>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 4.11.2018 (niedziela)

Status
Zamknięty.
elalma 119,1K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Dyscyplina: Piłka Nożna - Dania, Superligaen
Godzina: 12:30
Spotkanie: Brøndby IF - FC Kopenhaga
Typ: Liczba Rzutów rożnych Ponad 9.5
Kurs: 1.50
Bukmacher: Unibet
Analiza: Obie drużyny nie mają łatwego terminarza. Zarówno Brondby jak i FC Kopenhaga mają za sobą przegrane mecze z Midtjylland, odpowiednio w lidze i Pucharze Danii. Dziś kolejne dla obu ekip ciężkie starcie. Gospodarze nadal na rozczarowującym, 9 miejscu w tabeli podejmą kolejną próbę walki z faworyzowanym rywalem. Goście po wspomnianej porażce z liderem tabeli w rozgrywkach pucharowych będą chcieli zdobyć kolejne 3 punkty w lidze, aby nadal mieć co najmniej tyle samo punktów co Midtjylland (również grają dziś) lub nawet ich wyprzedzić. Mój typ to rzuty rożne, ponieważ bez względu na miejsce w tabeli i rywala obie drużyny są w Superligaen najczęściej wybijającymi piłkę z narożnika boiska. Brondby ma średnią 6.29 rzutu rożnego na mecz, FC Kopenhaga 6.36. Myślę, że są w stanie w sumie &quot;uzbierać&quot; 10 w dzisiejszym meczu. Obie drużyny w poprzednich meczach stwarzały sobie wiele okazji, zarówno strzelały jak i traciły (szczególnie gospodarze), więc i dziś nie powinno być problemu z przekroczeniem linii 9.5 rzutu rożnego.
⛔100
 
slowianin 130

slowianin

Użytkownik
Dyscyplina : Pilka nozna - 1. Anglia
Godzina : 16:00
Spotkanie ; Man C- Southampton
Typ : 2 drużyna liczba rz. rożnych 2,5 +
Kurs : 1,89
Bukmacher ; Fortuna
Southampton to znana z nabijania rożnych drużyna Premier League. O ile u siebie na stadionie potrafią naprawdę dużo &quot;nastukać&quot; tych stałych fragmentów gry to i na wyjazdach nie odpuszczają. Wiadomo przeciwko silniejszym drużynom statystyki są nieco niższe ale wciąż zadowalające. W zeszłym sezonie przeciw City nabili 5 rogów, natomiast w ostatnich wyjazdach 4 Bournemouth, 6 Wolverhampton, 4 Liverpool czyli drużynami teoretycznie silniejszymi. Dodatkowo szybko strzelona bramka Manchesteru pomogła by w realizacji typu bo zapewne nie będą forsować się przed CL i troszkę oddadzą pola. Mecze w których trzeba odrabiać nabija się więcej rogów. Powodzenia.
✅89
 
Otrzymane punkty reputacji: +58
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Plus Liga
Godzina: 14:45
Spotkanie: Zawiercie - Czarni Radom
Typ: Zawiercie
Kurs: 1.98
Bukmacher: Lvbet
Analiza:
Radomianie mają naprawdę bardzo dobry zespół. Dużą różnice robia przede wszystkim na swoimobiekcie. Widac ze w Radomiu panuje bardzodobra atmosfera. Po otrzymaniu MVP w ostatnichmeczach Wojciech Żaliński musiał postawićkolegom z zespołu coś do przegryzienia i popiciaoczywiście bezalkoholowego. W bardzo małej hali w Zawierciu, ale wypełnionej niemal po brzegiAluron podejmie wlasnie Radomian. Ogladajac spotkanie chociazby z Bydgoszcza w meczu wyjazdowym stwierdzam fakt ze Zawiercianieprezentuja siatkowke z top druzyn Plus Ligi. Jezeli graja taka siatkowke w meczach wyjazdowych to na swoim obiekcie spodziewam sie jutrosiatkarskiego &quot;piekła&quot;. Widac ze Zawiercianawychodzi poki co wszystko co sobie zakładali i według mnie mimo wyrównanych kursow towłasnie gospodarze sa jutrzejszym faworytem.
⛔100
 
A 706

andrzej4524

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Manchester City-Southampton
Typ: over 10,5 rzutów rożnych
Kurs: 1.73
Bukmacher: Unibet
Analiza: Jak już pisał kolega wyżej drużyna gości należy do zespołów, które nabijają sporo rzutów rożnych. Z zespołami z czołówki w ostatnich meczach również tak było zarówno u siebie jak i na wyjeździe. Dziś przyjeżdzają na bardzo trudny teren ale wydaje mi się że 3-4 rzuty rożne są w stanie spokojnie nabić. Stąd mój powyższy typ, ponieważ resztę formalności dopełnią gospodarze i linia 10,5 rożnego jest spokojnie do pokrycia przez nich samych. Southampton potrafi się bronić, wiec gdy wynik bedzie sie utrzymywał obie drużyny będą szukać swoich szans. Dla odważniejszych polecam wyższą linię over 11,5 po 2,20 lub over 12,5 po 2,95. Polecam
⛔100
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Godzina: 21:00
Spotkanie: Montpellier - Marsylia

Typ: Powyżej 55 punktów kartkowych (10 żółta - 25 czerwona, maks 35 na zawodnika)
Kurs: 4.00
Bukmacher: forBet
Analiza: Cóż, może i linia dość wysoka, ale jeśli spojrzymy na wagę spotkania to jest to linia do osiągnięcia. Początkowo myślałem o +4 kartkach dla Montpellier, kurs jest bardzo przyjemny bo aż 7,50... Ale pazerny dwa razy traci.
Spotkanie (jak dla mnie na szczycie i o szczyt tabeli), nie biorę do rachunków PSG, bo ta drużyna jest nieosiągalna, ale nadal są dwa miejsca w Lidze Mistrzów, jedno bezpośrednie i to póki co okupuje Lille, które przegrało na Parc des Princes. Lyon natomiast zremisował , co jest idealną wiadomością dla obu ekip - Marsylii, która traci do Ltonu dwa punkty i dla Montpellier, które może uciec Lyonowi na cztery punkty w przypadku dzisiejszej wygranej. Wyniki po prostu ułożyły się idealnie dla tego spotkania, żeby podbić jego range i prestiż. Montpellier w ostatnich pięciu spotkaniach notował kolejno:
2 żółte z Nimes (Nimes - 3)
2 żółte, 1 czerwona z Gungamp (Guingamp czerwień)
2 żółte z Bordeaux (Bordeaux 4 żółte)
1 żółta z Toulouse (Toulouse 2 żółte)
1 żółta, 1 czerwona z Nantes (Nantes 4 żółte)
Marsylia natomiast w swoich pięciu ostatnich spotkaniach:
4 żółte z PSG (2 żółte PSG)
3 żółte z Lazio (3 żółte Lazio)
1 żółta z Nice (3 żółte Nice)
3 żółte z Caen (5 żółtych Caen)
3 żółte z Apolloem (2 żółte Apollonu)
Marsylia dużo częściej łapie kartki, a dzieje się to najczęściej wtedy, kiedy spotkanie nie idzie po ich myśli. PSG, Lazio, Apollon a w mojej opinii dzisiaj tak się stanie. Wydaje mi się, że to Montpellier bedzie prowadzić grę i grać z kontraataku, co poskutkuje żółtymi dla Marsylii . Sedzią spotkania Pan Antony Gautier i co prawda nie rozpieszcza on jeśli chodzi o kartki, jednak pociesza mnie jego ostatnia statystyka , 3 spotkania - 3 czerwone kartki i 12 żółtych. Jest to dość dziwne, bo z reguły nie pokazuje więcej niż czterech kartek. Liczę szczerze powiedziawszy na 2 czerwone i żółtą w tym spotkaniu, a już (3 kartki załatwiają beta).
Powodzenia !
⛔100
 
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie:
Borussia - Fortuna
Typ: Borussia i Hazard strzeli (występ od początku)
Kurs: 2,65
Bukmacher: Unibet

Analiza:
Witam serdecznie! 10 kolejka Bundesligi. Mecz 3 Borussii i przedostatniej Fortuny. Borussia u siebie z kompletem zwycięstw (4-0-0, 11-2). Goście bez wygranej na wyjeździe (0-2-2, 2-11). Zwyciężca wydaje się oczywisty i tak właśnie sądze. Źrebaki powinny być w pełni zmotywowani, by zmazać plamę ze środowej porażki w pucharze Niemiec. Gracze z Gladbach sprawili niemiłą niespodziankę swoim kibicom, przegrywając u siebie z Leverkusen 0:5!!!! Okazja do rehabilitacji już dzisiaj, a i rywal wymarzony. Thorgan Hazard ze stabilną strzelecką formą, a i Hofmann też potrafi uderzyć. Liczę na wysokie zwycięstwo gospodarzy i bramkę Hazarda. Do grania również zwycięstwo Borussii -2 @ 3,35 w fortunie.
Pozdrawiam i powodzenia życzę
✅165
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
Z 582K
Dyscyplina :Koszykowka Hiszpania ACB
Godzina : 12:30
Spotkanie :Estudiantes -Joventut
Typ: over 154,5
Kurs: 1,90
Bukmacher :Totolotek
Analiza:To powinien by bardzo ciekawy pojedynek i mimo tego że drużyny te niezaliczają się do faworytów rozgrywek to powinny stworzyc ciekawe widowisko.Gospodarze tego mpojedynku zespól Estudiantes narazie gra bardzo przeciętnie i zajmuje dalekie 13 miejsce w tabeli z 4 punktami zdobytymi.W dotychczas rozsegranych pojedynkach odnieśli oni 2 zwycięstwa i 3 pojedynki przegrali.W swoim ostatnim meczu spisali się bardzo słabo przegrywając wysoko na swoim parkiecie 67-1`00 z Baskonią.Ich rywale Joventut obrcnie zajmuje 7 miejsce w tabeli z 6 punktami zdobytymi.Na ten ich wynik składają się 3 zwycięstwa i również 3 pojedynki przegrali.W ostatnim swoim meczu przegrali na wyjeżdzie 94-92 po dogrywce z Barceloną.
⛔100
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Lech Poznan - Lechia Gdańsk
Typ:
over 11,5 rożnych
Kurs: 3.00
Godz: 18:00
Bukmacher: totolotek

Lech Poznan w ostatnich tygodniach zdecydowanie poniżej oczekiwań, choć w lidze jeszcze nic nie jest stracone (głównie dzięki bardzo słabego poziomu walki o górne lokaty) na pewno czarę goryczy dol powrót na tarczy z Częstochowie w rozgrywkach pucharu polski.W Poznaniu kibice już tracą cierpliwość, co okazali w zeszłym tygodniu w Szczecinie kiedy Kolejorz przegrał aż 3-0.Lech zajmuje 6 pozycję potencjalnym zwycięstwem przeskoczą jedynie Wisłę Kraków, ale punktowo złapią już kontakt z liderem którym obecnie jest Legia Warszawa.
Lechia zajmuje 2 pozycję z 1 pkt straty do Legii także mają okazję zostać liderem.Lechia w tym sezonie prezentuje się dobrze patrząc pryzmatem ostatnich sezonów, wielkich nadziei i rozczarowań gdyż rzutem na taśmę tracili okazję do grania w pucharach, ale też ostatnio notują potknięcia także wszystko mogą jeszcze stracić.
Obie ekipy powinny polować tutaj na komplet, świadomi swoich możliwości, zarazem słabości rywala.Licze na ofensywne spotkanie które moim zdanie może pójść w każdym kierunku.
⛔100
 
M 165

mirohandel

Użytkownik
dyscyplina: koszykówka
spotkanie:Bucks-Kings
typ:2
stawka: 5.5
bukmacher: fortuna
Witam za bardzo nie mam żadnych informacji na temat koszykówki a tym bardziej o nba chociaż dzień w dzień od 10 lat śledzę tylko wyniki ,ale dlaczego taki typ? Otóż nie wiem czemu typ na Kings chodzi mnie w głowie od wczoraj postanowiłem zaglądnąć w statystki ,suche statystyki wyników i w kilku spotkaniach takie wypatrzyłem i tak Bucks porażka u siebie z 76ers, Kingsi z Thunder zdobyli 131pkt na wyjeździe podczas gdy Bucks zdobyli 107.Bucks u siebie z orlando 113 a Kings na wyjeździe z orlando 107.Bucks z Denver na wyjeździe zdobili 83 podczas gdy Kingsi zdobyli 112.Do tego dwa ostatnie mecze tych drużyn w hali Bucks jeden był na styku i równie dobrze mogli go wygrać goście a w drugim wygrali goście.Próbuję szczęścia po stronie Kings
⛔100
Brak kursu i godziny rozpoczęcia spotkania
 
A 15,7K

aneta96

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Ligue 1
Godzina : 17:00
Spotkanie :St. Etienne- Angers
Typ: 1 drużyna powyżej 5,5 rzutów rożnych
Kurs: 1,90
Bukmacher totolotek
Analiza:
St. Etienne w tym sezonie u siebie zdobywał : 6,14,9,6,2 rzuty rożne, czyli tylko w jednym meczu proponowany przezemnie over nie został pokryty. Mam nadzieje, że St. Etienne zdominuje to spotkanie i 6 rzutów rożnych nie będzie problemem. Kurs bardzo fajny więc pobieram.
Powodzonka
✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
R 574,6K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Dania
Godzina: 12:30
Spotkanie: Broendby – FC Kopenhaga
Typ: powyżej 2,5
Kurs:
1,63
Bukmacher LVBet
Analiza:

Gospodarze mocno rozczarowują w tym sezonie, choć trzeba przyznać, że jak ktoś w taki sposób zawala zdobycie mistrzostwa w poprzednim sezonie (w ostatnich 4 meczach nie odnieśli zwycięstwa notując 3 remisy i porażkę, i dali się wyprzedzić o 4 punktu Midtylland, które kończyło rozgrywki serią wygranych) to zostają takie rzezy w głowie i pewnie stąd też słabsza postawa w lidze. Jak na razie Broendby nie łapie się do grupy mistrzowskiej i dzisiaj zrobią wszystko żeby zdobyć 3 punkty pokonując lokalnego rywala, który w tym sezonie spisuje się znakomicie i zajmuje 2 miejsce w tabeli. Obie ekipy dzieli 13 oczek. Ale mój dzisiejszy ty idzie w kierunku zdobyczy bramkowych. Gospodarze po14 kolejkach z bilansem 23:23 a goście 33:15. W meczach H2H ostatnio 3:1, wcześniej 1:1, 2:1 i znowu 1:1, więc szansa na 3 bramki jest. Ja liczę na otwarty mecz i nawet 4 gole, ale spokojnie 3 trafienia mi dziś wystarczą.
⛔100
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 15:30
Spotkanie: Zagłębie Lubin - Korona Kielce
Typ: powyżej 5,5 żółtej kartki
Kurs: 2.46
Bukmacher: fortuna
Analiza: Mecz, w którym ciężko wytypować wynik, jedna i druga drużyna w kryzysie, większy zdecydowanie w Lubinie, ale tam nastąpiła długo oczekiwana zmiana na stanowisku trenera, lewandowskiego zastąpił (tymczasowo) szef szkolenia z Akademii Piłkarskiej Holender Ben van Dael, czy zadziała efekt nowej miotły? Zagłebie od porażki w Morągu i odpadnieciu z Pucharu Polski nie potrafi wygrać meczu, na ostatnie 5 ligowych spotkań 3 porażki i 2 remisy, za które akurat należą im się słowa uznania, bowiem w Gdańsku ze stanu 3:0 dla gospodarzy wyciągnęli na 3:3, a u siebie z Płockiem 1:3 rownież na 3:3, ale to tyle pozytywów jeśli chodzi o Zagłebie. Dodam jeszcze, że ostatni mecz wygrali prawie 2 miesiące temu! Korona po dwóch porażkach też ma nie najlepszą sytuację, dzieli ją tylko 2 punkty od grupy spadkowej oraz od dzisiejszegio przeciwnika, tyle tytułem wstępu i ogólnej sytuacji w obu ekipach, ja dzisiaj liczę na pzrełamanie Zagłębia, ale kasy na to nie postawię, uważam, że najrozsądniejszym typem na to spotkanie są kartki, Lubinianie łapią ich ostatnio dość sporo (2 żk, 2żk i 1 czk, 6żk i 1 czk, 5żk, 3 żk), a ich ogólna średnia 2,85 karki na mecz, Korona łapie trochę mniej kartek, w ostatnich 5 ligowych spotkaniach, 3, 0, 5, 2 i 3 żk, a średnia od początku sezonu to 2,46. Sędzią zawodów będzie Paweł Raczkowski, który legitymuje się średnią 4,63. prowadził do tej pory 8 meczy i pokazał w nich 37 zółtych i 1 czerwoną bezpośrednią. Podsumowując liczę dzisiaj przede wszystkim na mecz walki, obie ekipy będą chciały za wszelką cenę przerwać passę bez wygranej, uważam, że remis nie zadowoli tu z żadnej ze stron. Jak będzie walka to kartki również powinny się pojawić.
✅146
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
kulfoniasty 403

kulfoniasty

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Belgia
Godzina: 14:30
Spotkanie: St.Liege - FC Antwerp
Typ: over 2.5
Kurs: 1.85
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Obie drużyny na ten moment liczą się w walce o europejskie puchary - Antwerp zajmuje 3 miejsce z dorobkiem 25 punktów, natomiast Standard 6 miejsce z 20 oczkami. Na papierze trudno wskazać faworyta, ponieważ gospodarze jeszcze u siebie nie przegrali (3-3-0), a Antwerp jest drugą najlepszą drużyną na wyjazdach, w których mają efektowny bilans (4-1-1).
W tym spotkaniu over 2.5 gola ma potencjał, ponieważ Standard mimo że nie przegrywa, to prawie zawsze traci gola, poza tym obie drużyny będą zdeterminowane do odniesienia zwycięstwa, bo w ostatnim meczu zaliczyły po porażce.
⛔100
 
areekk10 1,6K

areekk10

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie , KHL
Godzina: 13:00
Spotkanie: Jekaterinburg - Nowosybirsk
Typ: 1 tercja / spotkanie - Jekaterinburg
Kurs: 2,07
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Już za chwile w KHL kolejne spotkanie , być może z dużą ilością bramek gospodarzy. Jeka to faworyt tego spotkania, grają bardzo dobrze i są liderem na wschodzie. Goście to bardzo słabo spisująca się drużyna, są na samym dnie tabeli i nie widzę większych szans w dzisiejszym spotkaniu, tylko 12pkt i aż 78 bramek straconych. Gospodarze mają mocną ekipe i strzelają sporo bramek Dawes, Da Costa , Sexton , Pare powinni rozmontować obrone rywala. Wystąpią w najmocniejszym składzie, a do bramki wraca Kovar, który odpoczywał z Sochi. Liczę na wygraną gospodarzy i prowadzenie juz w 1 tercji. Polecam także handi -1 po kursie 1,55 lub +3,5 bramki po kursie 1,90 . Mam na dzisiaj 4 fajnie typy, oby z fartem.
Grasz? Daj ????
⛔100
 
loki123 244K

loki123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy
Godzina: 18:00
Spotkanie: Mainz- Bremen
Typ: Bremen wygra a w meczu padnie więcej niż 2,5 bramki
Kurs: 3,50
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Dziś na zakończenie 10 kolejki niemieckiej Bundesligi dojdzie do pojedynku pomiędzy Mainz i Werderem. Gospodarze w tabeli ligowej zajmują 15 miejsce z dorobkiem 9 punktów mając na koncie 2 zwycięstwa, 3 remisy i 4 porażki a ich bilans bramkowy to 5-10. Mainz nie radzi sobie za dobrze w ostatnich tygodniach bo mają serię 7 kolejnych meczy bez zwycięstwa ( w lidze). Wśród gospodarzy na pewno zabraknie takich zawodników jak Emil Berggreen, René Adler oraz Ridle Bote Baku, którzy są kontuzjowani a występy Bungerta, Holtmanna i Mullera są nie pewne.
Goście drużyna Werderu w tabeli ligowej zajmują 6 miejsce z dorobkiem 17 punktów mając na koncie 5 zwycięstw, 2 remisy i 2 porażki a ich bilans bramkowy to 17-14. Przyjezdni ostatnio są w dobrej dyspozycji bo na 10 ostatnich meczy zanotowali zaledwie 2 porażki ze Stuttgartem i Leverkusen. Dziś goście zagrają osłabieni brakiem takich zawodników jak Stefanos Kapino, Aron Jóhannsson, Kauper,Bargfrede,Bartels,Moisander,i Zetterer którzy są kontuzjowani. Patrząc na dyspozycję obu ekip w ostatnim czasie to faworytem wydaje się drużyna przyjezdna poza tym jeżeli wygrają to mogą awansować aż na 3 miejsce w tabeli Bundesligi.
⛔100
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Dania, Superliga
Godzina: 14:30
Spotkanie: FC Nordsjælland - Aalborg BK
Typ: 1
Kurs: 2,00
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Na początek tabela:

Oba zespoły blisko niedaleko siebie w ligowej tabeli, na odległość 3 punktów. FC Nordsjælland u siebie ma na koncie 4 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki, natomiast Aalborg na wyjazdach może się poszczycić bilansem 3 zwycięstw, 3 remisów i 1 porażki. Ja w tym spotkaniu idę w stronę gospodarzy, bo liczę, że goście będą nie do końca zregenerowani i nieco przemęczeni. W tygodniu w środę Aalborg grał wyczerpujący mecz w pucharze Danii u siebie z Horsens wygrany 1-0 ale dużo sił kosztowało ich to zwycięstwo i dzisiaj w tym ligowym spotkaniu liczę, że jeszcze będą odczuwać trudy tamtego spotkania. Nordsjælland w tygodniu odpoczywał, bo ich pucharowe spotkanie czeka dopiero w grudniu więc mieli więcej czasu na odpoczynek i przygotowanie się do tego ligowego starcia.
Absencje w FC Nordsjælland:
obrońca Pedersen (6 występów w tym sezonie) i napastnik Jakobsen (10 wystepów w tym sezonie, 1 gol na koncie)
Absencje w Aalborg:
pomocnicy Christensen (13 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Abildgaard (13 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i napastnik Abou Ali (11 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) a pod znakiem zapytania stoi występ pomocnika Okore (13 występów w tym sezonie)
⛔100
 
daniellw 1,4K

daniellw

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Championship
Godzina: 14:30
Spotkanie: Wigan - Leeds

Typ: X
Kurs: 3,35

Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Dzisiaj proponuję postawić na brak rozstrzygnięcia w którąś ze stron w jedynym do rozegrania dzisiaj meczu angielskiej Champioship. Ciężko wskazać faworyta, choć to goście są dużo wyżej w tabeli, bo na 5 miejscu, podczas gdy gospodarze zajmują 16 lokatę w 24-zespołowej tabeli. Oba zespoły grają ostatnio w kratkę, ale trzeba przyznać że to gospodarze mają atut własnego boiska który do tej pory mocno wykorzystywali. To jak narazie typowa drużyna własnego boiska, bowiem na 20 pkt. aż 17 zdobyli w domu ( 5 zwycięstw, 2 remisy, 0 porażek). Kurs w tym meczu na ich zwycięstwo jest dość wysoki, bo wynosi 3,55 ( a na 1X 1,72) zatem mimo dobrego bilansu nie są faworytem. Druzyna Leeds natomiast po doskonałym początku ligi nieco spuściła z tonu, choć i tak utrzymuje się w walce o awans do Premier League. O ile nie wygrywają meczów seryjnie jak to miało miejsce w sierpniu, o tyle notują sporo remisów. W ostatnich 10 meczach było ich aż 5 - z czego 4 w stosunku 1:1. Ostatnie 2 spotkania między tymi drużynami również zakończyły się takim wynikiem (1:1). Jeśli dodam, że Wigan wygrywało często tylko 1:0, widać że w meczu nie powinno paść zbyt wiele goli, a remis 0:0 lub 1:1 jest bardzo prawdopodobny.
⛔100
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Borussia M&#39;Gladbach - Fortuna Dusseldorf
Typ: Borussia ha -1,5
Kurs: 2,02
Buk: Unibet
Analiza:
Wczoraj po kilku trafionych typach z rzędu zawiodłem się na hicie kolejki Bundesligi (zabrakło jednego gola Herthy), ale wydaje mi się że warto dać jej drugą szansę, tym bardziej że typ według mnie jest bardzo mocny. Borussia po wpadce przed tygodniem we Freiburgu (1:3) i wysokiej porażce (0:5) w DFB Pokal z Leverkusen dziś zrobi wszystko, aby przed własną publicznością wrócić na właściwe tory, tym bardziej że mimo tych dwóch dotkliwych porażek nie ma mowy o jakimkolwiek kryzysie. Gladbach zebrał 17 punktów w Bundeslidze i zajmuje wysokie 5 miejsce, bardzo dobrze funkcjonuje ofensywa z Thorganem Hazardem i Larsem Stindlem na czele. O defensywie również można by powiedzieć dużo rzeczy, ale w tych dwóch spotkaniach to właśnie bardzo słaba gra w defensywie była głównym czynnikiem tych porażek. Dziś jednak będzie okazja żeby wrócić do dobrej gry również w defensywie, bowiem dziś na Borussia Park przyjeżdża kompletnie bezzębna ofensywa. W dotychczas rozegranych 9 kolejkach strzelili tylko 6 goli z czego tylko 2 na wyjazdach. Fortuna w ostatnim czasie co raz bardziej się kompromituje na poziomie Bundesligi. 0:3 u siebie z Nurnberg, 0:2 z Schalke, 1:7 z Frankfurtem i 0:3 z Wolfsburgiem - to są ich ostatnie mecze w Bundeslidze. Dzisiaj nie wydaje mi się aby było inaczej. Według mnie Borussia przejedzie się po Fortunie i zobaczymy kolejny obraz nędzy i rozpaczy w wykonaniu gości. Powodzenia!
✅102
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
prolooser 3,1K

prolooser

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue1
Godzina: 15:00
Spotkanie: Nantes vs Guingamp
Typ: X2
Kurs: 2
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Spotkanie 12 kolejki Ligi Francuskiej. Guingamp to obok Monako jedna z najgorszych ekip w lidze. Nantes jest niewiele lepsze, bo zajmuje obecnie 15 lokate. Dwa ostatnie mecze Nantes wygral i to w niezlym stylu. Chociaz statystyki meczow pomiedzy tymi zespolami sa na korzysc Nantes, bo wygrali ostatnie 3 mecze i to dosyc przekonujaco, to w tym meczu ide w strone gosci. Nie gram tego typu, to raczej dla zabawy, ale przekonuje mnie ostatnio ich dyspozycja. Ostatnio przegrali 5 kolejek temu z Bordeaux i w obronie spisuja sie niezle. Licze ze i w tym meczu ich gra bedzie bardziej ostrozna, co poskutkuje zdobycz punktowa..
⛔100
 
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Szwecja Allsvenskan
Godzina 17:30
Spotkanie : Hammarby : Hacken
Typ : Hacken
Kurs : 2.65
Bukmacher : Unibet
Dwie kolejki do końca sezonu i niezwykle ważne spotkanie , Hammarby na miejscu nr 3 czyli kwalifikacje do LE natomiast rywal na miejscu nr 4 i zaledwie 1 pkt mniej tak więc można się spodziewać walki do ostatniej minuty spotkania , ja osobiście liczę na gości którzy swoją formą zachwycają już od dawna bo od 14 kolejek zaznali 1 porażki i dwa remisy , Hammarby natomiast gra w kratkę i na ostatnie 10 meczy i aż 4 porażki , teraz moje ulubione choć nie do końca sprawdzające się H2H - 22 mecze - 4 wygrane Hammarby 6 razy lepsze Hacken i 10 remisów , pójdę w takim razie za Hacken !
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom