>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

11. kolejka Premier League (3.11 - 5.11.2018)

Status
Zamknięty.
N 45

nakeddenim

Użytkownik
Tez myślałem nad meczem lisów i jest to zagadka. Bo albo morale podupadły albo tak jak mówisz cink dadzą z siebie wszystko. Dla bezpieczeństwa gram dnb po dość przyjemnym kursie jak na tą chwilę - 1,6 w forBET ✅✅✅
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Bournemouth-Man Utd
NIE DA SIE OPISAC JAK MOZNA PRZEGRAC WYGRANY MECZ.
Typ 1 kurs 3.8 @Uni⛔
Typ 1x kurs 1.86 @ Uni⛔
Bts kurs 1.62 @ bwin✅
Wisienki mega forma zycia,leja z prawej,z lewej i tylko patrza czy rowno puchnie.
Czerwone diably maja mega pake ale zawodza,sa nizej w tabeli i na ten potencial to widac przereklamowana marka jak zawsze.Lata 90te juz dawno minely.kursy na nich pozanizane z racji samej nazwy chyba i nazwiska trenera gbura.
W srode maja baaardzo ciezki mecz LM z Juve i tam musza ugrac punkty bo Valencia ma mecz u siebie z Bern i moze byc dla Diablow ciezka sytuacja.Wisienki gola strzela i jak przypilnuja tyly moze sie ciekawie skonczyc.BTS takze dobra opcaja ,bo co jak o ale ta pozycje w lidze przydaloby sie poprawic.Pozdro
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
3 fold na PL:
Leicester over0,5 gol + WH v Burnley over 1,5 w meczu + Brighton + 2 EH @ 2,2 WH 5/10⛔
Cardif to najslabszy personalni i finansowo team w PL. Cardif spadnie do Championship w tym sezonie i wszyscy o tym wiedza. Leicester co prawda z poroblemem pozaboiskowym ale jak mecz sie zacznie nikt nie bedzie myslal o tragedii ktora spotkala wlasciciela klubu. Zapewne po strzelonej bramce beda chcieli oddac czesc zmarlym w katastrofie. Licze, ze bramke strzela (w odwazniejszym 3-foldzie mam over 1,5 lisow)
Sporo osob idzie dzisiaj w strone Evertonu, jakby zapomnieli jak tragicznie Everton wyglada w defensywie. Mecze z WH, Arsenalem, Southampton pokazaly, ze ten zespol nie tylko musi sie jeszcze sporo nauczyc ale potrzebne sa nowe twarze ktore wniosa wiecej jakosci z tyl. Z przodu procz Richarlisona i Sigurdsona (i od czasu do czasu odpalajacego Walcotta) nie ma za bardzo kim straszyc. Brighton z drugiej strony to zespol ktory bardzo dobrze opanowal ustawienie 4-4-1-1 i graja bardzo solidny blok w obronie i drugiej linii. Kazdy w Brighton wie jakie ma zadanie na boisku. nawet Glen, najbardziej wysuniety zawodnik, doklada sie do defensywy ostrym presingiem. Ja nie ufam dzisiaj Evertonowi za grosz i to po takim kursie. Mysle, ze beda walic glowa w mur, ale na wszelki wypadek gram +2 gole bo handi to nie sadze by pokryli przy tak dobrze ustawionej druzynie jak Brighton.
WH i Burnley to dla mnie mecz dwoch zespolow ktore sa w stanie zrobic calkiem fajne widowisko. Oba teamy przed sezonem mialy spore oczekiwania, oba zaczely sezon slabo i teraz musza nadrabiac. Obie defensywy przecietne, bledy sie mnoza na potege a w ataku kilku grajkow ktorzy sa w przyzwoitej formie i moga bledy przeciwnika wykorzystac. Dzisiaj nie spodziewam sie roszad i kolokwialnych pilkarskich szachow. WH od dluzszego czasu ma noz na gardle i fani oczekuja wynikow, wiec gra na remis raczej odpada, szczegolnie gdy przyjezdrza przecietniak z Burnley. Mysle, ze obie druzyny wyjda zagrac o pelna pule i mecz powinien sie otwierac z kazda uplywajaca minuta.
Bardziej odwazne ako Leicester over1,5 + Brighton +1 EH + over i BTS w meczu WH Burnley @ 12,6 WH 1/10
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Ja też rozkminiam jeszcze mecz Lisów, ale absolutnie nie pod kątem rezultatu. Po głowie chodzi mi overek kornerowy, bo myślę, że Lisy wyjdą jak na speedzie i będzie to szybki, twardy mecz, z dużą ilością dośrodkowań, ataków na wiwat, nieskładnych akcji ofensywnych, strzałów z dystansu. Tak postrzegam Lisy w tym sezonie, to są istne dzikie Lisy. Gospodarze przypominają mi slabszą wersje Brighton, dlatego na własnym podwórku też dołożą kilka rogów. Hmmm co za dużo to nie zdrowo powiadają więc dam se chyba spokój, ale kusi oj kusi, może ktoś się wypowie?:bandit:
E: 18 rogów ????
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
ja się też nad bramką Vardiego zastanawiałem, Vichai &quot;wyprowadził&quot; go z pracy w fabryce i 5 ligi do gry w premier league i po filmikach z np. ceremoni było widać że go to mocno ruszyło, a że Jamie to charakterny chłopak to tam na boisku będzie się zabijał i latał za piłką choćby miał płuca wypluć, tyle ze kurs jest @2.45 to chyba bardziej mi się podoba over 1.5 Lester @2.35
@
dziś jest pogrzeb Vichaia w Tajlandii swoją drogą to zwycięstwo myślę że sporo dla piłkarzy czy kibiców by znaczyło
 
matelke222 28,8K

matelke222

Użytkownik
Według mnie sobotnie mecze PL są bardzo ciężkie do typowania. Mecze Cardiff - Leicester i Newactle - Watford nie mają wyraźnego faworyta i oba te mecze mogą iść w każdą stronę. Wszyscy wiemy jaka jest sytuacja w Leicester. Atmosfera może wpłynąć albo pozytywnie albo negatywnie, więc nie ma sensu czegokolwiek obstawiać. Ewentualnie można pograć co na kartki. Kiepska sytuacja jest również u Srok. Jednak dotyczy ona aspektów sportowych. Forma gospodarzy fatalna. Sytuacja z właścicielem również nieciekawa. Newcastle jest jedną z dwóch ekip, która nie wygrała jeszcze w tym sezonie. Może dzisiaj przyjdzie przełamanie ? Przeciwnikiem będzie Watford, których forma jest bardzo falująca. Po 5 meczach bez zwycięstwa przyszły dwie wygrane z Huddersfield i Wolves. Minimalnym faworytem jest Newcastle, ale prędzej w tym meczu zagrałbym coś w stronę gości niż gospodarzy. W meczach Everton - Brighton i West Ham - Burnley wyraźnymi faworytami są gospodarze według bukmacherów. Kursy około @1.60. Jjednak też nie inwestowałbym pieniędzy w te mecze. Na początku sezonu wszyscy zachwycali się ekipą z Londynu i upatrywali w nich zespół do walki z najlepszymi. Jednak forma i sytuacja w tabeli wygląda źle. 13. miejsce w tabeli i zaledwie dwa zwycięstwa to nie jest to czego oczekiwali kibice West Ham. Dzisiaj nadarza się okazja, aby poprawić swoją sytuację. Rywal idealny - Burnley. Tyle samo punktów co WHU. Forma również podobna. Raczej WHU wygra. Przeciwnikiem Evertonu będzie znajdujący się w doskonałej formie Brigthon - 3 mecze, 3 zwycięstwa, również odpuszczam typowanie. Jedynych typów poszukam w meczach United i Tottenhamu. Już o 13.30 zaczynamy 11. kolejkę meczem Bournemouth - Manch.Utd. Zawsze mam problem w obstawianiu wygranego w meczach United. Czerwony Diabły przeplatają dobre mecze tymi złymi. W tym sezonie jest więcej tych drugich. W tym meczu poszukałbym czegoś w kierunku rożnych. United w meczach na wyjazdach bardzo często pokrywają linie 7,5 lub 8,5 rożnych. U siebie jest różnie, ale na wyjeździe pada wiele rożnych. Gospodarze również uzyskują sporą ilość rożnych. Warto rozważyć zakład na rożne, ale nie obstawiałbym wysokich linii. 7,5 lub 8,5 są ok. Do zakładu na pierwszy mecz dołożę zakład na ostatni, dzisiejszy mecz. Nie przypominam sobie kiedy ostatnio był mecz w sobotę tak późno. O 20;45 zagrają Wolverhampton i Tottenham. Minimalnym faworytem jest Tottenham. Myślę, że goście nie przegrają tego spotkania. Bardzo dobra forma na wyjazdach. W środku tygodnia mecz w pucharze, jednak w składzie wystąpili rezerwowi. We wtorek ważny mecz w LM, jednak dzisiaj nie odpuszczą i nie wyjadą bez punktu. Podsumowując myślę, że warto zagrać AKO:
Bournemouth - Manch. Utd
typ: powyżej 7,5 rożnych@ 1,18
Wolverhampton - Tottenham
typ: Tottenham lub remis@ 1,35
Ako: 1,59 (realnie@1,40)

Takie krótkie przemyślenia na najbliższą kolejkę.
Pozdrawiam.
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
spadłem z krzesła jak zobaczyłem ten kurs xDDDDDDDD
i już nawet nie chodzi mi o to że Manchester na 10 meczy w PL w tym sezonie 3 razy nie pokrył tej linii, a 2 razy pokrył ją ledwo co(8 rożnych), ale stawianie czegoś co wcale nie jest pewne tylko może wejść - może nie wejść po kursie 1.18 to jest kabaret już wolałbym te pieniądze nie wiem na Bournemouth rzucić i się bym pewniej czuł niż na taki fifty-fifty kurs
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Arsenal - Liverpool
Typ: 1x
Kurs: 1.75
Godz: 18:30
Bukmacher: Totolotek
Wczoraj Lille siadło, choć w ostatniej chwili. Dziś znów próbuję underdoga w hitowym meczu. Tym razem angielska Premier League i mecz Arsenalu z Liverpoolem. Oba zespoły świetnie się w tym sezonie spisują, a goście nie przegrali jeszcze meczu. Liverpool imponuje przede wszystkim defensywą, bo stracił zaledwie cztery gole i tylko City ma minimalnie skuteczniejsza linię obrony. Arsenal jednak się rozkręcił i dobił do ligowej czołówki. Ostatni remis z Crystal Palace przerwał serię zwycięstw, lecz na grę Kanonierów naprawdę przyjemnie się patrzy. Nie zdziwi mnie tu remis, ale idę w 1x, bo taki kurs na Arsenal u siebie jest dość wysoki, zwłaszcza w tej formie.
 
pablotbg 21

pablotbg

Użytkownik
Oto składy, w jakich rozpoczną ten mecz oba zespoły:
Arsenal: Leno - Bellerin, Mustafi, Holding, Kolasinac - Torreira, Xhaka - Mchitarian, Özil, Aubameyang - Lacazette.
Ławka rezerwowych: Cech, Lichtsteiner, Maitland-Niles, Ramsey, Smith Rowe, Iwobi, Welbeck.
Liverpool: Alisson - Alexander-Arnold, Gomez, Van Dijk, Robertson - Fabinho, Milner, Wijnaldum - Mane, Firmino, Salah.
Ławka rezerwowych: Mignolet, Sturridge, Moreno, Lallana, Shaqiri, Origi, Matip.
 
O 133

oszo

Użytkownik
Holding żółta kartka 4.0
Torreira żółta kartka 3,50
Liverpool powyżej 6 rzutów różnych 2.75
Liverpool powyżej 1,5 gola w pierwszej połowie 4.5
Firminho strzeli kiedykolwiek 2.40
bet365

Dzień próby na Emirates , trzecie spotkanie z drużyna z Topu i zobaczymy , póki co 0:2 dla przeciwników , dziś Emery musi coś udowodnić , lecz czy mu się uda ? Chciałbym bardzo ale wiele przeciwności musi pokonać Hiszpan i po prostu boje się , ze za wcześnie na spijanie śmietanki , zważywszy absencje i formę przyjezdnych .

Biorę pod uwagę fakt , ze częstotliwość meczy Arsenalu , myśle , ze przy takiej ławce z czasem to będzie do odczucia ,
Fakt , ze w takich meczach Mesut jest niewidoczny , fakt , ze ostatnio Lacazette nie wyręcza zawodników , fakt , ze z Allisonem i VanDijkiem defensywa Liverpoolu jest o wiele skuteczniejsza , to wyżej wymienione typy maja szanse powodzenia .



Wcześniej grałem już na kartkę młodego anglika i powtórzę to dziś ze spokojem. Jedynym zagrożeniem typu jest to, ze przeciwnicy mogą być dla niego za szybcy ...początek sezonu oglądał z perspektywy ławki rezerwowych a z czasem gdy syndrom kontuzji uruchomił się u kanonierów startował z wyjściowej 11stki , miało to miejsce 8 razy podczas,
Których 3 krotnie zawinął kartonik ze sobą .

Drugi typ to dzik z Urugwaju , coraz częściej gra, coraz więcej rozumie , lecz tak na prawdę dziś dopiero będzie miał okazje sprawdzić się z mocniejszym rywalem od początku meczu . Dotychczas otrzymał tylko dwie żółte kartki , jednak jak wspominałem , z pomysłem i cierpliwością był wprowadzany by być gotowy na takie mecze. Co tu dużo mówić, jest to ogniwo , którego dawno brakowało w zespole kanonierów, ogniwo , które nie kalkuluje , walczy , walczy, walczy ... arsenal łapie kartki , zazwyczaj minimum powyżej 1 , w obliczu wyzwań na boisku dziś kartka dla Lucasa bardzo możliwa .

Rzuty różne , cóż , zauważyłem , ze arsenal pozwala nabijać sobie dużo korków wiec dziś , nie powinno być inaczej. W ostatnich pięciu spotkaniach tracili kolejno ( 6, 6,11,4,4 ). Dość sporo gdy dodamy do tego fakt, ze nie były to Zespoły topowe . Jest to wynik niepewnej gry obronnej, która jest bolączka kanonierów , dotychczas stracili 13 bramek i to wynik odległy od reszty aspirujących drużyn do mistrzostwa . Sytuacji gracze Liverpoolu powinni kreować dużo a co za tym idzie ... według mnie zakład warty ryzyka .

Arsenal długo wchodzi w mecz , te pierwsze połowy często są przespane i cudem nie przegrane , dziś myśle , ze więcej zimnej krwi będą mieli gracze Kloppa i od pierwszych minut narzuca swój styl gry . scenariusz z bramkami do
Połowy miał miejsce w 3 na 5 ostatnich meczy tak wiec nie jest
Wykluczone takie rozwiązanie. Jedna bramka do Połowy zawsze wpadała tak wiec idę w ten scenariusz i pobieram smaczny kurs.

Firminio strzelił 5 bramek w ostatnich 5 spotkaniach przeciwko Arsenalowi , a według mnie Kanonierzy maja swoich osobistych katów i gdy tylko mierzą się oni przeciwko sobie to często ten scenariusz się spełnia , ze oprawca
Dopisuje sobie gola ... np kane , drogba ... ile Razy to grali ...czas na Brazylijczyka
 
G 50

gerro28

Użytkownik
Manchester City vs Southampton .Krótka piłka City straciło tylko 3 gole w 10 spotkaniach,natomiast southampton ma strzlonych 6 goli 2 więcej niż huddersfield miał by tyle samo co newcastle ale wczoraj zawodnik kopnał drugiego piłką w głowę i strzelili gola ....lol...
TYP-1/obie strzelą kurs 2,58 fortuna.Oczywiście liczę na bramkę w 2 połowie meczu jak już mc będzie rozluzniony bo nastrzela 3 bramki.
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Witam. Grał ktoś kiedyś na wybicia od bramki dla jednej z drużyn? Pojawiła się u mnie taka nowość, tylko czy każde wybicie jest liczone, bez względu na to jak do tego doszło?
E: po chwili zastanowienia stwierdzam, że pytanie chyba bez sensu, nie mogę doszukać się haczyków...
Do usunięcia, sorry
PS over CPalace mi chodzi po glowie
 
lukas88 284,2K

lukas88

Forum VIP
Chelsea- Crystal Palace
Typ: Palace strzeli w przedziale 1-72✅✅✅
Kurs: 2,32
Fortuna
Stawka 6/10

The Blues są zespołem, który wybitnie leży zespołowi Crystal Palace, z mało którym klubem z poza czołówki Chelsea traciła punkty tak często jak z CP w ostatnich sezonach:
10.03.18 PL Chelsea Crystal Palace 2 : 1
14.10.17 PL Crystal Palace Chelsea 2 : 1
01.04.17 PL Chelsea Crystal Palace 1 : 2
17.12.16 PL Crystal Palace Chelsea 0 : 1
03.01.16 PL Crystal Palace Chelsea 0 : 3
29.08.15 PL Chelsea Crystal Palace 1 : 2

Na 6 pojedynków w ostatnich 3 sezonach oba zespoły odniosły po 3 zwycięstwa. Co ciekawe za każdym razem w jednym sezonie po razie wygrywały oba zespoły. Ale nie doszukując sie różnych układów, we wszystkich spotkaniach na Stamford, które przytoczyłem Palace strzelało bramkę, i również dziś poluję na gola gości do 72 minuty po smakowitym kursie 2,32. Uważam że Zaha i spółka są również wstanie powalczyć na Stamford Bridge o jakieś punkty.
Poza tym delikatniejszą stawkę proponuję:
Crystal Palace (+1,5) @ 1,98 Unibet 4/10⛔
Crystal Palace lub remis @ 3,80 Bet 365 2/10⛔
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Crystal Palace ponad 3.5 RR @2.08⛔
lv


Coś takiego próbuje. Na ostatnie 5 spotkań w lidze rożne CP wyglądały następująco: 9, 3, 6, 5,6 . Powyższa linia nie została pokryta tylko raz. W tym pokrywali linię grając przeciwko Evertonowi i Arsenalowi, czyli drużyną lepszym od siebie. Przeciwko The Reds również pokryli powyższą linię. 4 rożne to nie jest jakoś dużo, a kurs bardzo zachęcający. Może dlatego, że gra CP nie wygląda dobrze i są mało skuteczni z przodu. Typ z bardzo dużą szansą na wejście.
 
C 134

cfc_mnich

Użytkownik
Oczywiście faktem jest, że Crystal Palace wygląda całkiem nieźle na tle kilku ostatnich spotkań z Chelsea i sam kilka razy stawiałem na BTTS w tych meczach. Dziś odpuszczam sobie ten typ z kilku względów. Po pierwsze, Palace nie strzeliło bramki z akcji od 1.10. Remis z Arsenalem udało im się wyciągnąć po dwóch rzutach karnych. Po drugie Zaha nie pokazuje nic szczególnego w tym sezonie, a cała ekipa Hodgsona zdobyła aż 2pkt w pięciu ostatnich meczach. Jeśli natomiast chodzi o The Blues, to po szalonym meczu z Derby, w którym stracili 2 bramki, Sarri szczególną uwagę zwrócił na poprawę gry w defensywie. Dziś na pewno zobaczymy kompletnie inną czwórkę, niż w środę. Uważam, że CP będzie miało duży problem ze stworzeniem sobie sytuacji z uwagi na obecny styl gry Chelsea, dlatego dziś spróbuje trochę inaczej:
1 drużyna wygra do zera: TAK 2,04
fortuna
 
G 50

gerro28

Użytkownik
Chelsea vs Crystal Palace.Chelsea jest dopiero 6 obroną w lidze jeżeli o chodzi o gospodarzy.Crystal Palace nawet strzela na wyjazdach.Bramek na wyjeżdzie tyle co burnley a nie oszukujmy się Crystal jest lepszą drużyną pozatym w expect Goals ma tyły,strzelą bramkę bo mają zaległą z evertonem.
typ 1/obie strzelą kurs 2,85 fortuna.
 
R 614,6K

rjastrzab

Użytkownik
Manchester City - Southampton
BTTS Nie ⛔
Kurs 1,60 Totolotek
Nie widzę szans aby goście strzelili bramkę. City ze straconymi tylko 3 golami. w tym 2 u siebie. Z drugiej strony goście ze strzelonymi tylko 6 w tym 3 na wyjeździe.
Nawet pomimo rozluźnienia City nie przewiduję, aby goście coś strzelili, zwłaszcza, ze gospodarze w 5 ostatnich meczach nie stracili gola.
Karnego nie przewidzialem ????
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Southampton poniżej 0.5 gola x Powyżej 9.5 RR (Chelsea-CP)
AKO: 2.34/unibet

Usunąłem całą analizę, gdy kończyłem pisać o rożnych Palace, więc teraz jeszcze bardziej krótko. City nie traci bramek, a na pewno nie z takimi ekipami jak Southampton. Goście to świetni murarze, którzy przyjadą na Etihad głównie żeby nie przegrać. Mam nadzieję, że ekipa Pepa troszeczkę się pomęczy i pierwsza bramka padnie dopiero pod koniec 1 połowy lub w drugiej, bo momentalny minimalizm i odpuszczenie gościom może przynieść głupią kontrę i minus. Rożne w derbach to chyba obowiązek. CP ostatnio fenomenalne spotkanie z Arsenalem i aż 6 korków. Chelsea gdy musi to też ich bardzo dużo nabija, a dziś łatwo na pewno mieć nie będzie. 10 to minimum, a szczerze nie zdziwi mnie nawet jakieś 13 czy 15.
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
City powyzej 8.5 rr @2.06
city nawala tych rożnych bardzo dużo w każdym spotkaniu, ogromne posiadanie piłki, dominacja, dużo dośrodkowań, strzałów i rożne idą jeden za drugim pzdr

@
no niestety -, taki mecz że więcej goli niż rożnych, zdarza się xD
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Huddersfield-Fulham
-2.5. Kurs 1.8 Fortunka✅
+3.5 kartki kurs 1.8 sts⛔ ok.30 przewinien gospodarzy i 1 kartke dal,a goscie delikatnie rysowali i 2 ,parodia.smiech na sali
Tutaj namy pelne dno i spadek,to sa ekipy na poziomie ligi nizej i takie mecze sa o tak zwane 6 pkt.Sadze,ze nikt tu nie bedzie odstawial nogi i bedzie sporo walki. Okolo 4 kartek jest w zasiegu w tym meczu.
Under takze jak najbardziej Widze mecz na styku.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom