>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

WTA Tour: Singapur - 21.10-28.10.2018

Status
Zamknięty.
R 1,6K

ranver

Użytkownik
to kto wygra ten ostatni mecz sezonu ? taki sam bilans wygranych i setow. Jak dla mnie po wczorajszym powrocie Stephens raczej bierze to.
 
mateo5555 1K

mateo5555

Użytkownik
Moze tenisowym ekspertem nie jestem, ale od czasu do czasu lubie ogladnac w tv jakis pojedynek. Wczoraj akurat postawilem na Ukrainke i bylem widzem. Takie moje chłodne spostrzezenia na temat tego polfinalu. Po pierwsze, to ciesze sie z wygranej Swetoliny. Po drugie, w moim mniemaniu, to raczej Bertens przegrala to spotkanie, a nie Ukrainka wygrala...Ona po prostu przebijala czesto pilki na druga strone kortu i ewidentnie czekala na niewymuszone bledy przeciwniczki, ktorych byla cala masa. Tylko one trzymaly Ukrainke w grze i mocno sie dziwilem jej rywalce, ze kilka gemow oddała Ukraince bez zadnej wygranej przez nia akcji...
Natomiast Amekrykana byla w swoim pierwszym secie sztywna, jak tzw &quot;pal Azji&quot;...Nawet podczas jednej z przerw to powiedziala trenerowi. Ale pozniej sie odrodzila i weszla dobrze w spotkanie i efekt koncowy znamy. Ja ze swojej strony uwazam, ze drugi raz Stepens juz taka sparalizowana nie bedzie. Zreszta kazdny zna mentalnosc zawodnikow z USA, zasze uwazaja sie za najlepszych i zawsze graja tylko o wygrana. Poza tym, jak slyszalem, to Ukrainka nigdy nie byla nawet w polfinale szlema, w decydujacych momentach jest slaba psychicznie. Ma rowniez duzo slabszy serwis od rywalki oraz sile uderzen. Na pewno przewaza zaangazowaniem i tym, ze nigdy nie odpuszcza. Ale ja twierdze po zobaczeniu wczorajszych spotkan, ze to Amerykanka to wygra.
 
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
Gratulacje dla Svitoliny za serce do walki. Tylu 3-setowych spotkan na WTA Finals jak podczas tej edycji chyba jeszcze nie bylo...
Za rok nowe rozdanie i juz w zupelnie innym miejscu niz Singapur po 5 latach.????
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
A 534

agent-buk

Użytkownik
Patrząc na logikę tego turnieju to wiadomo tyle, że nic nie wiadomo. Wahania babek są ogromne i w tym turnieju widać to doskonale. Ciężko cokolwiek prorokować i chyba szkoda nerwów by cokolwiek tutaj grać w którąś ze stron. Natomiast myślę, że ciekawą opcją może być za drobne spróbowanie gry łamańców. Milenium daje nam na to kursy odpowiednio:
1 set Svitolina / mecz Stephens 8.11
1 set Stephens / mecz Svitolina 8.80
Jak widać w finale nie było inaczej i gra falami sprawiła, że opłaciło się szukać wysokich kursów. Szkoda tylko, że zagrane za drobne.
 
inkub1986. 343

inkub1986.

Użytkownik
Ktos tu mowil, ze Svitolina stala sie przebijaczka. Final WTA 8 udowodnil cos zupelnie odwrotnego, ale to niewazne. Wymiany byly niezle i wygrala faktycznie lepsza, moja faworytka. Do widzenia, do zobaczenia na tym samym forum w przyszlym roku.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom