>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour: Mediolan - 06.11-10.11.2018

Status
Zamknięty.
friendly 421

friendly

Użytkownik
Witam Panowie. Dzisiaj wazny pojedynek dla Tiafoe, jezeli chce sie liczyć musi wygrać. Kurs na jego zwycięstwo mizerny, ale fajną opcją jest więcej asów zdobytych przez niego. Munar to dla mnie nadal gracz opierając swoją gre na wymianach, zreszta jak wiekszość ziemniaków. Kto oglada tenisa ten wi, ze Tiafoe umie zasadzać asy. Na pewno motywację do wygrania będzie miał dzisiaj większą, ale kurs na asy 1.45, w stosunku do czystej 1 duzo lepszy, a wydaje mi sie wielce prawdopodobny.
Dotychczas Tiafoe zarówno z Hurkaczem, jak i Cipasem wygrał w tym sektorze. Według mnie opcja warta uwagi. Pozdrawiam
Tiafoe vs Munar - Tiafoe wiecej asów 1.45 efortuna ⛔
 
korazz34 21

korazz34

Użytkownik
Witam Panowie. Dzisiaj wazny pojedynek dla Tiafoe, jezeli chce sie liczyć musi wygrać. Kurs na jego zwycięstwo mizerny, ale fajną opcją jest więcej asów zdobytych przez niego. Munar to dla mnie nadal gracz opierając swoją gre na wymianach, zreszta jak wiekszość ziemniaków. Kto oglada tenisa ten wi, ze Tiafoe umie zasadzać asy. Na pewno motywację do wygrania będzie miał dzisiaj większą, ale kurs na asy 1.45, w stosunku do czystej 1 duzo lepszy, a wydaje mi sie wielce prawdopodobny.
Dotychczas Tiafoe zarówno z Hurkaczem, jak i Cipasem wygrał w tym sektorze. Według mnie opcja warta uwagi. Pozdrawiam
Tiafoe vs Munar - Tiafoe wiecej asów 1.45 efortuna
zapomniałeś dodać ze Munar ku zaskoczeniu tez wygrał z poprzednikami w tym elemencie gry.
Munar - Cipas 6:5
Munar- Hurkacz 8:5
Według mnie po takim kursie opcja nie warta uwagi
 
penetrator 223

penetrator

Użytkownik
Tiafoe vs Munar
Tiafoe 1.25 ⛔Forbet
Stawiam na Tiafoe bo musi wygrac aby awansować dalej...
Drugim najważniejszym aspektem jest to ze gra po prostu lepiej... W meczu z Hurkaczem wchodzily mu takie piłki ze kosmos. Munar jak to Munar coś tam klepie ale bez rewelacji.
Gram to na podbicie typu z Siatkówki
 
grszsnb 1

grszsnb

Użytkownik
Te kursy to pomyłka jakaś.
#1 Fritz T. - De Minaur A. // Fritz T. więcej podwójnych błędów @ 5.00 e-fortiuna ⛔

Nie ma co ukrywać, Fritz walczy o zwycięstwo i awans, zaś DeMon o premię dla niepokonanego mistrza. Australijczyk to bestia na returnie, przypomina mi samego Murraya i nawet Hewitt przyznał podczas któregoś turnieju w tym roku, że jest zaskoczony jaki postęp poczynił Alex odnośnie serwisu i jego odbierania. Fritz poza płaskim, slajsowanym serwisem nie ma nic do zaoferowania, po nietrafionym pierwszym podaniu będzie musiał szukać ryzyka żeby nie nadziać się na kontrę ze strony DeMona. Alex też od czasu do czasu popełni podwójny, ale dziś będzie grał z większym luzem. Wczoraj popełnił on trzy DF&#39;y ale po drugiej strony siatki stał Rublev, który ma jeden z silniejszych forhendów w tourze.
#2 Tsitsipas S. - Hurkacz H. // Tsitsipas S. więcej asów @ 2.10 e-fortiuna ✅

Z całym szacunkiem do Huberta ale to Grek dysponuje lepszym podaniem. Skoro Munar potrafił zaskakiwać Huberta serwisem to nie chce mi się wierzyć żeby Grek tego nie robił. Typ na czutkę.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Tiafoe vs Munar
Tiafoe 1.25 Forbet
Stawiam na Tiafoe bo musi wygrac aby awansować dalej...
Drugim najważniejszym aspektem jest to ze gra po prostu lepiej... W meczu z Hurkaczem wchodzily mu takie piłki ze kosmos. Munar jak to Munar coś tam klepie ale bez rewelacji.
Gram to na podbicie typu z Siatkówki
Nawet seta nie ugra
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Grek już wyszedł z grupy, będzie się spinał jak chce z pierwszego miejsca i chce zgarnąć premię za wygranie wszystkich meczów. Hurkacz dla odmiany będzie walczył o wyjście z grupy. Ja czekam na live
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Ok 300tys dolców roznicy miedzy wygraniem turnieju bez porazki a z porazka. Sporo.
Edit. Jednak ok 170tys dolcow
 
korazz34 21

korazz34

Użytkownik
Te kursy to pomyłka jakaś.
#1 Fritz T. - De Minaur A. // Fritz T. więcej podwójnych błędów @ 5.00e-fortiuna

Nie ma co ukrywać, Fritz walczy o zwycięstwo i awans, zaś DeMon o premię dla niepokonanego mistrza. Australijczyk to bestia na returnie, przypomina mi samego Murraya i nawet Hewitt przyznał podczas któregoś turnieju w tym roku, że jest zaskoczony jaki postęp poczynił Alex odnośnie serwisu i jego odbierania. Fritz poza płaskim, slajsowanym serwisem nie ma nic do zaoferowania, po nietrafionym pierwszym podaniu będzie musiał szukać ryzyka żeby nie nadziać się na kontrę ze strony DeMona. Alex też od czasu do czasu popełni podwójny, ale dziś będzie grał z większym luzem. Wczoraj popełnił on trzy DF&#39;y ale po drugiej strony siatki stał Rublev, który ma jeden z silniejszych forhendów w tourze.
Jeszcze mozna po takim kursie zaryzykować
Fritz T. - De Minaur A. // De Minaur A. więcej asów 3.25 e-fortiuna ⛔
 
hallik 7,1K

hallik

Użytkownik
Ok 300tys dolców roznicy miedzy wygraniem turnieju bez porazki a z porazka. Sporo.
Edit. Jednak ok 170tys dolcow
Bez różnicy... Grek jest w gazie. Może nieco zmęczony sezonem, ale na pewno nie będzie tutaj odpuszczał, bo raz, że jak przegra to spadnie na 2. miejsce, a dwa, że kasy też jest do wzięcia sporo. Jest na tą chwilę lepszy niż Hubercik i pewnie wygra, ale po tym kursie to bym tego nie ruszał jednak.
Myślę, że De Minaur poskłada Fritza, który nie prezentuje się tutaj za dobrze. Jak serwis mu nie siedzi, to pojawiają się problemy, bo w wymianach nie jest aż ta regularny. Kangur świetny na returnie, do tego solidnie serwuje. Dla mnie po 1,54 niezły typ do jakiegoś dubla. ✅ na luzaku Minotaur pogonił Fritza
 
W 258

wsand1990

Użytkownik
ja wjeżdzam jak dzik w żołędzie na hubercika i Fritza.
Dla Cipas i minaur - (nie pieniądze są najważniejsze dla nich a zdrowie - po co mają się męczyć po sezonie), czywiście będą swoje grali. Mogą też podejść spokojniej żeby mieć siłę na półfinały. Lepiej dla tyc obydwu żeby Hubert przeszedł i Fritz, łatwiej ich będzie ograć w pófinałach przez tą dwójkę.
Hubercik @ bah - 3,45 - kurs marzenie ⛔
Fritz @ bah - 2,51 ⛔

Oboję bardziej będa się starać niż grek i australijczyk.
 
penetrator 223

penetrator

Użytkownik
Mnie szczerze korci pójść w stronę 3-0 Tsistipas (nie Cicipas - bo osiągnął on wiele więcej niż wy który go tak nazywacie).
Kurs 2.90✅ Forbet
Jedyne co mnie odpycha od tego typu to fakt ze Grek ma pewny awans - lecz nie ma pewnego pierwszego miejsca.. i może pójść trochę w rozluznienie. Ale to już wróżenie z fusów jak będzie chciał się zachować.
Czy olać mecz czy zagrać w 80-100% i wygrać szybko oraz liczyć na dodatkową premie.
Podsumowując myślę że jednak Tsitsipas będzie chciał wygrać to szybko i myśli o wygraniu turnieju z klasą a więc pójdzie droga skupienia.
Edit: Głupoty pisze, pierwsze miejsce ma gwarant
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Mnie szczerze korci pójść w stronę 3-0 Tsistipas (nie Cicipas - bo osiągnął on wiele więcej niż wy który go tak nazywacie).
Kurs 2.90 Forbet
Jedyne co mnie odpycha od tego typu to fakt ze Grek ma pewny awans - lecz nie ma pewnego pierwszego miejsca.. i może pójść trochę w rozluznienie. Ale to już wróżenie z fusów jak będzie chciał się zachować.
Czy olać mecz czy zagrać w 80-100% i wygrać szybko oraz liczyć na dodatkową premie.
Podsumowując myślę że jednak Tsitsipas będzie chciał wygrać to szybko i myśli o wygraniu turnieju z klasą a więc pójdzie droga skupienia.
Edit: Głupoty pisze, pierwsze miejsce ma gwarant
Nie ma pierwszego, jeśli przegra nie ważne w jakim stosunku wychodzi z drugiego
 
S 20

szumek19

Użytkownik
Kursy na Greka spadają, warto pobierać. Munar wczoraj zaskoczył w Mediolanie. Dzisiaj ponownie moja uwagę w stronę Greka i Austalijczyka.
Tsitsipas- Rublev 1,45 ✅
De Mintaur- Munar 1,2 ✅
Unibet
 
kante 0

kante

Użytkownik
De Minaur A. - Munar J.
Munar miał w grupie trzech zawodników, którzy dysponują niezłym serwisem, ale mimo to w spotkaniu z każdym
z nich miał więcej asów. Szczególnie wrażenie robi zwycięstwo w tym aspekcie z Tsitsipasem.
Podczas finałów w Mediolanie De Minaur też daje radę z podaniem (2-1 w grupie biorąc pod uwagę asy), ale jeśli Hiszpan chce czegoś szukać w tym spotkaniu to musi mocno utrudnić return przeciwnikowi, bo w wymianach lepszy jest waleczny Australijczyk.
Typ: Więcej Asów - Munar J. @1,95 Fortuna 10-2 (-) ⛔
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Tsitsipas - Rublev 1 1.65 efortuna. Sporo. Myślałem ze dadza ok 1.40.
A ile Ci dali? 1,45 ????
Wydaje się, że dziś nie ma co szukać niespodzianek. Zarówno Tsitsipas jak i De Minaur są poziom wyżej od reszty i dubel z tych dwóch zdarzeń naprawdę jest dobrą opcją. Ani Rublow, ani Munar tym bardziej nie prezentują na tyle wyrownanego i wysokiego poziomu, by wygrać.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
A ile Ci dali? 1,45 ????
Wydaje się, że dziś nie ma co szukać niespodzianek. Zarówno Tsitsipas jak i De Minaur są poziom wyżej od reszty i dubel z tych dwóch zdarzeń naprawdę jest dobrą opcją. Ani Rublow, ani Munar tym bardziej nie prezentują na tyle wyrownanego i wysokiego poziomu, by wygrać.
Tsitsipas 1.65 w efortunie ✅ Dzis juz 1.41. Munar nie prezentuje wyrownanego poziomu? Wedlug mnie to najrówniejszy zawodnik w tym turnieju . Ogladalem wszystkie mecze
Munar ugra seta 2.20 efortuna✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom