>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

3. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [24.10.2018] - środa

Status
Zamknięty.
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP


kursy: fortuna
Monaco, które prezentuje się tragicznie w tym sezonie poszuka pierwszych punktów w Belgii. PSV i Tottehnam również powalczą o pierwsze punkty w tej edycji LM. Bardzo ciekawe zapowiada się starcie Barcelony z Interem. Oba zespoły będą walczyć o pierwsze miejsce.
W Dortmundzie również powinno być ciekawie, gdzie miejscowi będą gościć Atletico Madryt.
Napoli po zwycięstwie nad The Reds pojedzie szukać punktów do Paryża, gdzie musi powstrzymać piekielnie mocny atak: Neymar - Cavani - Mbappe.
Zapraszam do dyskusji i pisania analiz.​
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Mrożę już teraz i polecam każdemu, bo będą spadki. Analizę dodam przed meczami.

LFC (-1.5AH) do przerwy - 2.25/unibet
LFC (-2AH) do przerwy - 3.4/unibet
LFC (-2.5AH) do przerwy - 4.4/unibet
Salah gol do przerwy - ???
Firmino gol do przerwy - ???
Mane gol do przerwy - ???
Van Dijk gol - ???
 
lukas933 38

lukas933

Użytkownik
FC Barcelona - Inter Mediolan (2 drużyna strzeli gola) @1.54
Co tu dużo mówić. Obrona Barcelony w tym sezonie to kabaret, głównie przez Pique, który popełnia babola za babolem. Od 23 września (6 spotkań do tej pory) w każdym traciła przynajmniej jedną bramkę. Inter zaś od 18 września (7 spotkań do tej pory) w każdym wygrywał (nie trudno się domyślić że również w każdym strzelał bramkę ???? ). Barcelona przystąpi do tego meczu bez Umtitiego i Vermaelena.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Inter stracił w derbach na pewno Radję Nainggolana a Perisić schodząc do zmiany kuśtykał. Strata tego pierwszego to niewątpliwe duży problem. Jego aktualny zmiennik Borja Valero to dziad nad dziadami, jedyne czym się wyróżnia na boisku to łysą głową. Ale Spalleti chyba i tak go nie wystawi decydując się na wariant bardziej defensywny by nie oddać tak łatwo środkowej strefy. Perisić pomimo słabszej formy to jednak najlepszy człowiek po Icardim w ofensywie.
Sytuacja w grupie: Barcelona i Inter po sześć, pozostała dwójka po zero. Barcelona przed meczem z Realem, Inter z kolei po derbach, na remis nikt by się specjalnie nie obraził.
Remis 4,75
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Barcelona - Inter Mediolan
Typ: Coutinho over 1.5 celnych strzałów
Kurs: 2.20 ⛔
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Sprawa jest prosta. Nie ma Messiego wiec oprocz standardowych akcji konczonych strzalami, Coutinho przejmie jeszcze bicie rzutow wolnych. Do tego Brazylijczyk po prostu lubi strzelac zza pola karnego i robi to dosyc czesto. Taka linia i ten kurs to fajna sprawa wiec pobieram.

Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Liverpool - Crvena zvezda
Typ: Liverpool -1.5 rzutu roznego w 1 polowie
Kurs: 1.33 ⛔
Bukmacher: Dafabet
Analiza:

Od poczatku powinnismy miec tutaj obrone Czestochowy w wykonaniu przyjezdnych i ostra nawalnice po stronie gospodarzy. Jesli nie padnie tutaj szybko bramka dla Liverpoolu to te kilka roznych powinni miec w pierwszych 45 minutach bo Crvena zapewne bedzie sie tutaj rozpaczliwie bronic i glownie skupi sie tutaj w poczatkowej fazie meczu na zabezpieczeniu tylow.
 
mamed1916 247

mamed1916

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Barcelona - Inter Mediolan
Typ: Coutinho over 1.5 celnych strzałów
Kurs: 2.20
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Sprawa jest prosta. Nie ma Messiego wiec oprocz standardowych akcji konczonych strzalami, Coutinho przejmie jeszcze bicie rzutow wolnych. Do tego Brazylijczyk po prostu lubi strzelac zza pola karnego i robi to dosyc czesto. Taka linia i ten kurs to fajna sprawa wiec pobieram.
Coutinho wolnych nie bije pod nieobecność Leo, robi to Suarez. Choć typu nie neguję.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Coutinho wolnych nie bije pod nieobecność Leo, robi to Suarez. Choć typu nie neguję.
Oczywiscie, ze Coutinho bije rzuty wolne pod nieobecnosc Messiego. Nigdy w zyciu Suarez nie podszedl do rzutu wolnego w ostatnim czasie. Suarez egzekwuje rzuty karne. Z niego zaden technik zeby mial sie jeszcze pchac do wolnych. Nie wiem skad masz takie info. W meczu z Sevilla w 83 min strzelal z rzutu wolnego. Tak samo w reprezentacji na zmiane z Neymarem strzelaja z wolnych. Coutinho to zajebisty technik wiec jak Messiego nie bedzie to on bedzie walil z dystansu tak jak to on zreszta najlepiej potrafi.
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Liverpool-FK Crvena Zvezda
Typ: Liverpool under 26,5strzalów @ 2,10 b365 21strzałów,heh co lepsze nawet obie drużyny łącznie nie pokryły tej linii ✅ ????

Chodzi o łączna liczbę strzałów, (celne, niecelne i zablokowane). Linia zawyzona, ale pewnie dlatego że ostatnio goście otrzymali 30+ strzałow od PSG. Ot, to wszystko. Wcześniej Napoli też cisło przy niekorzystnym wyniku a nabili ledwo 19.
LFC póki co, jeszcze nie mieli meczu żeby próbowali strzelać aż 27 razy.Rekord sezonu to 21 w meczu z Brighton. Teoretycznie latwe spotkanie,przy korzystnym wyniku i tak powinni nieco odpuścić. Kurs 2+ naprawdę fajnie wygląda, dlatego:
Stawka 2/10
Pzdr
 
mamed1916 247

mamed1916

Użytkownik
Oczywiscie, ze Coutinho bije rzuty wolne pod nieobecnosc Messiego. Nigdy w zyciu Suarez nie podszedl do rzutu wolnego w ostatnim czasie. Suarez egzekwuje rzuty karne. Z niego zaden technik zeby mial sie jeszcze pchac do wolnych. Nie wiem skad masz takie info. W meczu z Sevilla w 83 min strzelal z rzutu wolnego. Tak samo w reprezentacji na zmiane z Neymarem strzelaja z wolnych. Coutinho to zajebisty technik wiec jak Messiego nie bedzie to on bedzie walil z dystansu tak jak to on zreszta najlepiej potrafi.
Może stąd wiem, że oglądam mecze Barcy i zawsze się na to wku*****.
Szczerze nie pamiętam końcówki meczu z Sevilla, bo byłem pod wpływem, ale skoro tak było to może w końcu się dogadali więc typ jak najbardziej do grania.
Edit:
&#39;Jak donosi Mundo Deportivo, w sobotnim meczu Barcelony z Sevillą Philippe Coutinho oddał dopiero pierwszy strzał z rzutu wolnego w barwach katalońskiego klubu, choć od jego debiutu minęło dziesięć miesięcy, a Brazylijczyk jest uznawany za prawdziwego eksperta w tej dziedzinie.&#39;
&#39;Osiem szans na uderzenie z rzutu wolnego miał Luis Suárez, ale nie zdobył żadnego gola. W meczu z Sevillą jako wykonawca tego stałego fragmentu gry zadebiutował Coutinho, ponieważ chwilę wcześniej El Pistolerozostał zmieniony przez Munira, a Messi na początku spotkania opuścił murawę z powodu kontuzji. Brazylijczyk po raz pierwszy mógł oddać strzał z rzutu wolnego, co było jego ważną bronią w Liverpoolu.&#39;
źródło: fcbarca.com
 
B 434

boca-juniors

Użytkownik
Inter stracił w derbach na pewno Radję Nainggolana a Perisić schodząc do zmiany kuśtykał. Strata tego pierwszego to niewątpliwe duży problem. Jego aktualny zmiennik Borja Valero to dziad nad dziadami, jedyne czym się wyróżnia na boisku to łysą głową. Ale Spalleti chyba i tak go nie wystawi decydując się na wariant bardziej defensywny by nie oddać tak łatwo środkowej strefy. Perisić pomimo słabszej formy to jednak najlepszy człowiek po Icardim w ofensywie.
Sytuacja w grupie: Barcelona i Inter po sześć, pozostała dwójka po zero. Barcelona przed meczem z Realem, Inter z kolei po derbach, na remis nikt by się specjalnie nie obraził.
Remis 4,75
Tylko co remis im daje? Totki mają 2 mecze z PSV i spokojnie mogą wyjąć z nich 6pkt i zrobi się ciepło. Więc nie lepiej se zagrać 3 za 3?
Teraz se wygra Barsa w Mediolanie Inter i oboje będą blisko awansu. Barca to pewna nawet będzie, bo ma Totki u siebie i wyjazd do PSV więc 4 pkt spojnie....
Inter nawet jak wtopi w Londynie to ma potem cienki PSV u siebie i spokojny awans.
I co wy wszyscy z tym Interem, przecież to jest tylko średniak europejski z serie A, które od lat po za Juve się nie liczy w piłce klubowej...
Messi może i jest ważny, bardzo ważny ale bez przesady, tam jest z 5 innych gwiazd, które potrafią też same mecze wygrywać i na Inter to starczy. Jakby grali z MC czy PSG to bym zrozumiał ale tyle szumu o Inter? Ja tu widzę spokojne 2-0 dla Katolończyków do dubla z PSG idealne ????
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Barcelona under 2,5 @1.51
Napoli strzeli bramkę @1.50
Jak dla mnie dubel bardzo mocny. Barca bez Lionela do tego w przeciętnej formie z drugiej strony Inter pokazuję się z bardzo dobrej strony defensywa z Milanem robiła dobrą robotę nie widzę tutaj za nic 3 bramek barcy.
PSG w lidze może klepać jakichś ogórków ale w LM już inna bajka Napoli to wyższa półka a ostatnie ich mecze wyglądały bardzo dobrze ich bramka to tylko formalność
AKO 2.27 fortuna
 
M 991

mily1993p

Użytkownik
Wczoraj poszło całkiem całkiem ???? Na dziś wybrałem 3 spotkania i oczywiście skupiam się na rzutach rożnych.
Paris SG - Napoli. Mecz pewnie będzie ciekawy obie drużyny potrzebują kolejnych 3 pkt. Gospodarze na 5 ostatnich spotkań wykonują średnio 8 rzutów rożnych a Goście 4. Jednak liczę dziś na to że obie drużyny będą grały ofensywnie i tak się podzielą rożnymi, że linia 9,5 pęknie.
PSV Eindhoven - Tottenham. Kolejne spotkanie to drużyny które jeszcze w fazie grupowej LM nie wygrały. Uważam, że to Toki będzie drużyną która narzuci tempo i wywiezie 3 pkt. Ale przejdźmy do rożnych. Gospodarze na 5 ostatnich spotkań wykonali średnio 6.4 rzutów rożnych natomiast Goście średnio 3,8. Same liczy przekraczają linię 9.5 ale jak ja to widzie ? Toki spina poślady atakuje, stwarza sytuacje wypracowuje 6-7 rożnych resztę dorzuca PSV i każdy zadowolony ????
Borussia Dortmund - Atlético Madrid. Moim zdaniem jest to jeden z tych meczy który warto zobaczyć. Atletico głodne sukcesów w LM oraz Borussia nie pokonana w tym sezonie na swoim terenie. Gdybym miał typować zwycięzce to skłaniał bym się ku Atletico ponieważ bardziej podoba mi się ich gra i na prawdę w tym sezonie są mocni. Ale co do rzutów rożnych to na 5 ostatnich spotkań Gospodarze wykonywali 5,2 a Goście 6,2 więc już liczny pokazują, że linia 9,5 zasadna. Liczę na to, że to zespół Madrytu spokojnie ugra 6-7 rożnych a Borussia po prostu dorzuci resztę do puli ????
Moje propozycje:
Paris SG - Napoli
Typ: + 9,5 rzutów rożnych
Kurs: 1.60 ⛔
PSV Eindhoven - Tottenham
Typ: + 9,5 rzutów rożnych
Kurs: 1.60 ⛔
Borussia Dortmund - Atlético Madrid
Typ: + 9,5 rzutów rożnych
Kurs: 1.86 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
mykpykcyk 121

mykpykcyk

Użytkownik
Wczoraj poszło całkiem całkiem ???? Na dziś wybrałem 3 spotkania i oczywiście skupiam się na rzutach rożnych.
Paris SG - Napoli. Mecz pewnie będzie ciekawy obie drużyny potrzebują kolejnych 3 pkt. Gospodarze na 5 ostatnich spotkań wykonują średnio 8 rzutów rożnych a Goście 4. Jednak liczę dziś na to że obie drużyny będą grały ofensywnie i tak się podzielą rożnymi, że linia 9,5 pęknie.
PSV Eindhoven - Tottenham. Kolejne spotkanie to drużyny które jeszcze w fazie grupowej LM nie wygrały. Uważam, że to Toki będzie drużyną która narzuci tempo i wywiezie 3 pkt. Ale przejdźmy do rożnych. Gospodarze na 5 ostatnich spotkań wykonali średnio 6.4 rzutów rożnych natomiast Goście średnio 3,8. Same liczy przekraczają linię 9.5 ale jak ja to widzie ? Toki spina poślady atakuje, stwarza sytuacje wypracowuje 6-7 rożnych resztę dorzuca PSV i każdy zadowolony ????
Borussia Dortmund - Atlético Madrid. Moim zdaniem jest to jeden z tych meczy który warto zobaczyć. Atletico głodne sukcesów w LM oraz Borussia nie pokonana w tym sezonie na swoim terenie. Gdybym miał typować zwycięzce to skłaniał bym się ku Atletico ponieważ bardziej podoba mi się ich gra i na prawdę w tym sezonie są mocni. Ale co do rzutów rożnych to na 5 ostatnich spotkań Gospodarze wykonywali 5,2 a Goście 6,2 więc już liczny pokazują, że linia 9,5 zasadna. Liczę na to, że to zespół Madrytu spokojnie ugra 6-7 rożnych a Borussia po prostu dorzuci resztę do puli ????
Moje propozycje:
Paris SG - Napoli
Typ: + 9,5 rzutów rożnych
Kurs: 1.60
PSV Eindhoven - Tottenham
Typ: + 9,5 rzutów rożnych
Kurs: 1.60
Borussia Dortmund - Atlético Madrid
Typ: + 9,5 rzutów rożnych
Kurs: 1.86
Co do ostatniego typu, Atletico bije mało rogali ???? wydaje mi się że lepszym typem jest over 10.5 rogala w Barca - Inter, oczywiście nie mam nic co do Twojego typu ???? . Inter nabija sporo różnych Barca też coś napewno odrzuci od siebie.
Over 10.5 rr @1.83 totomix ✔✔✔
Totki zawiodły ❌❌❌
 
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Spotkanie: Liverpool-Crvena Zvezda
Typ: James Milner strzeli
Kurs: 3,5
Bukmacher : Fortuna
Analiza :
Witam serdecznie. Nic odkrywczego nie napiszę, że spodziewam się ciągłych ataków the Reds. Kursy na bramkę Salaha (1,35), czy Sturridgea (1,55) to śmiech na sali. Dlaczego Milner? Jest etatowym wykonawcą rzutów karnych, a na takowego w tym spotkaniu liczę. Pewnie Serbowie wyjdą na mecz nieco elektryczni, bojąc się kolejnej kompromitacji. Wszystko się może zdarzyć... Fortuna za karnego w meczu płaci 2,7. Ja analogicznie pobieram Milnera, za 3,5 i liczę na łut szczęścia oraz umiejętności pomocnika Czerwonych.
Pozdrawiam i powodzenia życzę!
▶ Zwrot. Nie wyszedł w pierwszej 11-stce. Dwa karne dla gospodarzy...
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Za dużo nasłuchałem się ostatnimi czasy o Messidependencji żeby postawić dziś cokolwiek na Barcę. Zarówno w La Liga Loca o tym mówiono jak i nawet sam Xavi wspomniał w wywiadzie bodajże wczorajszym, że bez Messiego gra Barcy w ofensywie kuleje. Jeżeli miałbym stawiać na cokolwiek w tym spotkaniu, to sugerowałbym, że Inter strzeli gola. Gra Dumy Katalonii w defensywie w tym sezonie momentami poraża.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Barcelona - Inter
Inter więcej rożnych, @4,1 Unibet
Inter powyżej 4,5 RR, @2,17 Unibet
Inter powyżej 5,5 RR, @3,35 Unibet

Na dzisiaj proponuję spotkanie Ligi Mistrzów pomiędzy Barceloną a Interem, a dokładnie na moje ulubione rzuty rożne, o stylu Barcelony pisałem ostatnio przy okazji meczu z Sevillą, że pomimo bardzo overowego stylu nabijają dość mało cornerów, na ostatnie 5 meczy (5, 2, 1, 4, 5), w dodatku w 3 z tych meczy mieli mniej rożnych niż przeciwnik, natomiast Inter zdobywa ich całkiem sporo, na ostatnie 5 spotkań (9, 9, 6, 9, 6) i w 4 z tych 5 meczy miał więcej rożnych od przeciwnika, a w tym jedynym ze Spal, gdzie przegrał walkę o rogi, padł wynik 10-9. Barcelona dzisiaj bez swojego mózgu, czyli Messiego, ale uważam, że mimo tego osłabienia będą grać swoje, czyli wiele podań, ale w statystykach rożnych nie będzie przybywać, natomiast Inter nastawi się na kontry i systematycznie będzie nabijał cornery, jeżeli utrzyma swoją średnią to o typ jestem spokojny, wydaje mi się, że jedyna opcja, żeby bet nie wszedł to szybkie objęcie prowadzenia przez zespół z Mediolanu i cofnięcie się do obrony. Innym ciekawym zakładem są też rzuty rożne samego Interu, powyżej 4,5 @2,17 lub dla odważniejszych powyżej 5,5 @3,35. Ja jednak próbuję opcję, że to goście wykonają więcej rożnych.

PSG - Napoli
obie strzelą w obu połowach, @10,00 Unibet

Tu bez zbędnej analizy, typ raczej na przeczucie, obie ekipy ofensywne, PSG po porażce z Liverpoolem (w tym meczu właśnie trafiłem taki sam typ) nie może sobie pozwolić na kolejną stratę punktów, natomiast Napoli po ostatniej wygranej właśnie z LFC będzie chciało po raz kolejny zapunktować, myślę, że nikt nie będzie tu kalkulował, PSG &quot;rzuci&quot; się od początku na rywala, a Napoli kilka razy skutecznie skontruje, tak jak w przypadku wspomnianego meczu LFC - PSG wynik hokejowy raczej nikogo nie zszokuje, ale równie dobrze może skończyć się 0:p0, jak już w wielu klasykach bywało, ja jednak liczę na tą ciekawszą dla kibiców opcję, stawka oczywiście symboliczna, bo jednak ryzyko dość spore. Z fartem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
lukas88 229,7K

lukas88

Forum VIP
24.10.2018 g. 21.00 PSG- Napoli
Typ: PSG strzeli w obu połowach⛔
Kurs: 2,02
Fortuna
Stawka 6/10

Niezwykle emocjonująco zapowiada się hicior w Paryżu, gdzie PSG podejmuje włoskie Napoli. Paryżanie mają niezwykle szeroki i mocny skład, a trio Nemar- Cavani, Mbappe jest w stanie rozmontować każdą defensywę. Nie za bardzo wierzę w stratę punktów zespołu z Paryża, mimo że na przeciwko stanie zespół sterowany przez świetnego taktyka Ancelottiego. Jak dla mnie, mimo ogromnego szacunku do CA uważam że nie pasuje on do Napoli. Zespół ten słynie z finezyjnej, kreatywnej gry do przodu, i jeden z najbardziej defensywnych trenerów świata nie pasuje w moich oczach do tej układanki. Początkowo miałem różne koncepcje na to spotkanie, dużo zależy od podejścia gości go tego spotkania. Jak wyjdą tak jak zawsze i będą próbowali grać swoje to skończy się 3-1/4-1 dla PSG, jak CA postawi autobus to PSG będzie się meczyć i może być wymęczone 2-0, ja jednak wieżę w dobre widowisko bez obrony Częstochowy i uważam że zobaczymy tutaj kilka bramek. Ofensywa PSG niezwykle silna, 2 bramki na Anfield, 6 zaaplikowanych CZ. Napoli ku mojemu zaskoczeniu pod wodzą CA słabo w defensywie, aż 10 bramek straconych po 9 kolejkach Serie A. Uważam że PSG które potrafiło u siebie stuknąć Bayern czy Barcelonę, nie powinno mieć kosmicznych problemów z Napoli, uważam że spokojnie stać ich na 2-3 bramki nawet przy defensywnym nastawieniu gości.

24.10.2018 g. 19.00 PSV- Tottenham
Typ: 2 DNB
Kurs: 1,58
BetOlimp
Stawka 6/10


Idealny typ do jakiego dubelka za większą stawkę, uważam że poziom PL przewyższa o dwie klasy Eredivisie. O ile PSV i Ajax w rodzimej lidze nie mają zbytnio konkurencji, to lidze holenderskiej daleko do poziomu najlepszych lig w europie. Owszem PSV u siebie solidne i tanio skóry nie sprzedadzą ale moim zdaniem Tottki prezentują dużo wyższy poziom i powinni może nie spacerkiem, ale wygrać to spotkanie. Gospodarze zapewne nie rzucą sie do huraganowego ataku bo wiedzą czym grozi kontra w wykonaniu Kane`a i spółki. Ważną informacją dla Kogutów jest powrót do składu głównego kreatora gry Eriksena.
EDIT: Mecz kuriozum w Eindhoven, jak długo jeszcze takie babole sędziowie będą popełniać na najwyższym światowym poziomie? Dwie bramki w identycznych okolicznościach, jedna uznana druga nie. Poza tym Tottki moim zdaniem zlekceważyli nieco rywala bo powinni śmiało wsadzić 3-4 bramki, no i do tego babole defensywy....

24.10.2018 g. 21.00 Barcelona- Inter
Typ: under 3✅✅✅
Kurs: 1,86
Pinnacle
Stawka 6/10


Inter dosyć defensywny zespół, Luciano Spaletti fajnie skomponował zespół, który zajmuje 3 miejsce w lidze i ma komplet zwycięstw op dwóch kolejkach LM. W Serie a tylko 6 bramek straconych w 9 kolejkach. Barcelona dziś osłabiona brakiem Messiego który wyleciał ze składu na kilka tygodni. Jak dla mnie bez argentyńczyka Barcelona traci 60% potencjału w ofensywie, mimo że mają jeszcze szereg innych gwiazd to gdy nie idzie to Mesii bierze grę na siebie i potrafi jedną akcją rozstrzygnąć losy meczu. Uważam że dziś Barcelona będzie mocno cierpieć w meczu z Włochami i wcale nie jestem przekonany że zdobędą 3 pkt. Zdecydowanie idę w under bramkowy, gdyż dla Interu punkt wywieziony z CN to będzie już sukces, a może i uda się ugrać coś więcej.

24.10.2018 g. 21.00 Liverpool- CZ
Typ: Liverpool wygra obie połowy
Kurs: 1,61✅✅✅
Fortuna
Stawka 6/10


Pojedynek finalisty poprzedniej edycji LM z kopciuszkiem, potencjał Liverpoolu w ofensywie nie da dziś szans zespołowi z Serbii, który dodatkowo wystąpi bez najlepszego zawodnika Marko Marina. W zespole The Reds gotowi do gry są Mane, Wijnaldum oraz Milner, także większych osłabień nie ma. Uważam że podopieczni Klopa po porażce z Napoli szybko będą chcieli ustawić wynik meczu ze słabym rywalem i kontrolować grę. Spodziewam się wyniku 3-0/4-0 dla ekipy z Anfield​
 
leon21 205

leon21

Użytkownik
PSV EINDHOVEN - TOTTENHAM
24.10.2018 g. 18:55

Ciekawe dwa zakłady znalazłem na to spotkanie, a dokładniej pogranie żółtych kartek oraz ilości fauli.
Sędzią spotkania jest Slavko Vinčić, Słoweniec w ostatnich meczach nie bał się wyciągać żółtych kartek, z tych ważniejszych meczy jakie sędziował w ostatnim czasie to spotkanie Słowaków z Czechami w Lidze Narodów, wówczas żółta kartka została pokazana 6 razy, ten arbiter również był głównym podczas meczu Manchester United - Valencia ( 7 żółtych kartek ). Pozostałe mecze też były obfite w ŻK ; 4/6/7/2/5+ CZ /4/6 + CZ. Plusem w moim zakładzie jest to, że liczą się wszystkie pokazane kartki ( również czerwone ).
Stawką dzisiejszego spotkania jest pozostanie w Lidze Mistrzów, oba zespoły mają dość skomplikowaną sytuację, ponieważ obie drużyny przegrały swoje mecze i okupują dolną część tabeli ( Barca ; Inter ; Tottenham ; PSV ), pamiętajmy również o Lidze Europy, aczkolwiek uważam, że jest za szybko by myśleć o LE, a nie awansie. Dziś będzie szybki mecz, z dużą ilością fauli, a co za tym idzie żółtych kartek.

Liczba kartek powyżej 4,5 @2.30 ✅✅✅
Liczba fauli powyżej 26.5 @1,85 ⛔⛔⛔ brakło dwóch fauli...
Unibet
Lokomotiv Moskwa - Porto
24.10.2018 g 21:00

Tu ciekawą rzecz zauważyłem, sędzią tego pojedynku będzie szkot Frank Connor. Dla tego Pana będą to pierwsze oficjalne zawody w roli.... sędziego głównego. Wcześniej Frank asystował na boku lub był sędzią technicznym. Uważam, że został wyrzucony na głęboką wodę lub jak kto woli, mecz z grubej rury. Wbrew pozorom nie będzie to łatwe spotkanie do sędziowania. Myślę, że jako &quot;nowy&quot; będzie tu zwracał uwagę na drobne przewinienia, ale również panował nad sytuacją na boisku i nie da sobie &quot;wejść na głowę&quot;. Sytuacja w tej grupie wygląda tak, że Lokomotiv ma jeszcze szanse na wyjście z grupy, ale muszą dać coś od siebie, a na pewno nie przegrać dzisiejszego meczu. Podobnie jak wyżej, wchodzę w kartki i faule, mimo że linie wysokie.

Liczba kartek powyżej 4.5 @1.84 ✅✅✅
Liczba fauli powyżej 27.5 @1.90 ✅✅✅


FC Barcelona - Inter
24.10.2018 g 21:00

Po stracie Messiego, Barca straciła wiele jakości w ofensywie i to nie ulega wątpliwości, jednak ja uważam, że u siebie powinni wygrać, może i z handicapem. Znalazłem jednak inny, również ciekawy typ z wysokim prawdopodobieństwem wejścia. Wiemy jak gra Barcelona, dwa podania do przodu, dwa do tyłu, zmuszają rywala do biegania. Szanują piłkę jak i swoje siły. Nie oszukujmy się, że Inter przyjeżdża do jaskini lwa bo jak inaczej nazwać stadion gdzie nikt nie wygrał w tym roku kalendarzowym, a nawet i dłużej ? Szukam tutaj swojej szansy w posiadaniu piłki, linia niska, więc warto spróbować.

Posiadanie piłki ( % ) drużyna gospodarzy - więcej niż 60.5% @ 1.80 ✅✅✅
Unibet

Edit ranczo: Sedzia meczu Lokomotiv - Porto jest Bobby Madden a Frank Connor jest jedynie assytentem
.

Edit 13:37
Dziękuję za zwrócenie uwagi, mój błąd. Sprawdziłem statystyki Maddena i tak średnio to wygląda, ale typ zostawiam ????

Edit ranczo: Luzno ;) Pobieram over 3.5 kartki po 1.88 w Betssonie w meczu Tottenhamu przekonales mnie :]
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
inkub1986. 343

inkub1986.

Użytkownik
PSG - Napoli Paryz
Najlepszy i najprostszy typ dnia. Juz w zeszlych latach, odkad przyszli sponsorzy, Paryzanie poczynali sobie w grupie i byli praktycznie bezbledni u siebie. Z roku na rok firma PSG jest jeszcze mocniejsza. Do tego mozemy liczyc na Milika, o ile wystapi, ze jego snajperskie strzaly odbijac sie beda od lamp stadionowych. SainGermain rzadzi i dzieli w Ligue1 i jak wiemy z historii, do play-offow graja jak natchnieni. Polecam ten typ, dla odwazniejszych hc -1,5. Dla mniej ufnych polecam 1DNB
 
type-o-negative 0

type-o-negative

Użytkownik
CLUB BRUGGE - AS MONACO

Goście w beznadziejnej formie, ostatni mecz wygrali w sierpniu [!], notabene była to pierwsza kolejka Ligue 1 i ich jedyne zwycięstwo w Sezonie 18/19 w meczu o punkty, no dramat.
Zmiana trenera na razie też nie przyniosła poprawy, w debiucie Henry przegrał na wyjeździe ze Strasburgiem 1-2. Nie wygląda to najlepiej, tym bardziej, że lista kontuzji baaaaaaaaaaaaardzo długa. Forma Belgów też ostatnio się obniżyła, z ostatnich 6 meczów wygrali tylko 2, obie drużyny jak na razie 0 punktów w grupie, będą walczyć o prawo do gry w Lidze Europy.
Mimo na papierze naprawdę źle wyglądającej sytuacji gości z księstwa, myślę, iż nie przegrają tego meczu.
Tak zwany efekt nowego trenera musi w końcu wypalić (tym bardziej, iż trenerem tym jest Henry). Bardzo często drużyny pogrążone nawet w wielkim kryzysie, po zmianie szkoleniowca wstają z kolan, chociaż na chwilę.
Nie sądzę, by Francuz przegrał swoje 2 inauguracyjne mecze.
X2 unibet 1,83 ✅
FC BARCELONA - INTER MEDIOLAN

Dużo osób w tym meczu upatruje niespodziankę i są powody by tak myśleć - fatalna obrona Barcelony, brak Messiego, dobra forma Interu.
Ja jednak zagram inaczej, mimo solidnej gry Interu, z całym szacunkiem, nie sądzę, by byli w stanie urwać punkty na Camp Nou, nawet gdy gospodarze grają bez swojej największej gwiazdy.
Sądzę, iż passa zwycięstw Interu zostanie dzisiaj przerwana, Włosi będą mieli więcej szans na Giuseppe Meazza.
1 unibet 1,55 ✅
AKO - 2,84 ✅✅✅✅✅

Pozdrawiam ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom