>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Dyskusje o Ekstraklasie w sezonie 2018/2019 - newsy, ciekawostki, pewne transfery

Status
Zamknięty.
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Nie wydaje mi się, aby zarzad Lecha myślał już o skreśleniu Ivana Djurdievica. Przecież takiego niedoświadczonego trenera wrzucili na głęboką wodę i oni oczekiwali odrazu walki o Mistrzostwo?
To są tylko takie moje sugestie ale zdziwiłbym się bardzo taką decyzją. Powinni dać mu szansę na cały sezon. Takim częstym zmianom szkoleniowca dużo nie zdziałają.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Odnośnie Probierza to prof Filipiak chyba dopiero przejrzy na oczy jak rozpoczną sezon w 1. lidze, na dymisję Lewandowskiego czeka cały piłkarski Lubin, nie wiem kto i na jakiej podstawie go zakontraktował, a tym bardziej przedłuż kontrakt, ale jak to mówią stało się, ale pora chyba przyznać się do błedu i wyciągnąć wnioski, dla mnie najlepszym wyborem na tą chwilę byłby Ojrzyński jak jest jeszcze dostępny.
 
C 66

c11

Użytkownik
Nie wydaje mi się, aby zarzad Lecha myślał już o skreśleniu Ivana Djurdievica. Przecież takiego niedoświadczonego trenera wrzucili na głęboką wodę i oni oczekiwali odrazu walki o Mistrzostwo?
To są tylko takie moje sugestie ale zdziwiłbym się bardzo taką decyzją. Powinni dać mu szansę na cały sezon. Takim częstym zmianom szkoleniowca dużo nie zdziałają.
Masz rację. Jednak już jakiś czas temu moża było wyczytać, że dymisja wisi na włosku.
Probierz ma pełne zaufanie u Filipiaka i o swoje miejsce/
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Jeszcze ciekawostka po wczorajszych derbach. Otóż na stadionie był puszczany przez głośniki nagrany doping, by zagłuszyć doping dzieci, który sprzyjał Wiśle. Hmm, czy aby na pewno komuna to już przeszłość ? :p
 
Z 21

zet

Użytkownik
Masz rację. Jednak już jakiś czas temu moża było wyczytać, że dymisja wisi na włosku.
Pozycja trenera Lecha jest niezagrożona. Kolejorz musiałby zacząć przegrywać regularnie i spaść na odległe miejsce (nie dające szans na dogonienie lidera) w tabeli, by zimą doszło do zmiany. nie po to PR rzucił kibicom Ivana na pożarcie, by teraz stracić parasol ochronny.
 
C 66

c11

Użytkownik
No to Dudek nie jest już trenerem Zagłębia. Oficjalna wersja, że sam zrezygnował. Pytanie, na ile prawdziwa.
Nowy trener nie bedzie miał łatwego zadania.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Ja z kolei nie rozumiem tej fascynacji Ojrzyńskim. Przecież jego warsztat wszyscy widzą i wiedzą że to jest trener dla zespołów z dołu tabeli które siermiężnym ale walecznym stylem walczą o utrzymanie. Gdzie on do mocnego klubu z potencjałem i ambicjami. Do Sosnowca to on może iść ale napewno nie do Lubina.
Nisko stoją akcje Djurdjevicia bo facet nie ma doświadczenia i narazie kuleje taktyka, drużyna jest nawet niezła ale jak są źle ustawieni to nie mogą nic pokazać. Ale widać że facet zaangażowany i lata przy linii jak szaleniec - gdzie zarząd drugiego takiego znajdzie?
Stanę też w obronie Probierza choć to śliska sprawa. Wykonawców ma jakich ma. Oni nawet Sosnowca nie pokonali i to jeszcze w przewadze zawodnika. Pobierz krzyczał z linii kto gdzie ma się przesuwać i do kogo wykonać podanie bo sami z siebie to jego zawodnicy nie umieli nawet przenosić ciężaru gry na drugą stronę przy ataku pozycyjnym. Zgoda od szefa się wymaga odpowiedzialności ale jak nie ma z czego rzeźbić to trudno o efekty. Myślę że prędzej on sam zrezygnuje
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
No to Dudek nie jest już trenerem Zagłębia. Oficjalna wersja, że sam zrezygnował. Pytanie, na ile prawdziwa.
Nowy trener nie bedzie miał łatwego zadania.
Nowym trenerem będzie Tomasz Kaczmarek, który z Berlin właśnie leci do Polski. 34-latek z Wrocławia od wielu lat mieszka w Niemczech, gdzie prowadził zespoły z tamtejszych niższych lig. Najwyżej pracował na czwartym poziomie rozgrywkowym.
źródło: Krzysztof S.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Jeśli chodzi o Wisłę Płock to nowym trenerem został Kibu Vicuna Hiszpan podpisał kontrakt do końca sezonu 2018/2019. W jego umowie jest opcja przedłużenia współpracy o kolejne dwanaście miesięcy.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Piękna wiadomość prosto z Gdańska:
Sławomir Peszko odsunięty od pierwszego zespołu Lechii Gdańsk z powodu niesubordynacji podczas treningu.

Owa &quot;niesubordynacja&quot; może mieć związek z ostatnimi zajęciami biało-zielonych. Okazuje się, że Sławomir Peszko wszedł w konflikt z Maciejem Kalkowskim, który pod nieobecność Piotra Stokowca prowadził zajęcia z gdańską drużyną. Wewnętrzna &quot;mini gierka&quot; zakończyła się dla obu Panów kłótnią. Peszko nie zgodził się z decyzją Kalkowskiego i zaczął podważać kompetencje byłego, zasłużonego dla klubu zawodnika, a obecnie trenera. Gdy o wszystkim dowiedział się Piotr Stokowiec, nie miał wątpliwości jaką decyzję podjąć.
Sławomir Peszko nie będzie trenował z pierwszą drużyną. :champagne:
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Nowym trenerem będzie Tomasz Kaczmarek, który z Berlin właśnie leci do Polski. 34-latek z Wrocławia od wielu lat mieszka w Niemczech, gdzie prowadził zespoły z tamtejszych niższych lig. Najwyżej pracował na czwartym poziomie rozgrywkowym.
źródło: Krzysztof S.
a jednak nie Kaczmarek, a Litwin Valdas Ivanauskas został szkoleniowcem zespołu z Sosnowca, ostatnio pracował jako dyrektor generalny oraz szef skautingu w białoruskim Dinamie Brześć.
Piękna wiadomość prosto z Gdańska:
Sławomir Peszko odsunięty od pierwszego zespołu Lechii Gdańsk z powodu niesubordynacji podczas treningu.
Owa &quot;niesubordynacja&quot; może mieć związek z ostatnimi zajęciami biało-zielonych. Okazuje się, że Sławomir Peszko wszedł w konflikt z Maciejem Kalkowskim, który pod nieobecność Piotra Stokowca prowadził zajęcia z gdańską drużyną. Wewnętrzna &quot;mini gierka&quot; zakończyła się dla obu Panów kłótnią. Peszko nie zgodził się z decyzją Kalkowskiego i zaczął podważać kompetencje byłego, zasłużonego dla klubu zawodnika, a obecnie trenera. Gdy o wszystkim dowiedział się Piotr Stokowiec, nie miał wątpliwości jaką decyzję podjąć.
Sławomir Peszko nie będzie trenował z pierwszą drużyną. :champagne:
i bardzo dobrze, takich &quot;zawodników&quot; powinni eliminować ze środowiska piłkarskiego, niech robi atmosferę w klubach w Gdańsku, ale nie tych sportowych.
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Pytanie do osób faktycznie oglądających ostatnie mecze Legii. Czy Sandro Kulenović to materiał na grajka? Uczył się kopać w Juve. Ponadto dostaje coraz więcej szans od długowłosego szaleńca z Portugalii. Jest szansa by stanowił ważne ogniwo w najbliższych tygodniach?
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Uczył się grać w Juve...spore nadużycie. Przyszedł do Legii razem z Tinem Maticem z Zagrzebia. Ten drugi raz nie wypal a Sandro pokazywał się spoko w CLJ i młodzieżowej LM natomiast zakulisowo było dużo zastrzeżenien do jego głowy, podejścia i przed poprzednim sezonem był strona w transakcji Pasquato z Juve. Teraz w tym okienku letnim Juventus mógł go wykupić ale tego nie zrobił. O ile wiem to on nawet czasem trenował w ich pierwsza drużyna ale naturalne jest, że gdyby tam szedł to do drugiej drużyny.
Podobno trochę się uspokoił jeśli chodzi o melanż itp. I dobrze no coś w sobie ma.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zgodnie z planem Lewandowski nie jest już trenerem Zagłębia. Kto go zastąpi?. W mediach pojawia się informacja o Nawałce..
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
I bardzo dobrze, pytanie dlaczego dopiero teraz? trzeba było zmienić w przerwie na reprezentację, nowy miałby jakieś pole manewru, a tak kolejne 2 mecze stracone, jeżeli Nawałka miałby zostać, w co osobiście nie wierzę i jestem sceptycznie nastawiony po tym jak już był trenerem Zagłebia i spuścił je do 1 ligi to i tak dopiero od wiosny, najbardziej prawdopodobny scenariusz, że pierwszym zostanie obecny asystent Ben van Deal, który do sztabu dołączył...tydzień temu, a ogólnie piastuje funkcję szefa szkolenia w lubinskiej Akademii.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Zgodnie z przypuszczeniami Zagłębie Lubin potwierdziło, ze tymczasowym trenerem będzie Ben van Deal. Holender prawdopodobnie zostanie na stanowisku do końca roku.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom