>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ecoPayz - ogólna dyskusja

I 365

iczasopisma

Użytkownik
Panowie, małe pytanko, bo się lekko przerazilem, kartę Ecopayz mam od tygodnia, w dolarach. Wczoraj pierwszy raz wyplacalem, niejako na próbę 800 ziko z bankomatu, na konto wieczorem już nie wchodzilem. Dziś rano zagladam, wg wyciągu z konta transakcja zezarla z przewalutowaniem prawie 970zl. I tu moje pytania, zawsze tyle chapią czy to jednak ja się jakoś zakrecilem i coś spierniczylem że zeżarlo aż tyle? Bo to jednak ponad 21% na oplaty...
Jak to możliwe, że takie szalone prowizje wam wychodzą? Przecież na ich stronie piszą, że prowizja od wypłaty kartą to 2% ( https://www.ecopayz.com/pl/fees-limits/ecocard#eur ). Czyli jakieś 20 zł z tysiaka, ale nie 100 czy 170...
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Jak to możliwe, że takie szalone prowizje wam wychodzą? Przecież na ich stronie piszą, że prowizja od wypłaty kartą to 2% ( https://www.ecopayz.com/pl/fees-limits/ecocard#eur ). Czyli jakieś 20 zł z tysiaka, ale nie 100 czy 170...
Oplata za wypłatę z bankomatu to ok 5%.
2% prowizja i przewalutowanie 2.99%
Jesli ktos Dodatkowo przy wypłacie zaznaczy wyplate bo kursie gwarantowanym to policzy po zlodziejskim kursie. Wiec moze i 10% oplaty lacznie wyjdzie. Polecam wybierać kurs niegwarantowany
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Oplata za wypłatę z bankomatu to ok 5%.
2% prowizja i przewalutowanie 2.99%
Jesli ktos Dodatkowo przy wypłacie zaznaczy wyplate bo kursie gwarantowanym to policzy po zlodziejskim kursie. Wiec moze i 10% oplaty lacznie wyjdzie. Polecam wybierać kurs niegwarantowany
Dzięki za wyjaśnienie. Czyli, jeśli dobrze rozumiem, można znaleźć bankomat wypluwający euro (są takie w większych miastach) i zostanie wtedy tylko 2% prowizji.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Wiele razy bylo pisane... Bankomat Pekao - wyplata 1000, wybierasz na ekranie rozliczenie jako 1000PLN i pobierze z konta ok. 1060 zl.

Euro z tej karty w Polsce nie wyplacisz.
 
xsuchyx 101

xsuchyx

Użytkownik
Wiem, że pewnie było o tym już pisane, ale przeglądając ten wątek już też jestem zagubiony. Jeśli mam konto Ecopayz w PLN a ich kartę w Euro to czy wtedy nie będzie też przy wypłacie w bankomacie podwójnego przewalutowania (zł (konto Ecopayz) -&gt; euro (karta Ecopayz) -&gt; zł (bankomat). Jeśli tak to czy istnieje jakiś sposób żeby to obejść (np. utworzenie dodatkowego subkonta w euro). Proszę o wyjaśnienie. Czy nie bawić się w bankomat i wypłata na konto bankowe?
 
waska 131

waska

Użytkownik
W jakim bankomacie polecacie wyplacac karta gdzie sa najmniejsze prowizje ? Np wyplata 1000zl ... zawsze bralo mi 65 zl da sie taniej wyplacic ?
 
C 186

casuals

Użytkownik
Dziwnie wypłacają te bankomaty. Teraz wypłacałem 150 zł i potrąciło 19 zlotych prawie. Waluta na karcie to funty, bankomat to PKO BP. Nie pytało mnie o przewalutowanie
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Dziwnie wypłacają te bankomaty. Teraz wypłacałem 150 zł i potrąciło 19 zlotych prawie. Waluta na karcie to funty, bankomat to PKO BP. Nie pytało mnie o przewalutowanie
Min kwota jaka najlepiej wypłacać to 300zl. Bo opłata to 2% ale minimum 1.5euro.
 
Do góry Bottom