>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

10. kolejka Premier League (27.10 - 29.10.2018)

Status
Zamknięty.
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Manchester Utd - Everton typ 1 kurs 1.75 forBET

Manchester po porażce na swoim obiekcie z Juventusem po niezlym meczu ale przegranym pokazał naprawdę ciekawy futbol. Manchester u siebie gra przegrał jedynie z mocnymi Spursami. Mourinho ostatnio nie ma zadawalających wyników jeśli chodzi o ogólną prace. Dużym minusem jest sporo absencji drużyny Manchesteru Utd. Zabraknie prawdopodobnie m.in: Sancheza i Sancheza oraz Fellainiego. Mimo to Manchester jeśli chce się piąć w góre tabeli w takim meczu po prostu musi pokusić się o komplet punktów. Everton gra całkiem dobrze jak na swoje oczekiwania i ostatnie zwycięstwa z Leicesterem i Crystalem Palace napawiają sporym optymizmem w tym sezonie, ale tutaj Manchester musi w końcu wygrać i tak jak mówił piąć się w górę tabeli. Jeśli Mourinho chce na pewno utrzymać posadę i na pewno trzymają go także po niezłych wynikach w Lidze Mistrzów, ale w lidze to myślę kwestia czasu jak Manchester zacznie w miarę regularnie wygrywać. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
cosmozaza 3,6K

cosmozaza

Użytkownik
Tottenham-Man City typ powyzej 3.5 spalonego w meczu kurs 1.57 BET365 ✅ 8 spalonych
Liverpool-Cardiff typ Gospodaz czyste konto-TAK kurs 1.55 BET365 ⛔ wturlali kartofla bo to nie byl strzal

Ja na ten weekend proponuje takiego dubla w lacznym ako 2.46 w BET365.Jesli chodzi o pierwszy typ to obie druzyny graja ofensywnie wiec o spalone nie powinno byc ciezko.Ponadto na 5 ostatnich gier kiedy Totki graly u siebie linia taka byla pokryta i bylo to kolejno 6,13,8,4,4 wiec i tym razem mysle ze te 4 wykreca.Natomiast drugi bet to czyste konto Liverpoolu ktorzy maja zelazna obrone ogolem w tym sezonie stracili w PL tylko 3 gole i ani jednej jak narazie na wlasnym podworku natomiast goscie na wyjazdach maja bilans bramkowy 1-7 gdzie ukuli tylko raz w meczu na Stamford Bridge z Chelsea po porazce 4-1.Pozdrawiam.
 
N 4

nvrbckdwn

Użytkownik
Manchester Utd - Everton typ X2 kurs 2,19 fortuna
Argumenty, które przytoczył Gliwiczanin mnie skłaniają do zagrania z podpórką w stronę gości. Utd nie może ustabilizować formy, przewidywanych sporo absencji, dochodzą tarcia na linii zawodnicy - trener oraz zamieszania organizacyjne, które nie są komfortowe i spowodowały delikatny strajk piłkarzy. Zawodnicy ledwo zdążyli na mecze z Valencią i Juventusem w LM i odpowiedzieli nie stawieniem się na rozmowy ze sponsorami.
Z kolei Everton na fali wznoszącej, 3 kolejne spotkania wygrane, co prawda z drużynami z drugiej połowy tabeli, ale powinno to pomóc odbudować pewność siebie przed wyjazdem do Manchesteru.
Podsumowując to bardziej gram na to, że Utd ten mecz zawalą niż, że Everton go wygra ;)
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Panowie myślę, że mamy dzisiaj rodzynka do załadowania.
Do Londynu, na pięknie położony stadion ekipy Fulham, wbijają dzisiaj Wisienki z Bournemouth.
Fulham
Mysle, że jest to najsłabsza defensywa ligi w tym momencie. Chłopaki pędzą do przodu, zapominając o obronie, idą na przebój, grają fajnie pod względem oglądalności, ale w Premier League nie osiągną sukcesu, grając w ten sposób, to nie Championship. Systematycznie tracą gole, czy to w domu czy na wyjeździe. Ryzykuje troszkę, myśląc, że taktyka gospodarzy zostanie niezmieniona na dzisiejsze spotkanie.
Bournemouth
Bardzo dobry start sezonu i co najważniejsze czerwono-czarni jak narazie utrzymują wysoką formę. Ostatni mecz to wynik 0-0 i bardzo mnie to cieszy pod kątem typu, który proponuje. Liczę na kolejny solidny występ Wisienek i podtrzymanie skuteczności strzeleckiej. Jeśli Fulham wyjdzie 4-3-3 to goście będą mieli wiele okazji bramkowych, tak to widzę.
Fulham - Bournemouth
Bournemouth win, draw no bet @1.82 ✅
Bournemouth over 1.5 @1.89 ✅
Mysle, że można mocno w to wchodzić, a na podbitke, dla tych co grają z podatkiem, proponuje Man City z remisem @1.23✅ i na pewno pójdzie w dół. Tottenham notuje wyniki lepsze niż powinien, szczęście się ich trzyma, ale przeciw Obywatelom to nie wystarczy.
Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Liverpool czyste konto x Cardiff powyżej 1.5 kartki
AKO: 2.14/fortuna po podatku ⛔
The Reds nie tracą bramek na Anfield co pokazało chociażby spotkanie z Crvena gdzie pozwolili drużynie z Serbii stworzyć pół sytuacji bramkowej. Statystyki obronne odkąd przyszedł VVD są fenomenalne. Obojętnie czy w duecie z Gomezem czy Lovrenem ta defensywa wyglada świetnie. Do tego pewny Allison i słaba ofensywa Cardiff, która poza spotkaniem z Fulham nie wyglada za dobrze. Gospodarze ida Pp pewna wygrana na własnym boisku bez starty gola. Do tego dorzucam kartki gości, bo na Lfc robi się łatwo kartki. Dynamika graczy gospodarzy powoduje, ze często lapani są za koszulki i sędzia odgwizduje faule taktyczne po których wyciąga kartki z kieszonki. Przyjemny dubel, wiec polecam ;)
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Watford win @1.7 fortuna
Nie wiem czy kursem chcieli odstraszyć, ale o ile znowu nie dostaną czerwonej kartki jak z Bournemouth to nie widzę opcji, żeby bardzo prosto grające Huddersfield miało wywieźć, nawet ten remis. Goście są w stanie ewentualnie się murowac i liczyć ze przetrzymaja. Watford co prawda trochę opadł z gazu, ale wciąż jest to mocna ekipa i wlasnie jedyny ich problem to brak skuteczności, jednak tutaj byłbym spokojny, bo na chwile obecna co najwyzej Cardiff ma mniej do zaoferowania niż przyjezdni.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Watford win @1.7 fortuna
Nie wiem czy kursem chcieli odstraszyć, ale o ile znowu nie dostaną czerwonej kartki jak z Bournemouth to nie widzę opcji, żeby bardzo prosto grające Huddersfield miało wywieźć, nawet ten remis. Goście są w stanie ewentualnie się murowac i liczyć ze przetrzymaja. Watford co prawda trochę opadł z gazu, ale wciąż jest to mocna ekipa i wlasnie jedyny ich problem to brak skuteczności, jednak tutaj byłbym spokojny, bo na chwile obecna co najwyzej Cardiff ma mniej do zaoferowania niż przyjezdni.
Też myslalem nad Szerszeniami, ale ostatecznie zrezygnowałem. Powody są 2: Teriery bez zwycięstwa w tym sezonie, ale terminarz mieli trudny i w kilku meczach zabrakło szczęścia do pozytywnego wyniku, więc może dzisiaj wreszcie odpalą, a drugim powodem jest h2h, w poprzednim sezonie zgarnęli 6pkt w dwumeczu z Watford. Dzisiaj powinno być inaczej, ale ryzyko jest niemałe. Powodzenia chyczy ????
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
Manchester po porażce na swoim obiekcie z Juventusem po niezlym meczu ale przegranym pokazał naprawdę ciekawy futbol.
w jaki sensie niezły mecz i ciekawy futbol? w 1 połowie chyba żadnego zagrożenia, w 2 jeden strzał pogby z dystansu w słupek, czy ja przysnąłem podczas meczu i ominęły mnie te genialne szachy murarza czy to tobie się mecze pomyliły?
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
mfl 439

mfl

Użytkownik
Fulham - Bournemouth
Fulham DNB @ 2.04
Mam trochę inny pogląd na mecz niż kolega Kiks LFC.
&quot;Wieśniaki&quot; przystępują do dzisiejszego meczu po 3 dotkliwych porażkach z rzędu.
Łatwych rywali nie mieli: Everton, Arsenal i Cardiff (który jeszcze nie raz w Walii &quot;wyłudzi&quot; punkty bo jest to jedyna szansa dla nich na utrzymanie).
Liczę na odwrócenie trendu, na zakończenie serii bez zwycięstwa Fulham i na pierwszą porażkę od dłuższego czasu Bournemouth.
To Premier League, nawet Fulham nie może sobie tak pozwolić na ciągłe przegrywanie, to są pieniądze.
A zawodników złych nie mają, na czele z Mitroviciem czy młodym Sessegnonem, który przed tygodniem strzelił 1 bramkę w PL. Może to być taki bodziec i odpali na całego.
Nieco podobną sytuację mieliśmy już w kolejce 6.
Wiśnie z bilansem (3-1-1) pojechały na Burnley (0-1-4) , Zwycięstwo Burnley 4-0
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Fulham - Bournemouth
Fulham DNB @ 2.04
Mam trochę inny pogląd na mecz niż kolega Kiks LFC.
&quot;Wieśniaki&quot; przystępują do dzisiejszego meczu po 3 dotkliwych porażkach z rzędu.
Łatwych rywali nie mieli: Everton, Arsenal i Cardiff (który jeszcze nie raz w Walii &quot;wyłudzi&quot; punkty bo jest to jedyna szansa dla nich na utrzymanie).
Liczę na odwrócenie trendu, na zakończenie serii bez zwycięstwa Fulham i na pierwszą porażkę od dłuższego czasu Bournemouth.
To Premier League, nawet Fulham nie może sobie tak pozwolić na ciągłe przegrywanie, to są pieniądze.
A zawodników złych nie mają, na czele z Mitroviciem czy młodym Sessegnonem, który przed tygodniem strzelił 1 bramkę w PL. Może to być taki bodziec i odpali na całego.
Nieco podobną sytuację mieliśmy już w kolejce 6.
Wiśnie z bilansem (3-1-1) pojechały na Burnley (0-1-4) , Zwycięstwo Burnley 4-0
3-2 dla Wieśniaków i gra gitara ???? planuje obejrzeć początek i załadować z 5 płaskich na over 1.5 Wisienek, to może być hokej. Bournemouth draw no bet zagram lżej
Powodzenia ????
 
dr-joint 36,8K

dr-joint

Użytkownik
Kurs @1.75 niech se wsadzą w ... Moim zdaniem nie warto, na tasiemce mam CPalace +1.5 ;)
A jaki Ty byś chciał kurs na Arsenal grający z 15 drużyną w tabeli, która nawet nie zdobyła u siebie ani jednego gola? Według mnie to bardzo dobry kurs patrząc na obecną formę Arsenalu. Na chwilę obecną rozsądniejsze jest granie kanonierów na wyjeździe niż Man Utd na Old Trafford.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
D 18

dyzio23pol

Użytkownik
Warto, nie warto.. To wkoncu dalej jest Arsenal, za Wengera w ostatnich latach też miewali świetne mecze. Każda seria kiedyś się kończy, a Orły tanio skóry nie sprzedadzą.
Też sądzę że orły mogą coś ugrać zastanawiałem się over 1.5 gola Arsenalu ale widzę że zdania podzielone i poszłam w rogi orły zawsze nabijaja trochę jeśli mają walić glowa w mur i tak samo arsenal
 
lukas88 229,5K

lukas88

Forum VIP
-
28.10.2018 g. 14.30 Cr. Palace- Arsenal
Typ: 1 (+1)✅✅✅
Kurs: 1,77
Marathonbet
Stawka 6/10

Nie wierzę w kolejną wygraną Kanonierów, którzy wygrali już 7 spotkań z rzędu w PL. Orły może nie błyszczą ale bardzo podobna była sytuacji przed rokiem kiedy to Palace po 7 kolejkach miało 0 pkt, 0 zdobytych bramek i 17 straconych. Przyszło przełamanie na własnym stadionie i to nie z byle kim bo z Chelsea gdzie wygrali 2-1. W tym sezonie Palace również nie wystartowało najlepiej, gdyż po 9 kolejkach mają tylko 7 pkt i notują serię 3 porażek z rzędu. Kanonierzy spisują się jak dla mnie ponad swoje możliwości, w kilku meczach dopisywało im szczęście jak np z Evertonem gdzie równie dobrze mogli przegrać to spotkanie.
Spodziewam się twardego oporu ze strony gospodarzy i moim zdaniem Arsenal maksymalnie urwie 1 punkt w tym meczu. Oto moje poboczne typy:
Cr. Palace lub remis @ 2,30 Pinnacle 5/10✅✅✅
under 3 @ 1,96 Pinnacle 5/10⛔
 
lukas88 229,5K

lukas88

Forum VIP
-
28.10.2018 g. 17.00 Manchester Utd- Everton
Typ: Everton strzeli w przedziale 1-72⛔ 77 min :fubar:
Kurs: 1,82
Fortuna
Stawka 6/10

Everton po zakontraktowaniu latem kilku ciekawych zawodników spisuje się całkiem fajnie w PL. Dobrą robotę robi Richarlison, który kręci obrońcami jak chce. United z kolei zawodzi od początku sezonu, mają katastrofalną defensywę, aż 16 straconych bramek po 9 kolejkach, to wynik fatalny jak na zespół prowadzony przez miłośnika defensywy Jose Mourinho i z takim gościem w bramce jak De Gea. Uważam że goście dzisiaj postraszą zespół Czerwonych diabłów i na pewno stworzą sobie kilka klarownych sytuacji. Dla odważniejszych polecam:
Everton over 1,5 @ 3,75 Fortuna
 
P 0

pavlinho

Gość
Ogólnie to jestem pozytywnie zaskoczony, że Emery zrobił z Arsenalu maszynę bo po pierwszych 4-5 kolejkach nic tego nie zapowiadało i łapałem się za głowę, co Arsenal wyprawia w defensywie. Niestety, każda seria kiedyś się kończy i nie mówię, że Kanonierzy to przegrają ale już remis jest bardziej prawdopodobny. Szczególnie przy takiej częstotliwości spotkań, w końcu muszą się zatkać. Przykładem może być np. wczorajszy mecz Dortmundu gdzie też są w mega gazie, wykręcają niesamowite liczby, przeważali wczoraj cały mecz a zremisowali.
Z ciekawostek, biorąc pod uwagę BPL Arsenal nie zremisował od 25 spotkań, wliczając europejskie i angielskie puchary nie uświadczymy remisu od 19 spotkań, dokładając mecze towarzyskie - 14 spotkań bez remisu. Czas na remis.
Crystal Palace też nie notuje za często remisów, w tym sezonie na 11 spotkań o stawkę zaliczyli tylko 2. Teraz notują serię 4 spotkań bez remisu. Wątpię, że dziś wygrają bo mają mniejszą jakość od Arsenalu a ich gra opiera się na gościu o nazwisku Zaha.
Płaska stawka (250 zł) po kursie 4.10 w fortunie. ✅
 
kanonier9 248

kanonier9

Użytkownik
Crystal Palace - Arsenal
Typ: 2(-1)
Kurs: 2,85

Unibet
Stawka 5/10

Jak dla mnie to nic się nie powinno zmienić w grze obu zespołów. Arsenal znów podejdzie ofensywnie, nastrzela bramek i wywiezie 3 pkt. Z przodu mają kim strzelać bramki, dziś Lacazette, Auba czy Iwobi i w porównaniu do ostatniego meczu ze Sportingiem w środku zobaczymy Ozila! Na prawą obronę wraca Bellerin więc skrzydła też będą chodzić jak należy. W lidze Arsenal wygląda bardzo dobrze, po słabym początku wracają na czuby i nie zamierzają zwalniać tempa. Skończyły się czasy Wengera i bronienie wyniku przy 1:0. Napór będzie do końca, bramek pewnie też nie braknie, idę w hc Kanonierów i liczę na dobry mecz!
⛔⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom