>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Pozostałe ligi siatkówki mężczyzn 2018/2019

Status
Zamknięty.
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Funvic-Corinthians 3-0@1,9 Fortuna✅
Ekipa gospodarzy wydaje się być w końcu głównym faworytem ligi po tym jak jednak Sada jest raczej słabsza niż.ostatnio( Le Roux obiezyswiat znowu polecial po.kase) wystarczy popatrzeć na kadrę Funvic- Lucarelli, Conte, Urriarte, Visotto, Saatkamp, Raphael czy wybrany do.najlepszej szóstki MŚ i robiący mega postępy Douglas. Na prawdę mega bogactwo zwłaszcza na przyjeciu ale i.para Urriarte-Lucas może wyrabiać też kapitalne rzeczy na środeczku. Jakby coś na rozegraniu mamy też mega doświadczonego Raphaela, gościa co.poziom utrzyma i do.podwojnych zmian jest idealny. Ta ekipa na pewno teraz już na dobre.celuje w mistrzostwo i zdetronizowanie Sady Cruzeiro i mając taką kadrę( co.prawda Lucarelli.dopiero wchodzi na właściwy rytm.powoli) to.tutaj zagram na 3-0 chociaż kazdy z Nas się boi takich typów. Ta drużyna obecnie obok Lube i Zenitu to top 3 na papierze na świecie a możliwości rotacji jeszcze większe od tych tytanów.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Zaczynamy nowy sezon a wraz z nim otwieramy nowe tematy, od dziś piszmy już w tematach na sezon 2018/2019. Zapraszam ...
Tutaj typujemy WSZYSTKIE ligi zagraniczne oraz europejskie puchary, których nie ma otwartych osobnych tematów.
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
No to lecimy z tematem. Na dzisiejszą noc takie cudo z Brazylii
Funvic/Taubate - Corinthians
Typ: under 168.5 pkt Kurs: 1.85 ✅
Zakładam tu 3:0 dla gospodarzy , że kurs jednak ciut mniejszy to biorę pkt. Historia spotkań slabiutka dwa mecze po 3:0 dla Funvic tak więc i dziś liczę na to samo. Początek sezonu wiec bez szaleństw ze stawką ale liczę, ze na własnym parkiecie Funvic kolejny raz pokaże wyższość nad rywalem
Wynik: 3:0 (131 pkt)
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Minas- Volei Renata 1@1,7 Fortuna✅
Zapowiada się ciekawe spotkanie ale ja pójdę w stronę gospodarzy, którzy sa personalnie troche lepsi. Minas- to jednak ekipa nie jakaś sztuczna z wieloletnią historia. Składy obydwu ekip nie zmieniły się zbytnio w porównaniu do poprzedniego sezonu a wtedy Minas potrafiło napsuć krwi najlepszym i skończyć regural na piątym miejscu tylko 3pkt za wielką czworka. Ich teren nie jest łatwy do gry. Na razie Fortuna trzyma solidny kurs bo już w innych miejscach są po 1,6-1,65
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Corinthians- Sada Cruzeiro -11,5@1,82 Fortuna
Trochę się boje bo to już jednak nie taki hegemon i wymienili skład jednak zaryzykuję . Mimo wszystko mamy tutaj Sandera, Evandro,Isaaca czy Le Roux, który wiemy jaki ma potencjał ale gość się trochę zagubil, jeździ za kasą po.calym świecie a przecież gdy był w swojej top formie to każdy klub w Europie z topu brałby go z pocałowaniem reki. Taka zagrywka, atak i możliwość gry na środku i ataku- przecież to.rzadkosc. Gospodarze dzisiejszego meczu są na prawdę słaba ekipa i razem z Caramuru Volei zdecydowanie odstają od reszty stawki. Jeśli Sada zgra swoje to -15 będzie najmniejszym wymiarem kary.
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Corinthians- Sada Cruzeiro -11,5@1,82 Fortuna
Trochę się boje bo to już jednak nie taki hegemon i wymienili skład jednak zaryzykuję . Mimo wszystko mamy tutaj Sandera, Evandro,Isaaca czy Le Roux, który wiemy jaki ma potencjał ale gość się trochę zagubil, jeździ za kasą po.calym świecie a przecież gdy był w swojej top formie to każdy klub w Europie z topu brałby go z pocałowaniem reki. Taka zagrywka, atak i możliwość gry na środku i ataku- przecież to.rzadkosc. Gospodarze dzisiejszego meczu są na prawdę słaba ekipa i razem z Caramuru Volei zdecydowanie odstają od reszty stawki. Jeśli Sada zgra swoje to -15 będzie najmniejszym wymiarem kary.
Kolega mnie wyprzedził a więc nie powielam tylko wspomne,że jak najbardziej POLECAM
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Chaumont@1,83 Fortuna✅
Na szybko i bez jakiejś analizy sorki. Chamount słabsze jak w poprzednim sezonie ale to ciągle porównywalny a może i ciut lepszy skład niż Rennes. Chamount musi gonić w tabeli a do tej pory Rennes miało łatwiejszy terminarz dlatego też taka jest sytuacja , że są o wiele wyżej. Gospodarze dużo się nie nameczyli w tygodniu z Vojvodina i nie widzę tutaj jedynego problemu jakim mogło by być zmęczenie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Funvic-Sesc 1@1,6 fortuna
Hit kolejki i.ja tutaj ide w gospodarzy. Sesc jest liderem z kompletem zwyciestw a Funvic ma jedna porazke na koncie. Tak na prawde jednak Sesc jeszcze nie mialo rywala z topuw tym sezonie. Najsilniejsze ekipy z jakimi grali i to.u siebie to Minas i Renata, ktore sa.jednak sredniakami. Na papierze zdecydowanie silniej wyglada Funvic. Lucarelli,Conte,Douglas,Lucas,Uriarte itd. Po stronie Sesc sa oczywiscie Wallace czy srodkowy Mauricio Souza jednak reszta skladu nie wyglada juz.tak mocno jak po stronie Funvic. Zdziwie sie jesli nie.zdobeda tytulu w tym.sezonie. Funvic po.duzych transferach i zmianach powoli sie.zgrywa i bedzie tylko lepiej.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Dynamo.Moskwa@2,4 unibet⛔
Dzisiaj.o.17 Dynamo.zagra na wyjezdzie z Biełgorodem. Faworytem sa gospodarze ale ja tutaj widze value w kursie na gosci bo.to.sa.druzyny z.podobnym potencjałem. Obie troche w kratke do tej pory ale Dynamo.jak.gra na swoim poziomie to jest w stanie kazdemu postawic.opor. Postawili sie mocno Perugii, pomimo, ze bylo 0-3 ale mogli i ugrac minimum tajbreka. Walneli na wyjezdzie Novosybirsk, ktory wydaje sie byc.mocniejszy na papierze i od nich i.od Biełgorodu wiec dlaczego.nie.tutaj? Ja tutaj widze jednak wiecej atutow po.stronie Moskwy. Tak porownac to srodeczek Wlasov,Ostapenko dalej Grankin, Kooy, Berezko czy Kruglov. Czy to.wyglada gorzej.od.gospodarzy? Na papierze na pewno nie! Moze po.ratio setow w tabeli to.wyglada to.gorzej dla Moskwy ale mieli.ciezszy terminarz. Unibet tutaj oferuje fajny kurs ale nawet jakies 2,2 tez.do pobrania.
Edit: dynamo.wyszlo w pierwszym.secie.juz z 18-13 i mieli.pozniej trzy.pilki.setowe na przewagi jednak lipa a dalej poszlo niestety z gorki eh
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Alpenvolleys- Friedrischafen over181,5@1,85 superbet✅
Spotkanie lidera z vceliderem i moim zdaniem kursy lekko przesadzone. Gospodarze spisują się bardzo dobrze. Do tej pory stracili tylko cztery sety. Pokonali u siebie 3-0 BR Volleys, które przecież jest ekipa z poziomu VFB. Oczywiście wiemy jaką firmą są goscie jednak jeśli przeciwnik gra również bardziej techniczny Volley a taka ekipa jest Alpenvolleys to wtedy VFb na tym traci bo to ekipa bardzo techniczna z niskimi skoczkami na przyjęciu bazującymi na cwaniactwie i obijaniu bloku. Friedrischafen w tym sezonie już tak nie dominuje i nie leje tak rywali jak w poprzednim gdy wygrali wszystko jednak brakło pary na finał. Mają nie jakiś szeroki skład i w tym sezonie jednak grają w lidze możliwie ekonomicznie. Alpenvolleys ma szeroką kadre z zaciągiem brazylijskim i na pewno tutaj opór postawią. Myślę, że nie będzie problemu z co najmniej czteroma setami a dalej zobaczymy. Korzystam z lekko dla mnie przesadzonych kursów na VFB bo ja bym tutaj dał tak z 1,6
 
cosmograf 1,8K

cosmograf

Użytkownik
KOREA POŁUDNIOWA
Woori - Samsung Blue Fangs
Woori win @1.80 ✅✅✅
Kusi mnie zagranie w dniu jutrzejszym na zespół Woori, który obecnie zajmuje 3 pozycję w tabeli, a który podejmować będzie zespół Samsung Blue Fangs zajmujący 4 lokatę. Oba zespoły w formie, natomiast kierowałbym się tutaj bardziej w stronę gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Novosybirsk-Belgorod -1,5@1,82 Fortuna
DW 3-1@3,5 fortuna
Ciekawie zapowiadające się spotkanie dwóch potęg rosyjskiej siatkówki ale ja idę w Nowosybirsk. Grają póki co trochę poniżej swojego potencjału bo oczywiście nie licząc Zenitu Kazań to na papierze wyglądają na podobnym poziomie co kolejne ekipy w kolejce czyli Fakel oraz Zenit Petersburg. Belgorod nie dysponuje raczej tak silną kadra a jednak mecze w Novosybirsku to dla każdego jest wyzwanie. Kurkajew, Drzyzga,Ivovic,Savin, doświadczeni Apalikov czy Smolar to jednak jest solidna kadra. Szczególnie na środku jest spora przewaga Novosybirska i tutaj widzę dużą różnicę na ich korzyść podczas gdy na pozostałych pozycjach strat akurat nie dostrzegam bo libero poziom podobny, przyjęcie tak samo. Obu ekipom do szczęścia brakuje jakiś atakujących z topu i tutaj też jest podobny poziom. Ogólnie jednak stawiam wyżej kadrę Lokomotivu+aspekt swojego terenu i myślę, że wezmą to w max czterech setach.
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Witam . Na dzisiaj wpadło mi w oko spotkanie w 2 Lidze Włoskiej mężczyzn pomiędzy Taviano (3-11) a Club Italia Roma(8-6) . Polecam granie gości @1.93 pinnacle , mimo słabego h2h , mimo że Taviano wygrało u siebie z Grottazolina to wyniki przeciętne , jak bedzie zweryfikuje boisko . Pozdrawiam ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Witam . Na dzisiaj wpadło mi w oko spotkanie w 2 Lidze Włoskiej mężczyzn pomiędzy Taviano (3-11) a Club Italia Roma(8-6) . Polecam granie gości @1.93 pinnacle , mimo słabego h2h , mimo że Taviano wygrało u siebie z Grottazolina to wyniki przeciętne , jak bedzie zweryfikuje boisko . Pozdrawiam ;)
Boom 3-2 ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
crisardooo 144

crisardooo

Użytkownik
Wiem że to nie dział live ale warto.
Fakel po 3,5 .
To co się tam dzieje to koncert jednak uważam że będzie ekstra powrót.
Fakel istna żenada. To co wyrwali na tajbreka to zepsuli koncertowo.
8-5 i 14-12 oraz później jeszcze dwie meczowe.
A zlapane po 3.5.
-900zl
 
penetrator 223

penetrator

Użytkownik
Liga Rosyjska
Kemerovo - Serguta region
Typ: Ponizej 172,5pkt @1.72 ⛔TotalBet
Edit: Taaa... po 2 setach kuzbas przypomniał sobie jak sie gra w siatkowke
Kemerovo ciśnie w lidze rosyjskiej, jest 2 w tabeli - 4pkt za Zenitem Kazań, wynik spotkań 12win/2loss, u siebie 6/6win i tylko jeden set stracony (z Belgorod). Grają dziś z 8 siłą w tabeli, drużyną która w tamtym roku potrafiła się postawić top 5 drużyn ale w ostatnim okresie grają bardzo słabo, no jedynie ostatni mecz i 3-0 z Din. Moskwą u siebie to niespodzianka.
Kemerovo u siebie jest mega mocna, Serguta probuje znaleźć swoja dobra forme ale jeden mecz jaskółki nie czyni.
Typ może wejść nawet przy 4 setach, wygranych do 18 a Serguta lubi zgubic pkt nawet i do 14-15 więc bardzo możliwy under.
Licze na 3-0
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Dzis na Polsat Sport … 1 liga ???? Siedlce-Kluczbork , czy ktoś może się wypowiedzieć o tym spotkaniu ? :&gt;
 
crisardooo 144

crisardooo

Użytkownik
Dzis na Polsat Sport … 1 liga ???? Siedlce-Kluczbork , czy ktoś może się wypowiedzieć o tym spotkaniu ? :&gt;
Radzilbym odpuścić, oczywiście Siedlce u siebie ale nie przekonuje mnie ich gra, ciężko się to ogląda.
Co do tego że na polst sport to jasne,w każdej kolejce pokazują mecze z 1 ligi .
Zamiast tego polecałbym drużynę z Węgier w CEV CUP kobiet i to -1.5seta
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom