>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

3. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [23.10.2018] - wtorek

Status
Zamknięty.
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP



kursy: fortuna
Ze wszystkich wtorkowych spotkań, najciekawiej zapowiada się w Manchesterze w czerwonej części tego miasta, gdzie Czerwone Diabły podejmą Starą Damę. Cristiano Ronaldo powróci na stare śmieci... Pogba stanie naprzeciwko byłego swojego klubu? Kto z tego pojedynku wyjdzie zwycięsko? Patrząc na formę obu zespołów, to Juventus powinien zabrać 3 punkty do Turynu i być jedną nogą w 1/8.
Zapraszam do komentowania pozostałych spotkań i pisania analiz.​
 
lukas933 38

lukas933

Użytkownik
Real Madryt - Viktoria Pilzno (handicap 0:3 - X2) @1.52
Bez zbędnego pieprzenia - Real jest w mega kryzysie. Ich obecna sytuacja jest fatalna. W ostatnich latach tych kryzysów mieli dość dużo, ale takiego jeszcze nie pamiętam. Ostatnie 5 spotkań: 4 porażki i 1 remis. Nie chce się wierzyć, ale taka jest rzeczywistość. Żeby było jeszcze śmieszniej: ostatnie 5 spotkań: 7 straconych bramek i tylko 1 strzelona. Kiedyś z tego kryzysu muszą wyjść, ale na razie się na to nie zanosi. Tak samo nie zanosi się na to, że nagle strzelą 4 bramki Viktorii Pilzno (albo więcej, bo możliwe że przy startowym wyniku 0:3 klub z Czech jeszcze coś strzeli). Kurs niezły, duże prawdopodobieństwo że wejdzie.
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
Real Madryt - Viktoria Pilzno (handicap 0:3 - X2) @1.52
Bez zbędnego pieprzenia - Real jest w mega kryzysie. Ich obecna sytuacja jest fatalna. W ostatnich latach tych kryzysów mieli dość dużo, ale takiego jeszcze nie pamiętam. Ostatnie 5 spotkań: 4 porażki i 1 remis. Nie chce się wierzyć, ale taka jest rzeczywistość. Żeby było jeszcze śmieszniej: ostatnie 5 spotkań: 7 straconych bramek i tylko 1 strzelona. Kiedyś z tego kryzysu muszą wyjść, ale na razie się na to nie zanosi. Tak samo nie zanosi się na to, że nagle strzelą 4 bramki Viktorii Pilzno (albo więcej, bo możliwe że przy startowym wyniku 0:3 klub z Czech jeszcze coś strzeli). Kurs niezły, duże prawdopodobieństwo że wejdzie.
ja uważam przeciwnie, fakt przegrali ostatnie 4/5 spotkań, ale to nie jest tak że grali jakoś bardzo źle, wyglądało to tak jakby jakieś złe gwiazdy na nimi ciążyły bo skuteczność mają zerową przy setkach strzałów i mecz z Viktorią jest idealny bo się przełamać, tym bardziej że grają u siebie
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Szachtar - Manchester City
Typ: Szachtar over 1.5 kartki
Kurs: 1.48
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Kurs mizeria ale wydaje mi sie, ze jest to najpewniejszy bet na wtorkowe mecze. Szachtar u siebie podejmie bardzo silnego rywala jakim jest niewatpliwie City. Na pewno emocji tutaj nie powinno zabraknac ze wzgledu na to, ze obie ekipy sa bardzo ofensywnie usposobione i o jakosc z przodu mozemy byc spokojni. Mecz u siebie wiec trzeba dobrze sie zaprezentowac przed wlasna publicznoscia. Rywal silny wiec trzeba bedzie tutaj kazda grozna akcje kasowac za wszelka cene wiec i kartki powinny sie tutaj pojawic. Typuje przynajmniej dwie kartki po stronie gospodarzy co nie powinno byc jakims mega wielkim wyzwaniem. Sedziuje hiszpanski arbiter Carlos Del Cerro Grande ze srednia 5.01 zoltka na mecz wiec pod nasz typ idealnie. Osobiscie gram to w dublu z betem na minimum jednego gola strzelonego przez Inter w meczu z Barcelona.
 
lukasz-ck 54

lukasz-ck

Użytkownik
Hoffenheim-Lyon
Hoffenheim lubi u siebie strzelać gole.Tak wiem to LM nie Bundesliga.Lyon zagra bez Fekira a jaki pryzmat wiedzie ten zawodnik w drużynie doskonale większość wie.Hoffenheim chcąc coś ugrać w LM muszą wykorzystać osłabienie przeciwnika jakim jest brak kluczowego zawodnika dlatego probowalbym grania czystej 1 po kursie @2.25 W fortunie.Bardzo ciekawi mnie czy Nagelsmann da szansę mlodziutkiemu Nelsonowi.Chłopak ostatnio naprawdę kluje bramki regularnie i zasluguje na wyjście od 1 minut.Przyklad ostatni mecz z Nurnberg 2 bramki strzelone,w reprezentacji U21 Anglii po bramce w meczu ze Szkocja i Andora(fakt cóż to za przeciwnik ale psychika się buduje u zawodnika z każdym zdobytym golem nie zważając na to jakiej klasy jest przeciwnik) idac dalej bramka w przegranym meczu z Franfurtem.Sprobuje szczęścia w fortunie po kursie @3.30.
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
M 991

mily1993p

Użytkownik
Poprzednia kolejka Ligi Mistrzów dała zarobić liczę teraz na powtórkę ???? Dziś wiele ciekawych spotkań ja pod lupę biorę 3 i oczywiście skupiam się na rzutach rożnych.
AEK Ateny - Bayern Monachium. Zaczynam od &quot; maszynki do rzutów rożnych&quot; mowa tutaj o Bayernie. W ostatnich 5 spotkaniach średnio wykonywali 8,2 rzutów rożnych a AEK średnio wykonywał 4,6. Linię 9,5 przekraczają spokojnie liczby jak ja to widzę podczas spotkania ? Bayer 8-9 rożnych AEK dorzuca 2-3 i linia pęka ????
Roma - CSKA Moskwa. Roma musi walczyć o 3 pkt szczególnie grając u siebie a CSKA będzie chciał wywieź chociaż remis więc mecz ciekawy, ale wracając do rożnych. Gospodarze dobrze sobie radzą jeżeli chodzi o ten fragment gry bo średnio na 5 spotkań wykonywali 6,8 rzutów rożnych Goście natomiast z rożnymi radzą sobie trochę gorzej i mają średnio 4,2 na mecz. Liczę na to, że Roma od początku przyciśnie i będzie stwarzać dużo sytuacji więc i będzie duża szansa na rożne których mim zdaniem wykona więcej niż swoja średnia CSKA dorzuci 2-3 do puli i linia 9.5 przekroczona
Szachtar Donieck - Manchester City. A na koniec kolejna maszynka do rzutów rożnych i wydaje mi się, że City jest w stanie wykręcić linie 9.5 bez pomocy Szachtaru. Patrząc na ostanie 5 spotkań City średnio wykonuje 9 rożnych a Szachtar 7,4 tylko różni ich trochę inny poziom lig w których występują. Ale liczby pokazują, że linia 9.5 powinna pójść gładko ????
Podsumowując:
AEK Ateny - Bayern Monachium
Typ: + 9,5 rzutów roznych
Kurs: 1.86 ✅
Typ poboczny: Bayern + 7,5 rzutów rożnych
Kurs: 2.35 ✅
Typ poboczny: + 10,5 rzutów rożnych
Kurs: 2.45 ✅
Roma - CSKA Moskwa
Typ: + 9,5 rzutów rożnych
Kurs: 1.65 ✅
Typ poboczny: Roma + 6,5 rzutów rożnych
Kurs: 1.71 ⛔
Szachtar Donieck - Manchester City
Typ: + 9,5 rzutów rożnych
Kurs: 1.63 ✅
Typ poboczny: City + 6,5 rzutów rożnych
Kurs: 1.71 ⛔
Typ poboczny: + 10.5 rzutów rożnych
Kurs: 2.06 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Bayern -1,5 1,7 unibet
Zarząd stoi murem za trenerem, trzeba się dogadać i grać w takim razie. Przyszło przełamanie w lidze, piowinien Bayern wrócić na właściwe tory. AEK z Ajaksem wypadł beznadziejnie, z Benfiką niby nawet fajnie grali, ale co z tego skoro mając gościa więcej przegrali. Bayern po wpadce z Ajaksem nie będzie się wygłupiał, tylko pewnie powinien wygrać.
Hoffenhaim 2.25
Nie specjalnie ufam tym Niemcom, ale to co widziałem w wykonaniu Lyonu w spotkaniach z Szachtarem i PSG to była patologia do kwadratu. Każda ogarnieta druzyna powinna ich ograć, bo obrona tam totalnie nie wie co się dzieje.
Ajaks-Benfika
Tutaj pakiet over 2.5 &amp; 4.5&amp; 9.5
Będzie walka o każdą piłkę, bo mecz bardzo istotny dla losów awansu, obie drużyny ofensywne, powinniśmy zobaczyć wszystko gole, kartki, różne.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Real Madryt - Pilzno
Real -4,5 4,05
Real po wielkiej kompromitacji w ostatni weekend gdzie przegrał na Santiago Bernabeu 1:2 z Levante przystąpi do spotkania w ramach Ligi mistrzów z mizernym przeciwnikiem jakim jest Pilzno.
Pilzno w pierwszym meczu u siebie zremisowało 2:2 z CSKA by następnie jechać do Rzymu i dostać łomot od AS Romy aż 0:5.
Real natomiast pierwszy mecz wygrał zgodnie z planem nawet można powiedzieć, że niespodziewanie spokojnie u siebie z AS Romą aż 3:0 wy następnie przegrać w Rosji z CSKA 0:1...
Ogólnie Real jest w poważnym dołku, dokonali niemożliwe i pobili haniebny rekord minut bez strzelonego gola.
Dużo się mówi o zwolnienie trenera Realu tuż po El Clasico, który jest już w weekend ale by tak się nie stało Real musi dziś rozbić słabego rywala no i zdobyć jakieś punkty w weekend.
Stawiam na bardzo przekonujące zwycięstwo Realu na Santiago Bernabeu, kibice bardzo tego oczekują.​
 
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Man Utd - Juventus
Typ: Ronaldo - suma celnych strzałów - więcej niż 1,5
Kurs: 1.64
Bukmacher: ETOTO
Całkiem interesujące zdarzenie na etoto znalazłem. Cristiano Ronaldo ma oddać w meczu co najmniej dwa celne strzały. Biorąc pod uwagę charakterystykę gry Ronaldo jest to typ wielce prawdopodobny. Mario Mandzukic jest wyeliminowany z dzisiejszego meczu więc to Ronaldo będzie jedynym napastnikiem a wspierać go będzie Dybala. Jeszcze w Serie A Ronaldo znajdujący się gdzieś na obrzeżach pola karnego stara się dośrodkowywać w pole karne na Mario ale dziś go zabraknie. Dziś musi wziąć większy ciężar na siebie. Zakładam że każdą piłkę jaką dostanie w okolicach pola karnego będzie sobie od razu ustawiał na strzał.
Ronaldo na pewno marzy o strzeleniu własnie na tym stadionie bramki. Będzie podwójnie zmotywowany. Z pewnością jego marzeniem jest strzelić gola, przeprosić za to i dostać standing owation tak jak miało to miejsce gdy w barwach Realu zdobył kapitalną bramkę przewrotką w meczu z Juventusem w Turynie po czym kibice wstali i klaskali mu brawo. Chyba nie ma nic wspanialszego dla piłkarza gdy dostajesz brawa od kibiców rywali.
Edit ranczo: U mnie zwrot zrobili. U ruska mozna to jeszcze pograc po 1.67.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Roma - CSKA
Typ: handicap +1,5 CSKA
Kurs: 1.84
Bukmacher: Unibet
Obserwuje w sieci typy na dzisiejsza Ligę Mistrzów i nie spotkałem jeszcze typu przeciwko Romie. A w zasadzie uzasadnienia dlaczego Roma jest takim pewniakiem tez nie spotkałem. To ja uzasadnię dlaczego Roma może mieć dziś problemy.
1. CSKA fantastycznie się podbudowało zwycięstwem nad Realem. Muszą sobie zdawać sprawę z faktu że remis dziś byłby dla nich czymś fantastycznym i z takim nastawieniem dziś wyjdą na boisko. Grę obronną poćwiczyli w spotkaniu z … Realem Madryt. Po za tym CSKA jest zespołem, który zawsze traci mało goli. W lidze przodują w tej statystyce (zaledwie 5 bramek straconych po 11 kolejkach – najmniej w lidze). W zeszłym sezonie 23 bramki stracone co było trzecim wynikiem w lidze, jeszcze sezon wcześnie zaledwie 15 bramek straconych)
2. Roma od początku sezonu ma problemy żeby wejść w odpowiedni rytm. Niby ostatnio cos drgnęło zaczęli wygrywać ale ostatnie spotkanie ze Spal u siebie chyba dało dobitnie znać że coś nie gra. Wiadomo że w zeszłym sezonie klub osiągnął ogromny sukces (półfinał LM) a przecież to nie jest jakaś wybitna drużyna ani nie ma jakiegoś wybitnego trenera. Byli po prostu na fali, ta cała otoczka i atmosfera wokół nich niosła ich przez kolejne szczeble drabinki i prawie doprowadziła do finału LM. Niestety gdy nie masz wybitnych piłkarzy i trenera ciężko ponownie osiągnąć ten sam poziom motywacji i zaangażowania co wtedy. Chyba to wychodzi w tym sezonie.
3. Natknąłem się na taka ciekawą statystykę. Otóż Roma traciła jako pierwsza gola w 20 meczach za kadencji aktualnego trenera i tylko 3 razy udało jej się odnieść w takich spotkaniach zwycięstwo. Tylko w 3 z pozostałych 17 przypadków Romie udało się doprowadzić do wyrównania, a aż 14 meczów zakończyło się porażką. Eusebio di Francesco nie potrafi wpłynąć na zespół gdy ten przegrywa. Czyli jeśli CSKA strzeliło by dziś bramkę jako pierwsi to mamy wielce prawdopodobieństwo ze Roma się już nie podniesie.
4. Wspominałem o ostatniej serii Romy. Nie licząc ostatniej porażki ze Spal wygrali 4 kolejne spotkania – z bardzo słabymi Frosinone (już od drugiej minuty prowadzili), Empoli (przy prowadzeniu 1-0 rywale nie wykorzystali karnego) oraz Pilzno w LM. Pokonali za to odwiecznego rywala czyli Lazio i dzięki temu trener na chwilę uratował swoją posadę.
5. Na koniec przedstawię statystykę goli przewidywanych z ostatnich dwóch spotkań AS Romy
Roma – Spal (wynik 0-2) 1.37 xGF – 1.82 xGF (zasłużone zwycięstwo Spal)
Empoli – Roma (wynik 0-2) 1.53 xGF – 0.84 xGF (absolutnie niezasłużone zwycięstwo Romy)
Przecież powyżsi rywale zdecydowanie lepsze sytuacje sobie stwarzali niż Roma a kim jest Empoli czy Spal? Powinni ich tam co rusz naciskać i skończyć mecz z co najmniej 2.00 xGF. A oni nawet specjalnego zagrożenia nie stwarzali. Czy dziś grając przeciw dobrze zorganizowanej drużynie CSKA zdołają stwarzać tak dobre okazje by strzelić co najmniej dwie bramki nie tracąc żadnej.
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Co do meczu Romy z Sowietami to pamiętajmy, że Akinfeev jest kontuzjowany i zagra rezerwowy bramkarz w drużynie gości.
W spotkaniu Lyonu z Wieśniakami z kolei nie zagra mózg ekipy z Francji, czyli Fekir.
Powyższe osłabienia są naprawdę wyglądającymi na znaczące i nie zdziwię się gdy Roma wygra z handicapem a Hoffenheim ogra u siebie OL.
 
D 64

domin195

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Real Madryt - Viktoria Pilzno
Typ: under 3,5
Kurs: 1.90
Bukmacher: Milenium
Analiza:
Real w ostatnim czasie prezentuje fatalną formę. Mają oni ogromne problemy ze zdobywaniem bramek. Zdobyli tylko jedną(!) bramkę w ostatnich 5 meczach. Dzisiaj będą z pewnością chcieli zagrać dobry mecz i poprawić morale przed El Clasico. A z kolei Pilzno będzie chciało wykorzystać szansę, w postaci kryzysu Realu, aby osiągnąć, jak najlepszy wynik dla siebie, w końcu nie co dzień grają z czołowymi klubami Europy. Mimo, iż ich obrona potocznie mówiąc nie powala, to skoro Real &quot;męczył się&quot; z defensywami: Alaves, Levante, czy CSKA, to i Pilzno może ich zatrzymać.
Uważam, że Real wygra, jednak będzie to nieciekawy mecz i padną maksymalnie 3 bramki, a kurs na to zdarzenie jest warty zagrania. Powodzenia!
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Trochę śmieszą mnie te opinie o formie, dyspozycji Realu. Real po wtopie w Moskwie i La Lidze, musi zacząć zdobywać pewne punkty. Nie będzie wiecznie przecież przegrywał, bo z kim ma teraz znowu przegrać czy stracić punkty, z Pilznem? Bądźmy poważni, już AS Roma, którą Real pewnie ograł pokazała gdzie jest miejsce Viktorii Plzen, Strata punktów z takim zespołem by mocno skomplikowała sytuację królewskich bo mają jeszcze trudny wyjazd do Romy, i liczę tu na pewne zwycięstwo, przynajmniej 3:0 (ale pewnie skończy się na 4-5:0) stąd moje typy, gram to w dublu z Liverpoolem, bo co jak co ale Crvena Zvezda, do tej ligi mistrzów się nadaje jak piernik do wiatraka...
Typy:
Real - Plzen (handicap 0-2) typ 1 kurs: 1.63 ⛔⛔⛔
Liverpool - Crvena Zvezda (handicap 0-2) typ 1 kurs: 1.45
Łączny kurs: 2.36⛔⛔⛔
Bukmacher: Fortuna
Edit: Real jest jednak cienki jak sik pająka...w tym roku LM nie dla nich...Bez CR7 to oni nie mogą się odnaleźć...
 
mezamorto_ 36,4K

mezamorto_

SantoSubito
Dyscyplina : Piłka nożna-
Godzina: 18:55
Spotkanie: AEK-Bayern
Typ: Strzelec gola: Bakasetas(AEK)
Kurs:6.00
Bukmacher:fortuna
Analiza:

Mysle ze dzis AEK moze sprawic niespodzianke w spotkaniu z tak utytuowanym klubem.Gra Bayernu nie przekonuje mnie juz od kiku spotkan mimo ostatnich wynikow.Nie sadze ze trener Bawarczykow utrzyma sie na posadzie i mam nadzieje ze tuz po tym meczu straci prace.Wiadomo ze w normalnych okolicznosciach Bayern jest o 2 klasy lepszy od Grekow ale na dzien dzisiejszy szanse oceniam 40/60.Co do Gospodarzy,w ostatnim meczu z Benfika mogli cos ugrac jednak fatalne egoistyczne zachowanie ktoregos z graczy przy stanie 2-2 przekreslil szanse na 3pkt.Najasniejszym zawodnikiem w zespole jak dla mnie jest Bakasetas,od kilku spotkan robi na mnie duze wrazenie,niezly drybling,szybkosc,nie boi sie strzelac z dystansu-co dla mnie w tym meczu moze przyniesc pozytywy efekt bo watpie by Niemcy wpuszczali ich blizej pola karnego.Moze Bakasetas nie jest typowym napastnikiem na boisku ale jesli AEK w co wierze ma dzis sprawic niespodzianke,to on moze byc glownym jej powodem.Typ ryzykowny bo na strzelca ale chetnie tez zagralbym 1X na AEK.Coz Grecy u siebie nie maja nic do stracenia,wazne by sie nie podpalili jak z mecza z Benfika a mysle ze bedzie dobrze.Powodzenia.⛔
Co do innych meczow krotko:
YB Bern-Valencia: -2.5 under (1.96)✅
Ajax-Benfica- X2 (2.07)-kurs magiczny⛔
Roma-CSKA- 3.5 under(1.55)✅
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Dzisiejsze typy na Ligę Mistrzów to moim zdaniem najniższa linia oporu. Nie szukam rożnych, niespodzianek czy kartek, bo te rozgrywki nauczyły mnie, że prostota jest najlepsza. Pierwsze dwie kolejki były średnie, ale myślę, że dziś będzie lepiej.
Ramos strzeli gola - 3.5/efortuna
Benzema strzeli gola - 1.52/unibet
Forma Królewskich nie powala, ale ich rywalem jest Czeska drużyna. Na arenie międzynarodowej gospodarze nie popełniają gaf i na Santiago zazwyczaj pewnie wygrywają swoje spotkanie. Czy dziś Lopetegui zagra o swoją posadę? Nie mam pojęcia, jednak jestem pewien, że jego drużyna wyjdzie na boisko w 100% zmotywowana i od początku zacznie atakować czeską drużynę. Rzuty rożne czy minusowe handi są fajnymi pomysłami jednak ja dużo bardziej wolę zagrać tutaj na strzelców. Po pierwsze Karim, który początek sezonu miał wyśmienity i jestem zdania, że jeżeli Real ma wygrywać to on musi dołożyć swoją cegiełkę do tego wszystkiego. Wybitny strzelec w LM i zawodnik, który dochodzi do sytuacji bramkowych. Ze skutecznością bywa różnie jednak jestem zdania, że dziś coś wciśnie. Do tego idzie bet w stronę Ramosa, bo po prostu na taki mecz trzeba. Kapitan, wielka motywacja a do tego wiele rzutów rożnych o których pisałem czy wielka możliwość rzutu karnego, bo stykowe sytuacje w polu karnym gościu powinniśmy widzieć parę razy. Kurs bardzo przyjemny i uważam go za Value przy 2.7, które daje unibet.

Juventus lub remis - 1.4/unibet
Ronaldo strzeli gola - 2.45/unibet
Ronaldo strzeli gola i Juventus wygra - 4.5/unibet
Jeżeli byliście kiedyś zmotywowani do czegokolwiek najmocniej w swoim życiu to pomnóżcie to jeszcze pięciokrotnie i dostaniecie to co dzisiaj musi odczuwać Ronaldo. Niesłuszna (przynajmniej dla mnie) czerwona kartka w spotkaniu z Valencią spowodowała, że nie mógł zagrać w 2 kolejce i tym samym stracił szansę na strzelanie w meczu z YB. Do czego zmierzam? Messi ma już 5 bramek na swoim koncie jednak nie wystąpi w dwóch kolejnych spotkaniach przez kontuzję. To jest czas dla Ronaldo żeby włożyć przynajmniej 2 gole i wrócić do walki o koronę króla strzelców tegorocznej LM. Obrona United w tym sezonie jest dużo bardziej dziurawa, a De Gea aktualnie puszcz strzały, które w zeszłym roku broniłbym z zamkniętymi oczami. Dzisiaj spodziewam się dominacji Juventusu i wyczekiwania United. Wszystkie argumenty poza stadionem stoją za ekipą gości, a Ronaldo, który co raz lepiej czuję się w składzie musi poprowadzić swoją ekipę do zwycięstwa.
Bayern x BTTS (Hoffenheim-Lyon)
AKO: 1.81/unibet

Najniższa linia oporu. Bayern w końcu wygrał, a AEK obok Cveny to najgorsza ekipa tegorocznej edycji LM. Wszystko zależy od tego kiedy goście strzelą pierwszego gola. Do tego BTTS w spotkaniu bardzo ofensywnych ekip. To nie może się nie udać.
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Roma - CSKA 1/tak @2.83⛔ Ruscy mieli swoje okazje
Roma ma wielki potencjał ofensywny tylko muszą po prostu go wykorzystać przekonało się o tym Pilzno, Lazio czy też Frosinone po wpadce ze Spal uważam, że się zrehabilitują podstawowy bramkarz CSKA ma nie zgrać a ruscy nie są ogórami w ataku
Bayern -1 &amp; over 6,5 RR @1.69 ✅ &amp; @1.68 ✅
Bayern powinien łatwo zwyciężyć i w dodatku nabija mnóstwo ale to mnóstwo rożnych.
YB - Valencia @2.30 ⛔
 
lukas88 284,2K

lukas88

Forum VIP
Szachtar- Manchester City
Typ: 2 + BTS
Kurs: 2,75
Fortuna
Stawka 6/10
Ukraińcy u siebie solidni, lecz to już słabsza ekipa niż kilka lat temu. City to Top 10 w Europie, niezwykle szeroki skład, i ogromny plus jest taki że do gry wraca De Bruyne, który powinien ożywić atak pozycyjny. Uważam że City po wpadce z Lyonem będzie chciało pokazać na wyjeździe swoją wartość. Wartość sportowa City kilkukrotnie przewyższa zespół gospodarzy. Ukraińców na pewno stać na bramkę dlatego zdecydowałem się na dosyć ciekawy kurs na wygraną gości połączoną z BTSem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom