>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

5 kolejka PlusLigi (02.11-04.11.2018)

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Zapraszam na analizowanie 5 kolejki. Mamy 1 hit Jastrzębski Węgiel podejmuje SKRE Bełchatów no i kilka ciekawych spotkań.
Od dziś usuwam każdy wpis podanym sam typ nie poparty żadnymi argumentami.

Oczywiście można tutaj również typować jutrzejsze spotkanie w ramach 6 kolejki.
Trefla Gdańsk - Indykpol AZS Olsztyn
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Panowie kurs na skre przeciwko Konarskim to jakis zart? Ja powiem tak - brac poki jest. Jutro analiza
// Te Konarskie i Kosoki mają nazwę JASTRZĘBSKI WĘGIEL więc nazywaj ich normalnie a nie bo zaraz zaczniemy pisać Konraskie, Kosoki... Wlazłe, Muzaje czy Kurki.....
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Trefl Gdańsk vs Indykpol Olsztyn under 184,5 1,87 unibet
Gdańsk pomimo osłabień jest dalej drużyną personalnie dużo lepszą od Olsztyna, i żaden win ze Skrą tego nie zmieni. Jeżeli Gdańsk zagra swoje to spokojnie wygra z underem, a zawsze zostawiamy sobie furtkę na dzień konia Olsztyna. Linia jest moim zdaniem ustawiona zbyt wysoko
I uwaga uwaga .... hit kolejki
Jastrzebski Wegiel vs Skra Bełchatów 2 2,00 unibet
Nie no to jakies zarty bukmacherów. Konarskie i Kosoki faworytem z mistrzem Polski? Dlaczego? Bo Skrze sie zdazyla wtopa? nie no beka. Jastrzebski druzyna bez atakujacego, z dość słabymi środkowymi i jedynie dobrym przyjęciem. Nie chce mi sie nawet porownywac zawodnikow bo porownanie Konarskiego do Wlazlego czy Kochanowskiego do Kosoka nie ma wogole zadnego sensu - smiech na sali. Jak dla mnie to Jastrzebski nawet z Resovią nie bylby faworytem. Szczecin ostatnio bardzo skutecznie sprowadzil Jastrzebski na ziemie, Skra zrobi to samo.
Warta Zawiercie vs Czarni Radom 1 2,00 unibet
Zdazylem to pograc jak bylo jeszcze 2.35 ale no analizy wstawiam teraz wiec podaje kurs 2,00. Zawiercie to moim zdaniem bardzo niedoceniana drużyna. Personalnie na pewno nie ustepuje Czarnym. Podoba mi sie ich gra, dochodzi atut wlasnego boiska. Warto
 
friendly 421

friendly

Użytkownik
Trefl Gdańsk vs Indykpol Olsztyn under 184,5 1,87 unibet
Gdańsk pomimo osłabień jest dalej drużyną personalnie dużo lepszą od Olsztyna, i żaden win ze Skrą tego nie zmieni. Jeżeli Gdańsk zagra swoje to spokojnie wygra z underem, a zawsze zostawiamy sobie furtkę na dzień konia Olsztyna. Linia jest moim zdaniem ustawiona zbyt wysoko
I uwaga uwaga .... hit kolejki
Jastrzebski Wegiel vs Skra Bełchatów 2 2,00 unibet
Nie no to jakies zarty bukmacherów. Konarskie i Kosoki faworytem z mistrzem Polski? Dlaczego? Bo Skrze sie zdazyla wtopa? nie no beka. Jastrzebski druzyna bez atakujacego, z dość słabymi środkowymi i jedynie dobrym przyjęciem. Nie chce mi sie nawet porownywac zawodnikow bo porownanie Konarskiego do Wlazlego czy Kochanowskiego do Kosoka nie ma wogole zadnego sensu - smiech na sali. Jak dla mnie to Jastrzebski nawet z Resovią nie bylby faworytem. Szczecin ostatnio bardzo skutecznie sprowadzil Jastrzebski na ziemie, Skra zrobi to samo.
Warta Zawiercie vs Czarni Radom 1 2,00 unibet
Zdazylem to pograc jak bylo jeszcze 2.35 ale no analizy wstawiam teraz wiec podaje kurs 2,00. Zawiercie to moim zdaniem bardzo niedoceniana drużyna. Personalnie na pewno nie ustepuje Czarnym. Podoba mi sie ich gra, dochodzi atut wlasnego boiska. Warto
Powiem tak. Konarskie i reszta trzymają chociaż zrównoważony poziom. Oglądałeś mecze Skry w obecnym sezonie PlusLigi? Oni się męczą w każdym meczu, dodatkowo nie zawsze zamykaja na swoją korzyść. Przestoje w grze, a ostatnie kilka meczow to drużyny , które będą się biły o miejsca poza PO. No generalnie w normalnej formie kurs byłby warty uwagi, ale w tym przypadku...jeszcze nie na swoim boisku, według mnie Skra potrzebuje jeszcze sporo czasu na zgranie. Polecam obejrzeć powtorki ostatnich spotkań, bo tam na tacy widać, że Skra się okrutnie męczy.
 
A 0

andrew1995

Użytkownik
Praktycznie rzadko się tu na forum odzywam, ale to jest ten czas ???? chętnie podyskutuję na tematy siatkarskie i opowiem krótko o moich spostrzeżeniach. Co do meczu skry, to też jestem jak najbardziej za SKRĄ. To prawda meczyła się, ale wtedy gdy na ławce był Wlazły, gdy on wchodzil gra nabierała zupełnie innego wymiaru. OK. SKRA moze i się męczy, ale co robi Jastrzębie... Lynell skończy raz po raz, Oliwa to zupełnie nie istnieje, Kampa posyłał osttanie takie piłki, że nic z nimi nie można było zrobić, dramatyczna forma...a Konarski z Frommem to nie tak forma co kiedyś.. Tam kosok jakoś sobie radził, szczególnie zagrywką, przez to z tym Będzinem jakoś dali radę wygrać po Tb... a Będzin personalnie dużo słabszy...
 
N 45

nakeddenim

Użytkownik
Czołem Panowie, ktoś mi może wyjaśnić skąd tak wysoki kurs na wygraną w Lubinie? 4,06 na Cuprum opierając się na suchych statystykach bardzo kusi do pogrania, ale znawcą siatkówki nie jestem, przeglądając zdarzenia na sobotę natrafiłem na taki przypadek, stąd pytanie.
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Czołem Panowie, ktoś mi może wyjaśnić skąd tak wysoki kurs na wygraną w Lubinie? 4,06 na Cuprum opierając się na suchych statystykach bardzo kusi do pogrania, ale znawcą siatkówki nie jestem, przeglądając zdarzenia na sobotę natrafiłem na taki przypadek, stąd pytanie.
Stocznia to personalnie najlepszy zespol plusligi. W tamtym sezonie byla slaba ale przyszedł nowy prezes i zmienil sie caly skład. Nie warto tego grac
 
Z 209

zsakul92

Użytkownik
Stocznia to jeden z kandydatów na majstra. Cuprum w tym sezonie mocno się osłabił. Gładkie zwycięstwo Szczecinian się szykuję, zwłaszcza, że z kolejki na kolejkę grają co raz lepiej. Kurek wciąż w znakomitej formie, raczej Lubin seta nie ugra.
 
A 0

andrew1995

Użytkownik
Zgadzam się, moim zdaniem Cuprum to najsłabszy zespół w całej lidze, a Stocznia to kandydat do walki o najwyższe cele. Wg mnie 0:3, i podobnie typuję ZAKSE z Olsztynem ????
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Przy okazji warto przytoczyc niekonsekwencje bukow. W poprzedniej kolejce na cuprum ze sredniakiem kurs 5.20, wystarczył jeden lepszy mecz i już tyle mniejszy kurs mimo ze graja ze stocznia :eek: Ja ten mecz odpuszczam bo nie jestem zwolennikiem grania 3-0 bez wzgledu na to kto z kim gra. Wystarczy moment słabej gry zeby wtopic
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Asseco Resovia Rzeszów - MKS Będzin (Handicap setowy -2.5 ) typ Resovia kurs 2.65 Fortuna
Na poczatku warto przytoczyc bardzo duze zmiany w szeregach Resovii. Pierwszy trener zwolniony w zamian za niego znakomity szkoleniowiec z Rumunii Cretu. Będzin już chyba przyzwyczaił się do notorycznych porazek. Patrzac na miejsce w tabeli mozna powiedziec mecz bedzie bardzo wyrownany ale patrzac na składy obu ekip roznica jest kolosalna na korzysc Resovii. Klub z Rzeszowa bedzie chciał udowodnic przed wlasna publiczoscia ze w siatkowke grac nie zapomnieli i według mnie mecz z Bedzinem pewnie zwycieza i z nowym szkoleniowcem beda cieszyc sie z pierwszego wygranego meczu w tym sezonie. Pozdrawiam trzymajcie sie.

 
onlyvolley 91

onlyvolley

Użytkownik
Jastrzębski - Skra
Typ: Skra win, Kurs: 2,30 Etoto
Po transferach przedsezonowych w wykonaniu zespołu ze Śląska, zapowiadano w mediach, jak i sam prezes Jastrzębskiego, że w tym sezonie musi być medal. Te kilka meczy jednak weryfikuje pomału możliwości zespołu z Jastrzębia Zdroju. Jakie osiągnęli dotychczas wyniki, z grubsza wszyscy wiedzą. Moim zdaniem ten zespół ma jednak ograniczony potencjał. Tacy zawodnicy jak Hain, Kosok, Popiwczak, pewnego poziomu nie przeskoczą.
Konarski niestety, nadal również tkwi w jakieś przeciętności, którą prezentował na MŚ. Z tego co widziałem, do wielkiej gry nadaje się tylko Fromm. I dopóki on jest na boisku, jakoś to jeszcze wygląda. Śmiem twierdzić, że mecz ze Stocznią, który przegrali 0-3, mieli spokojnie do wygrania, ale &quot;złote zmiany&quot; De Giorgiego, spowodowały, że mecz w plecy. Niestety, byłego trenera naszej kadry też uznaję jako wartość ujemną tego zespołu. Chłop się nie nadaje moim zdaniem do żadnego klubu w naszej lidze, który myśli o podium.
Z drugiej strony mamy Skrę, która na razie też kaleczy siatkówkę, ale myślę, że pomału to już się będzie kończyć. Musi już nastąpić stabilizacja i powrót do mistrzowskiej gry. Może nie są głównym faworytem do złota w tym roku, ale dopóki jest tam Mario W. będą groźni ???? A na poważnie, kurs 2,30 jest warty gry. Skra jest zespołem bardziej zbilansowanym, z większym potencjałem, zbudowanym do gry o wyższe cele niż Jastrzębski. Skra ma w pierwszej szóstce trzech mistrzów świata (dodając Wlazłego i Kłosa sprzed 4 lata to nawet pięciu ???? ) i to musi mieć przełożenie na boisku. Good luck ????
 
#10 19,8K

#10

Użytkownik
Resovia - Będzin

Nie wydaję mi się, że od razu po przyjściu nowego trenera Resovia dozna nagłego olśnienia. Rywal na pierwsze zwycięstwo idealny, do tego mecz u siebie, więc wygrają, ale myślę, że łatwo do zera nie będzie. Będzin owszem jest prawie na dnie, ale &quot;coś&quot; tam grają. Mają lidera, który wykręca najwięcej punktów atakującego Williamsa, znanego z sezonu reprezentacyjnego Amerykanina Langloisa, jest Buchowski oraz inne mniej medialne nazwiska, które jednak grają i nie są dziurą na boisku, jak np drugi przyjmujący Jakub Peszko. Urywał Będzin sety już Kędzierzynowi oraz Skrze, ostatnio ugrali punkt z Jastrzębskim, a nawet jeśli przegrali do zera z Olsztynem to dwa sety były blisko. Teraz kolejny mecz, w którym będą skazani na porażkę i zobaczymy jak się pokażą. Resovia personalnie mogłaby być nawet potentatem naszej ligi, ale na skrzydłach szczerze mówiąc odstają od najlepszych drużyn w kraju, bo Schulz na dobre się jeszcze nie odnalazł to już lepiej Jarosz wygląda, ale bez szału. Buszek to też nie top ligi, podobnie Mika, choć on jest najlepiej punktującym tam, ale lepszy już chyba nie będzie. Nazwiska tam są fajne i jak będą w formie mogą namieszać, ale na razie nie są i trzymam kciuki za MKS Będzin.
Resovia +90.5 @1.69 ⛔ ⛔ ⛔ (69)

Cuprum - Stocznia

Poprzednia kolejka bardzo mnie zaskoczyła i jej wyniki np wygrana Lubina. Nawet najsłabsze drużyna ligi mają solidnych graczy i takie wyniki będą padać. Ja myślę, że Stocznia wygra to zdecydowanie. Siatkarze gospodarzy z pewnością wiedzą jak w siatkówkę grać, ale dziś siła ataku rywali może ich zabić. No ja tu widzę jednak kontrolowane spotkanie Szczecina od początku do końca.Wiadomo jakie oni mają armaty, zaliczyli już pierwsze zwycięstwa, muszą pokazać lidze na co ich stać. Kurek w formie, Kazyiski oraz Hoag mogą w końcu chyba poszaleć w ataku ze słabszym rywalem. Różnica klas po prostu.
Stocznia-12.5 @2.08 ✅ ✅ ✅ (21)

Jastrzębski - Bełchatów

No i jak koledzy wcześniej idę na zwycięstwo SKRY. Z takim przeciwnikiem trener powinien wystawić już od początku Mariusza Wlazłego, a z nim od początku powinno wyglądać to lepiej niż jak rozgrywający od początku meczu wie, że na prawym skrzydle jest nie pewny atak, jak to było z Teppanem. Forma w Bełchatowie na pewno nie jest optymalna co widać po grze jak i wynikach, ale w Jastrzębskim nie jest lepiej. A jest to zespół, który dopiero się tworzy. Stawiam na bardziej doświadczoną Skrę. Pojedynki na pozycjach wyglądają obiecująco dla mnie z przewagą dla obecnego Mistrza Polski. Mecz pewnie krótki nie będzie, moim faworytem są goście.
Bełchatów @2.08 ⛔ ⛔ ⛔ (3:1)
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Cuprum Lubin - Espadon Szczecin 0:3
0:3
2,13
No to sporo ludzi poległo dziś na Bełchatowie, co dla mnie było dziwotą, że tyle osób stawiało na SKRe no ale trudno. Ja idę dziś w kierunku Szczecina a konkretnie, że mecz zakończy się dość szybko w 3 setach.
Oglądałem ostatni mecz Lubina z Katowicami wygrany 3:0 ale niczym mnie nie zaskoczyli, obie drużyny rozegrały kiepskie zawody i jeśli Katowice tak będą grać dalej to słabo to będzie...ale dziś o Lubinie.
Szczecin po pierwszej wtopie u siebie z Kędzierzynem 0:3 dobrze grają i wygrywają łatwo swoje mecze.
Jeśli dziś Kurek, Kaziyjski i Hoag będą bombardować serwisami Lubin nie ma żadnych szans.
Myślę, że warto pójść dziś w 3:0 dla gości.​
 
P 102

para00

Użytkownik
Dlaczego poleglo? Przeciez to nie był faworyt to po 1 a po 2 nie wiem czy ogladales mecz ale z tak grajàcymi (bez formy) Szalpukiem i Kochanowskim w 3 secie prowadzili 20 :16 .Co takiego wielkiego gralo Jastrzebie ze bys na nich gral?
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Dlaczego poleglo? Przeciez to nie był faworyt to po 1 a po 2 nie wiem czy ogladales mecz ale z tak grajàcymi (bez formy) Szalpukiem i Kochanowskim w 3 secie prowadzili 20 :16 .Co takiego wielkiego gralo Jastrzebie ze bys na nich gral?
Dla mnie skra byla faworytem i wynik nic tu nie zmienia. Gdyby grali jutro postawilbym znowu tak samo. Skra jest personalnie lepsza i tyle.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dla mnie skra byla faworytem i wynik nic tu nie zmienia. Gdyby grali jutro postawilbym znowu tak samo. Skra jest personalnie lepsza i tyle.
Personalnie Civitanova była lepsza od Perugii 0:3 personalnie Polska była gorsza od USA 3:2 itd... Te personalia to sobie możesz czasem w buty wsadzić. W czym niby SKRA jest lepsza teraz od Jastrzębia? Bo ma Wlazłego i Kochanowskiego? Jastrzębski u siebie będzie faworytem w każdym meczu prócz za pewno z ZAKSĄ, oczywiście może nie wszystkich wygrają ale będą...Bo mają skład bardzo dobry nie odchodzący niczym od Bełchatowa.
Dlaczego poleglo? Przeciez to nie był faworyt to po 1 a po 2 nie wiem czy ogladales mecz ale z tak grajàcymi (bez formy) Szalpukiem i Kochanowskim w 3 secie prowadzili 20 :16 .Co takiego wielkiego gralo Jastrzebie ze bys na nich gral?
Dlaczego poległo? Nie wiem, czytałem wpisy wyżej i każdy typ był na Bełchatów dlatego napisałem, że poległo sporo.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Ktos mi wytłumaczyć moze co sie z Resovia dzieje? Wyniki slabe, gra patologiczna, masakrycznie duzo prostych bledow a przeciez tam sa takie nazwiska?!
 
P 102

para00

Użytkownik
Na moje oko granie Szczecina bez straty seta pomimo wspombianych bombardierow jest za ryzykowne .... Kurek w koncu musi zaliczyc obnizke formy podobnie jak Hoag byli exploatowani na maxa(ktora zlapali w spektakularny sposob min Kochanowski i Szalpuk.)Jak oni odbieraja floty Ci bombardierzy?Dla mnie granie 3-0 to jest mniej niz 50%.Indywidualnosci owszem ale im do zgrania brakuje mnostwo czasu .Ta druzyna musi pograc caly sezon a na ta chwile kazdy sredniak jest bez problemu w stanie seta ugrac
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
Jest tu wielu krytyków Jastrzębskiego , ja dziś na nich pogralem pewnie , oglądając Skre z Olsztynem , no ale cóż , niektórzy nie doceniają takich zawodników jak Konarskie czy dziś klasa Lynnel , kiedy ta Resovia zacznie grać ja sie pytam ???? co do typu ma Stocznię również stawiam 0:3 dla Kurkow ;dd
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom