>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

9. kolejka Premier League (20.10 - 22.10.2018)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
9. kolejka

Kursy od: Fortuna

W ostatnich dniach dużo się pisało o Jose Mourinho, który miałby wylecieć z hukiem. W trakcie spotkania z Newcastle wszystko na to wskazywało, że tak się stanie, ale Czerwone Diabły wróciły z piekła do nieba i odwróciły losy meczu. Teraz przyjdzie im się zmierzyć z liderem tabeli Chelsea. Czy będą w stanie tutaj sprawić niespodziankę?.
Reszta spotkań to standardowo sporo emocji, goli i kontrowersji.
Zapraszam zatem do dyskusji oraz do podawania typów.​
 
M 58

maxero

Użytkownik
Witam wszystkich zgromadzonych,
Zgodnie z prośbą zacznę analizę od meczu Chelsea-Manchester Utd.
Choć kurs na Man Utd. wydaje się zachęcający jest to moim zdaniem mina. Przejdźmy do konkretów:
Szacowany budżet Manu jest większy od Chelseą o ok. 3 mln funtów (769.5 do 766.5) i to by było na tyle przewagi czerwonych diabłów.
Chelsea przeważa we wszystkich aspektach: zdobycz punktowa. 20 do 13. Liczby bramek na mecz 2.5 do 1.6. Liczby straconych bramek 0.6 do 1.75. Historią 10 ostatnich spotkań 5 wygranych 3 remisy 2 porażki, spotkań ogółem 68 do 63 oraz spotkań domowych 40 do 27. Ciekawym aspektem jest również bezpośredni belgijski pojedynek piłkarski skrzydłowego E. Hazarda ze środkowym napastnikiem R Lukkaku, oczywiście z korzyścią na Chelsea.
Co do składu w moim odczuciu jedyną szansą dla Manu jest przebijanie się lewym skrzydłem i kapitulacja w obronie Luiza. Trener Mourinho niestety nie wziął pod uwagę barier językowych zawodników dzięki temu widzimy ewidentny brak zgrania.
Chelsea prawdopodobnie będzie atakować lewym skrzydłem i po bramce (przewidywany gol E.Hazarda - 8 goli w premiership w sezonie) cofnięcie i rozgrywanie między Jorginho-Kante z Giroud-Wilian.
Przewidywany wynik 2:1.
Przewidywani strzelcy E.Hazard, R.Lukkaku, Willian.
Przebieg spotkania: do przerwy 1:0
Po przerwie 1:1 -&gt; 2:1.
 
O 133

oszo

Użytkownik
Boutnemouth - southampton bts @1,66 bet365
Świetnie spisujące się wisienki , silna ofensywa, mocne domowe spotkania kontra swieci łapiący porażki jak tirowki hiva, trzy ostatnie mecze bez zdobytego gola No i ... zbyt oczywista ta historia by zagrać jedynkę i zamknąć temat . Czas na przełamanie .
Gospodarze to nie taka potęga a goście nie aż takie leszcze by ciągła się ta passa, na prawdę Ings z chłopakami potrafią zbudować ładna akcje i kilkukrotnie blisko byli nawet w
Meczach przeciwko wyżej notowanemu rywalowi. Do podbicia kursu dorzucam rzuty różne , które w spotkaniach świętych często przekraczają ilość 11, ja pobieram linie over 9
Różnych za 1,53 co daje dubla za 2,53
 
cosmozaza 3,6K

cosmozaza

Użytkownik
No ale jak grasz ten sam mecz na jednym kuponie ? To można tak u jakiś buków czy ja coś złe zrozumiałem ?
Mozna w BET365 zlozyc kilka wydazen na raz z jednego meczu ale jako singlowy zaklad i nie mozna tego laczyc z ako z innym wydazeniem np.mecz Chelsea- Man Utd wiecej niz 3 kartki w meczu + Man Utd powyzej 0.5 kartki+Chelsea ponizej 4 kartek+powyzej 9 rogow+powyzej 1.5 bramki w meczu+Chesea 1x itd itp
 
O 133

oszo

Użytkownik
Nie do końca. Ty masz chyba na myśli kreator zakładu , który generuje ustalone przez Ciebie zdarzenia jako jeden Bet, faktycznie nie można nic więcej do niego dostawać ani nic robić, jeżeli chodzi o kombinacje rzutów różnych z bramkami to idzie jako dwa osobne zdarzenia ze sobą nie kolidujące , wtedy możesz dodać jeszcze i 12 zdarzeń i będzie szło .
 
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Statystyki sytuacji bramkowych z Premier League
1. Tabela przedstawiająca po jakich sytuacjach bramkowych zespoły strzelają gole lub tworzą okazje bramkowe

2. Tabela ukazuje ilość sytuacji stworzonych przez zespoły po 8 rozegranych kolejkach Premier League

3. Tabela ukazuje ilość sytuacji stworzonych przez przeciwników tych zespołów po 8 rozegranych kolejkach Premier League

4. Tabela ukazująca podania kluczowe, ilość groźnych ataków oraz expected goals po 8 kolejkach

Typy
Spotkanie: Bournemouth - Southampton
Typ: over 2,5
Kurs: 1.78
Bukmacher: Unibet
Bournemouth
- strzelonych 16 goli (czwarty wynik w lidze)
- wg oficjalnych statystyk Premier League drużyna Edie Howe’a już 15-stokrotnie w dotychczasowych spotkaniach zmarnowała ogromną szansę na gola (jest to trzeci wynik w całej lidze – najwięcej takich okazji zmarnował oczywiście Man City). Dla porównania 11 takich sytuacji zmarnował Southampton co stawia ich na 9 pozycji
- drużynie Bournemotuh przyznano już 5 rzutów karnych – najwięcej w lidze
- mają do tej pory 16.48 xGF (goli oczekiwanych strzelonych) – nie licząc zespołów z Top Six jest to najlepszy wynik (a licząc wszystkie drużyny jest to trzeci wynik za Man City i Chelsea)
Southampton
- co prawda strzelili zaledwie 6 goli ale oddają średnio w meczu 14,6 strzałów na mecz – trzeci najwyższy wynik w lidze
- rywale strzelają 14,5 razy na mecz na bramkę Świętych (szósty najgorszy wynik w lidze) – w pierwszej 10-stce pod względem dopuszczania rywali do strzałów plasuje się również ekipa Bournemouth ze średnią 13,3 strzałów na mecz
- Alex McCarthy jest trzecim najczęściej interweniującym bramkarzem w lidze co źle świadczy o formacji defensywnej, która często dopuszcza rywali pod bramkę. Dla porównania Asmir Begovic 19-stokrotnie interweniował co stawia go w połowie całej stawki
- 78 kluczowych podań – trzeci najwyższy wynik z po za ekip Top Six
- mają do tej pory 12.67 xGF (goli oczekiwanych strzelonych) – nie licząc zespołów z Top Six jest to drugi wynik (dla przypomnienia najwyższy współczynnik ma aktualny rywal Bournemouth)
- mają 15.96 xGA (oczekiwanych goli straconych) – drugi najgorszy wynik w lidze
Sumując xGF i xGA drużyny Marka Hughes’a okaże się że otrzymują najwyższy wspólny współczynnik w lidze czyli w meczach tej ekipy zdarzają się najkorzystniejsze sytuacje bramkowe do strzelenia gola dla obu stron. Dokładając do tego faktu statystyki Bournemouth wychodzi idealnie overowe spotkanie. Oczywiście pod warunkiem wykorzystywania okazji bramkowych bo tych powinno być po obu stronach.
Spotkanie: Cardiff - Fulham
Typ: over 2,5
Kurs: 1.84
Bukmacher: Unibet
Cardiff
- zagrali bardzo dobry mecz z Burnley u siebie dwie kolejki temu. Przegrali 1-2 ale bardzo niezasłużenie. Bardziej zasłużonym wynikiem byłoby zwycięstwo ekipy Cardiff 3-1. Potem zagrali bardzo dobre zawody z Tottenhamem i wcale nie musieli tego spotkania przegrać. Widać zdecydowanie poprawę w grze tej drużyny. Teraz po przerwie na reprezentacje tylko iść za ciosem i zaprezentować się podobnie jak w ostatnich dwóch spotkaniach.
- Cardiff wykonało 63 kluczowe podania ale jeśli odjąć mecze z drużynami z Top Six to wcale to źle nie wygląda bo takich podań wykonali licząc od pierwszej kolejki (8, 9, 12 i ostatnio z Burnley 14 czyli z meczu na mecz coraz częściej szukają tych otwierających podań)
- rywale na bramkę Cardiff oddawali średnio 13,4 strzałów na mecz co daje dziewiąty najgorszy wynik w lidze – niezły biorąc pod uwagę z jakimi rywalami rywalizowali
- bramkarz Cardiff aż 30-krotnie musiał bronić strzały rywali (piąty wynik w lidze)
Fulham
- 28 bramek padło w 8 meczach z udziałem Fulham. 3,5 gola na mecz
- Mitrovic miał udział przy 67% goli jakie strzelili zawodnicy Jokanovica! Gra po 90min w ofensywnie nastawionej drużynie.
- ma także najwyższy goal involvement w drużynie PL zaraz za Zahą (80%) i Hazardem (71%)
- po 8 rozegranych kolejkach rywale drużyny Fulham stworzyli sobie aż 21 stuprocentowych okazji bramkowych czyli takich po których w zasadzie kompletna indolencja strzelecka lub intuicja bramkarza zdecydowało o braku gola – Cardiff gra u siebie więc to tu musi zbierać punkty, z kim jak z kim ale z tak dziurawą obroną powinni sobie choć raz lub dwa razy poradzić.
- wykonanych 90 kluczowych podań jest trzecim wynikiem w lidze (Cardiff ma tych podań 63 i jest piąte od końca – ale trzeba tu wziąć poprawkę na rywali Cardiff)
- rywale na bramkę Fulham oddawali średnio 16,4 strzałów na mecz co daje trzeci najgorszy wynik w lidze.
- bramkarze Fulham aż 35-krotnie musieli bronić strzału na bramkę (najczęściej w lidze)
Terminarz drużyny Cardiff ostatnio nie rozpieszczał – na 5 ostatnich spotkań czterokrotnie mierzyli się z drużynami Top Six. Przyjedzie Fulham, które bez względu na okoliczności gra swój futbol. Raczej przejmie inicjatywę tak jak robili to w meczach przeciwko Watford, Brighton, Burnley i Crystal Palace (w każdym z tych meczów procent posiadania był na poziomie 60% i w każdym z nich padały minimum dwie bramki). Biorąc pod uwagę fakt jak słabe obie ekipy są w defensywie jest spore prawdopodobieństwo że będziemy oglądali fajne żywe spotkanie z wieloma okazjami bramkowymi
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Nie do końca. Ty masz chyba na myśli kreator zakładu , który generuje ustalone przez Ciebie zdarzenia jako jeden Bet, faktycznie nie można nic więcej do niego dostawać ani nic robić, jeżeli chodzi o kombinacje rzutów różnych z bramkami to idzie jako dwa osobne zdarzenia ze sobą nie kolidujące , wtedy możesz dodać jeszcze i 12 zdarzeń i będzie szło .
W fortunie chyba można łączyć takie zdarzenia, i chyba tez w forbecie i milenium ale tam musialbys sprawdzic bo nie jestem pewien
 
robson9002 163

robson9002

Użytkownik
Spotkanie: Chelsea - Manchester Utd
Typ: obie druzyny strzela gola- NIE ; Kurs: 2.66 Bukmacher: fortuna
Typ: Chelsea ; Kurs: 1.73 Bukmacher: fortuna


Na rozpoczęcie dziewiątej kolejki Premier League mamy bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie. Na Stamford Bridge dojdzie do starcia numer 181 w historii bezpośrednich konfrontacji.
Dla podopiecznych Maurizio Sarriego, którzy nie przegrali od początku sezonu żadnego spotkania będzie to trudny sprawdzian ale myślę, że dadzą radę pokonać Czerwone Diabły. Hazard w doskonałej formie, trener The Blues świetnie poukładał ten zespół i wg mnie na tą chwile to drużyna która jako jedyna może zagrozić The Citizens w walce o tytuł. Chelsea wygrała ostatnie trzy domowe spotkania z Manchesterem United u siebie, co daje na pewno jakąś przewagę mentalną, wszystkie mecze zakończyły się wynikiem 1:0 stąd też skłoniłem sie zagrać ten typ, na 6 bezpośrednich meczy tylko w 1 obie drużyny strzeliły bramkę. Na dodatek żadne z dziesięciu poprzednich ligowych spotkań pomiędzy tymi ekipami nie zakończyło się wygraną gości!
Co do gry Manchesteru United to wygląda to naprawdę słabo, w ostatnim spotkaniu po dziesięciu minutach Czerwone Diabły sensacyjnie przegrywały u siebie z Newcastle ostatecznie wygrywając 3:2 strzelając trzy bramki w ostaniach minutach, jednak każdy kto ogląda Premier League wie, jak słabą dyspozycją obecnie dysponuje zespół Beniteza. Obecna forma graczy z Old trafford to za mało by pokonać Chelsea, a nawet strzelić im bramkę-przeczuwam wygraną The Blues 1 bądź 2:0
Powodzenia!
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
West Ham - Tottenham

Młoty podejmą u siebie Kogutów. Wydaje mi się, że mecz z Brighton to był wypadek przy pracy, a raczej bardzo prawdopodobne, bo w meczu przeważali. Mieli więcej posiadania (65-35), rożnych (9-2), okazji (16-9), podań (514-282) ale w kluczowej statystyce niestety to Brighton było lepsze. Pellegrini ogarnął ten skład i hula jak należy ale taka piłka, że nie zawsze wychodzi. Do tego był to mecz na wyjeździe, u siebie Młoty są dużo silniejsze. Przykładem na to może być 3-1 z United.Ogólnie 7 pkt w meczach z United, Chelsea i wyjazdem na Everton to bardzo przywoite wyniki. Dlatego śmiem twierdzić, że postawią się i KFC. Kurczaki są na 5 miejscu przez gorszy bilans niż Arsenal. I co by nie mówić... trochę meczą bułę w ostatnich meczach a nie grali z tuzami. Jednobramkowe zwycięstwa z Cardiff czy Brighton i 2:0 z Huddersfield nie są pokazem mocy bo na tyle to stać Szerszenie. Ale jednak punktują. Dalej zabraknie Vertonghena, nie wiadomo co Allim, Rosem. Eriksen ma wrócić to i ofensywa zyska, dlatego sądzę, że przynajmniej bramkę zdobędą. Ogólnie mecz wydaje się overowy więc i tak próbuję, tyle, że kurs niski więc warto coś dobrać. Polecam ov 1,5 w Wolves - Watford ale to bez analizy.
BTS @1,55
---------------------
Chelsea - United

Dziewiątą kolejkę Premier League zaczynamy absolutnym szlagierem czyli The Blues vs Red Devils. No wydaje mi się, że znalazłem perełkę ale to się okaże. Ogólnie rzecz biorąc na ten moment Chelsea jest po prostu lepszym zespołem. United gra straszną padlinę. Aż zły byłem, że na farcie udało im się komplet punktów ze Srokami wyrwać. Ale wątpię aby ich to podniosło. Nie na Stamford Bridge. Od paru lat dostają tam regularne lanie. Ostatnie 3 lata - 3x 1:0. Co prawda 2x to FA Cup ale no wynik jest wynik. Ostatnie 8 meczów na SB, trzykrotnie puchar, reszta liga - bilans? 7-1-0 na korzyść Chelsea. Aż 5 z tych zwycięstw to 1:0. United na wyjazdach sporo traci, co było widać choćby w meczu z West Hamem. Przypuszczam, że będą szachy ale podopieczni Sarriego strzelą 1-2 bramki, do tego Hazard mega forma. The Blues z LE z Videotonem męczyli bułę przeogromne choć zdominowali mecz całkowicie. Nie spodziewam się pogromu bramek, ale skromnej wygranej gospodarzy. Trzeba pamiętać też o tym, że Chelsea gra u siebie z BATE ale dopiero w czwartek, natomiast już we wtorek United zmierzy się z Juventusem i to dla nich też bardzo ważne spotkanie. Kurs jak najbardziej zachęca.
Chelsea + under 3,5 @2.40
ew. Chelsea + under 4,5 @1,95

--------------------
Wolverhampton - Watford

Według mnie bardzo ciekawy mecz, szkoda, że nie ma transmisji. Dla mnie dwa zaskoczenia ligi. Beniaminek, który tak dobrze się spisuje oraz Szerszenie, którzy nadzwyczaj dobrze grają. Do grona można dopisać jeszcze B&#39;mouth ale nie o nich mowa. Watford ostatnie dwa mecze w pałę z bilansem 0:6, dlatego trzeba się wziąć do roboty i tu liczę na jakieś przełamanie w kwestii bramek. Bo ma tam kto postrzelać: Grey, Deeney czy Deulofeu. Z drugiej strony mamy portugalską kolonię, która mało strzela bo tylko 9 bramek w 9 meczach, ale w spotkaniach z Watfodem zawsze strzelali. Ostatnie 5 spotkań w roli gospodarza 5/5 BTS. No niby statystyki ale przemawiają za typem. Do tego grają przed własną publiką, a w razie potknięcia Wisienek mogą wyprzedzić ich w tabeli. Nie powinno być szachów w tym meczu, bo 1 pkt nikogo tutaj nie zadowoli, gra powinna toczyć się o pełną pulę. Goście o przełamanie, Wilki o awans na wyższą pozycję. Ponadto są w formie, bo stracili tylko jedną bramkę w ostatnich 5 meczach (na Old Trafford) i 4x zachowali czyste konto, ale nie wydaje mi się, aby po raz kolejny Patricio tego dokonał.
BTS @1.90
---------------------
City - Burnley
Ciężki mecz do typowania bo i kursy na City zaniżone pierońsko. Tu poszukam swojej szansy jeśli chodzi o bramki. Obywatele wiadomo maszynka do zdobywania bramek i ofensywnego stylu gry. Natomiast może braknąć Rudego, który mocno napędza tę grę jednak ławka City jest tak szeroka, że powinni sobie poradzić. Ale we wtorek mają wyjazd na Ukraine, a nie będzie to prosty mecz. Mogą się trochę oszczędzać, bo z Szachtarem nie będzie łatwo a przekonali się o tym nawet rok temu kiedy przegrali 2:1 na Ukrainie. Nie róbmy też z Burnley chłopców do bicia bo tak są wystawione kursy. Wygrana 4:0 ze świetnymi Wisienkami, 3 pkt w Cardiff i remis z Huddersfield mogą świadczyć o tym, że podopieczni Seana Dyche&#39;a powoli łapią wiatr w żagle. City ostatnio trochę poluzowało ostatnie cztery mecze - tylko 2x over 2,5 co jak na ich możliwości nie jest świetnym wynikiem. Dlatego biorąc pod uwagę, że Burnley wygląda lepiej niż na początku rozgrywek, City troszkę spuściło z tonu no i we wtorek mają niełatwy mecz na Ukrainie wydaje mi się, że dwa/trzy - zerko im wystarczy ale biorę troszkę bezpieczniejszą opcję, tyle, że dobrą do dubelka.
Under 4,5 @1,50
Dodatkowe:
Wolves - Watford ov 2,5 @2,0
Wolves - Watford ov 3,5 ŻK @1,90
Chelsea ov 6,5 RR @1,90
City - Burnley und 3,5 @2,08 - ryzykowne
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
W końcu wracamy po przerwie reprezentacyjnej do gry w najlepszej lidze świata. Po dość dobrej 6 i 7 kolejce przyszła średnia 8. Mam nadzieję, że teraz znów wskoczymy na wyższy, optymalny poziom. Analizy będą krótkie, bo jesteśmy po przerwie reprezentacyjnej, a większość czasu poświęciłem na pisanie analizy na NBA.
Chelsea powyżej 5.5 RR - 1.52/unibet
Odpuszczam kompletnie typowanie 1x2 czy bramek. Wobec absencji Matica zagra pewnie Felek i chciałem grać jego kartkę ale te mniej 2.8 przy dziwnym braku kartek w hitach wrzucę jedynie do tasiemki. Idę, więc w rzuty rożne ekipy gospodarzy, która w tym sezonie potrafi je nabijać jak nikt inny. Pomijając mecze z Liverpoolem to w ostatnim czasie robili 12, 18 czy 8 rzutów rożnych. Ekipa Sarriego chce grać w piłkę, a co za tym idzie nabija sporo rożnych po wielu strzałach w stronę bramki rywali czy dośrodkowań na któregoś z rosłych napastników. United w tym sezonie wielokrotnie oddawało inicjatywę dużo słabszym drużynom niż Chelsea i pozwała im nabijać RR. Linia przyjemna i ten kursik warty polecenia do jakiegoś dubelka,
Fulham lub remis i powyżej 1.5 gola - 1.95/milenium
Polubiłem te kombo na zespół z podpórką i ilość bramek. Gram również przeciwko Cardiff od początku sezonu i dość dobrze mi to idzie, więc dlaczego nie zrobić tego po raz kolejny? Obie ekipy tak naprawdę grają spory kryminał jednak Fulham ma coś czego nie ma ekipa z Walii, a mianowicie jakość z przodu. Mirotić, Schurle czy Vietto. Na moje to nazwiska, które powinny bez większego przełamać obronę gospodarzy. Ci powinni chcieć w końcu wygrać jakieś spotkanie, bo jak nie z innym beniaminkiem to z kim? Jakość przemawia jednak po stronie gości, więc powyższy bet przy takim kursie wydaję się być super opcją.
West Ham - Tottenham
Typ: Obie strzelą - 1.58/unibet

Obie ekipy chcą grać w piłkę, Arnautovic czy Eriksen gotowi do gry. Możliwe, że wróci Alli. W ostatnich spotkaniach obu ekip zawsze padał BTTS i jutro również powinno być tak samo.
LFC (-1.5) - 1.9/unibet
Firmino gol - 2.55/unibet

Huddersfield to słabiutka ekipa i uniknięcie spadku będzie sukcesem. Piłka zostanie oddana ekipę The Reds, a Ci w tym sezonie potrafią nią grać. Solidna obrona z Allisonem i van Dijkiem na czele, więc nawet jakieś głupie kontry czy stałe fragmenty gry. Salah, Mane trenują normalnie, a Fabinho podobno ma jutro zadebiutować. Wszystko zależy kiedy padnie pierwsza bramka, a Liverpool ma zazwyczaj fantastyczne pierwsze minuty spotkania. Wydaję mi się, że są wstanie bardzo szybko strzelić gola i ułożyć to spotkanie. W zeszłym sezonie dwukrotnie dość łatwo wygrali. W obu tych spotkaniach bramki strzelał Firmino, który moim zdaniem jest w najlepszej formie z całego Trio.
 
thefik 36,7K

thefik

Użytkownik
Spotkanie: Wolverhampton - Watford 0:2
Typ: Wolverhampton to Win ⛔⛔⛔
Kurs: 1.76
Bukmacher: Unibet
Analiza: Wilki po sprowadzeniu kilku klasowych piłkarzy i wygraniu w zeszłym sezonie Championship przystępowali do obecnych rozgrywek w Premier League jako beniaminek, którego nie widziano od dawna. Zaczęło się w obiecujący sposób od remisu z Evertonem 2 - 2, później niefortunna porażka na King Power Stadium z Leicester 18.08.2018 i od tej daty sprawy zaczęły się rozwijać zdecydowanie lepiej.Jak do tej pory to jedyna porażka Wilków w obecnym sezonie PL i uważam, że po tej kolejce pozostanie to bez zmian. Zespół z Molineux Stadium potrafił już w tym sezonie urwać punkty obu drużynom z Manchesteru oraz odprawić z kwitkiem West Ham, Burnley, Southampton oraz Crystal Palace. Jednak to nie świetne występy napastników i duża liczba goli były przyczyną dobrych wyników, sekret tkwi w organizacji gry i zgraniu ze sobą całego zespołu. Każdy zawodnik wie, w jaki sposób ma się poruszać po boisku w każdej fazie meczu, zarówno gdy atakują jak i bronią. Wygląda to na tyle dobrze, że stracili tylko 6 goli w 8 meczach, a cztery z nich padło jeszcze w sierpniu. Widać konsekwencję taktyczną wypracowaną już w Championship przez utalentowanego trenera Nuno Espirito Santo. W czterech z ostatnich pięciu meczów zachowali czyste konto i z 15 zdobytymi punktami notują obecnie najlepszy start w lidze drużyny po awansie od sezonu 2008-09 kiedy to Hull zdobyło 17 oczek w pierwszych ośmiu kolejkach. Jeżeli chodzi o zdobywanie bramek, to nie ma drużynie konkretnego lidera. Meksykański snajper Raul Jimenez ma 2 gole i 3 asysty. Zdobyli w sumie 9 bramek w PL ale gole strzelało aż ośmiu zawodników. Bramki zdobywają po zespołowych akcjach z ataku pozycyjnego, najgroźniej atakują prawym skrzydłem gdzie kapitalnie w tym sezonie prezentuje się Irlandczyk Matt Doherty, który w ostatnich 4 meczach w PL zaliczył gola oraz 2 asysty. W środku pola mają doświadczenie w postaci przeżywającego drugą młodość Joao Moutinho oraz defensywnego pomocnika reprezentacji Portugalii Rubena Nevesa. W bramce również zawsze znajdujący się we właściwym miejscu i czasie Riu Patrico, który skutecznie naprawia błędy obrony. Żeby nie było tak różowo aż 10 zawodników Wilków było na ostatnich zgrupowaniach reprezentacji i istnieje możliwość wystąpienia u nich wirusa fifa. Wyprawy szerszeni na Molineux zazwyczaj nie kończyły się happy endem i tylko raz pokonali oni wilki na 17 prób. A propos szerszeni to podstawową informacją jest fakt, iż zagrają jutro bez:
1.Jose Holebasa, podstawowego lewego obrońcy autora 1 gola i 4 asyst, który pauzuje za 5 żółtych kartek,najwyżej ocenianego zawodnika Watford w tym sezonie
2.Chrystiana Kabasele, podstawowego środkowego obrońcy, pauzuje za czerwoną kartkę
3.Daryla Janmata, podstawowego prawego obrońcy, kontuzja kolana
4. Marc Navarro, prawy obrońca, występ niepewny,
5. Nathaniel Chalobah, pomocnik, występ niepewny, nabawił się kontuzji kolana na zgrupowaniu kadry
6. Tom Cleverley, kontuzjowany od początku sezonu.
Jak widać na jutrzejszy mecz wypada ze składu 3 z 4 podstawowych obrońców a za nich najprawdopodobniej zobaczymy debiutujących w tym sezonie PL Marokańczyka Masinę oraz Austriaka Prodla.
W pięciu ostatnich sezonach aż 4 razy angielscy bukmacherzy typowali Watford jako głównego kandydata do spadku i w tym sezonie również tak było. Do 4 kolejki wszystko wyglądało bardzo fajnie, wydawało się, że będą walczyć o mistrza jak niegdyś Leicester, ale niestety z Watfordem jest taki problem, że jak chwilę idzie dobrze i zdobywają punkty to potem przychodzi mega zapaść i drużyna zaczyna przegrywać na potęgę. Uważam, że w tym sezonie skład jakim dysponują również może wystarczyć tylko na walkę o utrzymanie. Co prawda wymienili cały pion medyczny w przerwie między sezonami ale niestety nadal kluczowi zawodnicy są kontuzjowani. Ostatnie 5 meczów to tylko 1 remis i 4 porażki.
Reasumując, uważam że w obliczu tylu kontuzji i wykluczeń za kartki, na chwilę obecną Wilki dysponują lepszą drużyną, są w lepszej formie i na fali wznoszącej. Prezentują więcej jakości od Szerszeni i w tym spotkaniu zaryzykuję typ na zwycięstwo gospodarzy.
Pozdrawiam i życzę powodzenia.
Edit: Totalna porażka na całej linii. Widać ,że Watford dobrze przepracował przerwę na reprezentację, szybko doskakiwali do rywali, zakładali pressing już od połowy boiska, gra z pierwszej piłki dużo zagrań podaj i biegnij kontrola i konsekwencja taktyczna.Capoue i Doucure zgasili dziś światło dwóm gwiazdom z Portugalii. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Witam fanów najlepszej ligi na świecie ????
Nie mam zbytnio czasu na długą wypowiedź, ale postaram się krótko i zwięźle podpowiedzieć cosik na tą kolejkę.
Główne bety:
Everton - CPalace BTTS @1.83 ⛔
Na goodison park pada wiele bramek, bo gospodarze grają głównie do przodu i zapominają o obronie. Orły grają w tym sezonie lepiej na wyjeździe niż u siebie, choć nie prezentują wysokiego poziomu, bramkę powinni wcisnąć. H2H bardzo ciekawy.
Newcastle - Brighton
Newcastle win @2.25 ⛔
Typowo na przełamanie i po pierwsze 3 pkt w sezonie. Rywal idealny, bo Mewy kaleczą wyjazdy. Ostatnio 2-0 @ht z ManUtd to dobry znak pod ten typ.
Arsenal - Leicester
Leicester strzeli @1.44 ✅
Passa Kanonierów trwa już trochę długo... Nie zdziwi mnie tutaj szalone 3-2 dla lisów hehe, które podejmą wyzwanie i nie zamkną się na swojej połowie. To może być fajny meczyk do oglądania z kilkoma bramkami, tak to widzę.

Dla odważnych:
Newcastle -1.5 @4.80 ⛔
Wolverhampton win + BTTS @3.90 ⛔
Bournemouth - Southampton remis @3.65 ✅

Możliwe miny (radzę odpuścić):
Bournemouth win, Arsenal win, Everton win
Powodzenia!
 
paozo 3,6K

paozo

Użytkownik
Liga wraca po przerwie na reprezentację i od razu widzę tu potencjalne dwie niespodzianki:
WEST HAM - TOTTENHAM
Derby Londynu, wg buków faworytem są Spurs -ja jednak uważam, że Młoty tego meczu nie przegrają.
West Ham z meczu na mecz gra coraz lepiej, praca trenera Pellegriniego pomału przynosi efekty. Bez większych osłabień przed meczem.
Z kolei Spurs od długiego czasu eksploatują ten sam skład, już ostatnio z Cardiff wyglądało to średnio. Kane grał sporo również w ostatnich meczach Anglii, podobno po kontuzji ma wrócić Eriksen, ale bez szans raczej na to by zagrał Alli. Na pewno nie zagrają Vertonghen i Rose. A w perspektywie jeszcze w tygodniu wyjazd do Holandii na mecz LM.
To wszystko plus dobry kurs skłania mnie do typu na West Ham z podpórką.
gram WEST HAM 1X @1,90 ⛔
HUDDERSFIELD - LIVERPOOL
Uważam, że tu kluczem do niespodzianki będzie to w jakim składzie zagrają The Reds. Wg różnych źródeł wątpliwe są wstępy VanDijka, Salaha, Mane, Lallany, Milnera... Ciekawe ile z tego się rzeczywiście potwierdzi, ale jeśli miało by zabraknąć pierwszych trzech to widzę spore value w graniu na to, że Huddersfield nie przegra meczu.
No właśnie -gospodarze potrzebują punktów jak tlenu. A gdzie ich szukać jak nie na swoim boisku? Spodziewam się murowania bramki od samego początku i jeśli Liverpool szybko nie strzeli gola to jakiś remis wydaje się całkiem prawdopodobny.
Bez szaleństwa ze stawką, uważam, że warto spróbować:
HUDDERSFIELD 1X @3,50 ⛔
kursy z Betfair
Powodzenia!
EDIT: niespodzianki tym razem byly w Hiszpanii i we Wloszech, a nie w Anglii... West Ham bardzo slabo, za to pozywynie zaskoczylo mnie Huddersfield.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
paozo, nie wiem jakie Twoje źródła mówią o tych kontuzjach w LFC, bo z tego co czytam na prawie każdej stronie o PL to tylko Keita wypada na dzisiejsze spotkanie. Reszta normalnie trenuje i jest gotowa w 100%. Możliwa jest rotacja jednak przynajmniej 2 z 3 z ofensywnego trio dziś zagra a VVD będzie sterował obroną od tyłu.
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
paozo, nie wiem jakie Twoje źródła mówią o tych kontuzjach w LFC, bo z tego co czytam na prawie każdej stronie o PL to tylko Keita wypada na dzisiejsze spotkanie. Reszta normalnie trenuje i jest gotowa w 100%. Możliwa jest rotacja jednak przynajmniej 2 z 3 z ofensywnego trio dziś zagra a VVD będzie sterował obroną od tyłu.
Ja wyczytałem, że 3 dni temu Mane przeszedł badania i od niego zależy czy zagra i czy Klopp weźmie go pod uwagę, więc znając Sadio to może zagra. Może nie cały mecz ale złapie trochę minut
 
B 13

bettercallsaul

Użytkownik
brodaty-zolw
Mam nadzieje że to pomoże odnoścnie LFC:
https://www.liverpoolfc.com/news/first-team/321366-jurgen-klopp-injury-update-huddersfield
Chciałem zagrać LFC z handi -1,5 ale jeszcze się waham. Wszystko zależy od składu który wyjdzie.
Obecnie w PL 3 drużyny są na 1wszym miejscu z taką samą ilością punktów 20 pts a dodatkowo 2 drużyny gonią liderów 18 pts. Także Liverpool musi zdobywać 3 pts z dolną półką tabeli.
kolega pauzo napisał
&quot;No właśnie -gospodarze potrzebują punktów jak tlenu. A gdzie ich szukać jak nie na swoim boisku? Spodziewam się murowania bramki od samego początku i jeśli Liverpool szybko nie strzeli gola to jakiś remis wydaje się całkiem prawdopodobny.&quot;
Tutaj zapytał bym czy Liverpool też nie potrzebuje punktów jak tlenu ze względu na wyrównaną rywalizację w tabeli?
Takie mecz muszą wygrywać aby móc sobie pozwolić na remisy, ewentualne przegrane z mocniejszymi klubami.
Ostatnio LFC nie szło za dobrze ani w LM ani w PL.
Mam OGROMNĄ nadzieję że Klopp efektywnie wykorzystał przerwę w meczach na ułożeniu drużyny.
Dodatkowo spojrzałem na statsy strzeleckie Huddersfield Town
Strzelone gole 4 / &quot;wpuszczone&quot; gole 17 - najgorsze statystyki w PL (takie same ma Cardiff City). Co daje prawo sądzić że LFC może strzelić co najmniej 2 bramki a przy tym nie stracić.
Wybaczcie że bez ładu i składu ale pisałem na szybkości.
Pozdrawiam.
 
paozo 3,6K

paozo

Użytkownik
brodaty-zolw
Mam nadzieje że to pomoże odnoścnie LFC:
https://www.liverpoolfc.com/news/first-team/321366-jurgen-klopp-injury-update-huddersfield
Chciałem zagrać LFC z handi -1,5 ale jeszcze się waham. Wszystko zależy od składu który wyjdzie.
Obecnie w PL 3 drużyny są na 1wszym miejscu z taką samą ilością punktów 20 pts a dodatkowo 2 drużyny gonią liderów 18 pts. Także Liverpool musi zdobywać 3 pts z dolną półką tabeli.
kolega pauzo napisał
&quot;No właśnie -gospodarze potrzebują punktów jak tlenu. A gdzie ich szukać jak nie na swoim boisku? Spodziewam się murowania bramki od samego początku i jeśli Liverpool szybko nie strzeli gola to jakiś remis wydaje się całkiem prawdopodobny.&quot;
Tutaj zapytał bym czy Liverpool też nie potrzebuje punktów jak tlenu ze względu na wyrównaną rywalizację w tabeli?
Takie mecz muszą wygrywać aby móc sobie pozwolić na remisy, ewentualne przegrane z mocniejszymi klubami.
Ostatnio LFC nie szło za dobrze ani w LM ani w PL.
Mam OGROMNĄ nadzieję że Klopp efektywnie wykorzystał przerwę w meczach na ułożeniu drużyny.
Dodatkowo spojrzałem na statsy strzeleckie Huddersfield Town
Strzelone gole 4 / &quot;wpuszczone&quot; gole 17 - najgorsze statystyki w PL (takie same ma Cardiff City). Co daje prawo sądzić że LFC może strzelić co najmniej 2 bramki a przy tym nie stracić.
Wybaczcie że bez ładu i składu ale pisałem na szybkości.
Pozdrawiam.
dzięki
brodaty-zolw również Sky Sport News podaje, że nie wiadomo jak z ich występem. Pewnie trochę w tym gry Kloppa, zobaczymy. Tak jak napisałem warto poczekać na składy i wtedy ewentualnie spróbować coś na gospodarzy
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom