>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

15. kolejka LOTTO Ekstraklasy (09.11-11.11.2018)

Status
Zamknięty.
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
5 meczow kuszących:
Legia X2
Cracovia X2
Wisla Kraków 1x
Piast X2
Jagiellonia 1x
Legia przejechała się po Górniku na miękko, wyglądają coraz lepiej z tygodnia na tydzień. Widać, że Carlitos też się odradza. Dobrze wygląda duet Martins Cafu. Ciekawe na kogo postawi w bramce Pinto.
Pogoń wiadomix ostatnie tygodnie super, zaskakują i chyba pierwszy raz od 1.5 roku są w górnej 8. No ale mimo wszystko to nie ten rozmiar kapelusza co Legia. Legia powinna zgarnąć jakieś punkty w Szczecinie.
-----
Lechia - Cracovia napewno najbardziej ryzykowny typ z całej piątki ale ja spróbuję. Bet na Lechię jest oczywistością jeszcze bo takim kursie więc ja sprobuje, że podopieczni Probierza coś w Gdańsku urwą. Wiadomo Probierz stanie na głowie aby ugrac jakiś punkt Gdansku. Tak, Lechia ma lepszą drużynę ale spokojnie Cracovia to też nie takie pastuchy jak na początku sezonu więc przy zamurowaniu bramki jest szansa, że coś tam ugrają z Lechią. Lechia gra ciekawie, strzela ale już z Arka mieli sporo szczescia.
---------
Lubin wygląda dramatycznie ostatnio. Wisła zagrała super 45min przeciwko Legii wywiozła punkt potem porażka w tragicznym stylu w Gliwicach. Pora na punkty w domu, Stolarczyk nie pozwoli aby był taki stojanov jak w Gliwicach.
-----
Korona - Piast.
Obie drużyny grają ponad stan i mysle, że obie będą zadowolone tutaj z punktu. Nikt nie będzie się specjalnie wychylał żeby szaleć z gra. Punkt zadowoli wszystkich, klasyczne ligowe &quot;lepiej dwóch rannych niż jeden zabity&quot;.
------
Jagiellonia dzisiaj też rozjechała Sosnowiec. Lech jak każdy widzi dramat, wyglądają jak Legia za ostatnich momentów Kepciji. Żuraw jako po trenera nic przez ten tydzień nie zmieni.
1x w miarę oczywisty zakład.
Za takie 5 meczow w Fortunie 7.86 jak dla mnie całkiem calkiem.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Lechia Gdańsk - Cracovia typ 1 kurs 2.00 Fortuna
Aktualny lider Ekstraklasy. Ostatnie zwycięstwo z Lechem i wygrana w meczu derbowym z Arka Gdynia na pewno przed tym meczem zespol z Gdanska bedzie pozytywny nastawiony na to spotkanie. Lechia pokazała także klase w Pucharze Polski wygrywajac z Resovia, gdzie przegrywali jedna bramka do przerwy. Ostatecznie wygrali dwoma bramkami. Widac ze Lechia jest w niesamowitym gazie. Cracovia niby wrocila do dobrej gry wygrywajac z Korona Kielce oraz Gornikiem Zabrze. Ostatnie dwa mecze to przegrany mecz w Pucharze Polski z Nieciecza oraz remis w meczu na swoim stadionie z beniaminkiem tych rozgrywek Miedzia Legnica. Lechia moim zdaniem przewyzsza o klase zespol z Cracovii, dysponuja wydaje sie duzo lepszych zawodnikow od pasow, ale jak wiadomo Ekstraklasa rzadzi sie swoimi prawami. Lechia jest w znakomitej formie i w tym sezonie maja znakomita okazje na zdobycie Mistrzostwa Polski i moga z niej w zupelnosci skorzystac. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
N 45

nakeddenim

Użytkownik
Spotkanie: Miedź Legnica - Arka Gdynia
typ: x2
kurs: 1,6
buk: forBet

Tak jak w ostatniej kolejce stawiałem przeciwko Żołto - Niebieskim, tak po meczu z Pogonią stwierdzam, iż jeśli rozegrają spotkanie na podobnym poziomie co w zeszły piątek to z łatwością przywiozą 3 punkty. Zarandia w niesamowitej dyspozycji, młodziutki Młyński, którego trener wpuszcza na boisko również stanowi realne zagrożenie dla bramkarza Miedzi. Statystyki pokazują, że Arka tylko raz przegrała z Miedzią u siebie, zwykle padały tam remisy, więc zabezpieczam się podpórką w razie takiej ewentualności.
Spotkanie: Lechia Gdańsk - Cracovia Kraków
typ: 1 dnb
kurs: 1,45
buk: forBet

DNB tylko przez fakt Statystyk między tymi dwoma zespołami. To jest ekstraklasa, więc niespodzianki są na porządku dziennym, aczkolwiek przy obecnej formie obu drużyn widzę tutaj zdecydowane zwycięstwo gospodarzy, dla lubiących ryzyko oczywiście czysta jedynka. Jako ciekawostkę dodam, że na ten mecz z racji faktu uczczenia 100 lat odzyskania niepodległości przez Polskę bilety są darmowe i podejrzewam, że stadion będzie pełen. Przy takim dopingu Lechia grając u siebie z tak słabą drużyną, jaką obecnie są Pasy zgarnie kolejne 3 punkty.
Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
saminiemi 12

saminiemi

Użytkownik
Moje typy na 15. kolejkę:
Płock - Sosnowiec 1X @1.22 ✅
Lechia - Cracovia 1X @1.28✅
Wisła - Zagłębie 1X @1.30✅
Jagiellonia - Lech 1X @1.36 ✅
ako: 2.76 (totalbet) ✅✅✅
I po kolei:
&gt; Sosnowiec nie wygrał jeszcze meczu na wyjeździe. Nowy trener nie odmienił czarodziejską różdżką Polczaka i Jędrycha, którzy dalej wyglądają beznadziejnie. W meczu z Płockiem za kartki nie zagra Polczak, co powinno być wzmocnieniem gości. W jego miejsce pojawi się zapewne Mateusz Cichocki, który zagrał już 6 spotkań w tym sezonie. W ani jednym z tych meczów Sosnowiec nie zagrał na zero z tyłu i ani jednego meczu nie wygrał. Ostatnie mecze to kapitalne zawody Wisły i beznadziejny występ Zagłębia. Wisła Płock pod wodzą nowego trenera nie przegrała jeszcze meczu i myślę, że spotkanie z Sosnowcem jest idealnym do zdobycia drugiego kompletu punktów u siebie. Dla pewności typ z podpórką, ale myślę, że można grać czystą jedynkę.
&gt; Lechia - lider tabeli podejmie Cracovię, która powoli wychodzi z kryzysu i ostatnio zaczęła punktować. Gdańszczanie nie przegrali jeszcze meczu u siebie i wątpię żeby to się zmieniło po 15. kolejce. Skład gospodarzy się wykrystalizował, Lechia gra bardzo dobrą i wyrachowaną piłkę. W mojej ocenie stan punktowy Lechii powinien być wyższy jeżeli popatrzymy na to co prezentują na boisku. Cracovia nie przegrała od 3 spotkań, ale myślę, że ta seria zostanie przerwana. W każdym razie: spotykają się dwie drużyny, które aktualnie są w dobrej formie, ale myślę, że potencjał Lechii jest zdecydowanie większy i na pewno nie przegrają tego meczu. Wynik w okolicach 2:1 dla gospodarzy.
&gt; Wisła zanotowała tylko jedno zwycięstwo w ostatnich 6 meczach. Stolarczyk trochę mieszał w składzie, przez co wg mnie pozbawił się zwycięstwa z Sosnowcem, a ostatnie spotkanie w Gliwicach to zupełna katastrofa. W meczu z Zagłębiem nie zagra za kartki Sadlok, co akurat powinno być wzmocnieniem, bo ostatnio jest zamieszany w większość traconych przez Wisłę goli i przyda mu się odpoczynek. Dodatkowo, jego miejsce na środku obrony zajmie Arsenić, co uniemożliwi Stolarczykowi realizowanie po raz kolejny głupiego pomysłu wystawiania go w pomocy. Tym razem trener powinien wystawić żelazną i sprawdzoną jedenastkę. W Lubinie trwa natomiast kompletna degrengolada od meczu PP z Huraganem. Zagłębie nie wygrało od 7 meczów, notując tylko 2 remisy. Zmienił się trener, ale gra wygląda beznadziejnie i raczej nie ulegnie poprawie w kolejnym meczu. Myślę, że czas najwyższy na zwycięstwo Wisły. Rywal na przełamanie idealny - pogrążony w chaosie, zupełnie bez formy...
&gt; No i na koniec Jaga - Lech. Jak grają poznaniacy każdy ostatnio widzi. Totalny chaos, brak pomysłu, zero formy. W Białymstoku nie potrafią wygrać od 6 meczów i wątpię żeby miało się to zmienić. Jagiellonia zagrała ostatnio bardzo dobre spotkanie, jest solidna i raczej nie pozwoli sobie na porażkę z tak beznadziejnym rywalem. Lech nie wygrał na wyjeździe od 5 spotkań w lidze, ratując remis z równie tragicznym Górnikiem. Myślę, że nie będzie tu niespodzianki. Kurs na czystą jedynkę bardzo zachęcający i warty spróbowania...
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Górnik Zabrze -:- Śląsk Wrocław
powyżej 2.5 gola @ 1.74
powyżej 3.5 gola @ 2.90
Unibet


W spotkaniu Górnika z Legią cudu nie oczekiwałem, ale liczyłem, że Zabrzanie po zwycięstwie nad Zagłębiem wyjdą na to spotkanie odpowiednio zmotywowani. Stało się jednak inaczej i po raz kolejny Górnicy musieli zbierać się z murawy. Niestety zespół ten nie potrafi wymienić kilku podań, utrzymać się przy piłce aby spróbować ataku pozycyjnego. Trener Brosz dalej stosuje trzy/cztery podania i długa do Angulo, lecz niestety nie przynosi to efektu. Hiszpan pomimo okazji, które mu się natrafią nie potrafi umieścić piłki w siatce. Nie pomagają mu w tym na pewno Zapolnik oraz Jimenez. Fajnie, że do składu wrócił Wolsztyński, który staje się kolejną wyróżniająca postacią. W obronie również jest dramat, a brak lewego i prawego obrońcy sprawia, że Górnik stracił już 23 bramki w tym sezonie. Loska również nie pomaga, a brak rywalizacji w składzie sprawia, że Tomek czuje się zbyt pewnie. Tak jak pisaliśmy w tamtym sezonie o Górniku w superlatywach to teraz ten zespół zbiera w moim odczuciu same minusy. O grze Śląska również nie wiele można napisać, bo to co pokazali w ostatnim spotkaniu woła o pomstę do nieba. Wrocławianie podobnie jak Górnik byli cieniem zespołu tego które mogliśmy oglądać w Legnicy. Na dodatek drużyna sprawiała wrażenie jakby to oni grali w osłabieniu, a nie goście z Płocka. Wyglądało to bardzo źle podobnie jak u Zabrzan. W tym spotkaniu pomimo tego poszukam goli. Górnik potwierdza, że dalej ma wielkie, ale to wielkie problemy w obronie. Śląsk jest na tyle doświadczoną ekipą i mocną ofensywie, że z pewnością wykorzysta te kłopoty. I co najważniejsze goście lepiej spisują się w spotkaniach wyjazdowych niż w tych przed własną publiką. Do składu powróci zapewne Piech, który odpoczywał przez ostatnie trzy spotkania. Po stronie Górnika chciałbym zobaczyć Urynowicza, który już w poprzednim sezonie dał o sobie znać. Na ławkę zasługują Jiemenez oraz Zapolnik. Tu można po kombinować w ofensywie bo wybór zawodników jest dużo więcej. Myślę, że jedni jak i drudzy będą chcieli zamazać szybko plamę po ostatnich klęskach. W Wrocławiu wiedzą, że skończyły się przelewki, a zabranie części gotówki zespołowi jest tylko tego dowodem. Okazji na pewno nie zabraknie i oby zespoły tylko nie zawiodły ze skutecznością...

20:30 Pogoń -:- Legia Warszawa
powyżej 2.5 gola @ 1.94
obie strzelą gola @ 1.70
Unibet


Można śmiało napisać, że obie drużyny po bardzo słabym początku sezonu w końcu weszły w właściwy rytm, a o tym tylko świadczą ostatnie wyniki. Gospodarze notują naprawdę dobrą serię w ostatnich tygodniach nie wliczając w to porażki z Jagiellonią - choć i w tym spotkaniu pokazali się z bardzo dobrej strony. Fajnie, że pomimo braku Frączczaka godnie zastąpili go pozostali zawodnicy, a w szczególnie Buksa, który jest odpowiedzialny za bramki. Pogoń jest na fali, a u siebie po ostatnich dwóch wysokich wygranych z Wisłą Płock i z Lechem będzie chciał pójść za ciosem i sprawić kibicom radość. Legia podobnie jak ich rywal idą za ciosem. Powoli kwota zapłacona za Carlitosa zaczyna się spłacać, bo sam zawodnik nie dość, że asystuje to zaczął strzelać gole. Do formy z poprzedniego sezonu wraca Szymański oraz Dominik Nagy. To kolejne dwie wyróżniające się postacie w Legii. Trener ma już swoją jedenastkę i zapewne kolejny mecz na ławce rozpocznie Malarz. Aż dziwne, że gość, który w poprzednim sezonie był najlepszy jeśli chodzi o tą pozycję teraz stał się trzecim bramkarzem. Podobnie jak w spotkaniu Górnika ze Śląskiem tu również widzę gole. Obie drużyny są w dobrej dyspozycji, strzelają ostatnio sporo goli. Pogoń znalazł sposób na zastąpienie kontuzjowanych graczy, a kluczowi zawodnicy Legii w końcu znaleźli swoją najwyższą formę. Tu emocji jak i goli nie powinno zabraknąć, a samo spotkanie powinno być hitem kolejki, bowiem obie drużyny prezentują na tyle dobry poziom, który chce się oglądać.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Polska ekstraklasa
Spotkanie Pogoń-Legia
Godz: 20:30
Typ: 1
Kurs 2.78
Buk Fortuna
Analiza: 15 seria spotkań polskiej ekstraklasy piłkarskiej, Szczecińska Pogoń na swoim stadionie podejmowała będzie ekipę Warszawskiej Legii, ci pierwsi po 14 rozegranych seriach spotkań zajmują 8 pozycję w ligowej klasyfikacji z dorobkiem 19 punktów na swoim koncie. Pogoń ten sezon zaczęła strasznie słabo, przegrywała mecz za meczem i po 7 rozegranych spotkaniach miała tylko 3 punkty ugrane po 3 zremisowanych spotkaniach. Sam nie wierzyłem że uda im się tak szybko wyjść z tego kryzysu i myślałem że znajdą się na zapleczu ligi w przyszłym sezonie. Jednak jak widać mocno się pomyliłem, od tamtej pory Pogoń poniosła zaledwie 1 porażkę , więc wszystko w drużynie Portowców idzie w dobrym kierunku, ekipa gra nieźle stwarza sobie sporo sytuacji a do tego punktuje co chyba jest najważniejsze. Niestety wypadł ze składu Frączczak i nie wiadomo czy w tym meczu go zobaczymy a na Legię by się przydał .Legia zajmuje w tej chwili 3 pozycję i ich ostatnia forma jest dosyć wysoka , nie ponieśli oni bowiem porażki od 10 spotkań ligowych jak i pucharowych więc wygląda to dobrze , tylko na po prostu czuję że Pogoń w dniu jutrzejszym może odpalić i może spokojnie z Legią wygrać tym bardziej iż powiem szczerze że gra Legii mnie nie przekonuje, wyniki jak najbardziej , ale w grze czegoś cały czas brakuje. Mój typ to dokładny wynik 2:1.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
mayestro 8

mayestro

Użytkownik
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław ▶ BTS
Kurs: 1.60 Fortuna
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław ▶ Śląsk Wrocław + BTS
Kurs: 3.95 Fortuna

Oba zespoły podrażnione ostatnimi porażkami. Górnik został rozgromiony przez Legię aż 4:0. A Śląsk nieoczekiwanie na własnym stadionie przegrał 0:3 z Wisła Płock po czym nastąpiły kary pieniężne dla zawodników jak i sztabu szkoleniowego o czym poinformował trener Tadeusz Pawłowski. Obie drużyny będą chciały zatrzeć niesmak po ostatnich meczach więc liczę na bramki z obu stron. Śląsk fenomenalnie punktuje rywali na wyjazdach (0:5 Miedź, 0:4 Jaga) stąd pomysł na drugi typ.

Lechia Gdańsk - Cracovia ▶ BTS
Kurs: 1.80 Fortuna

Drugim meczem, w którym postanowiłem postawiłem dać Bts jest spotkanie lidera Lechii z 13. w tabeli Cracovią. Jak to w takich meczach bywa lider za pewne wbrew pozorom nie będzie miał lekko. Pasy co prawda poprawiły grę w defensywie ale nie na tyle żeby zagrać na zero z tak ofensywną Lechią. Plan Michała Probierza na ten mecz to agresywność i konsekwentność jak i szukanie okazji po stałych fragmentach gry. Do składu wracają kontuzjowani zawodnicy. Hernandez i Cabrera na 99% zagrają w Gdańsku. A Dimun i Pik na dniach wrócą do treningów.
Lechia u siebie jeszcze bez porażki i aż 14 bramek strzelonych w 6 meczach. Mam nadzieje że i teraz nie zawiodą i zobaczymy bramki z obu stron.
 
muminiasty 35,7K

muminiasty

Znawca - Kolarstwo
Zarandia w niesamowitej dyspozycji,
Luka w Legnicy nie zagra, pauzuje za kartki.
Miedź Legnica - Arka Gdynia
Typ: obie strzelą ⛔
Kurs: 1,72 totalbet
Nie będę się za bardzo rozpisywać, Miedź w tym sezonie raczej spełnia ten zakład, ostatni blamaż w derbach ze Śląskiem u siebie raczej zmobilizuje drużynę do chęci odegrania się, powinno to zwiastować ofensywną piłkę w wykonaniu gospodarzy. Arka ostatnie dwa mecze w ekstraklasie to wkalkulowane już przed startem sezonu porażki... Najlepsza do derbów w Gdańsku, obrona w lidze straciła w ostatnich dwóch spotkaniach 5 bramek, popełniając proste błędy, w meczu z Pogonią mając poważne problemy z bronieniem i przede wszystkim blokowaniem strzałów sprzed pola karnego. Kto strzelać bramki dla Arki ma, Miedź będzie szukać sposobu na odbicie sobie ostatniego meczu u siebie. Widzę tu bramki.
Dodatkowo za mniejszą stawkę, głównie przez pryzmat poprzednich spotkań w Legnicy między tymi drużynami i wyniki obu ekip w poprzednich kolejkach spróbuję remis (3,35 totalbet) ⛔w tym spotkaniu.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Górnik - Śląsk 2:2
remis @3,35
fortuna ✅
obie strzelą @1,55 forBET ✅
Spotkanie rozpoczynające 15 kolejkę naszej Lotto Ekstraklasy, do Zabrza przyjeżdża wrocławski Śląsk, pierwsza moja myśl na to spotkanie to over, ale po przeanalizowaniu bezpośrednich meczy pomiędzy nimi postanowiłem pójść w kierunku podziału punktów, na ostatnie 10 meczy pomiędzy nimi aż 6 razy zespoły dzieliły się punktami, dodatkowo w 5 z tych 6 meczy był to remis bramkowy, stąd mój typ, a patrząc na najświeższą historię ich pojedynków na 4 mecze 3 razy padł remis. Obie drużyny graja poniżej oczekiwań, gospodarze po letniej wyprzedaży dołują praktycznie od początku sezonu, aktualnie okupują 15 miejsce, natomiast goście grają w kratkę, po rozbiciu w Legnicy Miedzi 0:5, w następnej kolejce przegrywają 0:3 z Wisłą Płock grając przez większość meczu w przewadze jednego zawodnika, aktualnie zajmują 12 miejsce, ale mają tylko 3 punkty przewagi nad swoim rywalem, kolejnym aspektem, który skusił mnie do gry na remis jest długa seria gości bez takiego rezultatu, nie mieli oni remisu w 8 kolejnych meczach ligowych, gospodarze od 3 meczy bez remisu. Podsumowując, patrząc na formę obu drużyn, ich pozycję w tabeli oraz bezpośrednie H2H i brak wyraźnego faworyta proponuję typ na remis bramkowy, dla tych co wolą nie ryzykować proponuję czysty remis.
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
Typ: over 2,5
Kurs: 1,75 ✅✅
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Zarówno jedni jak i drudzy ostatnimi czasy notują dobre wyniki. Bedzie to pojedynek dwóch najlepiej punktujących ekip ostatnich tygodni. Gospodarze wygrali cztery z ostatnich pięciu spotkań ulegając jedynie Jagiellonii Białystok 1-2 po bardzo dobrej grze. W czterech z tych pięciu spotkań padało więcej niż dwie bramki (Zagłębie Lubin 2-0, Wisła Płock 4-0, Lech Poznań 3-0, Arka Gdynia 3-2). Biorąc pod uwagę sześć ostatnich spotkań ligowych podopieczni Kosty Runjaica spisują się najlepiej. Wygrali trzy ostatnie domowe spotkania strzelając w nich aż dziewięć bramek, tracąc przy tym jedną. Goście ze stolicy notują jeszcze lepszą passe, nie przegrali od ośmiu kolejek, ostatnia porażka miała miejsce 26 sierpnia z Wisłą Płock 1-4. Kibice z Łazienkowskiej liczą zapewne na najlepszego strzelca zespołu Carlitosa który ma na swoim koncie już dziesięć trafień w tym cztery razy strzelał w pięciu ostatnich kolejkach. Dla porównania najlepszymi snajperami w szeregach Pogoni są dwaj Polacy Adam Buksa 6 goli i Kamil Drygas 5 bramek. Dwa ostatnie pojedynki tych ekip to zwycięstwa Legii Warszawa i wyniki overowe (3-0 i 3-1) natomiast ostatnie zwycięstwo Szczecinian miało miejsce w październiku 2016 roku, wówczas to padł wynik 3-2. Dzisiaj tez liczę na sporo bramek.
 
merckx1989 595

merckx1989

Użytkownik
W pelni popieram typ Waldiego na remis w zabrzu. Od siebie dodam że dla mniej odwaznych x podwojna szansa w fortunie za 1.73 wyglada ok do dubla. Patrząc na h2h to w 4 z ostatnich 5 meczy miedzy tymi drużynami byl remis do przerwy lub na koniec.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Górnik Zabrze -:- Śląsk Wrocław
rzut karny @ 2.75
czerwona kartka @ 4.02

powyżej 4.5 kartek @ 1.79
Fortuna

Dopiero teraz zobaczyłem, że sędzią tego pojedynku będzie Pan Raczkowski, który ma genialne statystyki jeśli chodzi o kartki i rzuty karne (46 kartek żółtych, jedna czerwona oraz 5 rzutów karnych). Najlepsze jest to, że Raczkowski w poprzednim sezonie w dwóch spotkaniach Górnika, które miał okazję sędziować pokazał Zabrzanom 13 żółtych kartek, trzy czerwone oraz podyktował cztery rzuty karne przeciwko tej drużynie. Od tamtej pory nie miał okazji już gwizdać w spotkaniach Górnika. Ten Pan z Warszawy ewidentnie nie przepada za ekipą z Górnego Śląska, a kursy na te zdarzenia są naprawdę fajne. Śląsk również miał okazję poznać tego Pana z dobrej i z złej strony.
Kibice gospodarzy na pewno odpowiednio przywitają tego Pana, a czy on da nam zarobić?. Mam nadzieje, że tak!​
waldi1979 tych typów nie wliczaj do typera ekstraklasy ;)
 
typer.polska 354

typer.polska

Użytkownik
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław
Remis bez wygranej Górnika @ 2,25 Totalbet

Dwie ostatnie wyjazdowe wysokie wygrane Śląska trochę zakłamują jego prawdziwy obraz poziomu gry. Nie zdarzyłyby się gdyby nie najsłabsze mecze sezonu w wykonaniu rywali. Nie sądzę aby Wrocław po raz trzeci z rzędu przywiózł komplet z delegacji. Górnik też nie prezentuje się okazale, ale u siebie mocno się mobilizuje. Dodatkowo trzy wygrane gości kończące poprzednią kolejkę też skłaniają do 1X w dzisiejszym spotkaniu. Więcej szans daję remisowi, jednak opcja czystego iksa nie uzyskała większości konstytucyjnej, stąd opcja ze zwrotem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Górnik 2:2 Śląsk

15 kolejkę zaczynamy od spotkania dwóch drużyn z drugiej części tabeli. Obie nie zachwycają. Górnik wygrał w tym sezonie zaledwie dwa ligowe mecze. Śląsk trochę lepiej, bo ma cztery zwycięstwa. Ale gra drużyny z Wrocławia nie zachwyca. Po ostatniej wysokiej porażce z Wisłą Płock grającą w osłabieniu zarząd ukarał finansowo zarówno piłkarzy jak i sztab trenerski. Oficjalna wersja trenera Pawłowskiego jest taka, że piłkarze zgodzili się przyjąć karę. Ale co w szatni, to w szatni więc jak jest na prawdę? Czy dzięki temu zobaczymy dziś inny zespół. Osobiście wątpię. Jako przykład podam Zagłębie, którego piłkarze również byli ukarani, ale jakoś nie wpłynęło to na nich motywująco. Aczkolwiek sam popieram takie metody, a nie od razu zwalnianie trenera.
Co do samej gry obie ekipy wyglądają słabo. Natomiast co ciekawe ostatnie trzy wyjazdowe mecze Śląska, to bardzo wysokie zwycięstwa. Zastanawia mnie, czy zespół może mieć aż dwa różne oblicza. Wydaje mi się, że nie i dziś nie zobaczymy kolejnego z rzędu zwycięstwa podopiecznych trenera Pawłowskiego. Tym bardziej, że Śląsk nie wygrał z Górnikiem już od 7 pojedynków.
Moja propozycja:
Górnik dnb kurs: 2,30 buk: betsson ▶
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Górnika Zabrze - Śląsk Wrocław
powyżej 30,5 fauli @ 1,85 ⛔
powyżej 4,5 żółtych kartek @ 1,75 ✅
Totolotek
Sporo już o tym spotkaniu napisano, ja też dorzucę swoje trzy grosze. Obie ekipy w ostatniej kolejce spisały się bardzo słabo, Górnik gładko przegrał 0-4 w Warszawie a Śląsk jeszcze bardziej się skompromitował bo grając u siebie przez 60 minut z osłabioną po czerwonej kartce Wisłą Płock przegrał 0-3.
Liczę, że dzisiaj obie drużyny będą za wszelką cenę odkupić winy z ostatniej kolejki i zagrają dzisiaj z dużą werwą, agresywnie i twardo od początku. Sytuacja w tabeli też nie jest sprzyjająca dla jednych jak i drugich. Górnik w strefie spadkowej ale tylko 3 punkty od dzisiejszego rywala i jest szansa przy wygranej podskoczyć do góry. Śląskowi powoli odjeżdża górna połówka tabeli i trzeba się sprężyć aby utrzymać kontakt. Także zarówno gospodarze jak i goście mają o co grać i kości powinny dzisiaj trzeszczeć.
Kartki to po pierwsze efekt twardej i ostrej gry jaką przewiduję a po drugie jak już napisano osoba sędziego, który dzisiaj może się dużo nasłuchać od publiczności co też może go pchnąć w ramach odwetu do łatwiejszego pokazywania kartek piłkarzom gospodarzy.
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Górnik-WKS⛔ Raczkowski robil co, mogl aby karnego ani czerwa nie dac niestety.
Wks wykona Karnego (nie musi strzelic)
Kurs 5.5 fortunka
Robak strzeli
Kurs 2.4
Wiadomo gdy sedziuje Pawel Raczkowski to moze odkryc wszystkie karty.Srednia ostatnio to 5 kart.
Na 9 meczy dal 5 karnych wiec przy dzisiejszej ostrej walce bardzo mozliwe ,ze bedzie podyktowany.Gdy strzela go WKS to 1 wykonawca jest Marcin Robak alias &quot;Strzelam tylko z karnych&quot;.uzbieral ich w Slasku calkiem sporo. Od kiedy wszedl var to karne gwizdza bardzo czesto.taka moda.Smialo mozna ryzykowac.wiecej o tym meczu napisali koledzy powyzej.Sam zaryzykuje za drobne ze padna karne z obu stron kurs 28.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
Typ: over 9,5 rożnych
Kurs: 1,72 w LVBET
Wynik: 9 rożnych ⛔

Choć po rożnych jak wspominałem padły dziś dwie bramki, więc coś w tym było ;)
Arcyciekawie zapowiadający się mecz, jeśli można tak w ogóle powiedzieć o meczu w lidze, która zajmować niedługo będzie 25. miejsce w rankingu UEFA ???? Ale jest to nasza, polska liga i jak na nasze warunki szykuje się &quot;meczycho&quot;. Obie drużyny będą myśleć w tym meczu o wygranej, zagrają ofensywnie. A rzuty rożne odgrywają dość istotną rolę w ich meczach. Dość powiedzieć, że Pogoń wykonuje ich najwięcej, a Legia jest w czołówce, to jeszcze dzisiejsi goście strzelili najwięcej bramek po dośrodkowaniach z narożnika ze wszystkich drużyn (5 goli), a Portowcy niewiele mniej, bo 3 gole. Fajny kurs na linię 9,5 w tym meczu proponuje LVBET. Mam wrażenie, że inni bukmacherzy wystawili bardziej odpowiednie kursy, choćby Fortuna 1,54 na tę linię. Ale w bukmacherce o to chodzi, żeby wykorzystywać błędnie wystawione naszym zdaniem kursy i to ma miejsce dzisiaj ;) Wyniku 1x2 nie stawiam, ale bliżej mi (tylko bukmachersko :p) do Legii, bo Pogoń ma dobrą serię, ale w naszej lidze sporo drużyn gra sinusoidą, jeszcze miesiąc temu chwalono Wisłę jako najlepiej grającą drużynę, teraz przeżywa dołek, Pogoń po słabym początku wyskoczyła z formą, ale ona też pewnie w którymś momencie pęknie, jak u Wisły w meczu w Szczecinie ;)
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Pogoń w siedmiu ostatnich meczach - 16 punktów
Legia w siedmiu ostatnich meczach - 15 punktów
...a że oby dwa zespoły grają w Ekstraklasie, to modlę się by te arcylogiczne rozgrywki nie dały nam dziś nudnego 0:0.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec 2:0
powyżej 2,5
1,73
Kolejny raz lecimy z overkiem w meczu Zagłębia Sosnowiec - póki co, Zagłębie nie zawodzi mnie jeśli chodzi o taki typ ???? Nie będę się powtarzał, że obrona Zagłębie nie zrobiła żadnego postępu od 1 meczu natomiast atak wygląda naprawdę pozytywnie, czy to gra Sanogo czy ostatnio Cristovao, Pawłowski jest w świetnej formie chociaż ostatni mecz z Jagiellonią do zapomnienia. Udovicić i Wrzesiński to bardzo szybkie skrzydła co daje im naprawdę sporo okazji do strzelenia gola.
Jeśli chodzi o Wisłę Płock to Oni grają naprawdę w kratkę, potrafią rozegrać kapitalne widowisko by za tydzień przegrał w kiepskim stylu. Właśnie dlatego nie postawię zwycięstwa gospodarzy bo tak jak mówię, ostatnio wygrali aż 3:0 na wyjeździe ze Śląskiem i to grając w 10 strzelili 3 bramki... Teraz może przyjść ten gorszy dzień w obronie.
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 2:1
Legia lub remis
1,45
Myślę, że do jakiegoś dubelka warto postawić. Legia, która w ostatnim meczu rozbiła Górnik Zabrze aż 4:0 i widać, że wchodzą na te właściwe tory.. Pogoń, która kryzys już ma za sobą i pięknie pnie się w górę w tabeli a jeszcze nie tak dawno byli w strefie spadkowej a już są na 8 miejscu. Legii w ostatnim czasie dobrze gra się z Pogonią - 4 mecze 4 zwycięstwa.
W Pogoni nadal brakuje kilku podstawowych piłkarzy takich jak - A. Frączczak, R. Nunes, M. Żyro. W Legii również są braki ale Oni mają dłuższą ławkę rezerwowych.
Liczę po cichu na zwycięstwo Warszawian ale dla bezpieczeństwa podpieram się remisem.​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom