>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Kwalifikacje do ME 2020- Austria, Szwecja, Norwegia

Status
Zamknięty.
lukas88 228K

lukas88

Forum VIP
Dziś rusza 2 runda kwalifikacji do ME 2020, które odbędą się w trzech krajach. Poniżej przedstawiam podział grup oraz zestaw par w pierwszej kolejce spotkań. Zapraszam do komentowania ????​
 
yagarczi 138

yagarczi

Użytkownik
Bardzo jestem ciekaw waszych przemyśleń, ale póki co piszę swoje i zobaczymy, co nam wszystkim z tego wyjdzie. Te mecze są według mnie sporą niewiadomą, drużyny narodowe już długo nie grały o stawkę, poziom naprawdę się wyrównuje w ostatnich latach. Można tu np. przytoczyć 37-36 Francji z Belgią.
Czarnogóra - Wyspy Owcze - tutaj grałbym handi, bo Czarnogórcy grają jednak w poważnych klubach, a Wyspy Owcze to wciąż Wyspy Owcze. Czarnogórcy na spokojnie powinni koło -7/-8 zrobić.
Rosja - Włochy - tutaj chciałem grać handi na Ruskich, ale dość wysokie linie są i nie wiem, czy Ruscy są na tyle ogarnięci w tym momencie.
Islandia - Grecja - tu moim zdaniem dość niska linia i można poszukać fajnego handi na Islandczyków, którzy u siebie powinni rozrzucać Greków.
Polska - Kosowo - mamy kadrę jaką mamy, nie tak dawno graliśmy z Kosowem i uważam, że na początku meczu mogą być spore męczarnie, więc może jakiś handi na + dla Kosowa HT.
Niemcy - Izrael - grałbym jakieś handi na + dla Izraela, ponieważ Niemcy mają trochę kontuzji i parę świeżych nazwisk w reprezentacji, a dodatkowo niedawno izraelski paszport dostał Rastko Stojković, który na pewno dołoży też co nieco od siebie.
Chorwacja - Szwajcaria - tutaj dużo zależy od jednego gościa - Andy&#39;ego Schmida. Jak będzie miał &quot;dzień konia&quot;, to może jakiś handi + na Szwajcarów.
Holandia - Estonia - handi - na Holendrów.
 
lukas88 228K

lukas88

Forum VIP
Ja zacznę od meczu Polaków z Kosowem. Polska piłka ręczna niestety od kilku lat zaczyna umierać, od czasu kiedy z kadrą pożegnał się trzon zespołu, który bił się o podium na każdej większej imprezie niestety pikujemy ostro w dół. Jednak dziś mierzymy się z Kosowem, któremu nawet do miana europejskiego średniaka daleko.
Pamiętam mecz z tym rywalem z początku roku gdy nasi szczypiorniści walczyli o Mś, jednak bezskutecznie. Pierwsza połowa to był dramat w wykonaniu naszych zawodników, masa błędów, brak skuteczności, brak defensywy i wynik 13-12 po 30 minutach . Druga połowa już przyzwoita i dało to efekt końcowy 30-19.
Uważam że jak Polacy zagrają spokojny mecz bez fajerwerków ale i bez wielkich przestojów to są w stanie spokojnie odprawić Kosowo z bagażem miniumum 15 bramek, i dlatego też biorę handi:
Polska -12,5 @ 1,72 BWIN✅✅✅ IZI

Spotkanie Czarnogóry z Wyspami Owczymi porównałbym nieco do poziomu Polaków i Kosowa. Czarnogóra to średniak w skali Europy, jednak to zespół Bałkański, mający ręczniaka we krwi i mają kilku ciekawych grajków, potrafiących grać na wysokim poziomie. Wyspy Owcze to egzotyk jeśli chodzi o ręczniaka, reprezentacja bez znaczących zawodników, pozostaje im ambicja i wola walki. Idę w kierunku gospodarzy:
Czarnogóra -7,5 @ 1,78 UNIBET⛔

Pojedynek Rosjan z Włochami, teoretycznie gładka przeprawa Ruskich, ale czy na pewno? Rosyjski handball podobnie jak Polski od lat pikuje w dół, Włosi nigdy mocarzami w ręczniaka nie byli, ale prezentują jakiś tam mocno przeciętny poziom i nie sądzę aby słaba Rosja pokonała ich aż 13 bramkami. Celuję w zwycięstwo pod 10 bramek, zatem biorę handi:
Włochy +12 @ 1,74 Marathon⛔
Niemcy- Izrael, tutaj pojedynek potentata z kopciuszkiem. Niemcy to absolutny światowy Top, masa gwiazd Gensheimer, Reichman, Wiencek, Wolf, Pekeler, Groetzki. Uważam że we włsanej hali Niemcy zleją konkretnie zespół Izraela.
Niemcy -15 @ 1,76 Marathon✅✅✅
 
yagarczi 138

yagarczi

Użytkownik
Są już prawie wszystkie kursy na 2. kolejkę i polecam grać Holendrów około @2.20 (vs Łotwa) i Portugalię @1.75 (vs Litwa). Z handicapów warto zerknąć na Niemców przeciwko Kosowu i Francuzów z Rumunią. Warty też pogrania jakiś under bramkowy na Polaków po tym, co zagraliśmy z Kosowem.
Teraz piszę tak na szybko, analizę dorzucę potem.
 
lukas88 228K

lukas88

Forum VIP
Zgadzam się z poprzednikiem, uważam że Holandia zrobiła w ostatnich latach spory postęp i moim zdaniem są poziom wyżej od bardzo przeciętnych Łotyszy. Kursy już dosyć mocno pospadały i są na poziomie 1,95, jednak nadal do gry, na podbicie można dodać handi 2-3 bramki.
Łotwa- Holandia 2 (-1,5) @ 2,52 Pinnacle⛔

Co do Portugalii to odpuszczam gdyż dla mnie to bardzo niestabilny zespół mimo solidnego składu. Litwa pokazała już w spotkaniach z Islandią że potrafią się postawić silniejszym od siebie.
Izrael- Polska 1 (+7,5) @ 1,74 UNIBET✅✅✅
Polacy zagrali całkiem dobre spotkanie z Kosowem, co zwiastuje słabsze spotkanie z Izraelem, gdyż Biało Czerwoni przeplatają niezłe mecze z fatalnymi. Nie spodziewam się tutaj wielkiej dominacji Polaków, jak dla mnie będzie to mocno wyrównane spotkanie.

Kosowo- Niemcy 2 (-15,5)@ 1,70 BWIN ✅✅✅
Jak dla mnie bet dnia jeśli chodzi o piłkę ręczną, Kosowo to bardzo słaby poziom, co obnażyli Polacy kilka dni temu. Niemcy to poziom wyżej od Polaków i nawet gdyby grali drugim garniturem to i tak na każdej pozycji mają zawodnika z topowych zespołów. Uważam że -20 to dla Kosowian najmniejszy wymiar kary.
Opcjonalnie:
2 (-18,5) @ 2,33 BetOlimp⛔
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik


18:00



Polska



Niemcy



Typ-over 54.5



Kurs-2.35



Dzisiaj 3 runda kwalifikacji,nasi po nie do konca jasnej i klarownej zmianie trenera,przystapują do meczu z faworytem grupy. Niemcy, choć nadal z zawodnikami na dorobku, od 2016 roku grają w podobnym zestawieniu. Dagur Sigurdsson odmłodził skostniały zespół, Christian Prokop dołożył swoje trzy grosze. W składzie na mecz z Polakami znalazło się 11 zawodników, którzy w sierpniu 2016 roku pokonali naszych szczypiornistów i zdobyli olimpijski brąz. Byłoby ich więcej, gdyby nie kontuzje.  A u nas kadra już nie ta sama co parę lat temu,trener miał 2 miesiące na nadanie jakiegos kształtu i kierunku ale myślę że to za mało czasu i pewnie dostaniemy lanie od naszych zachodnich sąsiadów.Historia spotkań pokazuje że w meczach  padało sporo bramek,a że kurs zachęca to gram w tym kierunku.



Drugi mecz z naszej grupy.



19:15



Kosowo



Izrael



Typ-H 0-2.5 na 2



Kurs-1.75



Jak już wcześniej było opisane na temat drużyny Kosowa,że to absolutny kopciuszek tak nic do tej pory się nie zmieniło i mimo że grają u siebie nie widzę innej opcji jak spokojna wygrana Izraela.
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis


Grecja - Turcja



Nie widzę tu powodów, dla których Grecy są tak faworyzowani. Bardziej ceni się ligę tureckę, jeśli chodzi o poziom rozgrywek, a sama kadra potrafiła triumfować nad Grekami. W poprzednich eliminacjach, wtedy do MŚ, to Turcy dwukortnie wygrali spotkanie, dlatego też dziż idę w tym kierunku.



Turcja @ 4,06



 



Włochy - Słowacja



Tutaj też kursy rosną dla Słowaków, a oni zagrali bardzo fajne mecze z Rumunami, dwukrotnie wygrywając. Ekipa oparta na Tatranie Presov, postraszyli nawet Rosjan w tych eliminacjach, kiedy to w ostatniej akcji Rosjanie zapewnili sobie zwycięstwo. Spodziewam się dość pewnego zwycięstwa nad Włochami, którzy ostatniego triumfu dokonali w kweitniu ubiegłego roku nad drugą drużyną reprezentacji Gruzji.



Słowacja @ 1,70



1xbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
cytat z dnia 10 kwietnia 2019 16:09 przez quick.


Grecja - Turcja



Nie widzę tu powodów, dla których Grecy są tak faworyzowani. Bardziej ceni się ligę tureckę, jeśli chodzi o poziom rozgrywek, a sama kadra potrafiła triumfować nad Grekami. W poprzednich eliminacjach, wtedy do MŚ, to Turcy dwukortnie wygrali spotkanie, dlatego też dziż idę w tym kierunku.



Turcja @ 4,06



 



Włochy - Słowacja



Tutaj też kursy rosną dla Słowaków, a oni zagrali bardzo fajne mecze z Rumunami, dwukrotnie wygrywając. Ekipa oparta na Tatranie Presov, postraszyli nawet Rosjan w tych eliminacjach, kiedy to w ostatniej akcji Rosjanie zapewnili sobie zwycięstwo. Spodziewam się dość pewnego zwycięstwa nad Włochami, którzy ostatniego triumfu dokonali w kweitniu ubiegłego roku nad drugą drużyną reprezentacji Gruzji.



Słowacja @ 1,70



1xbet



tylko co do słowacji to nie jedzie 5 podstawowych zawodnikow 
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
 Kwalifikacje do MS kobiet 2019
 ​
Niemcy - Chorwacja  (25:21)
Niemcy-5,5
Rozpoczęcie: 05.06.2019 18:45


Pierwszy mecz w Koprivnicy Chorwacja - Niemcy 24:24. Chorwacja wygląda dosyć słabo. Według mnie niski potencjał drużyny. W pierwszym meczu zagrały dobrze w obronie, ale nie mają siły w ataku. Brak zagrożenia rzutem z drugiej linii. Nie ma leworęcznej rozgrywającej. Niemki mają dużo lepszy skład, który oparty jest na drużynach Bietigheim i Thuringer. Pierwszy mecz  w Chorwacji był tuż po meczu finałowym Pucharu Niemiec pomiędzy tymi drużynami. W ataku jest kilka mniej solidnych piłkarek: Stolle, Bulk, ale też z bardzo dużym potencjałem. Handicap jest wysoki, ale spodziewam się dużo lepszego meczu Niemek. Według mnie Chorwatki będą miały duże problemy w ataku.

 ​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom