>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

4. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [06.11.2018] - wtorek REWANŻE

Status
Zamknięty.
I 365

iczasopisma

Użytkownik
W przypadku wygrania BVB i braku remisu w drugim spotkaniu to Monaco albo Club Brugge zblizy sie do Atletico na 2 pkt i wtedy wszystko sie moze zdarzyc. Odpuszczanie meczu i granie na pol gwizd na tym etapie rozgrywek po rozegraniu ledwo 3 kolejek? No way. Mozna jeszcze probowac over 1.5 kartki Atletico bo to im bedzie bardziej zalezec na zwyciestwie plus znani sa z ostrego stylu gry. Po za tym juz to widze jak Simeone mowi do swoich pilkarzy &quot;no mordeczki gramy na pol gwizdka bo i tak szans nie mamy na 1 miejsce&quot; :]
Oby tak było, bo też mam ochotę te kartki zagrać. A oglądanie widowiska w stylu &quot;ostatnich 10 minut Polski z Japonią&quot; na tym poziomie to kompletna żenada.
Zastanawia mnie tylko fakt, że buki (które raczej wiedzą co robią) obniżyły linie na kartki i faule w stosunku do meczu tych drużyn w Dortmundzie. Z jakiegoś względu spodziewają się mniej agresywnej gry.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Nie wiem ale.moze ma to jakieś psychologiczne znaczenie. Ostatni raz Barca grała z Interem na San Diego w 2010r gdy ekipa Murinho wygrała 3-1 po kontrowersjach i Barca w rewanżu tego nie odrobiła a pewnie później na spokojnie jako pierwsza obroniła by trofeum a być może wygrała 3razy z rzędu LM. Takie rzeczy jednak w pamięci zostają i oczywiście te drużyny nie maja już nic wspólnego ze.soba ale jednak jakaś zadra została.i.w drużynie i w kibicach. Interowi jednak nic się nie stanie jak to przegra. Później mogą przegrać z Tottenham i będą pkt za nimi ale ostatnia kolejka to Koguty wBarcelonie oraz Inter u siebie z PSV więc nie ma strachu.
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Monaco - Club Brugge
Typ: 2 [DNB]
Kurs: 2,25
Godz: 18:55
Bukmacher: Totolotek
Ze 2-3 razy próbowałem w tym sezonie grać już na złamanie Monaco, ale ten kryzys trwa i nawiązując do klasyka trwa mać. Największym problemem gospodarzy jest to, ze oni nie wyglądają jak drużyna. Wydaje się, że morale w szatni są wyjątkowo niskie, a sytuacja w tabeli Ligue 1 i kolejne mecze bez wygranej tylko negatywnie na to wpływają. Nie sądzę, żeby gospodarze byli w stanie nagle się przełamać i grać zgodnie z oczekiwaniami. Brugia nie jest może wielkim zespołem, ale to bardzo solidny rywal. W Belgii padł bramkowy remis, ale to ówcześni gospodarze lepiej się prezentowali. W lidze krajowej goście także dużo lepiej sobie radzą, w dodatku Brugia nie ma problemów z kontuzjami i dzięki dość komfortowej sytuacji w lidze belgijskiej mogą skupić się na Lidze Mistrzów i walce o trzecie miejsce. Monaco z tyłu głowy na pewno będzie miało trudne momenty w Ligue 1, bo priorytetem powinno być wygrzebanie się z dołów tabeli. Powyżej 2,00 na DNB to całkiem niezły kurs.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mendeeljev93 762

mendeeljev93

Użytkownik
Jak bardzo uwielbiam oglądać piłkę nożną, a tak ciężko ją się obstawia, ale dzisiaj trochę pomyślałem jak tu zebrać gruszki przed wypłatą i wymyśliłem ciekawego dubleka, a mianowicie:
HANDICAP 3-DROGOWY CRVENA ZVEZDA (+3.0) (1.58) ✅
HANDICAP 3-DROGOWY PSG (+1.0) (1.47) ✅
AKO: 2.32 - LVbet
Teren Crevny nie należy do najprzyjemniejszych aren piłkarskich dla gości, a serbscy fanatycy pewnie dziś znów zgotują świetną atmosferę na trybunach. Zvezda nie jest łatwym rywalem u siebie na boisku co pokazało spotkanie z Napoli. Drużyna ta mierzyła się w tym sezonie już z: Red Bullem Salzburg, Spartakiem Trnavą, Suduvą Mariampolem i Spartak Jurmała i nie przegrała u siebie spotkania. Wydaje mi się, że drużyna Jurgena będzie miała dziś olbrzymi problem na wyjeździe i spodziewam się ciężko wymęczonej wygranej 1 bramką.
PSG? PSG musi - nie może, a nie bardzo ma co kalkulować dzisiaj. Porażka dzisiaj z Napoli skomplikuję bardzo mocno sytuację drużyny z Paryża. W takiej sytuacji nie ma co liczyć na rywali, a muszą patrzeć na siebie. Imponująco wygląda ich atak, ale czy strzelby dziś pokażą się z dobrej strony? Miałem okazję oglądać poprzednie spotkanie jak i spotkanie z Romą. Napoli pod wodzą Carlo nie przemawia do mnie jakoś mocno. Absencje w tym spotkaniu są znikome dla obu ekip spodziewam się otwartej gry i kilkunastu bramek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Sugerując się Twoim tokiem myślenia to w grupie gdzie jest Real / Roma / CSKA / Victoria Pilzno to liczy się wynik bezpośredni. Real wygrał u siebie z Rzymianami 3:0 u siebie, a mimo to jest drugi, właśnie za AS Romą ( maja gorszy bilans ). Możesz mi to wytłumaczyć ?
No bo się liczy wynik bezpośredniego meczu, od wczoraj śledzisz LM? Co Ci mam więcej tłumaczyć.
Tiebreakers
Teams are ranked according to points (3 points for a win, 1 point for a draw, 0 points for a loss), and if tied on points, the following tiebreaking criteria are applied, in the order given, to determine the rankings (Regulations Articles 17.01):[2]
  1. Points in head-to-head matches among tied teams;
  2. Goal difference in head-to-head matches among tied teams;
  3. Goals scored in head-to-head matches among tied teams;
  4. Away goals scored in head-to-head matches among tied teams;
  5. If more than two teams are tied, and after applying all head-to-head criteria above, a subset of teams are still tied, all head-to-head criteria above are reapplied exclusively to this subset of teams;
  6. Goal difference in all group matches;
  7. Goals scored in all group matches;
  8. Away goals scored in all group matches;
  9. Wins in all group matches;
  10. Away wins in all group matches;
  11. Disciplinary points (red card = 3 points, yellow card = 1 point, expulsion for two yellow cards in one match = 3 points);
  12. UEFA club coefficient.

W przypadku wygrania BVB i braku remisu w drugim spotkaniu to Monaco albo Club Brugge zblizy sie do Atletico na 2 pkt i wtedy wszystko sie moze zdarzyc. Odpuszczanie meczu i granie na pol gwizd na tym etapie rozgrywek po rozegraniu ledwo 3 kolejek? No way. Mozna jeszcze probowac over 1.5 kartki Atletico bo to im bedzie bardziej zalezec na zwyciestwie plus znani sa z ostrego stylu gry. Po za tym juz to widze jak Simeone mowi do swoich pilkarzy &quot;no mordeczki gramy na pol gwizdka bo i tak szans nie mamy na 1 miejsce&quot; :]
Tak, z całą pewnością Borussia martwi się meczem u siebie z Brugią, a Atletico już szyje białą flagę żeby wywiesić ją przed przyjazdem Monaco.

Poza tym, jak pisałem wcześniej, jeśli ktoś ma w tym meczu coś do udowodnienia, to są to Hiszpanie, którzy będą chcieli zmazać plamę. Niemcy mają w głowie tylko Bayern.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Tak, z całą pewnością Borussia martwi się meczem u siebie z Brugią, a Atletico już szyje białą flagę żeby wywiesić ją przed przyjazdem Monaco.

Poza tym, jak pisałem wcześniej, jeśli ktoś ma w tym meczu coś do udowodnienia, to są to Hiszpanie, którzy będą chcieli zmazać plamę. Niemcy mają w głowie tylko Bayern.
Tu nie chodzi o martwienie sie meczem u siebie z Brugia czy wyjazdem do Monaco. Tu chodzi o to, ze do poki pilka w grze wszystko sie moze zdarzyc. Typowanie nauczylo mnie pokory i tego ze niczego nie mozna byc pewnym od A do Z. Na papierze wszystko wyglada na latwe i oczywiste ale wcale takie nie jest. Kazdy wynik w kazdym meczu jest mozliwy dlatego nie mozna tak jak Ty to robisz skreslac kogos bo na pewno Bruggia przegra na wyjezdzie z Atletico dlatego dzisiaj i Hiszpanie i Niemcy zagraja sobie towarzysko bo i tak na 100% wyjda z grupy. Kursy na kartki leca na leb na szyje. Nie zgadzam sie z Twoim punktem widzenia aczkolwiek go szanuje i fajnie jest podyskutowac i powymieniac z kims poglady w koncu po to jest nasze forum. Konczac over 3.5 kartki w meczu i over 1.5 kartki Atletico moim zdaniem do gry ????
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Crvena Zvezda - Liverpool
1.Liverpool ha -4,5 celnych strzałów @ 1,85 Unibet
2. Liverpool ha -2 rzutów rożnych @ 1,67 Unibet
3. Roberto Firmino strzeli gola @ 2,12 Unibet
Mimo wszystko szalenie ważne spotkanie odnośnie końcowego układu tabeli w grupie śmierci. Liverpool po ewentualnym dzisiejszym zwycięstwie będzie mieć 9 punktów i znacznie przybliży się do awansu do fazy Play Off, w którym liczą się 3 zespoły. Wpadka taka jak choćby Napoli w Belgradzie może bardzo skomplikować sytuację Liverpoolu i dziś na pewno Jurgen Klopp zagra o pełną pulę na 100%, tym co ma najmocniejsze. W ostatniej kolejce Liverpool oddał 22 strzały, z czego 11 było celnych, natomiast Czerwona Gwiazda 3 strzały z czego ani jeden nie był celny. Dziś być może Serbowie trochę bardziej się otworzą, zagrają delikatnie wyżej, co poskutkuje pewnie tym że oddadzą jakieś 2-3 celne próby, ale wyższa gra Crveny może dać Liverpoolowi jeszcze więcej niż 11 prób w światło bramki. Dziś liczę głównie na Mo Salaha i Sadio Mane, ponieważ zapewne dziś zagrają trochę szerzej niż zwykle i będę często grać 1 vs 1 z bocznymi obrońcami - Filipem Stojkoiciem i Marko Gobelijm, którym brak doświadczenia i przede wszystkim umiejętności na ten poziom skrzydłowych The Reds. Dzięki mnogim akcjom na skrzydłach Salaha i Mane bardzo dużo sytuacji bramkowych będzie miał Roberto Firmino i ja tutaj liczę na przynajmniej jedną bramkę w jego wykonaniu

Inter Mediolan - FC Barcelona
1. Barcelona @ 2,15 Unibet
2. Inter więcej kartek @ 1,89 Unibet
3. Luis Suarez strzeli gola @ 2,45 Unibet
Większość osób widzę że idzie w stronę Interu, biorąc pod uwagę brak Messiego oraz ostatni mecz z Valladolid. Otóż meczu ligowego z outsiderem LaLiga nie można w ogóle brać pod uwagę. Cule w tym sezonie postawili na Champions League i to jest główne zadanie przed Alejandro Valverde. Prawdziwą formę i grę Barca pokazała przeciwko Realowi, pokazując na Camp Nou &quot;la manite&quot; przed 90 tysiącami ludzi. Inter owszem jest w znakomitej formie, pokonał 5:0 Genoe oraz 3:0 Lazio, ale ani Genoa ani Lazio to nie ten kaliber co Barcelona. Wydaje mi się że dziś Barcelona przypieczętuje awans do 1/8 LM i pokaże futbol na najwyższym poziomie pokonując Inter. Stawiam również na więcej kartek Interu. Filozofia Spalettiego zakłada dużo ostrzejszą grę niż gra Barcelony Valverde. Zwłaszcza zawodnicy w środku pola jak Marcelo Brozovic i Radja Nainggolan mają za zadanie przerywać kontrataki bardzo szybko, jeszcze na połowie rywala. Dodatkowo, grają przed własną publicznością - na San Siro, potężna presja i motywacja. Trzeci typ, opieram o fakt znakomitej formy Uruwajczyka oraz fakt że prawdopodobnie nie zagra Leo Messi a jesli zagra to na pewno nie w pełni sił a w takiej sytuacji Suarez już nie raz brał na siebie odpowiedzialność.
Oprócz tego
Napoli - PSG powyżej 10,5 rzutów rożnych @ 2,00 Unibet
Schalke - Galatasaray powyżej 9,5 rzutów rożnych @ 1,67 Unibet
Tottenham - PSV, Tottenham powyżej 63,5% posiadania piłki @ 1,85 Unibet
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Atletico Madryt powyżej 5.5 RR @1.73✅✅
lv

Pierwszy mecz wiemy, jak się zakończył. Borussia zrobiła co miała zrobić, i dziś nie muszą spinać, tym bardziej że w weekend czeka ich spotkanie z Bayernem Monachium. Bawarczycy w lekkim kryzysie, więc jest znakomita okazja wygrać i umocnić się na pozycji lidera.
Atletico Madryt na własnym stadionie gra zupełnie inaczej. Może świadczyć o tym fakt, że ostatnią porażkę przed własną publicznością doznali 6-go maja 2018 roku. Na pewno zobaczymy inne Atletico, niż te w Dortmundzie.
Idę w kierunku rzutów rożnych. Powyższa linie nie została pokryta w pierwszym spotkaniu, ale pokryli ją w dwóch pierwszych meczach LM. Na ostatnie 5 spotkań przed własną publicznością drużyna Atletico tylko raz nie pokryła powyższej linii.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Crvena Zvezda - FC Liverpool
Typ: powyżej 1 bramki, powyżej 3 żółtych kartek i powyżej 8 rzutów rożnych 2,50 forBet

Po pierwsze może zacznę od tego, że Liverpool musi wygrać dzisiejsze spotkanie aby w dalszym ciągu mieć bardzo dobrą sytuację w grupie, już Napoli sobie nieco skomplikowali sytuację TYLKO remisując w Serbii 0:0.
Liverpool u siebie 2 tygodnie temu wygrał 4:0 oddając bardzo dużo strzałów w tym aż 11 celnych. Spotkanie mieli pod pełną kontrolą więc o minimum 2 bramki jestem raczej spokojny. Mają super atak z Mane i Salahem na czele.
Crvena dostała aż 5 żółtych kartek a w meczu w Serbii z Napoli było 6 żółtych kartek, doskonale wiemy jak ciężki to jest teren.. w sensie jak ostro grają zawodnicy o każdy centymetr boiska więc myślę, że 4 żółte kartki są w zasięgu. Liverpool u siebie miał tylko 4 rogi ale już PSG z Crveną miało aż 13 a Napoli aż 8 i do tego Crvena też miała 8 z Napoli. Wierzę, że Liverpool w tej kwestii znacznie się poprawi a i Crvena dołoży swoją cegiełkę.
Kurs zachęca a myślę, że jest bardzo duża szansa aby zakład był zaksięgowany na plus.​
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
Crvena v Liverpool wiecej fauli Crvena @ 1.6 i -1.5 fauli @ 1.7 uni ⛔⛔ 8;-9 faule
Bardzo fajny zakład na wiecej fauli gospodarzy, w pierwszym meczu stosunek fauli 20:10 dla Crvena. To Liverpool bedzie rządzil na boisku i logiczne wydaje sie ze to gospodarze beda czescie przerywac ataki. Poza Unibetem LVbet wystawil zaklad gospodarze wiecej fauli po 1.4 takze jest duza roznica i wedlug mnie trzeba skorzystać.
Serio nie wierzylem w to co widzialem, Liverpool stał na tym boisku. Podawanie miedzy obroncami, wszystko mega wolno, ruszyli troche od 70 minuty. Wygladalo to tak jak by im sie nie chcialo biegac. Wolna gra przelozyla sie na mala ilosc fauli i moj swietny typ w plecy.:cwl:
 
lukas88 228K

lukas88

Forum VIP
Atletico Madryt- Borussia Dortmund
Typ: BVB strzeli w przedziale 1-72
Kurs: 1,76
Fortuna
6/10

Atletico coś nie może złapać rytmu od początku sezonu, mimo wielu genialnych transferów ten zespół jak do tej pory w moich oczach osiąga wyniki zdecydowanie poniżej oczekiwań. Borussia z kolei na przeciwny biegunie, mimo braku wielkich wzmocnień prezentują się wybornie, są liderem Bundesligi i w LM komplet punktów i bez straconej bramki.
Wybrałem typ na bramkę gości do 72 minuty, gdyż ich ofensywa wygląda bardzo solidnie, natomiast w zespole gospodarzy nie zagra dwóch podstawowych stoperów Godin i Savić. Ponadto Atletico nie gra już tak dobrze w defensywie jak kilka sezonów temu, nieco środek ciężkości zespołu został przeniesiony do przodu przez co tworzą się luki w obronie.

Napoli- PSG
Typ: 2/ +2,5
Kurs: 3,35
Fortuna
3/10

Typ z mniejszą stawkę bo i ryzyko nieco większe, jednak liczę w końcu na dobry mecz w wykonaniu PSG, które ma potencjał by ustrzelić kilka bramek w Neapolu. Pierwszy mecz ewidentnie zawalili, ale mieli wiele okazju ku temu by strzelić kilka bramek więcej, szczególnie Mbappe niesamowicie kręcił defensorami Ancelottiego.
Liczę na dobre widowisko z dużą ilością bramek. Do składu PSG wrócił Silva więc defensywa gości powinna popełniać mniej błędów niż przed 2 tygodniami.

Inter- Barceolna
Typ: Inter over 1,5 gola
Kurs: 2,52
Fortuna
3/10

Podobnie jak wyżej, bez szaleństw ze stawką, Barca bez Umtitiego w obronie, za niego Lenglet, który lubi popełniać błędy. Inter z kolei pod wodzą Spalettiego zyskał nową świeżość i spisują się bardzo dobrze w Serie A, uważam że na Meazza są w stanie powalczyć z wielką Barceloną bez Messiego, która lubi się męczyć w meczach wyjazdowych.​
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
W pierwszym meczu Barca grała bez Umtitiego, za którego grał Lenglet. Również w tamtym spotkaniu nie wystąpił Messi, co nie przeszkodziło Barcelonie w zdobyciu 3 punktów. Typu nie neguję, ale nie widzę Interu, to nie ten poziom, mimo że Spaletti robi kawał dobrej roboty.
Barca powyżej 5.5RR @2.02✅✅

Nie sądze aby Barcelona miała to odpuścić. W Lidze Mistrzów to zupełnie inna ekipa. Jak ktoś ma tutaj się bronić, to będzie to Inter.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Gratulacje dla autorów typu over 3,5 kartki Atletico - Borussia. Mecz pod kątem walki niczym towarzyski (tu buki miały rację) i aż się uśmiechnąłem, kiedy w doliczonym czasie nagle &quot;załatwili&quot; dwie kartki ????
Liverpool widziałem w meczu w Neapolu i dziś - i nie wiem, gdzie byli bardziej żałośni. Gdyby nie Borussia, która zaliczyła 0 (słownie: zero) strzałów na bramkę rywali, wygraliby dziś dzień. Sytuacja w tabeli raczej wymuszała na LFC walkę o choćby remis, a oni przez 3/4 meczu wyglądali jakby to 0:2 im pasowało ???? Może prezes Crveny znowu coś grubo postawił :cwl:
Nauczka na jutro - wszystkie te linie na bramki, faule, celne strzały w tych meczach --&gt; under.
 
mike_aveli 190

mike_aveli

Użytkownik
Gratulacje dla autorów typu over 3,5 kartki Atletico - Borussia. Mecz pod kątem walki niczym towarzyski (tu buki miały rację) i aż się uśmiechnąłem, kiedy w doliczonym czasie nagle &quot;załatwili&quot; dwie kartki ????
Liverpool widziałem w meczu w Neapolu i dziś - i nie wiem, gdzie byli bardziej żałośni. Gdyby nie Borussia, która zaliczyła 0 (słownie: zero) strzałów na bramkę rywali, wygraliby dziś dzień. Sytuacja w tabeli raczej wymuszała na LFC walkę o choćby remis, a oni przez 3/4 meczu wyglądali jakby to 0:2 im pasowało ???? Może prezes Crveny znowu coś grubo postawił :cwl:
Nauczka na jutro - wszystkie te linie na bramki, faule, celne strzały w tych meczach --&gt; under.
wręcz przeciwnie jutro overy bramkowe chociażby w hicie, a kartki również miałem ???? pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom