ATP Tour: Wiedeń, Bazylea - 22.10-28.10.2018

dx2 210,4K

dx2

Thiem D. - Nishikori K.
Nishikori walczy o Londyn, musi tutaj wygrać lecz Japończyk nie jest specem od mocnej głowy i radzenia sobie z presją - notabene Dominik także.
Abstrahujac od samego typu do ktorego nic nie mam, bo nie potrafie okreslic kto wygra, ale to zdanie jest kompletnie nietrafione.
Nie liczac ubieglego sezonu, gdzie Nishikori przez wiele miesiecy przymusowo pauzowal, to dwa sezony temu gdy gral regularnie turnieje, to byl na 4 miejscu wsrod tenisistow, ktorzy wygrywali mecze, gdy dochodzilo do 3-ego decyduajcego (lub 5-ego w szlemie) seta w meczu. To porownanie jest wiec kompletnie nietrafione.

grszsnb 1

grszsnb

Typ co prawda nie wszedł ale ja nie mówię o statystyce deciding set, w której np. najgorszy w tym roku jest Sock, tylko o kluczowych punktach, które Japończyk często przegrywa.

pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Monfils 1.55 + Tsitsipas 1.67 + Simon set 2.4 fortuna . ⛔
H
aase zawiódł ale Copil po kursie 4 wszedł ładnie . Dzis licze ze Monfils odprawi hiszpana. Dasco potrafi oddac mecz bez walki i juz nie ta forma fizyczna.. Monfils calkiem nieźle zagrał w poprzednim turnieju bedąc w finale i przegrywajac go z walecznym Rudym.
Titsipas lepiej wyglada w tym turnieju , Medviedev jakis taki ostatnio bez formy i szału .
A Federer łapie czasem gorszy mecz a Simon przebijać umie .

U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Analiza na 10-26

Kukushkin - Fucsovics 1 2.0 Unibet
Oglądałem dzisiejsze spotkanie Kukushkina, bo sam postawiłem na niego nie małe pieniądze w spotkaniu z Rublevem. Wyglądał dzisiaj bardzo przyzwoicie, to miejsce w 1/2 należy mu się zdecydowanie bardziej niż zawodnikowi Węgier. Fucsovics turniej zaczął od straty seta 1-6 z Augerem który był po kilku dalekich podróżach i meczach rozegranych w przeciągu dwóch tygodni, a następnie jego rywalem był Włoch który podczas spotkania zdecydowanie zmagał się z jakimś bólem. H2H zdecydowanie też po stronie zawodnika z Kazachstanu, ale nie biorę tego na wyznacznik swojej analizy. Po stronie Węgra stoi serwis, ale wydaje mi się, że Kukushkin powinien sobie z tym poradzić i odprawić go bronią która nazywa się &quot;backhand&quot;
Tsitsipas - Medvedev 1 1.70 Unibet
Tsitsipas zdecydowanie wstrzelił się w formę w ostatnim czasie i w Szwecji był nie do zatrzymania. Rusek od 10 października przegrał tylko spotkania z kaczką i fedexem, a jego forma też jest bardzo przyzwoita, ale Grek jak dla mnie wygląda lepiej z tego co oglądałem. Dodatkowo po ostatnim spotkaniu w Miami trochę groźnie się zrobiło, to może być ciekawie:
Świetny filmik! H2H 0/2 i to dwa mecze w tym roku. Postawiłem na Ruska w taśmie za drobne, ale nie wiem czy nie lepiej byłoby over jakiś bo może iskrzyć mocno?

uskok 90

uskok

Monfils 1.55 + Tsitsipas 1.67 + Simon set 2.4 fortuna .
H
Mam trochę inne zdanie co do Medvedev. Wygrał ostatnio Tokio, gdzie nie dał szans nishikori w finale.po zwycięstwie wiadomo że następny turniej lub dwa nie idą tak dobrze.między nimi jest jeszcze jeden istotny aspekt co do powstrzymanej awantury a może nawet i szarpaniny.tam Miedwiediew ostro się zagotował i napewno w nim to siedzi.ogolnie uważam że Rosjanin ma więcej do zaoferowania, nieprzypadkowo wygrał w tym roku z Grekiem 2 razy
Meddviediew 2.1sts ✅

wilku141 190

wilku141

Federer strasznie się męczy. Nie zdziwię się jak dzis przegra ale najlepszym wyjściem jest chyba jakiś over. Copil idzie dalej. Pisałem o nim już dwa razy i dziś jednak wątpie żeby pociągnął to dalej. Zverev widać forma jest. Na serwisie bardzo ładnie wygląda Rumun... wczoraj bodajże 18 asów o wiele lepiej serwuje tutaj niż niemiec. Overek powinien wejść jak w masło.

dx2 210,4K

dx2

Seppi-Kudla 1 ⛔

Kwlaifikacje do ostatniego turnieju serii Masters Series w ym roku w Paryz-Bercy.
Uwazma, ze wygra Seppi. Wloch ma tutaj bardzo duze doswiadczenie z tego turnieju, kilka bardzo dobrych meczow, gra tutaj praktycznie co rok. Seppi juz dosc zaawanswoany wiekowo gracz, ale ostatnio w rytmie meczowym i gral, wiec sadze ze jest tutaj slusznym faworytem i uda mu sie ograc Amerykanina. Kombinacyjny..

pikarafa17

Copil vs Zverev . copil 4.75 fortuna . 2:1 Copil . Alex na Ciebie zawsze można liczyć , masz to coś po bracie haha ;)
konsekwetnie w copila. alex czasem peka psychicznie i rzuca rakietami jak mu nie idzie. jak copil zagra tak jak z cilicem sprawi dzis niespodzianke.
Federer vs Medviedev . Medevedev wygra seta 1.7 fortuna . 2:0 . A jednak Medviedev to drewno a z Tsitsipasem mu wyszedl mecz .
rusek zaskoczyl mnie z grekiem na plus i dzis licze ze seta ugra. federer gral wczoraj 2,5 h i moze zabraknac po prostu sił.

penetrator 223

penetrator

Federer vs Medviedev
Federer -2.5 gema @1.70 ✅
betsafe
Dla Fedex jest tutaj faworytem mimo dobrej formy Ruska i męczarni Fedexa jak piszą inni.
Sytuacja objawia się tak ze to Medviedev się coraz bardziej męczy po wygranym turnieju, widać ze odczuwa powoli braki sił.
Fedex niby się meczy ale niekoniecznie, on się bawi grą i to widać, Simona mogł poskładać 2-0 ale w 2 secie to Simon trafił kilka piłek kosmos i go złamał a Fedi tym sie nie przejął i pograł sobie dalej &quot;Fun Tenis&quot; lecz kiedy było trzeba zagrał swoje.
Dziś spokojnie widze 2,3 przełamiania Ruska, być może 2-0.

Otrzymane punkty reputacji: +21
dx2 210,4K

dx2

Nishikori-K.Anderson 1 ⛔

Szalu w tym tygodniu w rozgrywach ATP nie bylo. Jeden zwrot, jedna porazka, pora chyba na trafiony typ.
Nishikori wyglada na najpewniejszego zawodnika tutaj, walczy o miejsce w Londynie. Japonczyk przegral niedawno final w Tokio i z pewnoscia tym razem bedzie chciec zakonczyc final w roli zwyciezcy. Nishikori czeka juz na wygrany turniej od mniej wiecej polowy 2016 roku. Wiele finalow bylo po drodze, nieraz na przeciwko stawali Djokovic i Nadal, ale tez ostatnio byl to Daniil Medvedev i tez ta proba zakonczyla sie niepowodzeniem. Sadze, ze mu sie to uda teraz we Wiedniu, tak przynajmniej typuje.
Nishikori po prostu potrzebuje tych punktow, a wygrac 500 punktow za zwyciestwo, a 300 za sam final, to jednak jest roznica. Andersonowi teoretycznie wygrana w Wiedniu tez zapewnia juz 100 % pewny start na ATP World Tour Finals, ale praktycznie to Anderson jest tam tego startu juz pewny i tylko bardzo kombinowane wyniki z Paryza moglyby mu ten start odebrac, co wydaje sie naprawde malo realne.
Edit: ale polecial kurs na Nishikorego dzis...

A 151

alvaroo1

Jakiś problem z prawym przedramieniem, miał na nim opatrunek, ale tak naprawdę to w trzecim secie nie zauważyłem, aby odczuwał jakikolwiek ból i nie mógł kontynuować gry na 100%. Na serwisie bardzo solidnie, zawsze trafiał pierwszym w najważniejszych momentach seta, w wymianach agresywny, większość forehandów w korcie, jak dla mnie Nishikori to weźmie, ale w trzech setach

pikarafa17

Idzie masówka na Keia ale chyba japoniec weźmie ten mecz . Idzie jak burza ostatnio a Kevin znamy go czasem potrafi odwalić drewnianą kaszanę. Kei 1.44 fortuna i byc moze 2:0 . ⛔

bodizo 350

bodizo

A mecz Federer Copil co sadzicie? ???? Copil naprawdę dobrze serwuje.Więc moze doprowadzić do tie breaka i tam coś wygrać.
Seta jest w stanie ugrać czy wygrać to zależy od formy Federera.

J 3K

jatyper

No zdecydowanie tak. Na serwisie ogromna siła Copila, ale i gra z lini końcowej wyśmienita. Praktycznie nic nie psuje i gra bardzo agresywnie. Widać, że jest w formie. Do tego świetne czucie piłki przy siatce. Noi chyba co najważniejsze w tym meczu to aspekt psychologiczny. Widać, że Marius wczoraj nie pękał w najważniejszych momentach. Potrafił grać wymiany ze Zverevem jak równy z równym.

blantowiec 1,3K

blantowiec

Federer bierze dzisiaj ten mecz , sam gram osobiście -3.5 handi w bwinie po kursie 1.62 . Gra u siebie finał który jest dla niego bardzo ważny , będzie dawał z siebie 200%. A Copil mimo tego że nie grał najgorzej to uważam że przy tym spotkaniu po prostu będzie widoczna róznica klas, zmęczony po wszystkich meczach + kwale. Nie wiadomo również jak psychicznie poradzi sobie z świadomością ze zagra 1 finał w tym sezonie i to jeszcze z Federerem. Jak dla mnie bet dnia, i ja go biorę. ⛔