>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour: Moskwa, Antwerpia, Sztokholm - 15.10-21.10.2018

Status
Zamknięty.
poprostuszymus 29

poprostuszymus

Użytkownik
Witam. Od kilku miesięcy przeglądam forum i w końcu postanowiłem podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Fakt faktem, iż sezon się kończy, choć po za tenisem pasjonuje się hiszpańską LaLiga. Jeśli będzie ktoś doceniał mój mały bo mały, ale mimo wszystko wysiłek i dzielenie się spostrzeżeniami i typami to na pewno zagoszczę tutaj na dłużej, bo za przeproszeniem, ale poziom wypadało by tutaj podnieść.
ATP Stockholm ~ 19:00
John Isner vs Bradley Klahn
Klahn +3.5gema / @ 1,65 / unibet ✅


Granie Isnera po kursach ~1,30 totalnie mija się z celem. Przeważnie, atakuję przeciwko, szczególnie gdy na przeciwnika spore value. Z 33 latkiem doserwować do tajbreka spokojnie jest w stanie 80% grajków z challengerów nie wspominający o tych półkę wyżej. Na pewno świetny sezon dla 28 latka i mimo wszystko niebywały progres, kilka lat temu poważna kontuzja go wyłączyła całkowicie z gry, po powrocie, ubiegły sezon powoli powoli do przodu, ale w tym widać progres gołym okiem i myślę, że będzie już tylko lepiej w końcu ma jak by nie patrzeć tylko 28 lat, chyba nie trzeba mówić kto o wiele starszy zrobił niesamowity, ogromny, progres jeśli chodzi o kunszt, formę, wachlarz zagrań itd. Na Johna, który prócz spotkań na turnieju wielkiego Rogera, ostatnio grał na US Open. Młodszy z rodaków dysponuje, dobrym forhendem, gdzie przy returnie na środek lub zwykłą przebitką od Johna będzie wszystko kontowo kończyć. Serwis - kończące. Tak to będzie wyglądało w 80%.Przede wszystkim to nie sądzę, aby John grał tutaj na 110% w przeciwieństwie do młodszego rodaka, który mimo wszystko ma jeszcze sporo do udowodnienia. Isner, w ostatnich kilku latach rozegrał w Sztokholmie jedno spotkanie, więc na pewno w serduchu mu ten turniej nie leży.i +3.5 po takim kursie to jest spore value.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
poprostuszymus 29

poprostuszymus

Użytkownik
ATP Antwerp ~ 15:30
Richard Gasquet vs Jan Lennard Struff

Gasquet / @ 1,64 / 1xbet ✅
Niestety nie zdążyłem napisać o niesamowitym value na Schwartzmana, gdzie hc można było brać z pocałowanie ręki, ale jako mam go w duecie z Ryśkiem to parę słów na temat Francuza. Osobiście nie rozumiem osób grających na Niemca, który tutaj nie ma żadnych argumentów a 1,60 na Ryśka to jest tak czy siak value. Grał bym po 1,4 bez zastanowienia. Można rzecz, iż lepiej późno niż wcale jeśli chodzi o formę Gasqueta. Bardzo dobrze wygląda od pierwszego spotkania w Tokio, trzy spotkania bez straty seta kolejno z Kudlą, Kyrgiosem i uszatym. Mimo porażki w Szanghaju z Del Potro na prawdę bardzo a to bardzo dobre spotkanie w jego wykonaniu. Tutaj zwycięstwo z miernym mimo wszystko Czechem i Rysiek troszkę poluzował po pierwszym secie myśląc, że w drugim będzie już tylko z górki. Tak sobie myślę kiedy Niemiec ograł kogoś z wyższej półki niż on sam i będącego w takiej dyspozycji jak obecnie Francuz. Zwyciężył z Cilicem w Tokio, którego forma obecnie jak i zresztą przez cały sezon sięgała dna. Ogranie tutaj Lopeza, który ostatnimi czasy bardzo mało grywał a jak już to kompletnie nic nie pokazywał na korcie. Dziś tak na prawdę wszyscy zobaczą, że kursy na to spotkanie to totalna głupota i Niemiec najzwyczajniej w świecie nie będzie nadążał za Ryszardem. Chodziło mi po głowie zwycięstwo w dwóch setach, ale mimo wszystko Lennard do tajbreaka w jednym secie do serwować jest w stanie więc bardziej asekuracyjnie, ale po znakomitym kursie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
darnoks55 107

darnoks55

Użytkownik
Antwerp ATP - 18:30
Monfils - Pospisil
Typ: Pospisil +2,5 gema / @ 1.70 / Fortuna ⛔
Oglądałem wczoraj mecz monflisa i nie przekonał mnie do siebie w sumie ostatnio w ogóle nic nie grał, zwycięstwo w chellengu w tajwanie i to tyle jeśli chodzi o ten sezon na twardej. W ostatnich pojedynkach między sobą faktycznie nigdy nie wygrał Kanadyjczyk z Monfilsem ale to było w 2016 roku gdzie naprawde coś tam grał francuz a jeśli chodzi o Kanadyjczyka ostatnio gra naprawde dobrze przedwczoraj ograł Raonica i to w sumie napędza ten typ a także sposób gry francuza który w ogule mnie nie przekonuje, znając życie znowu odwali jakomś pajacere albo skreczuje ;).
 
M 150

mattanderson

Użytkownik
Poprostuszymuś - co za brednie opowiadasz, jaki grajek z czelendżerów. Na ostatnie 26 meczów Isner przegrał 8, z czego 2 z DelPo, jeden z Federerem i jeden ze Zverevem. To ile Ci mają wystawiać z takim Klahnem? którego w dodatku ojechał 3:0 na US Open. Więc granie Isnera w tym sezonie po kursach 1.3 w meczach z zawodnikami z poza pierwszej 20 to była kapitalna inwestycja, bo takich meczów po prostu nie przegrywał.
a jeśli uważasz, że Isner w tb ma 50/50 z takimi leszczami to chyba tenisa oglądasz od wczoraj
Dzisiaj z drewnem Sangrenem, który wykasuje sie samemu po 1.30 to promo moim zdaniem i sam to gram
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Szymuś już nawet Rycha rozliczył na plus, a tam role się jednak delikatnie odwróciły. Poza tym to setne multikonto chomika. Weź się chłopie próbuj chociaż jakoś maskować w przyszłość, przecież po jednym poście już wiadomo że to Ty.

Mattanderson, może Isner wygra, w TB wiadomo że jest faworytem, ale mi się wydaje że Sandgren jednak w tej szybkiej hali te dwa taje bez większych problemów zrobi zrobi. Serwuje dobrze, a na takich nawierzchniach Isnerowi trudniej się returnuje, i raczej tutaj rywala nie &quot;złapie&quot;. Przykład meczu z Klahnen fajny, bo na USO gdzie było wolniej, inny kozioł ograł go rutynowo, a tutaj był jednak spory problem. Isner ma słaby bilans halowy, stosunek wygranych do przegranych podobny jak na cayu, ale wiadomo, serwisem będzie zamiatał, więc dla mnie over 25,5 po 1,92, lub over 0,5 tie breaka po 1,41 wyglądają jednak dużo lepiej niż zwycięstwo Amerykanina po 1,3.
Isner- Sandgren
over 0,5 TB 1,41 unibet✅
over 25,,5 1,92 unibet✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Edmund - Gasquet 1 @ 1,78 Fortuna 6/3 6/4 Łatwo, dobra dyspozycja Brytyjczyka. Katarzyna Nowak w komentarzu potwierdziła moje spostrzeżenia. Dobrze, że nie słuchałem &quot;wujka dobra rada&quot;. Kurs mcno spadał, od nocy do rana na 1,55:|✅✅
H2H 2/1 . Brytyjczyk miał spacer z Ramosem-Vinolasem ( 6/0 6/2) i dziś Iwaszka oddał walkowerem. Francuz męczył się po 3 sety z Veselym i dziś ze Struffem. Myślę, że przy tak wyrównanym poziomie jaki prezentują obaj gracze idę w stronę wypoczętego i mającego rewelacyjny sezon Edmunda. Dynamiczna gra na hardzie z takim agresywnym zawodnikiem jak Kyle wymaga pełnej dyspozycji, a Rysiek będzie czuł w nogach poprzednie spotkania i o ułamki sekund będzie się spóźniał...
Korci mnie postawić na Greka z Fogiem. Nie będę ryzykował i postawię do pary z Kasatkiną Edmunda.
 
inkub1986. 343

inkub1986.

Użytkownik
Isner - Gulbis Sztokholm⛔
Co tu robi kurs powyzej 1,6 na Isnera? Brawo za wczoraj. Sandgren byl w doskonalej formie. Gulbisowi w koncu wychodzi jakis turniej. Przewaznie przechodzi kwale i zegna sie w 2. rundzie. Tu jest inaczej. Jakos nie widze go w finale. Isner sie meczy, ale do tajow dociera, a to jego krolestwo. Czy dzis bedzie inaczej?
Dorzucam jeszcze McDonald&#39;s.✅
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Isner - Gulbis Sztokholm
Co tu robi kurs powyzej 1,6 na Isnera? Brawo za wczoraj. Sandgren byl w doskonalej formie. Gulbisowi w koncu wychodzi jakis turniej. Przewaznie przechodzi kwale i zegna sie w 2. rundzie. Tu jest inaczej. Jakos nie widze go w finale. Isner sie meczy, ale do tajow dociera, a to jego krolestwo. Czy dzis bedzie inaczej?
Dorzucam jeszcze McDonald&#39;s.
Ja bym powiedział że jeśli Łotysz się nie zagotuje, z powodu niemożliwości dobrania się do serwisu Johna, to wygra Gulbis.
over 25,5 pwinnien spokojnie wpaść .unibet 1,63✅

i over w derbach Rosji
o23,5 1,91✅
 
poprostuszymus 29

poprostuszymus

Użytkownik
ATP Antwerp ~ 17:30
Kyle Edmund vs Richard Gasquet

Gasquet +3.5 gema / @ 1,61 / 1xbet ⛔
Tajbrek w meczu / @ 1,66 / unibet

Koło 2,40 na Francuza jest mocno przesadzone i więcej niż 2,05 bym tutaj nie wystawił, choć na upartego to można by się kłócić czy faktycznie to Edmund powinien być faworytem a jeśli to na pewno nie tak znacznym jak sugerują nam buki. Fakt, iż Brytyjczyk tutaj spędził na korcie nie całą godzinę wcale nie musi być argumentem za jego wygraną a wręcz przeciwnie. Jeśli chodzi o Francuza to pisałem w poprzednim poście. Obecnie jest jego czas i wczoraj tylko i wyłącznie przez swoją głupotę grał trzeciego seta. Rysiek świetnie wygląda na serwisie, mimo bodajże 60% to w kluczowych momentach to on go ratował. Gramy w hali, jest szybko, Edmund wiadomo, bardzo dobry serwis, Rysiek nie aż tak, lecz znacznie nie odstaję, tajbreka tutaj widzę i nie zdziwią mnie dwa. Tutaj nie będzie brejk za brejkiem a w wymianach Francuz doskonale wie, że Brytyjczykowi na forhend grać nie można, Francuz swoim bekhendowym krosem może namieszać konkretnie Kajlowi. Odradzał bym grę na Brytyjcyzka, szczególnie po takim kursie.
 
inkub1986. 343

inkub1986.

Użytkownik
Edmund - Monfils Antwerpia⛔
Monfils lekko zalapal sie do finalu przy francuskojezycznej widowni. Ogral swietnego Schwartzmana. Dalej pajacuje, ale jakby tym razem nie rzutuje to na gre. Bla bla bla a wygra Anglik. A tak na powaznie, to Francuz wrocil do starego ja. H2h 0-1.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom