>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Kryptowaluty - Bitcoin, Ethereum, Lisk itd. - Temat ogólny

fabek7 5

fabek7

Użytkownik
Witam.
Wszyscy spekulują, najeżdżają na kryptowaluty, na BitCoin, na każdy sposób zarobku. Niezależnie czy to jest handel czy też kopanie kryptowalut. Ja codziennie na tym zarabiam i nie wgłębiam się w temat tylko robię to co inni. Najlepsi inwestorzy w Polsce to robią, więc i ja to robię ???? Wolę działać niż czytać i miesiącami się zastanawiać co robić i dobrze na tym wychodzę ????
Pozdrawiam.
 
agresornik 50

agresornik

Użytkownik
jak tam chłopaki cos temat ucichł ? przypominam mój post z 8 grudnia z działu na zywo przy 17500 dolców za sztuke obecnie 6300
&quot;hehe znowu to samo , kolejne zaslepione masy kolejnym produktem w który mają zostac ubrane
z bitcoinami bedzie tak jak ze wszystkimi innymi inwestycjami na których mozna grac na spadki , interes przejmą wielcy gracze jak juz ie przejeli i oni beda kosic kase na płotkach , zarobia tez ci którzy potrafia wcisnac sie pomiedzy wielkich graczy a płotki , tak jak to jest np na indeksach
jezeli ktos mowi ze bitcoin zastapi walute to oznacza ze niema pojecia o swiecie o mechanizmach jakie nim kieruja o geopolityce i ekonomii z niej wynikajacej , amerykanie wydaja setki miliardów dolarów rocznie na utrzymanie floty która broni porozumieia z Bretton Woods i pozwolą sobie na koniec ich hegemonii swiatowej przez kryptowalute hehe to samo tyczy sie chin , co trzeba mieć w deklach zeby wierzyc ze system swiatowy zostanie zmieniony przez kryptowalute gdy potezne mocarstwa szykuja sie do konfrontacji o kontrole nad pieniadzem
to nie zmienia faktu zemozecie a tym zarobic nawet na ponzim da sie zarobic jak sie w odpowiednim czasie wejdzie i wyjdzie ale skoczy sie jak zawsze płotki zostana ubrane

i na koniec pod rozwage , wejdzcie sobie na twitera i macie tam reklame bitcoina ...bitcoin bedzie po milion dolarów i odpowiedzcie sobie a pytanie kto za nia płaci i w jakim celu&quot;
 
flint-sky 1

flint-sky

Użytkownik
Witam serdecznie. Jeśli ktoś chce rzetelnych informacji na temat Bitcoina, altcoinów i miningu kryptowalut to zapraszam na mój kanał YT&gt;&gt;LINK&lt;&lt; dotyczącego właśnie walut wirtualnych (i nie tylko) ???? . Chętnie odpowiem na wszelkie pytania(poprzez PW lub e-mail--&gt;dostępny na kanale YT) dotyczące technologii blockchain i wirtualnych walut (oczywiście w miarę moich możliwości! ???? ). Mam nadzieję, że ten post nie łamie regulaminu forum oraz, że pomogę tym, którzy chcieliby się dowiedzieć co nieco na temat zarabiania na BTC. Pozdrawiam! ????
jak tam chłopaki cos temat ucichł ? przypominam mój post z 8 grudnia z działu na zywo przy 17500 dolców za sztuke obecnie 6300
&quot;hehe znowu to samo , kolejne zaslepione masy kolejnym produktem w który mają zostac ubrane
z bitcoinami bedzie tak jak ze wszystkimi innymi inwestycjami na których mozna grac na spadki , interes przejmą wielcy gracze jak juz ie przejeli i oni beda kosic kase na płotkach , zarobia tez ci którzy potrafia wcisnac sie pomiedzy wielkich graczy a płotki , tak jak to jest np na indeksach
jezeli ktos mowi ze bitcoin zastapi walute to oznacza ze niema pojecia o swiecie o mechanizmach jakie nim kieruja o geopolityce i ekonomii z niej wynikajacej , amerykanie wydaja setki miliardów dolarów rocznie na utrzymanie floty która broni porozumieia z Bretton Woods i pozwolą sobie na koniec ich hegemonii swiatowej przez kryptowalute hehe to samo tyczy sie chin , co trzeba mieć w deklach zeby wierzyc ze system swiatowy zostanie zmieniony przez kryptowalute gdy potezne mocarstwa szykuja sie do konfrontacji o kontrole nad pieniadzem
to nie zmienia faktu zemozecie a tym zarobic nawet na ponzim da sie zarobic jak sie w odpowiednim czasie wejdzie i wyjdzie ale skoczy sie jak zawsze płotki zostana ubrane

i na koniec pod rozwage , wejdzcie sobie na twitera i macie tam reklame bitcoina ...bitcoin bedzie po milion dolarów i odpowiedzcie sobie a pytanie kto za nia płaci i w jakim celu&quot;
Zgadzam się z tym, że BTC niekoniecznie zastąpi np $ na świecie, ale może wcale nie chodzi o to ???? Np.: Rosja wiele razy między wierszami mówiła, że chętnie uniezależniłaby się od USA (czyli m.in. od dolara), a BTC daje właśnie takie możliwości. A to tylko jedno z państw-mocarstw, które chętnie pomijałoby $ w swoich rozliczeniach ????
 
agresornik 50

agresornik

Użytkownik
Zgadzam się z tym, że BTC niekoniecznie zastąpi np $ na świecie, ale może wcale nie chodzi o to ???? Np.: Rosja wiele razy między wierszami mówiła, że chętnie uniezależniłaby się od USA (czyli m.in. od dolara), a BTC daje właśnie takie możliwości. A to tylko jedno z państw-mocarstw, które chętnie pomijałoby $ w swoich rozliczeniach ????
bla bla cała idea czy sens uwolnienia sie od dolara nie polega na znajdowaniu innej formy rozliczeń samej w sobie ale na tworzeniu pieniadza - na tym sie zarabia albo traci , tworzysz pieniądz wymieniasz go na towar albo sprzedajesz bony , jezeli nie tworzysz pieniadza to musisz za fizyczne towary budować rezerwy walutowe które ktoś inny produkuje wpisujac cyferki w komputerze ,
gdyby dzisiaj chiny rozliczały sie za pomoca bitcoina to by lezały i kwiczały bo cała wojna handlowa miedzy usa a chinami polega na tym że usa nakłada cła a chiny sztucznie obnizaja wartosc swojego pieniadza zeby wzmocnic eksport i zneutralizowac cła
 
flint-sky 1

flint-sky

Użytkownik
bla bla cała idea czy sens uwolnienia sie od dolara nie polega na znajdowaniu innej formy rozliczeń samej w sobie ale na tworzeniu pieniadza - na tym sie zarabia albo traci , tworzysz pieniądz wymieniasz go na towar albo sprzedajesz bony , jezeli nie tworzysz pieniadza to musisz za fizyczne towary budować rezerwy walutowe które ktoś inny produkuje wpisujac cyferki w komputerze ,
gdyby dzisiaj chiny rozliczały sie za pomoca bitcoina to by lezały i kwiczały bo cała wojna handlowa miedzy usa a chinami polega na tym że usa nakłada cła a chiny sztucznie obnizaja wartosc swojego pieniadza zeby wzmocnic eksport i zneutralizowac cła
Widzę, że nick nie od parady i kulturalnego komentarza (póki co) trudno uświadczyć ???? . Co do tematu to pieniądzem Rosji są m.in. zasoby naturalne, patenty, technologie i to można by zbywać omijając dolara. Przyszłość pokaże jak ta wojna handlowa się rozwinie. Niewykluczone, że wirtualne waluty będą miały w tym jakiś udział (albo i nie), jednak przyszłość zna tylko Bóg, a my musimy czekać...albo sami kreować pewne sytuacje na rynku ????
 
agresornik 50

agresornik

Użytkownik
Widzę, że nick nie od parady i kulturalnego komentarza (póki co) trudno uświadczyć ???? . Co do tematu to pieniądzem Rosji są m.in. zasoby naturalne, patenty, technologie i to można by zbywać omijając dolara. Przyszłość pokaże jak ta wojna handlowa się rozwinie. Niewykluczone, że wirtualne waluty będą miały w tym jakiś udział (albo i nie), jednak przyszłość zna tylko Bóg, a my musimy czekać...albo sami kreować pewne sytuacje na rynku ????
o wierz mi ze to wersja z autocenzurą , to po pierwsze , po drugie jestem prawie pewien że coś sprzedajesz ale sprawdzac mi sie nie chce hehe
po trzecie nie wiem czy sie smiac czy płakac ale takie androny pleciesz że ręce opadają patenty ? technologie ? Rosja ? Rosja kolego jest poza pierwsza 20 na swiecie pod wzgledem patentów jej gospodarka opieraz sie na surowcach i drewnie a nie na patentach i technologii z technologii to maja jedynie wojskową która sie liczy i troche maszyn ale chiny jej nie kupuja w duzych ilosciach a patentów Rosja ma rocznie koło 700 a Chiny ponad 15 tyś
jeszcze raz ci tłumacze sens omijania dolara nie polega na kupowaniu bitcoinów rezerwy dolara musieliby zamienic na rezerwy wirtualnej waluty i jednoczesnie sami pozbyc sie duzej czesci swobody w polityce monetarnej swoich krajów, przeciez to jest tak głupia teoria że wstyd o tym pisać na poważnie
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Śledzi ktoś jeszcze albo siedzi w kryptowalutach ? Można chyba odkopać temat.
Po ponad roku spadków gdzie bitcoin stracił z 3/4 jak i nie więcej wartości ostatnie miesiące to znowu wspinaczka do góry.
W porównaniu do stycznia/lutego bitcoin zyskał 300% i znowu zaczyna sie robić o nim głośno.
Bedzie podobno scenariusz jak ostatnio czy ludzie sa już ostrożniejsi ? 
 
L 17

lkul

Lukasz


Dam wam namiary na dobre książki o pieniądzu. Dzięki temu lepiej zrozumiecie temat kryptowalut. W skrócie, monopol na pieniądz mają banki centralne, dla nich kryptowaluty to niewygodna konkurencja. Raczej nie widzę chęci by banki centralne oddały pole. To one centralnie zarządzają pieniądzem manipulując jego podażą czyli ilością. 

Złoto, banki, ludzie - krótka historia pieniądza - Murray N. Rothbard - kiedyś pieniądzem było złoto, jednak na przestrzeni lat to banki centralne przejęły kontrolę i zamiast złota mamy puste papierowe pieniądze. 

Najtwardsza waluta świata - James Rickards - autor sugeruję, że w przyszłości pieniądzem znowu zostanie złoto, wzrośnie cena złota do około 8000 usd, teraz mamy jakieś 1400 usd. Zatem warto kupić na emeryturę prawdziwe uncje.

Podsumowując może powstanie coś na kształt kryptowalut wymienialnych na złoto https://digix.global/
 

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
R 0

roninho

Użytkownik


Skoro jesteśmy przy kryptowalutach to chciałbym Wam coś zaprezentować. Portfel kryptowalutowy Cloud Token. Możesz trzymać swój kapitał na tym portfelu jednocześnie zarabiając na tym.

1. W projekcie Cloud Token masz możliwość zarobienia od 6% do 12% swojego wkładu miesięcznie, 0.3% dziennie. ( przy reinwestycji zarobionych tokenów znacznie więcej)

2. Naliczenie otrzymujesz za pomocą bota Jarvis AI do którego wrzucasz swoje kryptowaluty. Bot działa na zasadzie arbitrażu obracając naszymi udostępnionymi kryptowalutami na parudziesięciu giełdach.

3. Projekt ten cechuje duża transparentność, masz pełen wgląd na operacje (są videa z tradingu !), eventy i twórce projektu, który jest bardzo aktywny na facebooku. Niedawno miał miejsce pierwszy event w Polsce ( a zarazem w Europie) cieszący się dużą popularnością.

4. Nie ma tu zamrażania kapitału, opłat za używanie aplikacji ani żadnych pakietów. Po prostu wrzucasz kryptowaluty w Jarvisa i czekasz na pierwsze dolary

5. Wartość Cloud Tokena stale rośnie. W maju gdy projekt startował 0,3$, obecnie 0,48$

Po więcej informacji proszę pisać na priv
 
T 4,7K

trotodyl

Użytkownik
amber gold dawał 14% rocznie, Cloud Token 12 %  miesiecznie,  rozumiem że ilosc idiotów nadal jest wystarczająca  tylko jedno pytanie sie nie zmienia poco dawac zarobic innym jak mozna tanio pozyskac kapitał inwestycyjny i samemu zarabiać miliony 
 
T 4,7K

trotodyl

Użytkownik
 większosc ludzie nie ma żadnej wiedzy na temat inwestowania 
i nie rozumie ile mozna zarobic obracajac kapitałem dobry trader naprawde dobry jest w stanie zarobic kilkanascie procent rocznie , jak ktos wam gwarantuje 15-20 procent rocznie to kłamie 
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Trochę zacząłem bawić się kryptowalutami. Głównie chodzi mi o płatności u buków. Ktoś mógłby mi wytłumaczyć jak najprościej wypłacić pieniądze z giełdy binance? Z tego co rozumiem to trzeba wpierw przelać kryptowalutę na jakiś portfel typu Bitcoin Wallet a dopiero później z niego dokonać wypłaty? Nie jestem w temacie a mam sporo kasy do wypłacenia od buków. Z góry dzięki.
 
Mordu 36,3K

Mordu

Użytkownik
Jeśli ktoś miałby problem z wypłatą pieniędzy z binnace jak psyhol32 to, wystarczy przesłać bitcoina na portfel internetowy np:4 coins.I wziąć pieniądze z bankomatu albo przesłać bitcoina z portfela na Bitbay,bitcoina sprzedać na pln, po czym wypłacić kasę na swoje konto bankowe przelewem.
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Chciałbym zakupić bitcoina. Gdzie mogę taki zakup zrobić aby to było pewne i bez ryzyka ?
Ktoś wcześniej wspomniał o giełdzie BitBay. Dla mnie to dobre miejsce do bezpiecznego zakupu kryptowalut za złotówki. Przyjmują wpłaty zarówno kartą jak i przelewem na dedykowany rachunek bankowy.
Dużo się słyszy o tym że nie jest to idealna giełda (z tego względu że podobno robią problemy przy wypłatach), ale ja korzystam od dłuższego czasu i nigdy nie miałem żadnych problemów. Nie oferuje ona tak dużych możliwości zakupu jak np. Binance, ale takie krypto jak: Bitcoin, Ethereum, Stellar, Polkadot, Ripple Dogecoin i inne - są.
Oczywiście nie zaleca się trzymać krypto na giełdzie, jeśli kupujesz je na dłuższy czas bez zamiaru tradingu. W takiej sytuacji najlepiej przenieść środki na portfel sprzętowy.
 
Do góry Bottom