>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

A-League

pikobans 10K

pikobans

Użytkownik
Bez analizy, jako że ta liga jest do przewidzenia równie ciężka jak nasza ekstraklasa biorę dzis na tapete:
win WSW oraz win Sydney ze względu na potencjał kadrowy i forme, oba po kursach 2,14 w unibet
A jak będzie zobaczymy ????
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Bez analizy, jako że ta liga jest do przewidzenia równie ciężka jak nasza ekstraklasa biorę dzis na tapete:
win WSW oraz win Sydney ze względu na potencjał kadrowy i forme, oba po kursach 2,14 w unibet
A jak będzie zobaczymy ????
Potwierdzam ???? osobiście mecz Wędrowców i Blues Sky postaram się obejrzeć, bo nie jestem przekonany (przedmeczowo) do Twojego scenariusza (a w przypadku WSW do typu Majekxa) co nie znaczy, że Wam nie kibicuję. Po prostu (może zupełnie niepotrzebnie) mam obawy, bo chociażby z Roar to ja się &quot;miałem&quot;, a i Sydney &quot;nie takie&quot; jak sezon temu...
Edit live Sydney
Początek meczu, poprzeczka, dobitka i 1-0 dla Wędrowców, moje obawy niepotrzebne jak widać...
I Riera x 2. stan 2-0. Zapowiada się rzeź ????
edit 2-2 jednak nie ???? Całe Roar ????
 
majekx 735,2K

majekx

Znawca A-League
Początek meczu, poprzeczka, dobitka i 1-0 dla Wędrowców, moje obawy niepotrzebne jak widać..
Nie chwal dnia przed zachodem słońca. Jeszcze ze 2 gole by się przydały i był bym spokojny. Pamiętaj, że Roar to walczaki do końca.
/edit/ jednej bramki zabrakło do spokoju.. Niezły come back w wykonaniu Roar.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Nie chwal dnia przed zachodem słońca. Jeszcze ze 2 gole by się przydały i był bym spokojny. Pamiętaj, że Roar to walczaki do końca.
Oglądasz? Na razie to Roar nie wiedzą że grają już mecz ???? no ale masz rację z tym chwaleniem choć zapowiada się na takie 4-0 ????
Edit
Już 2-1, z 5 goli to tu powinno paść ???? jeśli utrzymają tempo...
Jak ja &quot;powiem&quot;, że Roar bez szans i będzie rzeź, to od razu chłopaki robią 2-2, żebym się później kajał. No nic niech walą bramy, dla mnie jeszcze jedna i wystarczy ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Sydney podraznione przegrana w pucharze pojechalo z City pieknie na hc-2 gladko ,wiec licze dzis na podtrzymanie passy.Gospodarze jeszcze stoja w blokach startowych i szykuja sie do sezonu bo jak nazwac ostatnie miejsce? SYDNEY musi wykorzystac letarg gospodarzy .
Sydney win 2.1 @ bet365
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Sydney podraznione przegrana w pucharze pojechalo z City pieknie na hc-2 gladko ,wiec licze dzis na podtrzymanie passy.Gospodarze jeszcze stoja w blokach startowych i szykuja sie do sezonu bo jak nazwac ostatnie miejsce? SYDNEY musi wykorzystac letarg gospodarzy .
Sydney win 2.1 @ bet365
No chyba, że dziś Odrzutowce w końcu odpala silniki ???? i wystartują...
Może nie odpalili, ale remis wyciągnęli...
Nie chwal dnia przed zachodem słońca. Jeszcze ze 2 gole by się przydały i był bym spokojny. Pamiętaj, że Roar to walczaki do końca.
Nie no ???? wystarczy, że napiszę o Roar i już robią cyrki ???? Z 4-0 wychodzi 2-2. Ale bramki się zgadzają ???? Jeszcze jedną Panowie!
edit
Mecze z udziałem Roar są jak widać dalej zajeb...e ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
jabolauskas 761

jabolauskas

Użytkownik
Witam. Ja tez prosto z wyra i troszkę zawiedziony bo przegapiłem karnego w pierwszym dzisiejszym meczu.
Jets-Sydney absolutnie for fun...
Karny w meczu WH kurs 3.75 £10
Hoffman i LE Fondre gol, Topor Stanley i Zullo kartka WH kurs 61 £10
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Potwierdzam ???? osobiście mecz Wędrowców i Blues Sky postaram się obejrzeć, bo nie jestem przekonany (przedmeczowo) do Twojego scenariusza (a w przypadku WSW do typu Majekxa) co nie znaczy, że Wam nie kibicuję. Po prostu (może zupełnie niepotrzebnie) mam obawy, bo chociażby z Roar to ja się &quot;miałem&quot;, a i Sydney &quot;nie takie&quot; jak sezon temu...
Edit live Sydney
Początek meczu, poprzeczka, dobitka i 1-0 dla Wędrowców, moje obawy niepotrzebne jak widać...
I Riera x 2. stan 2-0. Zapowiada się rzeź ????
Kochane Roar, zamiast rzezi wyszedł remis ???? Ale bramka na 2-1 palce lizać ????
https://www.a-league.com.au/video/alex-lopez-drags-one-back-roar
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Co za nudy w Newcastle, Jetsi na zwolnionych obrotach, Sydney nie forsuje tempa. Aż dziw, że padła bramka ????
live 87 min po rożnym 1-1 ???? co nie znaczy, że &quot;coś&quot; tam się działo wcześniej, bo nie... ???? Na razie wygląda, że dzisiejsze miny ominięte ????
Ooo co setkę zjeb...i w doliczonym goście...Emocje się zrobiły ale to pod koniec meczu dopiero...FT 1-1.
Kto nie zna Australii, to nie dałby wiary, że grały zespoły z czołówki poprzedniego sezonu ????
Podsumowując dzień, Roar wyglądało, że przegrają 4-0, a ft 2-2. Sydney niby też bez zagrożenia prowadziło, a zrobiło się 1-1. Jetsi może nie odpalili, ale się postawili. Kochana Australia. Przynajmniej nic nie straciłem, a trochę żałowałem (szczególnie przy 2-0 WSW), że nie posłuchałem kolegów. No nic jutro gramy Victory, no i może coś w stronę Redsów. Sie ma...
 
grendel 78,9K

grendel

Użytkownik
Co za nudy w Newcastle, Jetsi na zwolnionych obrotach, Sydney nie forsuje tempa. Aż dziw, że padła bramka ????
Aż żal, że z wyra wstałem , powinni im Jetsi zapakować bramę, Sydney nie zasłużyło na wygraną ????
Ups wykrakałem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
grendel 78,9K

grendel

Użytkownik
Aż żal, że z wyra wstałem , powinni im Jetsi zapakować bramę, Sydney nie zasłużyło na wygraną ????
Ups wykrakałem.
Nie no ten mecz był ciężki do oglądania , aż oczy krwawiły .
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Tradycyjnie jeszcze propozycja z Wielkiej Brytanii. Dziś w szkockiej Premiership pojedynek garbatych z kulawymi czyli Dundee FC vs St. Mirren ???? Pójdę pod prąd bo uważam, że ze 3 bramki zobaczymy. @ 2.1 za drobne pobieram. Gdyby chcieli mi zrobić psikusa underowego (takie typy na świecie widziałem) to rzucę resztowke na remis po @ 3.2. highlanderzy mogą też wykręcić bts @ 1.9, ale głowy na to nie dam pod topór. GL!
edit
Hmm i jednak under 1-1, ale remis wszedł ???? I nawet ten bts ????
 
majekx 735,2K

majekx

Znawca A-League
Na jutro rano:
Adelaide - Perth (0:2)
1 - @2,05 - 0,2j ⛔
Bts+ov2,5 - @1,85 - 0,2j ⛔
Czemu 1 - głupia postawa w ostatnim meczu Perth... mając Roar na widelcu tracą bramkę i mają w efekcie nerwową końcówkę. Postawa Adelaidy - czyżby reeplay z zeszłego sezonu, gdzie Adelaide miał świetny start? W tym sezonie po 2 meczach z SFC 4 pkty, 1:1 z Jets i rozjechanie w ostatniej kolejce CCM 3:0 na wyjeździe. Myśle gospodarze wygrają, ale, że Perth gra - może być ov i bramki z obu stron.
Mecz V już wcześniej typowałem.. tutaj nic się nie zmieniło.
Do jutra i powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
W Adelajdzie może być ciekawie, bo mamy 2 zespoły na fali. Sytuacja kadrowa jest ustabilizowana - brakuje piłkarzy, których od jakiegoś czasu i tak trenerzy nie mieli do dyspozycji. Ja taki pewny jedynki nie jestem więc zrobiłem sobie już &quot;dawno&quot; taki dubelek: 1 - ka Big V i dnb Reds. Kładę miedziaka ⛔... GL
Ps
Możliwe także są Majekxowe ov i bts, ale to może na live?
edit
No ale żeby 0-2 ? ???? Reds grali, Glory strzelali...
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Live Adelaida ????
Redsi atakują, ale bez efektów. był już Var ale zamiast karnego tylko rzut wolny dla gospodarzy. Glory w głębokiej defensywie lecz ht 0-0.
Live Edit
Po @ 3,0 ⛔ Redsow spróbuję za drobne dla lepszego oglądania ????
Edit
Co za ch..a, Redsi cisna a Glory po stałym fragmencie plus pech i 0-1. niech chociaż x wyciągną ;(
Jeszcze drobniak na over 1,5 po @ 2.6 ✅ a co tam...
edit
Co się Redsi pogubili w końcówce ???? cisnęli w meczu i dostali kontrę na 0-2. A potem by sobie samobója strzelili ???? No nic w takim razie moneta na Victory, tylko poczekam na live, może wzrośnie kurs jak Rozbitkowie28 trochę się pobronią?
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
Do góry Bottom