>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher 1xbet - opinie

dymultra 53

dymultra

Użytkownik
O ja cię!Wreszcie mogę się zalogować,bo od miesiąca nie mogłem wejść na konto.Myślałem,że zostałem zbanowany i zastanawiałem się za co.No cóż,pewnie by się coś tam znalazło...ale do rzeczy:chwaliłem tego buka,bo rzeczywiście oferta super,a tu nagle...Powiem tylko,że zazdroszczę moderatorowi,że zostawiono mu jeszcze dwie stówy,bo u mnie wszędzie 0,01 euro jak niegdyś w Marathonbecie.Opcji celnych strzałów na przykład itp.w polskim buku nie znajdę,więc i tę obniżkę kursów bym przełknął,choć pewnie i tymi 200 zł. za długo się nie nacieszysz. Nie wierzę,że w bitconach są wysokie długo trwające limity.Jak wygrywasz,krótko pograsz.
I jeszcze jedno:prawie jednocześnie poszły limity w klonach(melbet,betwinner),choć tam akurat byłem na minusie.Dziwneeee! ????
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Gdyby pozwalali wygrywać bez weryfikacji, to z ich kursami poszliby z torbami w ciągu miesiąca. Więc jeśli będziesz wygrywać, to albo zażądają weryfikacji i nałożą limity, albo po prostu nie wypłacą pieniędzy.
Po co takie rzeczy wypisujesz, jak nie wiesz! Tylko po to, by robić firmie czarny pijar? (albo promować grę u legalnych?}
Są buki, w których gra się bitcoinami, które mają wysokie kursy. Podaje się tam tylko email i nie ma weryfikacji. I jakoś z torbami nie poszły.
Mi lata czyjeś widzimisie o buku. Chciałem zweryfikowania informacji przez osoby, które mają tam konto i mają coś do powiedzenia. Gdybanierów nie chcę czytać.
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Po co takie rzeczy wypisujesz? Żeby bronić firmę, która w biały dzień rżnie graczy? Ile dostajesz od Ruskich za promocję? Panie gdybanierze, pokaż no mi te buki, które mają &quot;wysokie kursy&quot;, gdzie gra się bitcoinami, które płacą i w których nie ma weryfikacji? No pokaż mi tu te buki, bo jak na razie to jest &quot;A bo ja wiem jak i gdzie można zarobić, ale nie powiem!&quot;. Pierdoły wypisujesz i tyle. No cuda na kiju. Pierwszy raz słyszę o bukmacherze działającym charytatywnie. Ma super wysokie kursy, lubi jak się rżnie go na kasę i z uśmiechem na ustach wypłaca bez żadnej weryfikacji. Chyba tylko pięcioletnie dzieci nie znające życia wierzą w takie głupoty.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Po co takie rzeczy wypisujesz? Żeby bronić firmę, która w biały dzień rżnie graczy? Ile dostajesz od Ruskich za promocję? Panie gdybanierze, pokaż no mi te buki, które mają &quot;wysokie kursy&quot;, gdzie gra się bitcoinami, które płacą i w których nie ma weryfikacji?
Forum jest po to, by wymieniać informacje, a nie wypisywać co się komu wydaje!
Jeśli chodzi o 1xBet to zwracałem się o informacje odnośnie gry w tej wersji tego buka, gdzie gra się Bitcoinami, a wpłacać można też innymi kryptowalutami.
Nie promuję tego buka, nie bawię się też w takie pierdoły, jak programy partnerskie.
Ale o tym trochę później...
Problem graczy są koszty gry.
Przy aktualnym statusie prawnym bukmacherki w Polsce, mamy 100% pewność, że od każdej wpłaty zostanie pobrane nam 12%.
Bo jak wpłacisz kasę do &quot;legalnego&quot;, to już jej nie wypłacisz - musisz coś zagrać, a kurs musi być ok. 1,13, bo inaczej masz stratę!
Proste jak kij od miotły.
Ale oprócz tego są przecież marże bukmacherów.
To powoduje, że gra w &quot;legalnych&quot; nie ma większego sensu, przynajmniej dla mnie.
Bo ja w przeciwieństwie do wielu &quot;samochwał&quot; nie wyrabiałem Yieldu na poziomie 50% albo i więcej ????
Odpadł Skrill, gdzie zwykła wypłata na polskie konto bankowe wynosiła ok. 25 PLN.
Ecopayz jest jeszcze droższy, bo wypłata na polskie konto bankowe to ok. 50 PLN, a z kartą wcale nie jest lepiej, bo w grę wchodzą przewalutowania i są problemy.
Rozwiązaniem jest Bitcoin i inne kryptowaluty.
Podawałem nie raz bukmacherów, gdzie można grać Bitcoinami, więc nie wiem, skąd te zarzuty.
Ale przypomnę:
- Nitrogen Sports, który ma ranking B+
- Cloudbet ranking B-

Podawałem też link do serwisu, w którym było o tym jak korzystać z Bitcoinów u bukmacherów.
Nie chcę mi się przeglądać moich postów, kto chce, ten znajdzie.
Wystarczy wpisać w googlach &quot;bit bet serwis&quot; i powinno znaleźć.
Z tego, co pamiętam, było tam też o Brokerach, którzy akceptują Bitcoiny.
Więc jest gdzie grać i to wszystko podałem do informacji.

Nie zamierzam więcej tego robić, bo znowu znajdzie się jakiś &quot;misiek&quot;, co powie, że coś tam promuję.
Zaprzestałem gry, bo &quot;legalne&quot; z uwagi na koszty, nie wchodzą w grę.
(są inne, lepsze sposoby zarabiania, jak np. giełda)
W zagranicznych bukach kiepsko widzę grę, bo Ecopayz jest drogi, Trustly nie wchodzi wg mnie w grę, bo nie zamierzam podawać żadnemu podmiotowi loginu i hasła do mojego konta bankowego.
Bitcoin
Bitcoin jest tani, bezpieczny i anonimowy.
Jesli ktoś myśli na poważnie o zarabianiu większych kwot u bukmacherów zagranicznych, to imo w Polsce nie ma lepszej alternatywy.
Bitcoin się sprawdzał, ale jak kurs poszybował w górę, to transakcje wisiały po kilka dni, a to oznaczało, że w takich warunkach nie opłacało się grać.
Teraz kurs BTC spadł i ustabilizował się.
Transakcje też są szybsze niż wcześniej.
Można pomyśleć o powrocie.
Są inne kryptowaluty, ale Bitcoin i Bitcoin Cash w mojej opinii są najlepsze i najbezpieczniejsze, nie grozi im upadek.
Dlaczego pytam o 1xBet
Dlatego, że ten buk daje możliwość gry nie tylko Bitcoinami, a też innymi kryptowalutami
Mnie interesuje Bitcoin Cash, odnoga Bitcoina, tyle że tańsza, szybsza i mniej spekulacyjna!
Wracając do 1xBet
Kiedy grałem, nie miałem większych problemów z tym bukiem.
Widzę, że ten buk mocno reklamuje się na wielu arenach sportowych.
Nie może to być żaden scam i z pewnością nim nie jest.
Widzę, że tam są limity, ale te ma niemal każdy buk.
Ale też widzę, że ten buk jest kozłem ofiarnym.
Większość graczy dostaje od bukmacherów, a swoimi niepowodzeniami obarcza bukmacherów.
1xBet jest z Rosji, więc akurat te lamenty trafiają na podatny grunt.
Ale nie mi taki jeden z drugim wyjaśni, jakim cudem wygrywa tam kwoty 5 a nawet 6-cyfrowe, skoro są tam limity 10 euro, albo i mniej?
Nawet nowi gracze nie mogą zagrać tam wysoko, więc wygrane są raczej z wyobraźni!
Lustra sobie kupcie!

Następne pytanie
Jeśli przy rejestracji w wersji bitcoinowej podaję tylko adres email, to w jaki sposób buk może mnie zweryfikować?
Podpowiem, że buk ma jeszcze nr konta Bitcoin, które też jest anonimowe i adres IP
Gdyby nawet do takie weryfikacji miało dojść, to można wysłać papiery i dane dowolnej osoby, bo buk i tak nie ma możliwości zweryfikowania tego.
Nie ma to nic do polityki kursowej i ogólnego biznes planu.
Wiec niech nikt nie wypisuje pierdół, że &quot;buk dawno by poszedł z torbami&quot; czy coś w tym stylu.

Reasumując
Widzę, że nowe niektórych przerasta.
Zwłaszcza Bitcoin
Ale akurat jest to waluta bezpieczna, poza kontrolą, gdzie sami możemy zadbać o swoje bezpieczeństwo.
Samemu trzeba zadbać o zabezpieczenie własnych środków, bo nie ma instytucji, która za to odpowiada. Niektórych jednak ta odpowiedzialność przerasta i wolą oddać kontrolę nad swoimi środkami &quot;zaufanym&quot; bankom.
Tylko jak ktoś tak uważa, to niech nie [CUT] bzdur.
Jeśli korzystamy z Bitcoina, to walutę powinniśmy trzymać na prywatnym portfelu, a nie na jakiś giełdach.
W bukach też tylko tyle, ile jest niezbędne na grę.
Na konie dodam, że Bitcoiny można przechowywać we własnej głowie. Nie znam drugiego takiego środka płatniczego!
Wystarczy wygenerować i zapamiętać tzw. &quot;seed&quot;
Seed to seria kilkunastu wygenerowanych losowo słów w j. angielskim.
Później, by dostać się do swoich środków, wystarczy otworzyć dowolny portfel BTC i wpisać &quot;seed&quot; (ciąg słów)
Oczywiście można zapisać sobie &quot;seed&quot; na kartce, lub podzielić ciąg i zapisać go na kilku kartkach.
Czekam wciąż na informacje od osób, które grają w bitcoinowej wersji 1xBet
 
M 78

michal89216

Użytkownik
Forum jest po to, by wymieniać informacje, a nie wypisywać co się komu wydaje!
Jeśli chodzi o 1xBet to zwracałem się o informacje odnośnie gry w tej wersji tego buka, gdzie gra się Bitcoinami, a wpłacać można też innymi kryptowalutami.
Nie promuję tego buka, nie bawię się też w takie pierdoły, jak programy partnerskie.
Ale o tym trochę później...
Problem graczy są koszty gry.
Przy aktualnym statusie prawnym bukmacherki w Polsce, mamy 100% pewność, że od każdej wpłaty zostanie pobrane nam 12%.
Bo jak wpłacisz kasę do &quot;legalnego&quot;, to już jej nie wypłacisz - musisz coś zagrać, a kurs musi być ok. 1,13, bo inaczej masz stratę!
Proste jak kij od miotły.
Ale oprócz tego są przecież marże bukmacherów.
To powoduje, że gra w &quot;legalnych&quot; nie ma większego sensu, przynajmniej dla mnie.
Bo ja w przeciwieństwie do wielu &quot;samochwał&quot; nie wyrabiałem Yieldu na poziomie 50% albo i więcej ????
Odpadł Skrill, gdzie zwykła wypłata na polskie konto bankowe wynosiła ok. 25 PLN.
Ecopayz jest jeszcze droższy, bo wypłata na polskie konto bankowe to ok. 50 PLN, a z kartą wcale nie jest lepiej, bo w grę wchodzą przewalutowania i są problemy.
Rozwiązaniem jest Bitcoin i inne kryptowaluty.
Podawałem nie raz bukmacherów, gdzie można grać Bitcoinami, więc nie wiem, skąd te zarzuty.
Ale przypomnę:
- Nitrogen Sports, który ma ranking B+
- Cloudbet ranking B-

Podawałem też link do serwisu, w którym było o tym jak korzystać z Bitcoinów u bukmacherów.
Nie chcę mi się przeglądać moich postów, kto chce, ten znajdzie.
Wystarczy wpisać w googlach &quot;bit bet serwis&quot; i powinno znaleźć.
Z tego, co pamiętam, było tam też o Brokerach, którzy akceptują Bitcoiny.
Więc jest gdzie grać i to wszystko podałem do informacji.

Nie zamierzam więcej tego robić, bo znowu znajdzie się jakiś &quot;misiek&quot;, co powie, że coś tam promuję.
Zaprzestałem gry, bo &quot;legalne&quot; z uwagi na koszty, nie wchodzą w grę.
(są inne, lepsze sposoby zarabiania, jak np. giełda)
W zagranicznych bukach kiepsko widzę grę, bo Ecopayz jest drogi, Trustly nie wchodzi wg mnie w grę, bo nie zamierzam podawać żadnemu podmiotowi loginu i hasła do mojego konta bankowego.
Bitcoin
Bitcoin jest tani, bezpieczny i anonimowy.
Jesli ktoś myśli na poważnie o zarabianiu większych kwot u bukmacherów zagranicznych, to imo w Polsce nie ma lepszej alternatywy.
Bitcoin się sprawdzał, ale jak kurs poszybował w górę, to transakcje wisiały po kilka dni, a to oznaczało, że w takich warunkach nie opłacało się grać.
Teraz kurs BTC spadł i ustabilizował się.
Transakcje też są szybsze niż wcześniej.
Można pomyśleć o powrocie.
Są inne kryptowaluty, ale Bitcoin i Bitcoin Cash w mojej opinii są najlepsze i najbezpieczniejsze, nie grozi im upadek.
Dlaczego pytam o 1xBet
Dlatego, że ten buk daje możliwość gry nie tylko Bitcoinami, a też innymi kryptowalutami
Mnie interesuje Bitcoin Cash, odnoga Bitcoina, tyle że tańsza, szybsza i mniej spekulacyjna!
Wracając do 1xBet
Kiedy grałem, nie miałem większych problemów z tym bukiem.
Widzę, że ten buk mocno reklamuje się na wielu arenach sportowych.
Nie może to być żaden scam i z pewnością nim nie jest.
Widzę, że tam są limity, ale te ma niemal każdy buk.
Ale też widzę, że ten buk jest kozłem ofiarnym.
Większość graczy dostaje w pizdę od bukmacherów, a swoimi niepowodzeniami obarcza bukmacherów.
1xBet jest z Rosji, więc akurat te lamenty trafiają na podatny grunt.
Ale nie mi taki jeden z drugim wyjaśni, jakim cudem wygrywa tam kwoty 5 a nawet 6-cyfrowe, skoro są tam limity 10 euro, albo i mniej?
Nawet nowi gracze nie mogą zagrać tam wysoko, więc wygrane są raczej z wyobraźni!
Lustra sobie kupcie!

Następne pytanie
Jeśli przy rejestracji w wersji bitcoinowej podaję tylko adres email, to w jaki sposób buk może mnie zweryfikować?
Podpowiem, że buk ma jeszcze nr konta Bitcoin, które też jest anonimowe i adres IP
Gdyby nawet do takie weryfikacji miało dojść, to można wysłać papiery i dane dowolnej osoby, bo buk i tak nie ma możliwości zweryfikowania tego.
Nie ma to nic do polityki kursowej i ogólnego biznes planu.
Wiec niech nikt nie wypisuje pierdół, że &quot;buk dawno by poszedł z torbami&quot; czy coś w tym stylu.

Reasumując
Widzę, że nowe niektórych przerasta.
Zwłaszcza Bitcoin
Ale akurat jest to waluta bezpieczna, poza kontrolą, gdzie sami możemy zadbać o swoje bezpieczeństwo.
Samemu trzeba zadbać o zabezpieczenie własnych środków, bo nie ma instytucji, która za to odpowiada. Niektórych jednak ta odpowiedzialność przerasta i wolą oddać kontrolę nad swoimi środkami &quot;zaufanym&quot; bankom.
Tylko jak ktoś tak uważa, to niech nie pierdoli bzdur.
Jeśli korzystamy z Bitcoina, to walutę powinniśmy trzymać na prywatnym portfelu, a nie na jakiś giełdach.
W bukach też tylko tyle, ile jest niezbędne na grę.
Na konie dodam, że Bitcoiny można przechowywać we własnej głowie. Nie znam drugiego takiego środka płatniczego!
Wystarczy wygenerować i zapamiętać tzw. &quot;seed&quot;
Seed to seria kilkunastu wygenerowanych losowo słów w j. angielskim.
Później, by dostać się do swoich środków, wystarczy otworzyć dowolny portfel BTC i wpisać &quot;seed&quot; (ciąg słów)
Oczywiście można zapisać sobie &quot;seed&quot; na kartce, lub podzielić ciąg i zapisać go na kilku kartkach.
Czekam wciąż na informacje od osób, które grają w bitcoinowej wersji 1xBet
Zgadzam się co do bitcoina, nie zgadzam co do 1xbet. Ich kursy są oderwane od rzeczywistości i na anonimowym koncie bez indywidualnych limitów mógłbyś ich kroić na kilka-kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie. Możesz pisać jeszcze dłuższe posty, ale nie zmienia to faktu, że 1xbet to scam, który potrafi zablokować konto i nie wypłacić pieniędzy, bo tak im się podoba i spotkało to już wiele osób.
Cloudbet nie jest wcale taki super, a Nitrogen po prostu kopiuje kursy z Pinnacla, dokładając dodatkową marżę.
Jeśli bardzo chcesz grać w BTC, to właśnie Nitrogen powinien być Twoim pierwszym wyborem.
 
D 0

dadinho

Użytkownik
twierdza ze to problemy tyechniczne maja i specjalisci juz nad tym pracuja, ale po mojemu jeszcze nie wiedza ze sa w czarnej dupie. Jesli chcecie wyplacic pieniadze to jeszcze dziala aplikacja mobilna
 
deloo 7

deloo

Użytkownik
twierdza ze to problemy tyechniczne maja i specjalisci juz nad tym pracuja, ale po mojemu jeszcze nie wiedza ze sa w czarnej dupie. Jesli chcecie wyplacic pieniadze to jeszcze dziala aplikacja mobilna
dzięki za podpowiedź, ja wypłacilem z aplikacji mobilnej na ecopayz i czekam na rozwój wypadków..
 
loganrgw 2K

loganrgw

Użytkownik
Nie wiem skąd panika że zablokowali na dobre ? Gdzieś to wyczytaliście czy jak ? To nie pierwszy raz gdzie bandycka polska próbuje blokować buki a one i tak se potem jakoś z tym radzą ;) Dobrze działa też aplikacja na PC . No i jest po polsku . I się gra i wypłaca i wpłaca i wszystko ;)
 
Do góry Bottom