>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Marathonbet

J 0

justin146

Użytkownik
gościu dostałeś limit 1 euro to dokładaj na to co chcesz zagrać po 50 razy po to 1 euro i nie płacz. poczekaj tylko między zakładem jakieś 2 minuty, troche czasu ci sie zejdzie, ale jak jesteś poważnym graczem to tak sie robi
ja mam limit na 10 euro, ale dokładam i w zasadzie nie widze problemu, nawet po 200 euro w ten sposób idzie zagrać nieraz
W sumie może i nawet bym tak grał ale problem polega na tym , że ja nie mogę drugi raz postawić na to samo zdarzenie nawet gdybym czekał godzinę.
edit
Dokładnie godzinę musze czekać ;) chyba jakiś szczególny limit mi się trafił.
 
byku1705 547

byku1705

Użytkownik
Zobaczyłem, że ktoś coś zapisał w temacie i postanowiłem zerknąć na swoje dawno(3-4lata) nie używane konto, limit 0,51E na wszystko...
 
flloki5 65

flloki5

Użytkownik
Korzysta ktoś obecnie z tego serwisu?
Miałbym kilka pytań odnośnie zasad i limitów.

Wysłałem zapytanie do ich suportu co do akceptowalności polskich graczy/używania VPN-a i otrzymałem taką odpowiedź:
Dear Marathonbet Customer,
 
Thank you for choosing Marathonbet.

Yes, we offer our services to customers from Poland. If when you click "Join Now" on the website you find your Country in the list, that means that we offer our services to customers from that Country.

However, It is each individual customer's responsibility to ensure they comply with their own local, state or national laws in their jurisdiction of residence, or the laws from where they are placing the bet, if different, prior to registering or placing a bet with Marathonbet.com. You can find this on the following link:
https://www.marathonbet.com/en/help/general_rules/betting_laws_restrictions/

We advice not to use VPN to access our site. If you are not able to access the website from your Country you can try using our latest mirror address:
https://www.agballmbet.site/en/

If you have any other query, please do not hesitate to contact again and we will be happy to help you.


 
Kind regards,
Pablo
 
H 70,3K

hagi84

Użytkownik
bubel niesamowity, weryfikacja konta dramat, limity tez po parnascie euro, chyba, ze lige mistrzow chcesz i inne gowna popularne to sobie mozesz zalozyc i poklikac
 
hubson77 3,9K

hubson77

Użytkownik
Założyłem tam konto w połowie 2019r. do tej pory nie odnotowałem żadnych limitów. Fakt, że w skali firmy wygrałem niewiele, bo kilka tysięcy PLN, ale dostępne maksymalne stawki na zakład są tak samo wysokie od kiedy założyłem konto. Wypłata na kartę MEGAszybka! Z około 15 wypłat tylko dwie przyszły wolniej niż od razu. Deklarowany termin wypłaty na kartę wg. Marathonbet to 3-5 dni roboczych. Jedną z "wolniejszych" wypłat miałem po 2 dniach roboczych, drugą kolejnego dnia roboczego. Pozostałe 13 przychodziły na kartę od razu - szybciej niż mail z potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia wypłaty. Nie miało znaczenia czy był to dzień roboczy, czy świąteczny, oraz jaka to była godzina. Co do weryfikacji - gram tyle i nikt nigdy nie prosił o żadną weryfikację, jak widać da się wypłacać bez weryfikacji. 
Był jeden zgrzyt - w momencie stawiania zakładu live na ilosc bramek do przerwy padła bramka i system sam zmienił linię (w trakcie mielenia). Po około tygodniu od zgłoszenia sprawy do supportu ponowiłem kontakt, i otrzymałem freebet na kwotę delikatnie wyższą niż kwota zakładu, jednak do wykorzystania tylko w zakładzie singlowym, do tego z freebetu wypłacają tylko kwotę netto. 
Ogólnie biorąc pod uwagę ofertę i to "jak mi się tam gra" 8/10. Na + na pewno bardzo wysokie kursy, oraz możliwość gry na azjatyckie gole danej drużyny.
 
D 0

danielasek

Czesc
Przy rejestracji i wyborze polskiej waluty będę miał później w opcjach płatności opcje typu trustly ? Widziałem tam depkasa bank transfer czy to będzie coś podobnego ,czyli przelew bankowy przez pośrednika?
 
L 41,8K

lubuszanin

Użytkownik
Szopki z weryfikacją ????????.Drugi dzień weryfikują i po wysłaniu im fotek dowodu (2str)prawa jazdy, wyciągu z konta mimo wszystko konto nie zweryfikowane.Potrzebuja kolorowe zdjęcie w dowodzie ????????. Skąd im wezmę jak dowód wyrabiałem 4 lata temu i jest czarno biała fotka.Rece opadają ????????.
 
L 41,8K

lubuszanin

Użytkownik
Problem z wypłatą.Od czwartku czekam na wypłatę.Dzis ich atakowałem co się dzieje że zleconą wypłatą na kartę (do tej pory kasa była po paru godz)i mi odp.ze MasterCard robi im problem i żeby zmienić sposób wypłaty.To zmieniłem na Visę z Revoult i co.Zarzadali fotki prawa jazdy , paszportu lub dowodu.I oczywiście wyciąg z banku lub rachunki za media lub czynsz.Tlumacza się ponowną weryfikacją konta.Ecopayz u nich nie przechodzi ani wpłaty ani wypłaty.Wyplaty tylko na kartę lub konto.Poczekamy zobaczymy ale coś nie tak jest.Do tej pory było szybko i zwięźle a teraz coś się dzieje
 
Do góry Bottom