>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher 1xbet - opinie

piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Słuchajcie takie pytanko mam . Zagrane na 1xbet powyżej 5 żółtych kartek 5 = zwrot .
Co prawda jedna z kartek jest drugą żółtą dla tego samego zawodnika i kończy się czerwoną ale czy to oznacza że taka żółta kartka się nie liczy ? Zakład rozliczyło mi jako przegrany . Zapytanie do supportu skończyło się Hold on, please. I am checking the information. to było z 5 godzin temu. I na tym mój live chat z supportem się skończył . chyba zasnął ???? Może ktoś z was się orientuje czy mam ich dalej meczyć czy to poporstu przegrany zakład ;)
Tak, zakład rozliczony prawidłowo, kiedyś grałem tam na over żółtych kartek i była identyczna sytuacja, jak w podanym przez Ciebie meczu i też miałem ⛔ chociaż bolało mniej, bo grałem to w dublu i drugi mecz nie wszedł.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
loganrgw zaklad rozliczony prawidlowo. Zawodnik tylko jedna zolta kartke moze dostac tak maja w regulaminie. Druga zolta i czerwona sie nie licza. Tez sie kiedys na tym przejechalem.
 
A 45

as1996

Użytkownik
Czyli etoto to klon betrally i 10bet ????

Bo Ty tak twierdzisz ? ????
[CUT] mój kolega z uczelni pracuje dla nich w Moskwie....
Poza tym, tak jak mówi przedmówca. ŻADEN BUK KTÓRY POZOSTAŁ OTWARTY W PLN NIE DOSTANIE LICENCJI, CHYBA ŻE PIERW ZAAKCEPTUJE I ZAPŁACI DOŚĆ WYSOKĄ KARĘ.
1xbet ma więcej klonów. Jest to jedna spółka, która ma pod sobą kilka. Tak samo jak jest koncern Pepsi, który ma pod sobą Mirindę, 7UP, Moutaindew, Lipton czy nawet Laysy.
Spółka 1xbet zatrudnia ponad 5,5 tysiąca pracowników. Pracują oni w jednym budynku, jedni dla betwinnera, drudzy dla 1xbet, kolejni dla melbeta i jeszcze kilku innych. Wypłaty również pochodzą z jednego źródła, a pracownicy często rotują między bukmacherami, które my widzimy, a oni zmieniają tylko komputer....
Naprawdę padło tutaj wiele wypowiedzi i chyba tylko człowiek ograniczony umysłowo nadal uważa, że 1xbet i betwinner to zupelnie inne fimry, a tylko ten sam informatyk stawia im system xD.
1xbet nie zamyka się na rynek Polski ale powstał u nich spory problem. Jeden z naszych rodaków wygrał ponad 2,5 bańki. Kombinują, wymyślają i stąd problemu. Swoją drogą niezła kasa jak u buka ???? Szkoda, że nie ma go na naszym forum.
 
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
1 osoba, 2.5 bańki i zamykamy dla Polaków? Nie w ich stylu byłoby bardziej zrobić weryfikację nie do przejścia i spokój? Nie lepiej zamknąć tylko dla tego, który z nimi wygrał?
To tak oczywiście w ramach porannego humoru ;-)
 
M 38

miguel22

Użytkownik
A dla mnie to wygląda na celowe działanie! 1xbet zamyka polsko-języczną stronę tak by zostawić może sobie ewentualną furtkę na wejście na polski rynek w przyszłosci. Ktoś kto wejdzie na ich strone dostanie informacje, że jest zablokowana dla Polaków a także, że są zainteresowani wejściem na rynek i starają się o licencję.
W rzeczywistości wygląda to jednak innaczej! Strona działa na każdym innym języku i dalej można dokonywać wpłat bądz wypłat. Tak naprawde nie wiem czemu takie zamieszanie robicie... Może ktoś poda jakąs informacje od nich w najbliższych dniach to dowiemy się czegoś więcej!
 
maarcin14 626,3K

maarcin14

Użytkownik
U mnie aplikacja działa bez problemu , właśnie zleciłem wypłatę , po 3 minutach kasa na ecopayz , zostawiłem trochę środków na dalszą grę . Wydaje mi się że Wasze obawy są zbędne , a nawet jeśli mieliby zniknąć z rynku , to zdecydowanie zostawią kilka dni na wypłacenie środków
 
miri0 936

miri0

Użytkownik
Aplikacja cały czas śmiga bez żadnych problemów, wypłata na drugi dzień (jedynie teraz trustly zniknęło chwilowo, ale było już tak wcześniej i po jakimś czasie waracało)
 
S 30

szejk89

Użytkownik
Wczoraj pobrałem apke 1xpay i moge tylko wypłacić pieniądze. Nie ma żadnych zakładów, do tej pory obstawiałem na stronie, ale nie działa teraz. Dziwne.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Wplacilem kase do Astekbeta i nie moge zagrac zadnego zakladu. Na wszystkie zdarzenia mam uwaga limit... 0. Po zapytaniu o co chodzi otrzymalem taka odp &quot;Bukmacher zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia zakładu od dowolnej osoby bez podania przyczyny. Drogi użytkowniku, możesz wypłacić swoje fundusze.&quot; Co ciekawe mam ogromne marze i limity u wszystkich klonow ale tylko u tego jawnie odmowiono mi calkowitego grania ????
 
P 254

pablo95

Użytkownik
Zostałem oszukany. Potrzebuję z regulaminu Podstawowe źródła którego rozliczaja Ligę Mistrzów zawartego &quot;Regulamin&quot; punkt.22. W aplikacji nie mogę znaleźć regulaminu.
 
Do góry Bottom