zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Pora na 6 kolejkę a w niej hit ZAKSA podejmuje Jastrzębski Węgiel... Czyżby 6 porażka z rzędu Resovi? wiele na to wskazuje gdyż grają z Bełchatowie...
Zapraszam do analizowania spotkań​

gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Zawiercie - GKS Katowice
typ 1 kurs 1.72 Fortuna
Zawiercie przed meczem z Czarnymi nie zastanawiał bym się zbyt długo nad typem, ale po dość gładkiej porażce na swojej hali z bardzo dobrze dysponujacą forma druzyna Radomian sporo zaczynałem się zastanawiać. W meczu z Bydgoszcza gdzie przypominam był to mecz wyjazdowy Zawiercianie gładko rozprawili się z Bydgoszcza i widać było, że siatkówka sprawia im bardzo dużo radości. Masny robi nie ziemska pracę jaka wykonuje w Zawierciu. Katowiczanie pod wodza Gruszki graja takze ciekawa siatkowke wygrana z slabiutka na ten moment Resovia. Wygrana z Olsztynem, przegrany tie-break w Gdańsku. Ostatnio porazku budzi sporo watpliwosci poniewaz Cuprum uznawany za jeden z najgorszych zespołów w Plus Lidze wygrywa z Katowicami bez straty seta jak widac spora niespodzianka. Według mnie Zawiercie nie przegra kolejnego meczu na swoim terenie. Pozdrawiam trzymajcie się.

Otrzymane punkty reputacji: +6
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
Myślę że i warto pograć Będzin po 1,4 póki co , myślę że pójdą za ciosem i rozprawia się z Lublinem jak zrobili to ostatnio z Resovia ;)

M 220

mm25

Użytkownik
Co myslicie by dać na bydgoszcz ze wygra?? Kurs 6.00 na Unibet.. mysle ze maja szanse na win.. czarni watpie by znów wygrali.. i mysle o zaksie na over 178.5 pkt nie wierze ze wygraja to 3-0...czekam na jakies wypowiedzi, dziekuje ????

zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Na Bydgoszcz??? Czarni wątpisz by wygrali, dlaczego? Oglądasz wgl jakiś mecz Radomian? Grają super siatkówkę, rozgrywający super rozumie się ze swoim rodakiem na środku i grają takie akcje, że nikt się tego nie spodziewa... Żalinski w coraz lepszej formie do tego Żhigalov gra coraz lepiej... Dla mnie Radom gra póki co jedną z lepszych siatkówek w lidze i nie ma szans by Bydgoszcz wygrała ten mecz - może inaczej szansa zawsze jest bo nie takie cuda się zdarzają ale ja nie postawił bym na nich nawet 1 zł bo dla mnie mają mizerne szanse.
Radom jest na fali.
Z ZAKSĄ się zgadzam to może być ciężki mecz dla nich, przeciwnik nie byle kto, oczywiśćie faworytem są ale w over też chyba wejdę.

S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Bydgoszcz (+2,5) vs Czarni Radom 1 1,66 ✅✅ unibet
Radom to jakas elita zeby tak od razu wygrywali wszystko 3-0? No nie... Fakt dysponuja lepsza ekipa ale jeden set to naprawde bardzo niewiele, W ostatnich meczach jedynie wpadka 3-0 z Zawierciem Bydgoszczy, a tak to wcale nie prezentowali sie bardzo zle. Mysle ze jednego seta na spokojnie sa w stanie tutaj ugrac. Wygrac moze i nie wygraja ale seta po takim kursie pobieram, tym bardziej ze graja u siebie...
Będzin vs Lubin 2 2,65 ✅✅ unibet
Jeszcze niedawno Będzin byl taki &quot;slaby&quot;, ludzie stawiali 3-0 dla Resovii i po jednym meczu co sie dzieje? Skad wogole taki kurs? Dla mnie personalnie sa to druzyny 50/50, moze Będzin byc delikatnym faworytem ponieważ gra mecz u siebie, ale ten kurs jest przesadzony.
Stocznia vs Warszawa under 181,5 ✅✅ 1,70 unibet
Stocznia w niesamowitym gazie. Kurek kosmita, w kazdym meczu niesamowity, Hoag ostatnio w coraz wyzszej formie, personalnie zespol top 1 w pluslidze, za kilka kolejek nie bedzie na nich mocnych... Warszawa solidna ale tylko solidna, dla mnie Stocznia wygra ten mecz do 0 ale ubezpiecze sie na wypadek wpadki w jakims secie, bo ta linia powinna wejsc nawet przy czterosetowym pojedynku..
Zaksa vs Jastrzebski Wegiel over 179,5⛔⛔ 1,85 unibet
Jak wszyscy zauwazyli nie uwazam Jastrzebskiego za jakas elite plusligi no ale co by nie mowic ogorek to to nie jest. Zaksa wygra to spotkanie ale wróże tutaj conajmniej czterosetowy pojedynek z walka conajmniej do 20 w kazdym z nich.

J 28

jawa1989

Użytkownik
Dawno mnie tu nie było więc dziś podzielę się moim typem. Schulz 15.5 pkt typ 1 kurs 1.75, bukmacher:Totomix. Jak dla mnie pewniak dnia, kto.ogladal mecze,Resovii ten wie co tam się dzieję, moim zdaniem bedzie gral dzis Jarosz z Szulcem pół na pół ze wskazaniem na Jarosza który dobrze pokazał sie w ostatnim.secie z Bedzinem, Szulc bez formy i jak dla mnie to wejdzie jak w masło i Szulc nie zdobedzie 16pktow, Pozdrawiam

K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
ZAKSA - Jastrzębski 1.38 Fortuna
Nie spodziewałem się takiego wzrostu kursu na Zaksę z 1.20 ale chyba ludzie zaczęli grać jak zobaczyli, że Jastrzębski pokonał słabą Skrę, którą to przypomnijmy pokonały też Bydgoszcz i Olsztyn. Chyba już wszyscy zapomnieli jak w poprzednich kolejkach Jastrzębie męczyło się czy to w Zawierciu czy Będzinie. Zaksa główny kandydat do złota tej ligi a dla Jastrzębia półfinał będzie sukcesem. Kędzierzynianie wygrali 7 ostatnich bezpośrednich pojedynków w swojej hali a 13 ogółem z czego aż 11 handicapem. O personaliach nie trzeba pisać bo wszyscy wiedzą kto ma je lepsze.
Będzin vs Lubin 2 2,65 unibet
Ale czemu po jednym meczu ? Zwróciłeś uwagę na w ogóle na inne mecze Będzina ? Przecież oni mieli chyba najcięższy terminarz w pierwszych 5 kolejkach a mimo to potrafili powalczyć z tymi najlepszymi. Urwali seta Zaksie czy Skrze a dwa sety Jastrzębskiemu i z Olsztynem na wyjeździe również w 2 pierwszych setach przegrali minimalnie. Cuprum poza wygraną w Katowicach gdzie mecz stał na żenująco niskim poziomie nie potrafił powalczyć z Onico, Czarnymi czy Bydgoszczą. Kurs jest trochę za niski jednak do jakiegoś AKO można śmiało brać Będzin 1.35 Fortuna
Do tego Szczecin - 1.5 seta 1.43 Tu chyba nie trzeba nic tłumaczyć.

zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Ciężko mi dziś ugryźć te dzisiejsze mecze...ale po dłuższych przemyśleniach postanowiłem podać parę propozycji na dziś.
PGE SKRA Bełchatów - Resovia Rzeszów 3:1
powyżej 180,5
1,84
Resovia fatalnie 5 meczy - 5 porażek ale Bełchatów niewiele lepiej 5 meczy - 3 porażki.
Ewidentnie obie drużyny są pod formą, jednak to Bełchatów jest faworytem zwłaszcza grając u siebie.
Dziś liczę, że Resovia w końcu postawi trudne warunki i powalczą - nie wróżę im zwycięstwa ale myślę, że over powinien wejść. Nowy trener Resovii może w końcu ruszy tą drużynę bo Kowal był zbyt za długo a nic nie potrafił wyciągnąć z tej drużyny.
MKS Będzin - Cuprum Lubin 1:3
1,84
Będzin jest w tym meczu faworytem i jeśli kurs byłby powyżej 1,5 na nich śmiało bym grał - niestety jest zbyt niski i nie opłaca się grać, chociaż uważam, że wygrają ten mecz.
Dla obu drużyn jest to mecz o tzw. 6 punktów.
Będzin prezentuje świetną formę mimo, że wygrali dopiero raz ale grali już z najsilniejszymi przeciwnikami, ZAKSA, Bełchatów, Jastrzębie, Resovia i Olsztyn - bardzo trudni przeciwnicy.
Lubin wygrał także tylko raz z Katowicami 3:0 po kiepskim meczu.
Na pewno obie drużyny będą chciały wygrać dzisiejszy mecz dlatego over także wielce prawdopodobny.​

FORBET
Stocznia zgarnia tutaj komplet pkt. , gra u siebie , złapała wiatr w żagle i z każdym kolejnym meczem powinno być jeszcze lepiej, bo może być lepiej... (aktualnie trochę przestój miewa na przyjeciu).
Onico gra trochę taka nudna siatkówkę bez polotu, dodatkowo w ostatnim meczu dostali straszna zadyszke w ataki i 0-3 w plecy od Czarnych Radom.

M 150

mattanderson

Użytkownik
Szczecin (1.33) 1xbet
cóś to za absurdalnie wysoki kurs na Stocznie? Ta drużyna nie to zupełnie inny level od całej reszty ligi (może poza Kędzierzynem). Skład jak na Pluslige jest wybitny wręcz. Kurek nie zwalnia tempa po mundialu i dalej gra na wybitnych procentach w ataku, po drugiej stronie siatki Kaziyski i Hoag, dwóch świetnych skrzydłowych, pierwszy z nich to już w zasadzie klasa sama w sobie. Warszawa nie ma tu podjazdu w żadnym elemencie gry i zdziwie sie jak ugrają seta, maksymalnie po 1.10 powinno być