentem gry Gospodarze tego spotkania średnio na 5 ostatnich meczy wykonali 8 rzutów rożnych a Goście 10 rzutów rożnych. Widzimy zatem, że linia 9.5 spokojnie przez liczby jest pokrywana, czasami przez sam Bayern. Sprawdziłem jeszcze wszystkie mecze w tym sezonie w lidze pod względem linii 9,5 tych drużyn. Borussia jak i Bayern przekraczali tą linie w 60% swoich meczy. Liczę dziś na dynamiczną grę i co by nie mówiono o Bayernie ja uważam, że będzie dominował i spokojnie sam zbliży się do tej linii a Borussia dorzuci coś od siebie.
Moja propozycja:
Werder Brema - Borussia Mönchengladbach
Typ główny: + 9,5 rzutów rożnych
Kurs: 1.73 ✅
Typ poboczny: + 10,5 rzutów rożnych @2.23 ✅
Typ poboczny: Borussia + 4,5 rzutów rożnych @2.0 ✅
Hoffenheim - Augsburg
Typ główny: + 9,5 rzutów rożnych
Kurs: 1.86 ✅
Typ poboczny: Hoffenheim + 5,5 rzutów rożnych @1.93 ✅
Borussia Dortmund - Bayern Monachium
Typ główny: + 9,5 rzutów rożnych
Kurs: 1.60 ⛔
Typ poboczny: + 10,5 rzutów rożnych @2.02 ⛔
Typ poboczny: Bayern + 5,5 @1.76 ✅
Typ dla odważnych: + 11,5 rzutów rożnych @2.65 ⛔
Powodzenia !!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Dortmund - Bayern

Typ: Bayern powyżej 6,5 RR ⛔ 6 RR, po 6 minutach było 3 rożne dla Bayernu i pomyślałem, że wejdzie spokojnie, niestety dla typu w tym meczu było wszystko oprócz cornerów :|
Kurs: 2.45
Bukmacher: Unibet
Analiza: Na dziś proponuję typ z niemieckiego szlagieru Dortmund kontra Bayern. Faworytem według buków są mistrzowie Niemiec, jednak obecna forma bardziej przemawia za gospodarzami, ja jednak nie zamierzam typować tu wyniku, a pójdę w stronę rzutów rożnych, a dokładniej w rożne samego Bayernu, jak wiadomo nie od dziś Monachijczycy to istna maszynka do cornerów, pod tym względem mogą się chyba tylko równać Realowi. Bayern ostatnio mimo, że punktuje to bardzo się męczy jeśli chodzi o zdobywanie bramek, ale okazji tworzy sporo a zdecydowana ich większość kończy się stałym fragmentem gry z narożnika boiska. Bayern w ostatnich swoich 5 meczach we wszystkich rozgrywkach zdobywał kolejno 10,7, 8, 14 i 11 RR co daje niesamowitą średnią 10 rożnych na mecz! Jeśli zaś chodzi tylko o mecze wyjazdowe to ta średnia również jest imponująca 9,6 RR na spotkanie (14, 9,10, 7, 8). Gorzej niestety wyglądają trochę statystyki jeśli chodzi o ich bezpośrednie H2H rozgrywane na Signal Iduna Park, tam goście wywalczyli kolejno 6, 2, 9, 4 i 3 RR co daje 4,8 cornera na mecz,ale w tych spotkaniach Bayern regularnie pokonywał BVB 4 razy na 5 ostatnich starć. Dzisiaj myślę że nawet jak wywiozą jakieś punkty z Dortmundu to będą musieli się nieźle namęczyć i nabić trochę tych rożnych, linia jak na Bayern nie jest ustawiona wysoko, ma na to wpływ pewnie bezpośrednia statystyka, ale patrząc przede wszystkim na obecną formę obu ekip jest to dla mnie bet dnia. Myślę, że również linie na rożne obu ekip są warte rozważenia over 11,5 @2,65 czy nawet over 12,5 @3,65. Jeżeli mecz ułoży się tak że to Borussia obejmie prowadzenie a Bayern będzie musiał gonić wynik to uważam, że wszystkie dzisiejsze linie zostaną pokryte.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Borussia - Bayern
Czuję, że w tym spotkaniu posypią się bramki. Po 10 kolejkach BVB prowadzi w Bundeslidze i ma 4 punkty przewagi nad dzisiejszymi rywalami. Borussia swoją pierwszą porażkę w ten sezonie odniosła we wtorkowym meczu ligi mistrzów z Atletico Madryt. To pokazuje jaki progres w grze robi drużyna Luciena Favre. Myślę, że w obecnej dyscpozycji są w stanie zagrozić bramce Neuera kilka razy i zamienic coś na gole.
Z kolei monachijczycy mogą zapomnieć już o tym jak rozgromili Borussie w marcu tego roku aż 6:0. Taki wyczyn jest mało prawdopodobny. Choc może Lewy pokusić się o jakiegoś hat-tricka? Tak czy inaczej Bayern to również ofensywna druzyna, która z Polakiem w składzie może pokusić się o wygrana.
&quot;Der Klassiker&quot; zawsze wiąże się z emocjami, liczę że dzisiaj równiez ich nie zabraknie i zobaczymy otwarty mecz z wieloma bramkami.
Typ: over 3.5 goli @2.41 fortuna
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
mayestro 8

mayestro

Użytkownik
Dortmund - Bayern
Typ: over 3.5 żółtych kartek @1.84 fortuna
Ten mecz to bez wątpienia wielki hit Bundesligi. Większej pikanterii dodaje fakt iż Borussia zajmuje fotel lidera i Bayern traci do nich 4 pkt. Forma ekipy Roberta Lewandowskiego pozostawia dużo do życzenia dlatego liczę na otwarty i agresywny mecz, pełen fouli i walki. Dla odważniejszych polecam większy over to jest 4.5 kartki z tym że fortuna oferuje kurs 2.76 przy czym STS daje 3.09 tak więc zapraszam tam zawrzeć dziś zakład.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom