>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Bukmacher 1xbet - opinie

loganrgw 2K

loganrgw

Użytkownik
Ja tam wszystko trzymam na Ecopayz . Co wygram tam przerzucam a jak potrzebuje coś obstawić to w ciągu sec moge se za darmo wlac na konto ile chce . W ten sposób choćby się waliło i paliło super stratny nie będe . A też w takim systemie mniej kusi do obstawiania głupich zakładow :p
 
titan 442

titan

Użytkownik
Przez chwilę działał link 1xbetcom.mobi ale już nie działa. Jest jeden link. Wklepcie sobie w google „1xbet” i scrollujcie. Zwykle to są linki typu 1xbetXXX.mobi. Gdzie XXX to jakieś losowe znaki.
Albo zainstalujcie sobie darmowego vpna, apkę na telefon i łączcie się przez niego. Znalezienie takiej apki to 5min googlowania „darmowy vpn”.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Dziwna sprawa. Nie ma do wyboru Polski przy wyborze kraju podczas rejestracji. Nie tylko na 1xbet brak Polski ale rowniez na wszystkich klonach jej nie ma. Waluty PLN tez nie mozna wybrac.
Nie tyle dziwna sprawa, co jakiś folklor.
Bo wygląda na to, że 1xBet zbanował Polskę.
Niemal na 100% jest to BAN, a nie jakieś kłopoty techniczne, które z reguły są zasłoną dymną (wszędzie).
Nie wiem, jak jest z klonami, których nie brakuje, ale z tego co czytam jest tam identyczna sytuacja.
Folklor jest dlatego, że nikt nic nie wie. Brak jakiejkolwiek informacji.
A wystarczyłoby, by buk rozesłał informację, że kończy &quot;współpracę&quot; z Polską / lub napisał, że są kłopoty / lub gdzie teraz Polacy mogą grać.
Proste, ale jak się okazuje, przerastające buka.
Poza tym niczego nie idzie się dowiedzieć na supporcie.
Tu na forum, z tego co pamiętam, buk też miał swojego opiekukuna.
Ten jakoś milczy.
Jeśli ktoś zainteresowany, to trzeba go po prostu wywołać do tablicy, niech... zeznaje :)
 
A 205

amindada

Użytkownik
Ogólnie w takiej sytuacji lepiej nie grać, bo jak mają w planach wylaczenie uslug dla Polski od powiedzmy 1.listopada, to mogą nie realziować wyplat od 25 i przeciągąc, a później powiedzą że jest za późno. Oni są zdolni do wszystkiego.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Podobno starają się o licencję, w każdym razie taką wiadomość dostałem od innego gracza.
&quot;The company is currently in the process of obtaining a national license. Access to services has been temporarily suspended&quot;
Orlenu nie sprzedali Rosjanom, a na hazard mają się zgodzić?!
Żeby chociaż samolot Antoniemu zwrócili :cwl::cwl::cwl:
 
P 164

piecosiem

Użytkownik
DRODZY GOŚCIE 1XBET.COM!

The company is currently in the process of obtaining a national license. Access to services has been temporarily suspended.

Przepraszamy, proszę zostawić swój adres e-mail, abyśmy mogli udzielić odpowiedzi.

Z wyrazami szacunku, firma bukmacherska 1xBet

taka informacja widnieje jak sie chce wejsc na ruska.

Jezel chodzi o wyplaty, to wczoraj zlecilem przez apke na PC i dzis dostalem na konto.
 
A 205

amindada

Użytkownik
Mam nadzieje ,że się myle , ale mi to śmierdzi. Wyglada to tak jakby chcieli zwnąć się z rynku, tylko nie chcą na razie płoszyć ludzi. Wczoraj pisali, że to aktualizacja i potrwa chwile, dzisiaj , że to klamka i nie mają żadnych szczególowych informacji. Żeby się nie okazało, ale co to dla nich za problem zablokować strone, a jak komuś zostanie kasa na koncie to powiedzą ,że odbiór w Rosji osobiście, gdzieś za Uralem.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Mam nadzieje ,że się myle , ale mi to śmierdzi.
Też mi tu coś nie gra. Zwinąć z rynku raczej nie będą chcieli, bo w Rosji mają licencję, a na zachodzie b. przyzwoicie się reklamują.
Tyle tylko, że ich szanse na uzyskanie licencji w Polsce wynoszą tyle:


Musieli by pozwijać wszystkie klony, mirrory i kryptowaluty. Tyle tylko, że i tak w żadnym stopniu nie podnosi to ich szans na uzyskanie licencji w Polsce. Nie wierzę, że rosyjski bukmacher mógłby wykroić sobie legalnie część polskiego rynku, podczas gdy kilku zachodnim to się nie udaje.
Nawet gdyby udalo im się jakimś cudem dostać poparcie ojca przewielebnego i wejść na rynek, to dla wielu grający będzie to porażką, bo mało kto zgodzi się sypać 12% na państwową tacę. Klientów im by nie przybyło, a problemów - przeciwnie.
Ale jeśli się starają o licencję, to skończy się to tym, że najedzą się g....a i na końcu i tak sobie odpuszczą.
Tyle, że potrwa to pewnie z rok i tyle będzie obowiązywać blokada.
Niewykluczone, że idzie o coś innego, wkrótce się okaże.
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
Wczoraj pisali, że to aktualizacja i potrwa chwile, dzisiaj , że to klamka i nie mają żadnych szczególowych informacji.
Bet365 dzień przed zamknięciem się na PL też pisał, że żadnych zmian w związku z ustawą nie planuje ????
Jakie zamykanie klonów, przecież to są osobne firmy, korzystające tylko z systemu 1xbet. Zobaczcie np. etoto i innego zagranicznego buka - też klon ? ????
 
A 205

amindada

Użytkownik
Do tygrysa - nie byłbym do końca pewien, czy te firmy są oddzielne i tylko korzystają z tego samego softu. Mi się wydaje,że są w jakimś stopniu powiązane kapitałowo itp. Ja gram w tym momencie tylko u nich, ze względu na szybkie wypłaty , nie wiem jaki inny bukmacher oprócz leonbetsa wypłaca tak szybko środki na Ecopayz.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
A ja mam pytanie, czy ktoś wypłacał od nich na kartę? Wpłaciłem kartą VISA od paysafecard, wypłaciłem na tę samą kartę w sobotę 13.10 i do teraz nie mam środków. Czy taki czas oczekiwania jest normalny? ;)
 
Do góry Bottom