>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

11. kolejka Premier League (3.11 - 5.11.2018)

Status
Zamknięty.
B 0

biolante

Użytkownik
Dziwi mnie że Newcastle ma być faworytem w meczu z Watfordem. Sroki grają strasznie słabo. Ostatni raz kiedy pokazali się z dobrej strony to była pierwsza połowa meczu z Manchesterem United, no ale wiadomo jak się ostatecznie skończyło. Wiem że będą zdesperowani żeby wreszcie zdobyć punkty, ale Watford powrócił już do dobrej formy, wygrał z mocnym Wolverhamptonem i rozbił Huddersfield. Według mnie goście powinni wywieźć komplet punktów.
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Biolante kurs jest dobrze wystawiony moim zdaniem, to jest Premier League, Newcastle jak odpali to pójdzie seria i nie spadną ligę niżej, Benitez i Dubravka na to nie pozwolą, wielki szacun dla tych panów ode mnie.
Everton z remisem + Everton over 5.5 rogów @1.75 ✅
Przed wystawieniem kursów na rogi postanowiłem że wchodzę w over 5.5. Mialem nadzieję na błąd buków ale dali radę i wystawili linie podstawową na 6.5. Nie wyobrażam sobie porażki The Toffees dlatego wymyśliłem taka kombinacje. Brighton ostatnie 3 mecze - 3x 1:0 do przodu, pięknie pod mój typ. W Liverpoolu prawdopodobnie zamurują się od pierwszej minuty ;) wchodzę w to bardzo bardzo grubo jak na mój budżet, myślę, że Everton może tutaj nabić nawet z 10 rogów, taki styl tej drużyny w aktualnym sezonie, także w większe overki też coś tam wejdę.
Powodzenia
 
G 50

gerro28

Użytkownik
Kurs na watford 2,8 jest mega,wygrali 2 ostatnie mecze podczas gdy newcatle przegrał ze słabym brighton a w ostatnim meczu oddali 6 strzałów na bramke southampton przy czym jeden celny,u siebie sa najgorsza druzyną w lidze nie zremisowali nawet meczu.
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Arsenal - Liverpool
Liverpool win @2.02 ⛔
Liverpool over 1.5 gola + Arsenal over 1.5 kartki @2.79 ⛔
Rzut karny w meczu @3.75 ⛔
E: sprawiedliwy wynik, Arsenal pokazał się z dobrej strony, a Liverpool zbyt pasywnie
Czy ktoś wierzy, że Kanonierzy mogą to wygrać? Chyba musieliby strzelić ze 4 gole, ale sęk w tym, że LFC straciło 4 gole w 10 meczach ???? Obrona Arsenalu pozostawia wiele do życzenia, więc wierzę, że skrzydla czerwonych będą wjeżdżać w pole karne jak w masełko. Myślę, że The Reds przerwą świetną passę londyńczyków. W LM jadą do Serbii więc oszczędzania jutro nie będzie. Te kartki i karny to lajtowe stawki.
Arsenal - Liverpool X2 ✅
Huddersfield - Fulham 1X ✅
Wolves - Tottenham, Tottenham handi +1.5 ✅
@1.93 ✅
Huddersfield musi wreszcie odpalić, moim zdaniem nie grają tak źle jak to wygląda w tabeli, a postawy Fulham, zwłaszcza obronnej, nie trzeba komentować.
Wolves grają fajnie, ale brakuje wykończenia, stąd te ich undery. Skoro tak to obrona Spurs powinna sobie poradzić. Widzi mi się tutaj remisik.
Powodzenia
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Co tu taki spokój???
Mam pytanie do fanów The Gunners - czy możliwym jest, że na bokach zagrają Xhaka z Lichtsteinerem? :eek:ye::eek:kay: czy podstawowi powrócą na jutrzejszy mecz? Bo jeśli tych dwóch gagatków ma stawić czoła Salahowi i Mane to nie ma na co czekać panowie:bandit:
 
N 45

nakeddenim

Użytkownik
Ciekawie płatny typ na tą kolejkę to moim zdaniem:
City - Southampton (handi 0:2) x2 1,91 w Fortuna ⛔
E: 6:1 a mogło być znacznie gorzej, defensywa świętych jak widać leży i płacze
Święci nie grzeszą ostatnio formą i o przełamaniu w tym meczu nie ma mowy, natomiast liczę na fakt, że będą bronić swojej bramki i gospodarzom nie uda się nabić aż tylu goli, do tego mozę goście też coś ukąszą. Kurs jak na taką ewentualność bardzo przyjemny.
Co myślicie?
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Ciekawie płatny typ na tą kolejkę to moim zdaniem:
City - Southampton (handi 0:2) x2 1,91 w Fortuna
Święci nie grzeszą ostatnio formą i o przełamaniu w tym meczu nie ma mowy, natomiast liczę na fakt, że będą bronić swojej bramki i gospodarzom nie uda się nabić aż tylu goli, do tego mozę goście też coś ukąszą. Kurs jak na taką ewentualność bardzo przyjemny.
Co myślicie?
Też to rozkminialem, podobna sytuacja jest w dzisiejszym meczu PSG - Lille, ostatecznie odpuściłem obydwa. Co prawda Obywatele zagrają bez DeBruyne, ale Soton prawdopodobnie bez Austina. Nie wiem kto ma strzelać bramki dla Świętych. Nie wróżę im gola w ten weekend. City zostanie znowu mistrzem, bo ma najlepszą ławę, jest konkurencyjność w parze z dyscypliną i dobrą atmosferą, pozdro Pep. Do tego mały fakt - jeśli Ederson nie wpuści to zostanie pierwszym bramkarzem w historii klubu, który zachował 7 czystych kont ligowych z rzędu i jestem przekonany, że jest to jeden z celów błękitnych na to spotkanie. Czy im to wyjdzie? Zobaczymy, może być to trochę zgubne. H2H jest bardzo fajny pod Twój typ, tylko odpowiedz sobie czy samo City włoży over 2.5, bo jeśli tak to może być ciężko ???? powodzenia
 
Psychosocial 776,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Arsenal - Liverpool
Liverpool win @2.02
Liverpool over 1.5 gola + Arsenal over 1.5 kartki @2.79
Rzut karny w meczu @3.75
Czy ktoś wierzy, że Kanonierzy mogą to wygrać? Chyba musieliby strzelić ze 4 gole, ale sęk w tym, że LFC straciło 4 gole w 10 meczach ???? Obrona Arsenalu pozostawia wiele do życzenia, więc wierzę, że skrzydla czerwonych będą wjeżdżać w pole karne jak w masełko. Myślę, że The Reds przerwą świetną passę londyńczyków. W LM jadą do Serbii więc oszczędzania jutro nie będzie. Te kartki i karny to lajtowe stawki.
Arsenal - Liverpool X2
Witam serdecznie. Czy nie uważasz mając w avatarze herb Liverpoolu że ta analiza jest w 100% słuszna czy może podyktowana sercem ? Jestem fanem Arsenalu od 1984 roku gdy mając 13 lat tylko ten klub wysłał na mój domowy adres gadżety (mój ojciec wysłał listy do wszystkich klubów). Uważam że przy takim wyrównanym poziomie i jeszcze gdy spotkanie jest w Londynie jedyna słuszna opcja to BTS/over 2,5 lub jedno z tych dwóch.
Pzdr/Psycho.
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Witam serdecznie. Czy nie uważasz mając w avatarze herb Liverpoolu że ta analiza jest w 100% słuszna czy może podyktowana sercem ? Jestem fanem Arsenalu od 1984 roku gdy mając 13 lat tylko ten klub wysłał na mój domowy adres gadżety (mój ojciec wysłał listy do wszystkich klubów). Uważam że przy takim wyrównanym poziomie i jeszcze gdy spotkanie jest w Londynie jedyna słuszna opcja to BTS/over 2,5 lub jedno z tych dwóch.
Pzdr/Psycho.
Siemano, dzięki za odpowiedź. Unikam obstawiania LFC, ale tutaj wchodzę z czystym sumieniem, choć value w kursie nie ma. A co z tymi bocznymi obrońcami? Będą jaja? ????
 
N 45

nakeddenim

Użytkownik
Też to rozkminialem, podobna sytuacja jest w dzisiejszym meczu PSG - Lille, ostatecznie odpuściłem obydwa. Co prawda Obywatele zagrają bez DeBruyne, ale Soton prawdopodobnie bez Austina. Nie wiem kto ma strzelać bramki dla Świętych. Nie wróżę im gola w ten weekend. City zostanie znowu mistrzem, bo ma najlepszą ławę, jest konkurencyjność w parze z dyscypliną i dobrą atmosferą, pozdro Pep. Do tego mały fakt - jeśli Ederson nie wpuści to zostanie pierwszym bramkarzem w historii klubu, który zachował 7 czystych kont ligowych z rzędu i jestem przekonany, że jest to jeden z celów błękitnych na to spotkanie. Czy im to wyjdzie? Zobaczymy, może być to trochę zgubne. H2H jest bardzo fajny pod Twój typ, tylko odpowiedz sobie czy samo City włoży over 2.5, bo jeśli tak to może być ciężko ???? powodzenia
Dzięki za odpowiedź Kiks. Właśnie w tym jest problem, że statystyki nie grają i może brakować tego jednego gola, którego święci nie strzelą. Ale czas pokaże, wrzuciłem to do AKO z wraz z Evertonem i LFC. A jeśli chodzi o PSG to też chodziło mi po głowie to handi, i wchodzę w ciemno :bandit:. Nie wierzę, że tak grające Lille da sobie wrzucić goli na różnicę bramek &gt;2. Pozdro!
 
bossm 692

bossm

Użytkownik
Siemano, dzięki za odpowiedź. Unikam obstawiania LFC, ale tutaj wchodzę z czystym sumieniem, choć value w kursie nie ma. A co z tymi bocznymi obrońcami? Będą jaja? ????
też jako fan Arsenalu coś dorzucę, myślę że bts jest tu dobrym rozwiązanie. Fakt Liverpool jest w gazie i takich zawodników jak Sane czy Salah boi się każda obrona... nie ma się co uszukiwać Arsenal na ten moment może się tylko cieszyć że sprowadził Lichtstainera, więc o prawą stronę jestem spokojniejszy, nie wiem jak poradzi sobie młody Niles. Ale tak szczerze to bardziej obawiam się o środek pola, mimo że Holding pokazał się ostatnio z lepszej strony to ja wciąż nie jestem zwolennikiem Mustafiego... co by nie mówić będzie ciężko zatrzymać ofensywę Liverpoolu, ale jeśli mamy w tym sezonie pokazać że Arsenal jest innym Arsenalem to właśnie w tym meczu, i myślę że Emery i zawodnicy dobrze zdają sobie z tego sprawę! bts i za głosem serca 2:1 dla Arsenalu ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Co tu taki spokój???
Mam pytanie do fanów The Gunners - czy możliwym jest, że na bokach zagrają Xhaka z Lichtsteinerem? :eek:ye::eek:kay: czy podstawowi powrócą na jutrzejszy mecz? Bo jeśli tych dwóch gagatków ma stawić czoła Salahowi i Mane to nie ma na co czekać panowie:bandit:
Fan obecny, witam Kiks ????
A więc tak, Xhaka nie zagra na boku na pewno, bo pod znakiem zapytania stoi występ Nacho i Kolasinaca, jeżeli nie oni to raczej Aisnley zagra na lewej. Bellerin może wrócić bo też występ pod znakiem zapytania, jeśli nie no to Stefek zagra. Ale zły nie jest, doświadczenie też, jednak na Salaha i Mane to faktycznie za mało. Sercem jestem za Arsenalem ale niestety jutro to może być za mało. Bo fakt Arsenal jest w bardzo dobrej dyspozycji a Emery dał odpocząć paru zawodnikom w meczu z Blackpool mają wizję LFC w sobotę. Ponadto Gunners mają atut własnego boiska i &quot;doping&quot; o ile takowy istnieje w Anglii hehe. Środek Kszaka + świetny Torreira, Guendi grać nie może (czerwo z Blackpool). No i pewnie z przodu Laca-Ramsey-Ozil i na szpicy Auba, byle by emeryt nie ustawiał Welbza ani Iwobiego mimo, że (uwaga, pochwalę ich po raz pierwszy) pod Unaiem zaczęli naprawdę dobrze wyglądać i pomagać drużynie a nie grać jeźdźca bez głowy jeden jak i drugi. Leno to dość pewny punkt imo, więc tu + dla Kanonierów. Mecz na pewno będzie ciężki z przewagą dla Liverpoolu, co nie jest niczym dziwnym. Blokuje się przed graniem na Liverpool, choć Arsenal w końcu musi zaskoczyć. Weźmy pod uwagę ostatnie 5 spotkań Arsenal - Liverpool na Emirates. 2-2-1 na korzyść Arsenalu w tym wyniki 3-3, 3-4, 4-1, 2-1 no i raz 0-0, ale biorąc pod uwagę nienajlepiej spisującą się obrońe Kanonierów i świetne formacje w ofensywie bo o ile Gunnersom można zarzucić trochę to ofensywę mają światowa półka. Ja proponuję najlepszy bet wg mnie czyli BTS + over 2,5 @1,76. (brakło bramki a 3 nieuznane w tym mnóstwo okazji, szkoda..)
Wydaje mi się, że LFC mogą to wygrać ale serce nie pozwala mi postawić na nich, ponadto świetny kurs do dubla wg mnie to Arsenal ov 3,5 RR @1,46 oraz meczowy over 9,5 @1,50. Gospodarze w każdym meczu u siebie pokrywali over meczowy, a linia 3,5 to nie jest wysoka przy ich średniej około 6 na własnym obiekcie. A w ostatnich 4 spotkaniach z Liverpoolem robili 7 / 6 / 5 / 7 więc 3,5 na nich to nie wygórowana stawka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Mój avatar Gerrarda to żaden przypadek, bo jestem kibicem LFC, ale obiektywnie patrząc i oglądając spotkania mogę polecić bramkę The Reds w 1 połowie. Kanonierzy grają słabo w 1 połowach, a Liverpool własnie fenomenalnie. Praktycznie każde spotkanie to bramka w 1 połowie co zresztą pisałem już wielokrotnie w swoich analizach. Do tego potężne braki kadrowe w linii defensywnej powodują, że głupio mi tego nie zagrać. Mecze na stadionie Arsenalu to zazwyczaj strzelaniny i myślę, że jutro będzie podobnie. Na tym właśnie opieram swój special, bo wymiana ciosów wydaję się, że powinna skutkować wygraną LFC, bo jednak ich siła rażenia względem obrony przeciwnika wydaję się mocniejsza. Kartka dla Xhaki, bo to walczak, który lubi się podpalić. Czy na lewej obronie czy w środku pola może mieć jutro ciężko. Jedna kartka od zawieszenia, którą mógł dostać w poprzednim spotkaniu jednak mocno się hamował. W sobotnim spotkaniu tego nie będzie i może grać na 100%. Burnley w tym sezonie jest naprawdę tragiczne, a West Ham wydaję się być ekipom, która ma najsłabszy współczynnik punktów do tego jak grają. Nadal wierzę w ich projekt i szansę na top10, więc obok takiego kursu nie mogę przejść obojętnie. Na koniec BTTS Leicester, bo są chyba najbardzieej wesołą drużyną w lidze. Do przodu dużo, w obronie dziura, do tego wielka motywacja po śmierci prezesa. Wyczuwam strzelaninę.
Liverpool strzeli w 1 połowie - 1.64/unibet
Xhaka kartka - 3/unibet
Xhaka kartka, LFC win i powyżej 3.5 gola - 11/unibet
West Ham - 1.8/unibet
BTTS (Cardiff-Leicester) - 1.84/unibet
 
C 0

cink

Użytkownik
Czy piłkarze Leicester będą myśleć o futbolu w takich chwilach?
Ciężko powiedzieć jak to będzie wyglądać w praktyce, lecz jeśli piłkarze na prawdę byli tak mocno związani z właścicielem, dziś powinni dać z siebie 120% aby oddać mu hołd. Możemy się spierać, ale takie rzeczy potrafią działać mocno na psychikę i pobudzać do działania. Idę dziś w Lisy, czy słusznie to się okaże po 90 minutach meczu.
 
lukas88 230,2K

lukas88

Forum VIP
-
O meczu Arsenalu i LFC napisane zostało już wiele, więc i ja dodam swoje 3 gorsze, Arsenal mimo osiąganych moim zdaniem ponad swój poziom wyników fatalnie spisuje się w defensywie. W górnej połówce tabeli tylko United i Everton stracili w tym sezonie więcej bramek. Kanonierzy aż 13- krotnie wyciągali piłkę z siatki. Jeśli zestawimy to z niezwykle silną ofensywą Liverpoolu z Firmino, Salahem i Mane to możemy spodziewać bramek ze strony gości. Poza tym jestem fanem myśli taktycznej JK, i uważam że nie będzie on miał problemu z pokonaniem moim zdaniem mocno przeciętnego Arsenalu.
Osobiście jako główny typ proponuję:
Liverpool strzeli w obu połowach @ 2,39 Fortuna 7/10

Poza tym nie głupią wyglądają następujące zakłady:
LFC + BTS @ 3,00 Fortuna 5/10
over 3,5 @ 2,36 Fortuna 4/10
obie drużyny strzelą w obu połowach @ 7,8 Fortuna 2/10

Do tego podbijam tym na kartkę dla Xhaki, który jest mega elektryczny i przy wielu dynamicznych zawodnikach LFC będzie miał problemy z utrzymaniem krycia co zapewne przełoży nie na &quot;żółtko&quot;
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom