>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

FAME MMA 2

Status
Zamknięty.
M 144

menocompadre

Użytkownik
lvbet zarobil mocno, duzo osob stawialo na bystrzaka, lupe i bonusa, ta gala tylko potwierdzila ze jedyne pieniadze jakie postawic to te na lade za piwo i chipsy bo obstawiac sie tego za cholere nie da
 
bjalyy 110

bjalyy

Użytkownik
Mi na szczęście udało się ominąć minę tej gali i walki ferrariego, adbustera, Małczynskiego i rafona weszly aż miło ????
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
lvbet zarobil mocno, duzo osob stawialo na bystrzaka, lupe i bonusa, ta gala tylko potwierdzila ze jedyne pieniadze jakie postawic to te na lade za piwo i chipsy bo obstawiac sie tego za cholere nie da
Na bystrzaka i lupę? Ja akurat zagralem ich porazki razem z tyburskimi i walusiem. Bonusa odrzucilem w ostatniej chwili a a byl juz na kuponie
 
M 13

mateuszlasek99

Użytkownik
Pisalem ze Ztrollowany wygra, z drugiej strony nawet jeski byla to jakakolwiek ustawka no to mozna bylo sie domyslec. Mala gala, dosc mocno rozpowszechniona w mediach spolecznosciowych. Kazdy chce zarobic. 2.5 weszlo aż miło pozdroooo
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Bonus x Rafon x Malczyński tak właśnie miało wyglądać moje AKO, ale w momencie rozpoczęcia gali nie mogłem już postawić swojego zakładu i w sumie cieszę się z tego powodu, bo zepsułby go Bonus. Jak nigdy nie doszukuje się ustawek w czymkolwiek to naprawdę wydaję mi się, ze Łazarski Król oddał swoją walkę. Potężne spadki kursów, więc co za tym idzie mega dużo kuponów w jego stronę. Do tego fakt, że kontrolował walkę, miał rywala na glebie dwukrotnie, a ani razu go tak naprawdę nie próbował zaatakować. Moim zdaniem mógł go dobić, a jednak tego nie zrobił? Dlaczego? Bo lvbet dał mu troszeczkę pieniędzy. Po pierwsze widać, że on to robi głównie dla hajsu. Przykład z &quot;Bonus 1500&quot; na ciele podczas konferencji czy pozdrawianie sponsorów zamiast najbliższych pokazuje to najlepiej. Poza tym wszystko poszłoby z górki. Malczyński pokazał naprawdę &quot;kawał MMA&quot; na tle reszty zawodników, a Rafon wjechał na potężnej w Magicala i go zjadł. Cieszę się, że Tucznik zniknie na trochę, bo to jedna z bardziej irytujących postaci w całym internecie. Szkoda mi trochę Ozdoby, który mimo, że jest pajacem to mniej mnie irytował niż AdBuster, który na początku walki miał naprawdę spore problemy. Temat szczęki to dość ważny temat po wczorajszej gali jednak nie jestem sędzia czy nawet ekspertem i nie mam zielonego pojęcia jak to powinno wyglądać. Na plus też bracia Tyburscy, którzy naprawdę dobrze walczyli i z chęcią zobaczyłbym ich pojedynek z braćmi Małczyńskimi, ale chyba &quot;Typowy Dresik&quot; będzie czekał na jakiegoś pretendenta do tytułu. Może właśnie AdBuster? A Polak niech się wyjaśni z tym Ferrarim, bo obu nie lubię.
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Kursy wystawione na zasadzie popularności, więc nie doszukiwałbym się tutaj wałku czy ustawki. Ludzie po wystawionych cyferkach widzieli w Bonusie faworyta, co mnie bardzo dziwiło, ponieważ nic za nim nie przemawiało. Przy poprzednich &quot;walkach&quot; ściemniał, że trenuje, ale olewał sprawę totalnie, więc po co miałby się starać przy tej.
Miał obalenia, ale rywal dobrze wybijał go z rytmu. Bonus bez sensu machał kikutami na lewo i prawo, spompował się i tak to wyglądało. Zero techniki, zero koordynacji, zero planu, kompletna porażka. Typ nawet cepić nie potrafi. Przeciwnik był zaangażowany. Było widać, że chce wygrać. Ktoś mniej zmotywowany położyłby się bez problemu i odpuścił.
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Dokładnie, pisałem o tym kilka postów wyżej, że nie ma się co sugerować kursem na Bonusa. Spadał kurs zresztą bo był (jest) bardziej popularny. Gimby też dla beki lądowały w niego hajs.
Brawo dla tych co grali przeciwko i się zarobili.:dance:
 
prof 7,7K

prof

Użytkownik
@FAMEMMA podsumujmy dotychczasowe promowanie zdrowego stylu życia i wyciąganie youtuberow z patologi przez organizacje:
Wiewior - wyrzucony ze szkoły po występie na Fame House
Krycha - Poważna kontuzja z pęknięciem czaszki
Magical - złamana noga w 2 miejscach
Ozdoba - Wprowadzenie w schizofremie 41 letniego tancerza erotycznego możliwe ze w niedługim czasie wizyta na dłużej w oddziale zamkniętym
Adbuster - 6 lat ludzie mieli go za porządnego człowieka teraz większość kojarzy go tylko od tego ze był nafurany na walce( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
A co tam Wiewiór nawiwijał, że go wyrzucili ze szkoły? Wiem, że trochę tam sobie chlapnął w tym domku, ale za to chyba go nie wywalili ze szkoły?
 
prof 7,7K

prof

Użytkownik
A co tam Wiewiór nawiwijał, że go wyrzucili ze szkoły? Wiem, że trochę tam sobie chlapnął w tym domku, ale za to chyba go nie wywalili ze szkoły?
Cos tam po pijaku gadał na swoich nauczycieli i ktoś doniósł, podsyłając shoty dyrekcji czy cos w tym stylu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom