>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Graficzne prace do oceny i zlecenia - Miki9971

miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik


Zapraszam do mojego tematu z grafikami.

Każda z grafik ma mały opis. Przy okazji zapraszam do współpracy, jeżeli ktoś z Was potrzebuje:
  • Logotypy
  • Plakaty
  • Okładki
  • Nadruki na koszulki
  • Drobne grafiki

Śmiało wysyłać prywatną wiadomość!


Przedstawiam drobną fotomanipulacje, jak widzicie stworzona z trzech zdjęć, ale wydaje mi się, że jak najbardziej cieszy oko.



Tutaj natomiast w chwili wolnego czasu stworzyłem także małą fotomanipulacje, którą warto było przedstawić jako plakat. Wyszło na &quot;nadchodzącą kolekcje Adidasa&quot; kompozycja jak najbardziej mi się podobała.



Grafika, którą umieściłem tylko na Instagramie, w ramach wyrazów współczucia dla wszystkich, którzy przeżywali zamachy w Brukseli.


Jeden z dłuższych czasowo projektów. Mając wolny czas zabrałem się za modyfikację stock&#39;owego zdjęcia lwa. Wyszło coś takiego.


Grafika mająca na celu pokazanie żywiołów ziemii.


Okładka płyty dla znajomego, który prowadzi kanał muzyczny - Dance Music Aristocracy.


Na koniec praca, z której jestem najbardziej zadowolony. Czasochłonny projekt przerobienia zdjęcia stock&#39;owego kobiety, którą widzicie. Dobrych kilka godzin walki i manipulacji i oto efekt.


Praca konkursowa - zespół LIFE WITHOUT POCKETS




Tło na plakat dla klubu - CITY CLUB


Kilka T-Shirtów




Większości znane - Jedziem Tam!


Na koniec kilka logotypów:





.
.
.
 
opensparviere 317

opensparviere

Użytkownik
Zajebiste, ale mógłbyś to wrzucać na jakiś hosting, najlepiej imgur, bo lepiej tam oglądać, tutaj całe forum jest rozwalone wielkością zdjęć ????
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Mała edycja głównego posta. TBC... Ciężko wszystko wrzucić od razu.
Ps Dzięki OpenSparviere za pomysł z Imgurem, nawet nie pomyślałem o tym hoście.
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Co prawda strona dopiero ruszyła i niewiele na niej jest, ale z czasem będą tam pojawiać się różne moje projekty.Jeżeli ktoś chciałby współpracy proszę o kontakt poprzez stronę.
ZAPRASZAM SERDECZNIE!

PLEX Design
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Taka okładka na płytę / plakat.
Dawno mnie tu nie było, zapraszam do kontaktu i oceny!
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
Do góry Bottom