>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

3 kolejka PlusLigi (19.10-22.10.2018)

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Bardzo szybko rozpoczynamy ten sezon, w przeciągu tygodnia aż 3 kolejki...
W 3 kolejce mamy kolejny hit w głównej roli ponownie Stocznia Szczecin tym razem podejmuje na wyjeździe Jastrzębski Węgiel.
Zapraszam do kulturalnej rozmowy.​
 
onlyvolley 91

onlyvolley

Użytkownik
Faktycznie, szybko się to wszystko dzieje ????
Niestety, w tej kolejce nie zakładam już takich żniw jak w poprzednich. Nie ma value w tylu meczach jak w drugiej kolejce. Jedyny mecz, który kusi kursem to..
AZS Olsztyn - Banimex Będzin
Typ: Będzin 2 sety, 1,90 Etoto

Nie chcę znęcać się nad zespołem z Olsztyna, ale ich gra po prostu nie wygląda dobrze i do póki się nie nie ogarną, będą przegrywać. A czy z zespołami pokroju Będzina?? Czemu nie!? Bardzo lubiłem oglądać Będzin w tamtym sezonie, szczególnie na ich sali. Szkoda, że odeszli Araujo i Waliński. Obaj już dostali statuetki MVP w tym sezonie w nowych zespołach. Widać zatem jakimi ważnymi zawodnikami byli dla Będzinian. Trzon zespołu jednak pozostał, nie doszło do rotacji całej szóstki. A w miejsce dwóch powyższych zakontraktowano dwóch interesujących grajków.
Mam na myśli reprezentanta USA oraz Australii. Obaj grają, są najlepiej punktującymi zawodnikami drużyny. Myślę, że bardzo dobrze udało się uzupełnić skład.Trzeba też pamiętać o Adrianie Buchowski, który mega walczak, na pewno będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony przed publicznością olsztyńską, gdzie grał.
PS. Olsztyn prędzej czy później zacznie punktować..mam nadzieje, że w tym wypadku później ????
 
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
Dzień pauzy i już jutro zaczynamy kolejną kolejkę.
Druga i mi dała zarobić, choć najcenniejszy kupon z czystym zwycięstwem Zaksy i GKSu umoczył mi właśnie GKS a już witałem się z gąską. Już mieli piłkę meczową. Szkoda. Gramy dalej.
W trzeciej kolejce interesują mnie następujące pary:
Skra-Trefl --&gt; Skra z handi 0:1,5 kurs STS 1,45⛔⛔⛔
Skra po blamażu w pierwszej rundzie wraca na właściwe tory. Gdańsk natomiast borykający się z problemami natury budżetowej wczoraj stawił opór Katowiczanom wyrywając zwycięstwo w końcówce piątego seta. Nie wieżę w Gdańszczan w tym sezonie. A już napewno nie na wyjazdach.
Jastrzębie-Szczecin --&gt; przynajmniej 4 sety TAK kurs STS 1,37⛔⛔⛔
Krótko, plejada gwiazd zgromadzona w Szczecinie zgrywa się o czym pisali już koledzy powyżej. Sama obecność Bartka Kurka w składzie nie powoduje, że mecz jest już wygrany. Poza tym stoję na stanowisku takim, że Bartek to rozegrał wspaniały ale dopiero trzeci tydzień turnieju mistrzostw świata, i przygotował go do tego trener kadry a nie klubowy, stąd moja obawa, czy Szczecin będzie naprawdę taki mocny jak się wydaje, czy trenerzy klubowi ogarną temat formy Bartka. Zobaczymy w dalszej części sezonu. Narazie wychodzę z założenia, że ten jeden wygrany set przez Stocznię to obowiązek wobec właściciela klubu.

Warszawa - Zawiercie --&gt; Warszawa z handi 0:1,5 kurs STS 1,45✅✅✅

Onico imponuje po dwóch kolejkach. Imponowali wczoraj skutecznością w Rzeszowie. Antiga wniósł wiele do tej drużyny. Naprawdę dobrze się to ogląda. Ponadto od wielu lat obserwuję Masnego na rozegraniu i nigdy ten gość mnie nie przekonał do siebie. Onico po kolejny trzypunktowy win.
Rzeszów - Katowice --&gt; Rzeszów kurs STS 1,20
Kolejny ciężki przeciwnik przyjedzie do Rzeszowa. Tym razem jednak już czas na zwycięstwo Resovi. Wczorajsza cisza na trybunach była przerażająca, ta hala zawsze tętniła życiem, a wczoraj to przyjezdni byli głośniejsi. Uważam, że podopieczni Gruszki może urwą seta, ale tylko jednego.
AKO 3.45
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Jastrzebski Wegiel vs Stocznia Szczecin 2 2,70 Totalbet ✅✅✅✅
Panowie czy to jest zart? XDD Stocznia po jednej wtopie z faworyta z Zaksa staje sie kopciuszkiem? 1.46 na Konarskich , Kosokow i spolke? XDD Nie no bez jaj. Stocznia personalnie poziom albo i dwa wyzej, prawdopodobienstwo ze zagra tak slabo drugi raz jest bliskie zeru. Pomijam juz fakt ze Jastrzebie to polka nizej personalnie od Zaksy. Kompletnie nie rozumiem takiego przereklamowania tego zespolu ktory ma bardzo dobrych jedynie przyjmujacych... W zasadzie jedyna bolaczka Szczecina w tamtym meczu bylo przyjecie ktore wygladalo wrecz dramatycznie. Kurek w ataku kosmita, Kazyijski tez zle w ataku nie zagral. Potencjal w ataku maja niesamowity, jak zrobia cos z przyjeciem chociaz troche to ta gra bedzie wygladala zupelnie inaczej. Kursy to tu prawie odwrotnie powinny byc
Oprocz tego
Olsztyn vs Bedzin 2 2,75 ⛔
Olsztyn w tym sezonie nie ma dobrych zawodnikow, wcale nie widze jakiejs duzej przewagi nad Bedzinem
Cuprum Lubin vs Czarni Radom 1 3,35⛔
Jest poczatek sezonu niespodzianki byly i beda. Czarni oczywiscie mocniejsi ale to nie zadna Skra Stocznia czy Zaksa zeby wystawiac tutaj takie kursy, a na dodatek Lubin gra u siebie
Resovia vs Katowice 2 4,30 ✅✅✅✅✅✅✅
Nie no ta kolejka to jest smiech na sali z tymi kursami. Reska jest w totalnym dolku a do tego to poczatek sezonu. Oczywiscie Resovia jest faworytem ale te kursy to jakas abstrakcja po tym co bylo w poprzednich kolejkach. Katowice win z Olsztynem a malo brakowalo a skonczyloby sie tez winem z Gdanskiem
Dali zarobic ???? :cash::cash::cash:
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
ZAKSA - Chemik Bydgoszcz
Walczący o utrzymanie w zeszłym sezonie Chemik Bydgoszcz przyjeżdża do Kędzierzyna - aktualnego wicemistrza Polski. O dziwo goście dzisziejszego spotkania niespodziewane dobrze zaczęli sezon, gdyż przypomnę, że w pierwszej kolejce pokonali na własnej hali Skrę Bełchatów 3:2 oraz w drugiej kolejce wygrali na wyjedzie w Lubienie 3:1. Uważam, że dzisiaj zakończy się ich zwycięska passa.
Bowiem w pierwszym meczu u siebie ZAKSA jest murowanym faworytem. Na hali sportowej Azoty ma pojawić się komplet widzów. Gospodarze mają zamiar odzyskać tytuł. Już od początku muszą zbierac punkty, nie moze być miejsca na żadne potknięcia, nie z takim rywalem. A w poprzedniej kolejce ZAKSA nie dała szans Stoczni Szczecin, nie grając w roli faworyta wygrali gładko 3:0. Znakomity mecz rozegrali nowi młodzi, aczkolwiek doświadczeni zawodnicy - Aleksander Śliwka oraz Łukasz Kaczmarek. Skład ZAKSY jest bardzo silny i nie liczybym tutaj na żadną niespodziankę.
ZAKSA handicap setow (-2,5) @1.71 LVBet
✅
 
kosiorx 1,7K

kosiorx

Użytkownik
Jastrzebski Wegiel vs Stocznia Szczecin 2 2,70 Totalbet
Panowie czy to jest zart? XDD Stocznia po jednej wtopie z faworyta z Zaksa staje sie kopciuszkiem? 1.46 na Konarskich , Kosokow i spolke? XDD Nie no bez jaj. Stocznia personalnie poziom albo i dwa wyzej, prawdopodobienstwo ze zagra tak slabo drugi raz jest bliskie zeru. Pomijam juz fakt ze Jastrzebie to polka nizej personalnie od Zaksy. Kompletnie nie rozumiem takiego przereklamowania tego zespolu ktory ma bardzo dobrych jedynie przyjmujacych... W zasadzie jedyna bolaczka Szczecina w tamtym meczu bylo przyjecie ktore wygladalo wrecz dramatycznie. Kurek w ataku kosmita, Kazyijski tez zle w ataku nie zagral. Potencjal w ataku maja niesamowity, jak zrobia cos z przyjeciem chociaz troche to ta gra bedzie wygladala zupelnie inaczej. Kursy to tu prawie odwrotnie powinny byc
A ja się zdecydowanie nie zgodzę. Konarskich, Kosoków i spółkę? Całkiem mocna ta spółka - najlepszy rozgrywający MŚ 2014 roku na rozegraniu, podstawowy przyjmujący Niemiec i Francji oraz nieobliczalny Oliva. Mecz z Zaksą pokazał, że Stoczni zajmie trochę czasu, żeby zbudować zespół. Indywidualności to oni posiadają, chociaż Kaziyski mierny na przyjęciu, ale brakuje kolektywu. Z czołowymi zespołami jakoś nie wróże im zwycięstw dopóki nie wyeliminują takich błędów jakie zdarzały im się ostatnio(Żygadło, Kaziyski). Ani Penchev, ani Kaziyski ani Hoag nie gwarantują przyjęcia na wysokim poziomie niestety.
 
volman 1,1K

volman

Użytkownik
ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Chemik Bydgoszcz
Chemik +15.5 punktów Fortuna 1.78
Widzę w tym spotkaniu małe value.
ZAKSA musiała wrócić w poniedziałek wieczorem do Kędzierzyna ze Szczecina, na pewno drogą trochę zmęczyła zawodników. W Szczecinie była pełna mobilizacja, pełne skupienie zawodników ale jak dla mnie to bez szału ich gra i tak. Śliwka i Deroo nie potrafili skończyć swoich atakow, o czym świadczy np trzy akcje pod rząd co Belg jest zatrzymany blokiem. Środkowi bardzo dobra ????
Chemik Bydgoszcz naprawdę początek mega. Oglądałem ich mecz ze Skra i jestem w szoku jak Jakub bednaruk ułożył ta drużynę. Jeżeli nie będą mieć kontuzji filary drużyny to sądzę że ok 10 miejsca zajmą w tym sezonie.
ZAKSA wpuści do gry zmienników przy wygranym pierwszym secie a wtedy będzie wyrównany mecz.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Jastrzębski Węgiel - Stocznia Szczecin
typ 2 kurs 2.30 Totolotek
Jastrzębski Węgiel znakomicie rozpoczął sezon. Wygrana w meczu towarzyskim z MKS Będzin. W pierwszym meczu ligowym zwycięstwo na ciężkim terenie w Radomiu w trzech setach i ten mecz trzeba to powiedzieć zdecydowany przez Jastrzębian. Nadszedł czas na ciężki wyjazdowy mecz w Zawierciu gdzie także goście odnieśli zwycięstwo, ale dopiero w tie-breaku. Stocznia uznawana że będzie jedną z rewelacji tego sezonu. Sporo transferów wykonaniu Stoczni Szczecin. Przytoczę najważniejsze z nich a są nimi: Bartosz Kurek, Kazijski oraz Żygadło. Stocznia już takiego rozpoczęcia jak Jastrzębski nie miała, ale trzeba to powiedzieć, że to jest tzw. bomba tykająca który wybuchnie lada chwila i znajdzie się na wysokim miejscu w tabeli Plus Ligi. Moim zdaniem po takim kursie jak najbardziej warto zagrać w drużynę ze Szczecina. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
onlyvolley 91

onlyvolley

Użytkownik
Onico Warszawa - Warta Zawiercie
Typ: Zawiercie dwa sety, kurs 2,57 Efortuna,
Zespół ze stolicy zaczął sezon bardzo pewnie. Szybka wygrana u siebie, cenne zwycięstwo za trzy punkty w Rzeszowie i wysoka pozycja w tabeli. O co ONiCO będzie walczyć w tym sezonie, jeszcze się okażę, moim zdaniem historia z zeszłego roku może się powtórzyć, a mianowicie: będą w TOP3 po rundzie zasadniczej, jednak play off skończą po za strefą medalową. Na plus na pewno transfer Araujo. Zawiercie lubi grać tie breaki. Pierwsze dwa mecze tego sezonu pięciosetowe. W zeszłym sezonie w bezpośrednich pojedynkach z warszawiakami również oba spotkania kończyły się 3-2.
Liczę, że są w stanie z ONiCO powalczyć tak samo, jak w zeszłym sezonie.
Bez analizy z niższych lig polskich:
I Liga
Norwid Częstochowa - KPS Siedlce
Typ: Siedlce dwa sety, kurs 2,20 Etoto
II liga, grupa 4.
IKAR Legnica - Bolesławiec
Typ: Bolesławiec win, kurs 1,7 Etoto
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Indykpol AZS Olsztyn - MKS Będzin 3:0
Będzin +1,5 seta 1,90 STS
Dopóki Olsztyn się nie otrząśnie to będę grał przeciwko nim. W dalszym ciągu nie ma przyjmującego Andringi - bez niego w Olsztynie przyjęcia nie ma. Atakujący nawet nie ciągnie tego zespołu tak jak myślałem, że będzie to robił. Będzin niby 2 porażki po 1:3 ale z kim grali... ZAKSA i SKRA a mimo to te mecze były bardzo wyrównane.
Liczę, że Będzin powalczy w tym meczu a może i wygra...
Zobaczymy.​
 
G 99

gdziemojnick

Użytkownik
Jeśli to coś pomoże, choć trochę późno. Z tego co mówił Maciej Jarosz w programie Prawda Siatki, to Hadrava, atakujący Olsztyna, ma jakieś problemy z barkiem, dlatego swoją grą wnosi bardzo niewiele.
Potem do usunięcia ????
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Lubin jak się dziś nie obudzi z czarnymi to będzie masakra. Myśle ze mogą to wygrać lub nawet musza. Tak samo stocznia tylko czy stocznia jest w stanie zagrozić jsw ? Na razie jsw idzie jak dzik wiec ciężki ten typ ze stocznia ..
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
Jestem kibicem Jastrzębskiego i nie widzę tu wygranej Stoczni dzisiaj , Może jestem stronniczy ,ale jak tu wyżej pisali że Kampa,Fromm czy Lynnel to cieniasy to ja się nie znam na siatkówce ????
Jastrzębski 1,6 fortuna gramy ????
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Jastrzębski Węgiel - Stocznia Szczecin 0:3
powyżej 184,5 1,84
J. Lyneel minimum 15 pkt + Jastrzębski wygra TAK 3,00 forBET
W tym meczu wchodzę w over meczowy. Jastrzębski Węgiel słusznie jest faworytem w tym meczu, mają piekielnie mocną paczkę w tym sezonie i u siebie będą faworytem w praktycznie każdym meczu, może poza 2 meczami... Wygrali 2 mecze 3:0 i 3:2 Szczecin zaczął sezon kiepsko... 0:3 z ZAKSA ale ich gra była kiepska...
Myślę, że nie zagrają drugi raz tak słabego meczu. Mimo wszystko mają mocny skład więc nie powinni dostawać batów po 0:3 z każdym. Liczę na kapitalne widowisko i oby było 5 setów.
Dodatkowo pobieram taką propozycję na forBecie...
J. Lynell zdobędzie minimum 15 punktów i Jastrzębski Węgiel wygra.
Po 1 uważam, że dziś Jastrzębski Węgiel wygra mecz, są faworytem, grają u siebie... i póki co są na fali 2óch zwycięstw a Stocznia nie jest ewidentnie zgrana.
J. Lynell zdobędzie minimum 15 punktów. Po 1 uważam, że mecz nie zakończy się w 3 setach, póki co Francuz prezentuje najrówniejszą formę ze wszystkich przyjmujących, zdobywał odpowiednio 14 i 16 punktów.​
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Jastrzębski Węgiel - Stocznia Szczecin
powyżej 184,5 1,84
W tym meczu wchodzę w over meczowy. Jastrzębski Węgiel słusznie jest faworytem w tym meczu, mają piekielnie mocną paczkę w tym sezonie i u siebie będą faworytem w praktycznie każdym meczu, może poza 2 meczami... Wygrali 2 mecze 3:0 i 3:2 Szczecin zaczął sezon kiepsko... 0:3 z ZAKSA ale ich gra była kiepska...
Myślę, że nie zagrają drugi raz tak słabego meczu. Mimo wszystko mają mocny skład więc nie powinni dostawać batów po 0:3 z każdym. Liczę na kapitalne widowisko i oby było 5 setów.​
Zgadzam się z Tobą. Ja uważam ze tu będzie 5 setów. Zygadlo pierwszym meczu za mało grał kurka. Tu dzisiaj będzie zupełnie inna taktyka
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Jastrzebski@1,7 totolotek
Dw3-2 @4,5 Fortuna
Stocznia może i odpali ale kiedy? Może to być za 2tyg albo 2miesiace. Wybaczamy ale w siatkówce poskładać skład od nowa żeby to od razu grało jest piekielnie trudno. Jastrzebie jest na pewno jeśli chodzi o kolektyw i ułożenie o półkę wyżej obecnie niż Stocznia. Ogólnie jakby uśrednić całe kadry obu zespołów to mamy sytuację na równi albo z lekka przewaga Jastrzębia. Nie ma takiej indywidualności jak Bartek czy takiej sławy (co jednak najlepsze lata miała dawno temu) jak kazijski ale to się równoważy na przestrzeni reszty zawodników. W Jastrzębiu dużym handicapem jest posiadanie Frooma, który przecież wiele lat z Kampą gral w reprezentacji. Konarski z kolei to typ.zawpdnika co odnajdzie się przy każdym rozgrywaczu. Mimo wszystko Stocznia to trochę dom spokojnej starości dla kilku panów i nie wiadomo czy będzie można te ekipe brać na poważnie w końcowej walce o.medale. Może jednak będzie to ostry i równy mecz ale wtedy im dalej tym widzę większe szanse JSW dlatego dla zabawy typ na DW
 
D 0

dariusz111

Użytkownik
a
Ja w kwestii tego wlasnie meczu, otoz uwazam ze typ Stocznia Szczecin plus 1.5 seta po kursie 1,6 to bardzo korzystna sprawa i tak tez gram. Szczecininaie maja sklad predystynujacy ich do pierwszej trojki Plusligi, okaze się to juz za dwie godzinki ;)
 
onlyvolley 91

onlyvolley

Użytkownik
Czym bliżej meczu, też coraz bardziej jestem zdania, że jednak Jastrzębski powinien to wygrać. Jako główny argument stawiam atut własnej hali. Miłego oglądania ????
 
K 77

koshinhoo

Użytkownik
Kto więcej asów?
Smith - Możdzonek 1 @1,76✅ w eToto.

No chyba żarty z tym typem, Smith bardzo solidny gracz, a jeśli chodzi o zagrywkę to na pewno czołówka ligi. Narobił wiele szkody czy to w tamtym sezonie grając w Zawierciu, czy też na niedawno zakończonych MŚ. Mym zdaniem jedyne niepowodzenie tego typu jest takie, że Smith nie wyjdzie w 1 szóstce.
(W 2 meczach Smith 8 asów, Możdzon 5, dwukrotnie Smith był lepszy pod tym względem)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom