>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Irlandia - 2018 (Pierwsza Liga/Dywizja 1 + Puchary)

Status
Zamknięty.
Psychosocial 776,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
20:45 Bray - Dundalk
20:45 Derry City - Waterford
20:45 Limerick - Sligo Rovers
21:00 Shamrock Rovers - Bohemians

IRLANDIA: Dywizja 1
20:45 Athlone - Finn Harps
20:45 Cabinteely - Drogheda
20:45 Galway - Longford
21:00 Wexford - Shelbourne
Bray-Dundalk . Bukmacherzy oferują nam bardzo słabe kursy na wyższe zwycięstwo gości. -2,5 Dundalk za 1,55. No cóż..zagrałem gdzieś to w taśmie. Powód ? Drwale jak tylko będą chcieli rozwalą Mewy podobnie jak o niebo lepsze kapele:
06.07.18 PD St. Patricks Dundalk 1 : 3
15.06.18 PD Derry City Dundalk 0 : 4
01.06.18 PD Shamrock Rovers Dundalk 2 : 5
18.05.18 PD Bohemians Dundalk 0 : 2
14.05.18 PD Derry City Dundalk 1 : 4
Bray-Dundalk TYP -2,5 Dundalk kurs 1,55 3/10 g.20.45 1:3 BOX
Derry City-Waterford. W Derry nie zagra dwóch a u gości czterech zawodników z podstawowego składu. Wierzę jednak że Waterford się w końcu obudzi. Zagrałem BTS za większe pieniądze.
Derry City-Waterford TYP BTS kurs 1,60 6/10 g.20.45 1:2 WIN
Limerick-Sligo Rovers. Dla mnie typowy mecz na remis dwóch podobnych ekip.
Shamrock Rovers-Bohemians . Tu grający na The Hoops mogą się zdziwić bo Ci pierwsi to zdecydowany faworyt ale ja zdecydowanie zagrałem BTS po niezłym kursie 2,15. Dwie znienawidzone przez kibiców drużyny. Żadna nie odpuści a zwłaszcza Cyganie czyli goście którzy zrobią wiele żeby tylko utrzeć nosa Shamrock i sprawić radość im ziomom Patsom. Gospodarze zagrają bez trzech a goście bez dwóch zawodników z pierwszego składu. Tak abstrahując pojedynki tych dwóch dublińskich teamów były zawsze nerwowe i brutalne. Napiszę tylko że w ich ostatnich sześciu meczach na Tallaght zawsze padały gole z obu stron:
13.04.18 PD Shamrock Rovers Bohemians 1 : 2
28.07.17 PD Shamrock Rovers Bohemians 1 : 2
17.04.17 LC Shamrock Rovers Bohemians 3 : 1
03.03.17 PD Shamrock Rovers Bohemians 2 : 1
15.07.16 PD Shamrock Rovers Bohemians 3 : 1
05.09.15 PD Shamrock Rovers Bohemians 1 : 1
Shamrock Rovers-Bohemians TYP BTS kurs 2,15 4/10 g.20.45 0:1 BOX
20:45 Athlone - Finn Harps. Odpuszczam jakiekolwiek typowanie.
Cabinteely -Drogheda. Jak wyżej.
Galway-Longford. Kusiło zagrać obie strzelą ale olałem temat.
Wexford-Shelbourne. Muszelki czyli goście wygrają ale 1,25 ? Ech...
Z innych lig proponuję:
Birmingham-Swansea TYP X2
KV Mechelen-Lommel SK TYP 1
G.A. Eagles-Jong Utrecht TYP 1
Nijmegen-Cambuur TYP 1
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Przelotem ???? ...
Derry vs. Waterford - podobnie jak Pesti uważam, że bts to niezły kierunek, ja myślę też o klasycznym overze (mam nadzieję, że ostatnie strzelone 12 bramek nie spowoduje efektu &quot;wystrzelania&quot; ???? ), a może trafi się jakiś remis? W kuponach dam takie opcje.
Edit ht 1-2 bts ✅ over ✅ zobaczymy co dalej...
Edit2 FT 1-2 remisu nie było choć okazji sporo więc ⛔

Szamroki vs. Cyganie - &quot;zrzynam&quot; typ od eksperta powyżej, tyle, że dam na taki scenariusz miedziaka. &quot;Chodziło&quot; mi to też po głowie. Thx Psychosocial!
Tradycyjnie GL! &amp; KTF!
Edit Derby to derby, FT 0-1 więc tylko miedziak na ⛔, ale jakby co, to dawałbym raczej na 1 niż na 2 ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
Psychosocial 776,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
Cork City-St. Patricks TYP 1 kurs 1,50 6/10 g.20.00 1:1 BOX
PS: Stawka dość wysoka bo to kolejny dla mnie pewny mecz po wczorajszym gradzie goli w Cobh. Rebelsi muszą dziś absolutnie wygrać jeżeli chcą powalczyć o mistrza z Drwalami. Po przygodzie w Lidze Europy dzisiaj w &quot;Kotle Czarownic&quot; podejmują Patsów którzy delikatnie pisząc na wyjazdach grają miernie. W ostatnich 5 spotkaniach przegrali..5 razy. H2H w 2018 roku też dla nich wygląda blado:
25.05.18 PD St. Patricks Cork City 1 : 3
13.04.18 PD Cork City St. Patricks 1 : 0
16.02.18 PD St. Patricks Cork City 2 : 3
Korek dzisiaj bez Grahama Cumminsa i Colma Horgana a &quot;Papryki&quot; bez Thomasa Byrne&#39;a i Christy Fagana ale z francuskim napastnikiem Achille Campionem z Linfield (w Cork tez grał 17 razy).
Reasumując kurs taki sobie więc nie ma się co dalej rozwodzić. Cork win !
 
Psychosocial 776,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
Dundalk-Shamrock Rovers TYP 1 kurs 1,45 6/10 g.20.45 1:2 BOX
Dundalk-Shamrock Rovers TYP Dundalk -1,5 kurs 2,20 4/10 g.20.45 1:2 BOX
PS: Z handicapem ździebko ryzykowny bet ale Drwale dzisiaj mają niepowtarzalną szanse odskoczyć Cork aż o 6 punktów. Mogą też pobić rekord ligi irlandzkiej wygrywając 14 meczów z rzędu ! Co tu pisać są w niesamowitym gazie a do tego grają praktycznie pełnym składem. Nie zagra tylko długoterminowiec Stephen O&#39;Donnell a do drużyny wracają po urazach Gary Rogers, Patrick Hoban, Chris Shields, Michael Duffy i mój ulubieniec Robbie Benson (były kapitan U.C.D. który strzelił 2 lata temu Legii mega bombę z woleja).
https://naforum.zapodaj.net/83d73a1b4766.gif.html
The Hoops po niezłym okresie przegrali dwa mecze z rzędu w tym jeden a Pucharze Irlandii co mnie bardzo zdziwiło. Bo to była Drogheda. Potem odlecieli w derbach z Cyganami. Dziś przed nimi niezwykle trudne zadanie. Wpadają jak pisałem wyżej na rozpędzony pociąg. Osobiście nie daje im szans chociaż wiem że ten zespół to duże walczaki. Nie zagra Trevor Clarke, Luke Byrne i Sean Boyd.
Przypomnę jeszcze że w ostatnim spotkaniu tych ekip 1 czerwca w Dublinie Drwale zmietli gospodarzy 5:2.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
Psychosocial 776,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
20:45 Bray - Shamrock Rovers
20:45 Cork City - Sligo Rovers
20:45 Derry City - Bohemians
20:45 Limerick - Dundalk
20:45 St. Patricks - Waterford

IRLANDIA: Dywizja 1
20:45 Drogheda - UC Dublin
20:45 Shelbourne - Athlone
21:00 Finn Harps - Galway
21:00 Wexford - Cobh Ramblers
Cork-Sligo Rovers TYP -1,5 Cork kurs 1,90 4/10 g.20.45 1:2 BOX
Limerick-Dundalk TYP -1,5 Dundalk kurs 1,55 6/10 g.20.45 0:1 BOX
PS: To chyba dwa najpewniejsze spotkania na dzisiaj. Można grać oczywiście zwykłe wygrane obu drużyn co daje kurs ok. 1,6.
Cork zawsze się męczył ze Sligo ale sytuacja w tabeli i końcówka ligi spowoduje dla mnie lepsza grę gospodarzy. Handicap spokojnie do pokrycia.
Dundalk po porażce z The Hoops powinien gładko ograć Limerick który jest dwa razy słabszy od Shamrock. Drwalom ostatnio super się grało z The Blues:
08.06.18 PD Dundalk Limerick 4 : 0
17.04.18 PD Limerick Dundalk 0 : 3
27.02.18 PD Dundalk Limerick 8 : 0
04.08.17 PD Dundalk Limerick 3 : 0
19.05.17 PD Limerick Dundalk 0 : 3
Może więc nawet -2,5 na Drwali za 2,50 ?

Edit:
St. Patricks-Waterford TYP BTS kurs 1,75 5/10 g.20.45 3:0 BOX
PS: Zakład jak najbardziej do gry. Goście bez 4 zawodników co stwarza sytuacje bramkowe dla Patsów. Waterford od pięciu wyjazdowych kolejek zawsze strzela gola..
 
Otrzymane punkty reputacji: +86
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
20:45 Derry City vs. Bohemians
Taki &quot;antytyp&quot; jakby co ????
Wieczorem na Brandywell spotkanie mega nieobliczalnych ekip, a na pewno w tym sezonie ???? Oba teamy potrafią ze wszystkimi wygrać i z każdym zaliczyć jakąś wtopę. Zasadniczo trzymam się z daleka od takich spotkań, ale dziś coś mnie podkusiło, aby sobie za symbolicznego miedziaka spróbować &quot;wyrównać&quot; poziom obu zespołów, a co za tym idzie &quot;ustrzelić&quot; remis. Za moim typem (oprócz spadających kursów na x i ze 20 meczów bez x w przypadku gospodarzy) wg ekspertów nic nie przemawia bo:
a) z 10 ostatnich spotkań zawsze wygrywało Derry, ba dalej walczą o puchary,
b) ostatnie zwycięstwo Cyganów nad Candystripes było ze 4 lata temu,
c) eksperci z Zielonej Wyspy prorokują zwycięstwo gości.
Czyli wychodzi na to, że &quot;ktoś&quot; wygra, ale ja pójdę pod prąd i x po ~3,30 ⛔ (w zależności od operatora) z niepewnością w sercu pobiorę. Podsumowując &quot;antytyp&quot; jak w mordę więc ... nie polecam. Tym bardziej, że są duże szanse, iż w przypadku przegranej dostanie mi się od użytkowników, którzy lubią wylewać swoje żale, lub mają dużo do powiedzenia, ale ... po meczu ???? Nie, żeby mnie to spotykało, ale widzę na czacie, czy w działach, że takie akcje się zdarzają niestety. Zasada jest taka: nikt nie każe nikomu cokolwiek grać. I tyle...
PS Nicky Low i Conor McDermott to nieobecni w Derry. Cristian Magerusan, Ryan Swan to absencje u Cyganów.
Edit
Miejscowi mieli czuja FT 0-2, to Cyganie wykręcili 5 (?) mecz wygrany na wyjeździe? Obraz meczu: Derry grało, Bohemians strzelało.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Psychosocial 776,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: FAI Cup 1/4.
Derry City-Bohemians TYP BTS kurs 1,75 4/10 g.20.45 1:3 WIN
PS: Cyganie na teraz mają najlepszy okres od kilku lat. Wygrali łącznie z Pucharami 7 meczów pod rząd. Bramki 17:2 ! Ograli nawet ostatnio Cork 4:2 ! Jadą dzisiaj powalczyć o półfinał gdzie czeka tam już Cork. Derry i Bohemians spotkali się niedawno w lidze. Wtedy na nowym Brandywell Stadium w Derry czy też Londonderry Cyganie wygrali 31 sierpnia 2:0. To był mecz gdzie gospodarze atakowali a goście strzelali gole. Dzisiaj liczę że piłkarze z Irlandii Północnej jednak coś ukłują bo oprócz wspomnianego wyżej meczu z Bohemians zawsze coś od dobrych paru kolejek wbijali do siatki. Do tego to świeżo upieczeni zdobywcy Pucharu Ligi. Abstrahując jestem bardzo ciekaw gry gości. Czy podtrzymają swoją mega formę ?
Kierownik Keith Long zapowiedział przed spotkaniem że ich zwycięstwo z Cork nie będzie miało żadnego wpływu na ich grę. Zdają sobie sprawę że na stadionie będzie komplet fanów i że będzie mega ciężko.
Derry bez ubytków tylko bez wracającego do zdrowia Conora McDermotta.
Bohemians bez Cristiana Magerusana i Ryana Swana. Nie wiadomo czy zagrają Ryan Masterson, Danny Grant i Darragh Leahy..
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Derry vs Bohemians x @ 3,20 za miedziaka ⛔
Ostatnio postawiłem x na spotkanie tej pary i się zawiodłem. Teraz spróbuję jeszcze raz postawić na taki scenariusz. Spotkanie pucharowe to może być okazja do przerwania długiej serii spotkań, które kończyły się zwycięstwem jednej lub drugiej drużyny. Nie jestem pewien, czy zagra w Derce Nicky Low, resztę opisał Psychosocial. Dodam, że dla obu zespołów to ważny puchar. Candystripes zdobywali go 5, a Cyganie 7 razy.
Jak się zakończy? Wykręcenie remisu to byłby niezły psikus, w sam raz jak na zespół z Dublina, którego wspiera Mr. Green ???? A i Derry to moi ulubieńcy od niespodzianek... więc może dziś? GL!
live 0-1 dla Cyganów w 43 min. zobaczymy co dalej? Oby mnie nie w...i dziś ???? Go Derry! Po x ????
0-2 słabo, 1-2 trochę lepiej...Psycho graty ????
Edit 2 i dobicie w 94 na 1-3. No to się doigracie ???? 22.09 Derka gra z Szamrokami i robię kupon &quot;na emeryta&quot;...Nie ma zmiłuj. 2 razy wtopilem na x i się w...em po prostu ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Psychosocial 776,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
18:00 Derry City - Shamrock Rovers
18:30 St. Patricks - Bohemians

IRLANDIA: Dywizja 1
20:45 Cobh Ramblers - Drogheda
20:45 Finn Harps - Cabinteely
20:45 Longford - UC Dublin
20:45 Shelbourne - Galway
Wczoraj rozstrzygnął się praktycznie tytuł mistrza Irlandii. Dzisiaj widzę ciekawe cztery spotkania.
Shamrock gra na wyjeździe z Derry. The Hoops wygrali pod rząd 3 ligowe mecze a Derry tyleż spotkań przegrało. Zdecydowanym faworytem są zatem goście którzy gonią Waterford w walce o pucharowe miejsce chociaż 4 miejsce w lidze też może przy dobrym zbiegu okoliczności zapewnić Ligę Europy.. Gospodarze bez Conora McDermotta a goście bez Trevora Clarka, Luke Byrne i Dave McAllistera.
Rewelacyjnych Cyganów gościć będą Patsi. Pisałem post wyżej wszystko o Bohemians więc napisze tylko że grają dziś bez 4 grajków i chyba stąd nie są już faworytem jak w poprzednich kolejkach. Gospodarze dzisiaj tylko bez Chrity Fagana mają ugrane w ostatnich 4 meczach aż 10 oczek. 1X2 trudno typować więc pójdę w gole.
W drugiej lidze powinna wygrać Drogheda i Shelbourne. Do końca rozgrywek zostały dwie kolejki. Studenci i Harfy zapewnili sobie już udział minimum w barażach a właśnie Drogsi, Muszelki i Longford walczą o pozostałe 2 miejsca. Cobh i Galway nie grają już o nic więc motywacja powinna być tylko po jednej stronie.
Wszystkie mecze zagrane stawkami 4/10:
Derry City-Shamrock Rovers TYP 2 kurs 1,65 4/10 g.18.00 0:1 WIN
St.Patricks-Bohemians TYP BTS kurs 1,70 4/10 g.18.30 1:3 WIN
Cobh Ramblers-Drogheda TYP 2 kurs 1,60 4/10 g.20.45 0:2 WIN
Shelbourne-Galway TYP 1 kurs 1,60 4/10 g.20.35 3:0 WIN

 
Otrzymane punkty reputacji: +138
Psychosocial 776,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
Dundalk-Derry City TYP -2,5 Dundalk kurs 2,20 3/10 g.21.00 3:2 BOX
PS: Typ ryzykowny. Typ życzeniowy. Ale kto nie ryzykuje nie pije szampana. Dzisiejsze zwycięstwo Drwali daje im mistrza na 99,9 %. Mój typ spowodowany jest także aktualną formą obu ekip. Dundalk na fali z wygraną z Cork a Derka cztery porażki pod rząd. Idziemy dalej...H2H:
15.06.18 PD Derry City Dundalk 0 : 4
14.05.18 PD Derry City Dundalk 1 : 4
20.04.18 PD Dundalk Derry City 2 : 2
20.08.17 PD Derry City Dundalk 0 : 4
13.08.17 FAI Dundalk Derry City 4 : 0
Więcej pisać nie trzeba. Ja osobiście pograłem ten typ w singlu na podwojenie.
Gospodarze bez długoterminowego Stephena O&#39;Donnella i kontuzjowanego Karolisa Chvedukasa a goście bez Dana Seaborna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Psychosocial 776,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: FAI Cup 1/2.
Bohemians-Cork City TYP BTS kurs 1,80 5/10 g.18.45 1:1 WIN
PS: Półfinał. W finale czeka już Dundalk. Cyganie mają najlepszą passę od lat. Wygrali łącznie z pucharami 9 meczów pod rząd ! Dzisiaj nie odpuszczą.
Rebelsi bronią tego Pucharu. Po stracie mistrza mogą jeszcze pokazać w finale że stać ich na pokonanie Drwali. Ale najpierw muszą pokonać Bohemians. W ostatnim ligowym spotkaniu 14 września w Dublinie było 4:2.
Reasumując wychodzi BTS.
Gospodarze bez Ryana Swana, Cristina Magerusana, Ryana Mastertona i Dereka Pendera. Goście bez Colma Horgana, Johnego Dunleavy i Shana Daly-Butza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
Psychosocial 776,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
20:45 Bohemians - Waterford
20:45 Dundalk - St. Patricks
20:45 Limerick - Derry City
20:45 Shamrock Rovers - Cork City

IRLANDIA: Dywizja 1 - Awans
20:45 Drogheda - Shelbourne
Shamrock Rovers-Cork City TYP 1 kurs 1,60 4/10 g.20.45 0:0 BOX
Bohemians-Waterford TYP 2 kurs 1,95 3/10 g.20.45 1:3 WIN
PS: Krótko i na temat. Z oficjalnego info wiem że dziś trenerzy Cork i Bohemians dają pograć zawodnikom z głębokich rezerw. Priorytet to powtórzony mecz w półfinale Cork-Bohemians który odbędzie się już w poniedziałek. Do tego dochodzi mobilizacja o walkę w europejskich pucharach która rozegra się pomiędzy właśnie Shamrock i Waterford choć może się zdarzyć i tak że pomimo jednego premiowanego miejsca te dwa zespoły się zakwalifikują.
Absencji nie podaję bo dziś mija się to z celem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
H 70,3K

hagi84

Użytkownik
Psychosocial co ten Shamrock odjeb... ?
Wjechalem mega grubo i dupa, 1 polowa dominacja jak cholera gospodarzy, ale co sie odwalilo w 2 polowie ? Nagle gospodarze przestali grac. Goscie totalnie wyjeb.ane i jeszcze dzieciaki w skladzie i 0-0, jak masz jakas recenzje meczu daj znac, piona
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Psychosocial co ten Shamrock odjeb... ?
Wjechalem mega grubo i dupa, 1 polowa dominacja jak cholera gospodarzy, ale co sie odwalilo w 2 polowie ? Nagle gospodarze przestali grac. Goscie totalnie wyjeb.ane i jeszcze dzieciaki w skladzie i 0-0, jak masz jakas recenzje meczu daj znac, piona
https://shamrockrovers.ie/fixtures-results/ tutaj będzie raport pomeczowy - jeszcze go nie ma, Irishe wolą pić w pubach niż pracować w weekend ????
 
Psychosocial 776,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: FAI Cup 1/2.
Cork City-Bohemians TYP BTS kurs 2,05 3/10 g.20.30 2:1 WIN
PS: Powtórzony półfinał Pucharu Irlandii. W pierwszym spotkaniu było 1:1. Wyrównującego gola Cork strzelił w 88 minucie z rzutu karnego.
Rebelsi bronią tego Pucharu. Po stracie mistrza mogą jeszcze pokazać w finale że stać ich na pokonanie Drwali. To właśnie pisałem przy okazji analizy w pierwszym spotkaniu gdzie typowałem BTS. Rebelsi wystawili rezerwy na piątkowy wyjazdowy mecz z The Hoops i o dziwo udało im się zremisować 0:0. Trener bardzo chwalił zmienników a dzisiaj przy dużej absencji piłkarzy z pierwszego składu da pograć najlepszym. Nie zagra na pewno Colm Horgan, Johnny Dunleavy i Steven Beattie. A bardzo wątpliwy jest występ Karla Shepparda , Alana Bennetta i Kierana Sadliera. Teraz już domyślacie się trochę dlaczego mój typ tak wygląda.
Jesteśmy zdeterminowani niż kiedykolwiek. Jedziemy po finał. Byliśmy już jedną nogą w finale. Zwarci, skupieni i gotowi. Nie możemy się doczekać tego spotkania. Historia nas zapamięta. --&gt; to tylko niektóre wycinki z różnych stron Bohemiansu. Przyznam szczerze że dawno nie naczytałem się tak bijących energią i wiarą słów piłkarzy. Cyganie mają powody żeby tak myśleć. Wszak wszyscy dobrze wiedzą jaką formę złapali na koniec sezonu. Oczywiście przerwali tą niesamowitą serię chyba 10 zwycięstw z rzędu u siebie z Waterford gdy przegrali 1:3 ale w tym spotkaniu z podstawowego składu grało zaledwie..2-3 zawodników.
Goście bez zawieszonego duetu Dana Caseya i Dana Kelly. Ryan Swan i Ryan Masterson są niepewni gry.
Reasumując przyznam że to ryzykowny bet bo ciężko strzela się gole Cork w &quot;Kotle Czarownic&quot; ale po takiej eksplozji wiary w swoje możliwości daje ten bet jako publiczny po niezłym i zacnym kursie.
IRLANDIA: Dywizja 1 - Awans
Shelbourne-Drogheda TYP BTS kurs 1,95 4/10 g.20.45 1:2 WIN
PS: Rewanżowy pojedynek w walce o Premier. W finale czekają już Harfy. W pierwszym spotkaniu Muszelki wygrały 1:0. Wniosek taki że Drogsi muszą dziś od początku zaatakować a wiem z doświadczenia że na tym poziomie wszystko jest możliwe. Dosłownie wszystko. Inna sprawa dlaczego w ogóle ruszyłem ten bet długim patykiem to kurs. &quot;Zbuki&quot; naprawdę oszalały wystawiając go w okolicach 2,00. Nie za bardzo rozumiem dlaczego ale to nie mój problem.
Shelbourne bez Aidana Collinsa i Davida Mulcahy a nie wiadomo czy zagra James English. Drogheda jedzie w pełnym rynsztunku.

Wybaczcie że wstawiam typ z Wielkiej Brytanii tutaj ale nie chcę pisząc kolokwialnie &quot;zasłonić&quot; mego irlandzkiego postu. Mam nadzieję że moi ulubieńcy Modzi mi to wybaczą.
IRLANDIA PÓŁNOCNA: NIFL Premiership
Glentoran-Linfield TYP BTS kurs 1,80 5/10 g.20.45 0:1 BOX
PS: Ja pierdzielę, nie wiem jakim wynikiem zakończy się ten mecz ale kurs 1,80 to dla mnie jakieś mocne value. Dla mnie prawidłowy kurs powinien wynosić maksymalnie 1,60 zresztą tak jak zawsze przy okazji takich spotkań. Zresztą możecie sami to sprawdzić. Ostatnie ich 3 spotkania to wyniki 3:4, 1:1 i 2:1. 7 oczek zdobyli ..Glensi ! W ogóle to 1,55 na gości ? Śmieszne. Oddsmakerzy chyba nie wiedzą o bardzo ważnych rzeczach.
To były kiedyś największe derby w Irlandii Północnej. Goście jako najbogatszy klub w tamtym regionie zawsze mieli utarczki z Crusaders i właśnie z Glentoran którzy mają zgodę z Krzyżowcami. Oczywiście wszystkie te kluby są protestanckie ale kiedyś Glentoran był..podobnie jak dziś Cliftonville katolicki. Ich kibice mieszkali we wschodnim Belfaście. W latach 70-tych zastraszeni przez bojowników protestanckich formacji militarnych katoliccy fani Glens przenieśli się do zachodniej części miasta i w okolicy zostali sami protestanci i odtąd Glentoran stał się także klubem protestanckim.
Mógłbym pisać o religijnych aspektach w piłce nożnej bez końca nie mówiąc już np: o Derry bo to jest dopiero ciekawy klub pod tym kątem ale napisze tylko na koniec że animozje pozostały do dzisiaj i na takie mecze piłkarze spinają się podwójnie..
Obie ekipy bez znaczących ubytków.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
Psychosocial 776,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
20:45 Bray - Bohemians
20:45 Derry City - Cork City
20:45 Dundalk - Sligo Rovers
20:45 Limerick - St. Patricks
21:00 Shamrock Rovers - Waterford

IRLANDIA: Dywizja 1 - Awans
20:45 Finn Harps - Drogheda
Limerick-St. Patricks TYP 2 kurs 1,65 5/10 g.20.45 0:4 WIN
Finn Harps-Drogheda TYP BTS kurs 1,80 4/10 g.20.45 2:0 BOX
PS: Przepraszam ale dziś bez opisów. Mecze przeanalizowane. Pozdrawiam.
 
Psychosocial 776,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division
20:45 Bohemians - Dundalk
20:45 Cork City - Bray
20:45 Sligo Rovers - Shamrock Rovers
20:45 St. Patricks - Derry City
20:45 Waterford - Limerick
PS: Waterford-Limerick TYP Limerick strzeli gola kurs 1,99 (1,70 ?) 4/10 g.20.45 4:1 WIN
PS: Zdaje się że kurs już mocno spadł. A właśnie, dawno nie widziałem takich wahań. Chyba od paru lat. Na początku na Waterford ok. 1,1 teraz rośnie i już 1,36. Na BTS na przykład niedawno 2,50 a teraz 1,79. Wiele &quot;Zbuków&#39; zablokowało w ogóle kursy na ten mecz. Ja doskonale wiem dlaczego. Otóż najpierw manager gospodarzy Alan Reynolds zapowiedział że zagra najmocniejszym składem a trener gości Tommy Barrett że rezerwami gdyż w poniedziałek czeka ich baraż o utrzymanie w lidze z Harfami. A tu nagle parę godzin temu Reynolds stwierdził jednak że mocno będzie rotował składem a Barrett że wystawi graczy z 1 zespołu. Inaczej pisząc czeski film. Zagrałem zatem powyższa opcję bo tu wszystko możliwe ale niestety jak zaznaczyłem wcześniej kursy spadły. Możliwe jednak że na wieczór znowu podskoczą.
Z innych spotkań kusił mnie BTS w meczu Bohemians-Dundalk ale finalnie odpuściłem ten bet.
Powoli się żegnam gdyż jest to ostatnia kolejka bo pozostał tylko baraż i finał Pucharu Irlandii. Dziękuję wszystkim za wspólnie spędzony czas i za wsparcie. Pozdrawiam !
 
Otrzymane punkty reputacji: +84
W 14

waler14

Użytkownik
Premier Division - Baraż o utrzymanie/awans
20:45 Finn Harps - Limerick 1 2.0
Stawiam w tym spotkaniu na zespół gospodarzy,którzy są w dobrej formie i jeśli chcą awansować powinni zwyciężyć u siebie aby mieć zaliczkę przed rewanżem
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Psychosocial 776,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
IRLANDIA: Premier Division - Baraż o utrzymanie
Finn Harps-Limerick TYP over 2,5 kurs 2,04 3/10 g.20.45 1:0 BOX
PS: Pierwszy mecz a rewanż 2 listopada. Kursy na ekipę z Ballybofey która liczy niecałe 5 tysięcy mieszkańców spadają na łeb, na szyję. Niedawno 2,06 a teraz tylko 1,55. Obie ekipy praktycznie w podstawowym składzie a zawodnicy przygotowują się do tego spotkania od wielu dni. Sporo osób mnie się pyta skąd te spadki kursów ? Tego raczej na żadnym forum w Polsce nie wyczytacie a tym bardziej na stronach gdzie są darmowe typy. Ale ja się z wami podzielę moją wiedzą.
Otóż niedawno komisja skarbowa złożyła wniosek do Sądu o przejęcie przez komornika klubu F.C Limerick. Tak, tak to nie pierwszy klub który ma w Irlandii kłopoty finansowe. Na teraz ma je jeszcze Athlone i Bray a wcześniej miał je Shelbourne. Włodarze Limerick złożyli wniosek o odstąpienie od egzekucji i Sąd przychylił się do ich prośby bodajże na 3 tygodnie. Właściciel Pat O&#39;Sullivan który w ten klub wpompował ok. 6 milionów euro zapewnia że od nowego sezonu załatwi nowych partnerów handlowych i finansowych i ureguluje sprawy z płatnością chociaż przekonany jest że nie są nic winni Urzędowi Skarbowemu i to też jest ciekawe dlaczego tak uważa a komisja skarbowa nie. Bo sprawa ma się generalnie chyba tak że Izba Skarbowa złożyła wniosek do High Court o unieważnienie Munster Football Club Ltd, który zawarł transakcję pod nazwą Limerick FC, oraz o wyznaczenie likwidatora, który powstał w wyniku rzekomego braku zapłaty za niezapłacone podatki, w tym PAYE i PRS. I teraz zapłata zapłatą ale &quot;Zbuki&quot; już obnizyły kursy wietrząc jednak że Limerickowi nie będzie jednak zależeć na grze Premier League.
Reasumując każdy niech wyciągnie sam wnioski. Ja zagrałem ryzykownie. Uważam jednak że gości stać na strzelenie minimum jednego gola a gospodarze muszą tutaj iść do przodu bo w rewanżu będzie mega ciężko. Kto chce niech gra zwycięstwo Harf, BTS lub under. Ja wybrałem inny wariant.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom