>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

4 kolejka PlusLigi (26.10-29.10.2018) + Superpuchar 24.10.2018

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Tydzień przerwy i czas na następną kolejkę PlusLigi.
Przed nami kolejny ciężki sprawdzian przed Szczecinem chociaż ich przeciwnik w mega kryzysie, niby mieli walczyć o podium a póki co prezentują poziom średniaka. Czy Szczecin rozbiję Resovie 3:0? A może w końcu Resovia się odrodzi...?
Zapraszam do dyskusji...
No i oczywiście nie zapomnijmy o meczu w środę o Superpuchar pomiędzy
PGE SKRA Bełchatów - Trefl Gdańsk

Oczywiście faworytem jest Bełchatów a może Gdańsk sprawi pierwszą niespodziankę...?​
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Stocznia Szczecin (1 set -2,5 pkt) vs Asseco Resovia Rzeszow Stocznia 1,82 totalbet
Resovia w totalnym dolku, przegrywa jak leci. Stocznia moim zdaniem najlepsza personalnie druzyna plusligi. Wystarczy ze Stocznia wygra seta przynajmniej 3 punktami, moim zdaniem biorac pod uwage roznice w personaliach oraz formie obu zespołów to kurs na to zdarzenie jest bardzo atrakcyjny.
Zaksa Kedzierzyn Kozle vs Trefl Gdansk over 170,5 pkt 1,87 Totalbet
Ja rozumiem , ze Gdansk sie oslabil w tym sezonie dosc powaznie ale to wciaz nie jest jakis ogorek z konca tabeli. Moim zdaniem spokojnie kandydat do walki o miejsce 5-6. Poza tym ugrali 2 sety z Belchatowem, pokonali solidną Giekse, nie sądze żeby tu było aż tak gładziutko. Przy 4 setach prawdopodobienstwo ze typ wejdzie jest wielkie.
I teraz uwaga - hit kolejki
Bydgoszcz vs Zawiercie 2 2,08 Totalbet ✅✅✅✅
Wytlumaczy mi ktos skad wogole te kursy sie urwaly? xD Przeciez bylem pewny ze na Zawiercie to tu bedzie z 1,60. Bydgoszcz to obok Będzina chyba najgorszy personalnie obecnie zespol. Za to Zawiercie ma naprawde solidna szostke z Boćkiem, Achremem, Semeniukiem , Masnym, czy od wielu lat solidnym Gawryszewskim. Nie widze wogole pozycji na ktorej Bydgoszcz mialby tu jakakolwiek przewage, no może poza jednym przyjmujacym (Kovacevicem) chociaz i on nie jest juz w optymalnym wieku. Dla mnie to Zawiercie jest faworytem tego spotkania.
Czarni Radom vs Onico Warszawa 1 2,08 Totalbet ✅✅✅✅
Tutaj tez nie jestem w stanie zrozumiec kursow na to spotkanie. Może nie ma tu aż takiego value jak w poprzednim meczu, ale personalnie to te zespoly sa conajmniej 50/50 (a osobiscie uwazam ze Radom jest zespolem delikatnie lepszym), i w dodatku Radom gra przed własną publicznością, ostatnie dwa mecze gładkie 3-0. Onico oczywiscie rowniez dobrze weszlo w sezon ale takie faworyzowanie ich to chyba tylko i wylacznie przez wygrana ze slabiutką Resovią
Katowice vs Lubin 2 5,20 Totalbet ✅✅✅✅ ???? ????
Oczywiscie: Lubin slabiutko rozpoczal sezon, oczywiscie- Katowice sa faworytem aczkolwiek te kursy to przesada. Takie kursy to mozna wystawiac przeciwko Zaksie czy Stoczni czy Skrze a nie przeciwko jakiemuś ligowemu średniakowi ktoremu sie trafi nienajlepszy dzien i od razu moze dostac.. Na pewno Lubin ma wieksze szanse cos tu ugrac niz pokazuje kurs
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
K 77

koshinhoo

Użytkownik
Bydgoszcz - Zawiercie 2 @2,05 eToto✅
Zgodze się z kolegą wyżej, Bydgoszcz wygrała co prawda 2 mecze, z beztożsamościową skrą w tej 1 kolejce oraz w 2 ze słabiutkim Lubinem. Już w trzeciej wróciła &quot;stara bydzia&quot; po której przejechała się zaksa jak walec. Zawiercie bardzo ciężki terminarz na początku miało, jeśli chcą się liczyć, muszą odprawić Bydgoszcz za 3 punkty. No i skład mają niebo lepszy od Bydgoszcz. Czekam aż pojawią się handi setowe✅ i również go pobiorę ;)
Katowice - Lubin 1 set -2,5 @1,72 eToto⛔
Nic innego na ten mecz nie wymyślę, jest to dość bezpieczny handicap, a i kurs ciekawy. Jak nie byłem przekonany co do GKS tak w ostatniej kolejce z Rzeszowem pokazali, że są solidnym zespołem i bardzo na plus zaskoczyli mnie przyjęciem, przyjmowali niemal wszystko, stąd taki wynik wywieźli z Podpromia. Pisałem o Lubinie już wcześniej, dla mnie ta ekipa będzie się obijała o dół tabeli, jeśli Katowiczanie wyjdą skoncentrowani, handi będzie pokryte.
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
GKS Katowice - Cuprum Lubin 3:0 2.13 Fortuna
Już pierwsze 3 kolejki pokazały, że Cuprum będzie walczył o 13 miejsce z Będzinem. 1 set wygrany w 3 meczach z cieniutką Bydgoszczą, a 2 pozostałe 0:3 nie z żadnymi potentatami tylko Czarnymi i Onico. Każde ich zwycięstwo w tym sezonie będzie ogromną niespodzianką. GKS świetnie wszedł w sezon i 7 punktów w 3 meczach robi wrażenie biorąc pod uwagę z kim grali (Resovia, Trefl i Olsztyn). Jeśli tylko w tym meczu nie przytrafi im się taki przestój jak z Olsztynem w 3 secie to myślę, że możemy się spodziewać kolejnej gładkiej porażki Cuprum. Kurs na handi - 1.5 ledwie 1.33 więc myślę, że można śmiało próbować.
Do tego Stocznia -1.5 seta pewnie około 1.45 będzie o ile kurs na Stocznie nie spadnie zaraz do 1.1
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Czarni Radom - ONICO Warszawa typ 2 kurs 1.72 Fortuna

Czarni już wiele razy pisał jak znakomicie radzą sobie w swojej hali przy świetnej publiczności. Czarni wygrali z Cuprum i Olsztynem, natomiast w pierwszej kolejce odnieśli u siebie porażkę z Jastrzębskim Węglem. Jeśli chodzi o ONICO wygrali wszystkie mecze z bardzo cięzkimi rywalami, a w szczególności z Resovia oraz Zawierciem. Jedynym z łatwiejszych meczy był mecz z Cuprum Lubin pewnie wygrany przez Warszawian. Spodziewam się cięzkiego meczu, ale według mnie ONICO gra mimo dobrych transferów Czarnych minimalnie lepszą siatkówkę. Można spodziewam się sporo walki z obu stron, ale ostatnio oglądając ONICO to widać, że Kwolek utrzymuje nadal wysoką formę i wielu zawodników którzy pozostali w ONICO utrzymują przedsezonową formę. Po takim kursie warto pograć moim zdaniem w zespół z Warszawy. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
kosiorx 1,7K

kosiorx

Użytkownik
Spotkanie: Cerrad Czarni Radom - ONICO Warszawa
Typ: Kto więcej punktów? (zawodnicy muszą wyjść w pierwszym składzie) - M. Zhigalov vs R. Araujo - R. Araujo
Kurs: 1,45 @iForbet


Typ statystyczny. Araujo 53 pkt-y na 11 setów (średnia 4,82 pkt/set) w tym wyjazdy 25 pkt-ów na 4 sety (6,25 pkt/set) przy Zhigalovie 33 pkt-y na 9 setów (3,66 pkt/set) w tym w domu 9 pkt-ów na 3 sety (3 pkt/set).
Spotkanie: ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Trefl Gdańsk
Typ: Ł.Kaczmarek/S.Deroo łącznie minimum 30 pkt - Nie
Kurs: 1,70 @iForbet


Panowie do tej pory łącznie: 28 pkt-ów (wyrównany mecz z Będzinem - 4 sety) , 23 pkt-y (3 sety) , 24 pkt-y (3 sety). Typuję łatwe zwycięstwo w niedzielny wieczór Kędzierzynian zakończone w max 4 setach. Zaksa w formie, atut własnej hali i na razie średnia forma Trefla. To wszystko powinno się przyczynić do tego, aby obaj panowie nie zdobyli więcej niż 29 pkt.
AKO: @2,465(@2,17 realne) iForbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
4 kolejka
Szczecin-Rzeszów
Stocznia ma szansę wygrać pierwszy mecz przed własną publicznością. Po blamażu oświetleniowym z pierwszej kolejki, po porażce do zera z Zaksą, czas dać kibicom zwycięstwo we własnej hali. Tylko, że za przeciwnika mają Resovię. Ekipa wzmocniona przed sezonem narazie dała radę ugrać tylko 1 punkt.
Szykuje się bardzo ciekawe spotkanie. Rzeszowianie na pewno nie odpuszczą i będą walczyć o każdy punkt, a czy Szczecinianie są już na tyle zgrani by wygrać drugi mecz z rzędu? W mojej ocenie szykuje nam się długi mecz. 4 może nawet 5 setów. Osobiście gram tutaj over punktowy.
Skra-Olsztyn
Skra powoli wchodzi w sezon. Mistrzowie świata w zespole są młodzi i potrzebują czasu aby się oswoić i zrobić przewagę w kluczowych momentach. Ostatnio Skra wygrała 3:2 ale moim zdaniem straciła 1 punkt niż ugrała 2. W czwartej kolejce musi być lepiej. W grę wchodzi zwycięstwo 3:0 lub 3:1.
I jeszcze jeden mecz Radom-Warszawa
Kurcze, naprawdę Antiga poukładał Warszawiaków. Zachowują spokój w kluczowych momentach. Oczywiście trzy zwycięstwa to dużo, ale myślę, że i dziś powinno być dobrze. Na wszelki wypadek wchodzę tu w win Warszawiaków z handi 0:1,5.
Co o tym sądzicie?
 
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Onico to bet dnia zdecydowanie. To jest ekipa przy pomyslnych wiatrach na top4, oby tylko znowu nie zawalili koncowki rundy zasadniczej. Radom to ciekawa ekipa, zwlaszcza Vincic na rozegraniu. Niby maja 6pkt po 3 kolejkach ale wygrane po 3-0 z bardzo oslabionymi w tym sezonie Cuprum i Olsztynem jakos mnie nie przekonuja. Do tego porazka 0-3 z JSW. Sam pogralem Onico na STS jak wyszly kursy po zakonczeniu poprzedniej kolejki @1,85 ale teraz te na poziomie @1,7 tez sa spokojnie do gry.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Czarni Radom - ONICO Warszawa 3:0
powyżej 184,5
1,84
Ja idę w tym spotkaniu w over meczowy, mecz 50/50 - tie break bardzo możliwy.
Radom po porażce 0:3 z Jastrzębskim następne 2 mecze to zwycięstwa 3:0 z Olsztynem i Lubinem natomiast ONICO póki co komplet zwycięstw i punktów - 3:0 z Lubinem, 3:1 z Resovią i 3:1 z Zawierciem.
Obie ekipy oceniam bardzo porównywalnie jeżeli chodzi o ich skład, hala Radomian to ich plus.
W poprzednim sezonie gdzie Warszawa była mocniejsza mecz zakończył się po 5 setach zwycięstwem Warszawy 3:2 dziś mam nadzieję, że będzie równie wyrównany mecz - chociaż jeżeli miałbym stawiać to postawił bym na gospodarzy 2,12 ✅✅✅
Chemik Bydgoszcz - Aluron Virtu Warta Zawiercie 0:3
Zawiercie 1,98
Zgadzam się z kolegami wyżej, dość wysoki kurs na Zawiercie.
Oczywiście Bydgoszcz kapitalnie zaczęła sezon od sensacyjnej wygranej z Bełchatowem 3:2 następnie wygrana z Lubinem 3:1 na wyjeździe i porażka 0:3 z ZAKSA - wyniki moim zdaniem ponad stan.
Zawiercie również zaczęło sezon dobrze, zwycięstwo 3:2 z Resovią, porażka 2:3 z Jastrzębskim i porażka 1:3 z Warszawa - bardzo wymagający terminarz mieli na samym początku.
Teraz przeciwnik już dużo słabszy.
Zawiercie na każdej pozycji ma lepszych siatkarzy co powinni wykorzystać.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
penetrator 223

penetrator

Użytkownik
Chemik Bydgoszcz - Aluron Virtu Warta Zawiercie
Warta -1,5 seta @2.70
betsafe
Z przyjemnością pobieram ten typ, po obejrzeniu 2 ostatnich spotkań tych drużyn + statystki z 3 spotkań plusligi wszystko mowi ze Zawiercie dziś wygra, myśle ze możliwe jest 0-3 lecz to plusliga i dam ich 1 seta.
Bydgoszcz zaskoczyła w 1 kolejce SKRE ale każdy widzi co oni grają (gówno) a Zawiercie miało bardzo trudny terminarzi mimo to potrafili zagrać 2x tie-break i ygrać seta z WaWa.
Skład jak pisał Zibi16 wyżej goście mają dużo lepszy, moim zdaniem lepiej także się prezentują + Bydgoszcz dostała ostatnio mocne baty od ZAKS&#39;Y - ciekawe czy odbudują się mentalnie? Dziś łatwo nie będzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Stocznia Szczecin - Resovia Rzeszów
typ 2 kurs 4.10 TotalBet

Nie przepadam za bardzo za Asseco, ale to tylko ze względów osobistych. Oglądałem dotychczas wszystkie spotkania pasów i niestety mimo tak doświadczonych zawodników Rzeszowianie wyglądaja na ten moment bardzo przeciętnie. Zgodze sie w zupełności z bukmacherami odnośnie faworyta tego meczu, ale patrzac na kursy to widać że buki zdecydowanie faworyzuja zespół z Szczecina. Kursy jak dla mnie mocno przesadzone. Czy Resovia pozwoli sobie na czwarta porazke z rzedu? Według mnie mimo takich kursów spodziewam sie wyrównanego spotkania. Resovia kadrowo wcale nie odstaje od faworyzowanej od początku sezonu Stoczni Szczecin. Resovia ma w składzie wielu reprezentantów dawnych oraz takze aktualnych m.in: Shoji, Buszek, Mika, Schulz, Smith, Mozdzonek, Lemanski wiec sprawa wyniku mimo takiej ogromnej przewagi nad dwoma ekipami jesli chodzi o kursy przedstawiane przez buka to według mnie jak najbardziej warto spróbowac pograc w stronę Rzeszowian. Mozna takze zagrac po takze wysokim kursie handicap czy over punktowy lub poszukac cos do dubelka. Stocznia na poczatku przegrala dosc gładko z ZAKSA. Nastepny mecz w trzech setach zwyciestwo z Jastrzebskim Węglem. Resovia przegrała na trudnym terenie w Zawierciu po tie-breaku. Porazka takze z ciezkim rywalem z Warszawy w czterech setach. W hali na Podpromiu porazka dosc nieoczekiwana w trzech setach z Katowicami. Według mnie jutro przyjdzie przełamanie z ciezkim rywalem ale Resovie jak najbardziej stac na zwyciestwo w Stoczni. Pozdrawiam trzymajcie się.​
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Szcecin- Rzeszów over 173,5 @1,68 Fortuna⛔
Na razie piękny cyrk.mamy w.tej plus lidze i potrzeba nadprzyrodzonych mocy żeby to.ogarniac. Podobnie jak.kolega wyżej uwazam, że Resovia.dzisiaj powalczy i.seta minimum urwie. Jak.mozna grać taki piach z tyloma obecnymi i byłymi reprezentantami. Mają przecież być.moze najlepszy środek.w.lidze i na papierze najlepszych.przyjmujacych jeśli chodzi o.aspekt.przyjecia. Zagrywka.przeciez to.tez.top ligi jeśli chodzi o polaczenie.sily i.regularnosci-Smith i Buszek top ligi. Muszą.sie w.koncu obudzić i nie wierzę w szybkie 3-0. Do jakiegoś Ako można pobrać.
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Czyzby masowka na Reske poszla? Troche sie zgadzam z tym ze jest to druzyna niedoceniana, moim zdaniem personalnie lepsza od najbardziej przereklamowanej w pluslidze druzyny Konarskich i Kosokow. Nie zmienia to faktu iż moim zdaniem na Stocznie to nie wystarczy. Stocznia personalnie to kosmos jak na polskie warunki. Troche zgrania i idą na mistrza moim zdaniem.
P.S buki gubia sie, az sie dziwie jak wielka amatorka zaczyna wchodzic w gre, Stocznia przeciwko Konarskim i Kosokom kurs 2,70 i nagle po jednym dobrym meczu staje sie kurs 1.30 - 1,40 , niezle niezle. Trzeba zawsze pamietac ze siatkowka to nie tylko ostatni mecz czy dwa. Teraz kursy zle nie sa wystawione , chodzi mi bardziej o kurs na mecz z Konarskimi gdzie stali sie kopciuszkiem po jednym slabym meczu xD
A co do innych druzyn uwazam ze na obecnym etapie sezonu w meczach gdzie nie gra Szczecin Skra i Zaksa warto grac kazdy wysoki kurs, czesto te mecze sa tak naprawde 50/50 a buki z roznych przyczyn przeceniaja niektore druzyny (zwykle wlasnie z powodu dwoch ostatnicg spotkan)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom