>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

2 kolejka PlusLigia (17.10.2018)

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Zapraszam do analizowania 2 kolejki a w niej już wielki hit Stoczna Szczecin podejmuje ZAKSE Kędzierzyn Koźle. Kto według Was jest faworytem?
Zapraszam do dyskusji...​
 
onlyvolley 91

onlyvolley

Użytkownik
Indykpol AZS Olsztyn - Czarni Radom
TYP: Czarni Radom, kurs: 1,85

Widziałem w pierwszej kolejce zarówno zespół z Olsztyna jak i Radomia. Tak naprawdę oba zespoły bez polotu, powinny dostać po 3-0 (Olsztyn jakimś cudem seta jednak ugrał), ale do rzeczy. Olsztyn w tamtym sezonie czarny koń rozgrywek, zaskoczyli bardzo pozytywnie. Stracili jednak dwóch kluczowych zawodników - Kochanowskiego I Rosseux. Karierę zakończył też Pliński. Jak na moje, nie udało się w okienku transferowych sprowadzić w ich miejsce godnych zastępców, dlatego też moim zdaniem zespół z Olsztyna będzie ligowym średniakiem i to w drugiej połówce tabeli. Choć życzę im jak najlepiej. Czarni mimo, że w pierwszym meczu nie zaskoczyli, mają potencjał na naprawdę dobre wyniki w tym sezonie. Może nie będzie to runda jak za Lozano kilka sezonów temu, ale swoje powinni wygrywać. W odróżnieniu od wielu innych zespołów mieli dużo czasu na zgranie zespołu. Zakładam, że z Olsztynem powinni już zgarnąć minimum 2 pkt i dopisać pierwsze zwycięstwo do ligowej tabeli.
 
kruchyczesiek 94

kruchyczesiek

Użytkownik
Stocznia Szczecin - Zaksa
Typ: Stocznia, kurs @1,75 na STS ⛔
Stocznia zaliczyła mały falstart w pierwszej kolejce przez awarię oświetlenia i z pewnością będą chcieli się zrehabilitować swoim kibicom i zacząć ten sezon od wygranej i pokazania iż są oni faworytem do wygrania tych rozgrywek. Zaksę z kolei czeka pierwszy poważny sprawdzian w tym sezonie, jednak po trudnej przeprawie z Będzinem i teraz długiej podróży mogą mieć problemy z dobrą dyspozycją. Szanse oceniam 60/40 na korzyść Stoczni (osobiście pokusiłbym się nawet o dokładny wynik 3:0 dla Stoczni :siata ????
Edit: Szkoda pierwszego seta i dwóch ataków Kaziyskiego minimalnie nad blokiem, wtedy ten mecz mógłby inaczej się potoczyć. Drugi set to był kryminał w przyjęciu i Zaksa dostała seta za darmo. Z kolei w trzecim przypomniał o sobie Kurek, jednak jeden zawodnik meczu nie wygra z taką drużyną ;)
 
onlyvolley 91

onlyvolley

Użytkownik
Cuprum Lubin - Łuczniczka Bydgoszcz
Typ: Bydgoszcz, kurs: 3,35 Totalbet

Od 2 sezonów w Lubinie już widać zniżkę zainteresowania męską siatkówką. W tamtym sezonie praktycznie puste trybuny w większości meczów, nawet tych telewizyjnych z potentatami. Osobiście jestem nawet zdziwiony, że w ogóle wystartowali w tym sezonie w Pluslidze. Kadrowo oczywiście dużo gorzej niż w zeszłym sezonie. Ogólnie nie widzę ich w tym roku. W pierwszej kolejce 0-3 w Warszawie, choć tego akurat mogliśmy się spodziewać. Bydgoszcz na fali wczorajszego zwycięstwa nad Skrą może pokusić się o zwycięstwo z Lubinie. W tamtym roku ta sztuka im się udała, wygrali 3-2. Czemu i tera nie mieliby wygrać, tym bardziej po takim kursie.
PS. Co do meczu Stocznia - Zaksa
Myślę, że Stocznia będzie potrzebować jeszcze trochę czasu na zgranie. Owszem, mają mocne skrzydła, doświadczonych sypaczy. Jednak na środku siatki i pozycji libero widzę już przewagę Zaksy. Tak samo, jeśli chodzi o zgranie zespołu. W tym meczu szedłbym jednak w kierunku Zasky. Stawiam 3-2.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Warta Zawiercie vs Jastrzebski Wegiel Typ: Zawiercie wygra przynajmniej 1 seta 1,72 Totalbet
Mamy poczatek sezonu, i jest dokladnie tak jak mowilem :pelno niespodzianek. Skra przegrala , Reska przegrala , ZAKSA stracila seta. Uwazam ze ukladu sil przez pierwsze kilka kolejek po prostu nie ma. Ale juz nawet pomijajac fakt iż jest to poczatek sezonu to i tak 1 set ugrany to jest bardzo malo a Warta to nie jest w tym sezonie zaden ogorek a naprawde solidny rzemieslnik, personalnie spokojnie potencjal na srodek stawki. Jastrzebski Wegiel jest moim zdaniem w tym sezonie przereklamowany. Zibi uwaza ze stac ich na podium ale dla mnie personalnie sa zdecydowanie gorsi od Skry, Zaksy , Stoczni a jak dla mnie to nawet i Resovii. Tak naprawde bardzo dobrze wyglada jedynie formacja przyjęcia zagrywki. Przecietny libero, przebijacz Konarski na ataku, na srodku Kosok ktory szczyt formy ma juz dawno za sobą oraz solidny ale tylko solidny Hain. Moim zdaniem kursy na ten mecz zdecydowanie przesadzone.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
A ja gram na Onico z Rzeszowem @3,15 na STS
Resovia od kilku lat mowiac brzydko „frajerzy” roku. Ostatnie dobre granie to czasy Grozera czyli odlegle. Ciagle sciagaja niby nowe nazwiska i maja szeroka kadre i nigdy nic z tego w sumie nie wychodzi. Dodatkowo porazka 2-3 w pierwszym meczu sezonu z Zawierciem Onico z kolei utrzymala najwazniejszych zawodnikow, doszedl Vigrass na srodek a na przyjeciu Łukasik spisuje sie bardzo dobrze juz od gierek i turniejow przed sezonem gdzie raz za razem zdobywal mvp. Jak dla mnie szanse 40/60 dla gosci z Warszawy i az grzech nie zagrac takiego kursu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
PGE SKRA Bełchatów - MKS Będzin 3:1
poniżej 138,5
2,05
Za nami już pierwsza kolejka a przed nami kolejna, ledwie 2 dni minęło i kolejne emocje - bardzo szybko puszczają te pierwsze 3 kolejki ale może to i dobrze bo od razu siatkarze wejdą w rytm meczowy.
W pierwszej kolejce dość niespodziewanie Bełchatów przegrał na wyjeździe 2:3 z Bydgoszcz natomiast Będzin już zgodnie z planem przegrał z Kędzierzynem 1:3.
Bełchatów we własnej hali gra dużo lepiej niż na wyjazdach o czym przekonaliśmy się w poprzednim sezonie gdzie wygrali aż 14 spotkań na 15. Dodatkowa mobilizacja to właśnie przegrany mecz 3 dni temu.
Liczę na pełną koncentrację i zwycięstwo dość łatwe w 3 setach, kurs zachęca.
Stocznia Szczecin - ZAKSA Kędzierzyn Koźle 0:3
powyżej 3,5 seta
1,40 forBet

Myślę, że jest to najlepsza opcja na to spotkanie do jakiegoś dubelka wręcz idealne. Nie było nam dane obejrzeć Szczecina jeszcze więc tak naprawdę nie można wiele powiedzieć o tej ekipie prócz tego, że zrobili ogromne transfery ale czy to wypali już od początku? Nie wiadomo, ja mimo wszystko nie postawię zwycięstwa gospodarzy wolałbym dać gości ale jeszcze się zastanawiam. Póki co do dubelka pobieram.
Póki co takie 2 propozycję na jutro.​
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Stocznia Szczecin - ZAKSA Kędzierzyn Koźle 2 2.0 Fortuna ✅✅✅ 0:3 Tak jak się można było spodziewać
Kompletnie nie rozumiem stawiania za faworyta w tym meczu Szczecina. Na Zaksę takiego kursu to chyba nie było przez cały poprzedni sezon nawet gdy grali w Bełchatowie czy Rzeszowie. Kilku graczy Stoczni było na Mistrzostwach i nie mieli za dużo czasu na zgranie się ze sobą a to chyba jedna z ważniejszych rzeczy w siatkówce. Składy obu drużyn są bardzo zbliżone do siebie potencjałem z tym, że w Zaksie mamy bodaj 2 nowych graczy w pierwszej szóstce a w Szczecinie całą szóstkę i nie wydaje mi się, że ten skład odpali od razu, o mistrza powalczą ale na świetną grę wydaje mi się, że chwilę trzeba będzie poczekać.
Popieram też Sobolkka w typie na set Zawiercia. ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Resovia Rzeszów - ONCIO Warszawa (Handicap +1.5 seta)
typ ONICO @2.00 Totolotek
Resovia bardzo podobna atmosfera jak w Zawiercu chodz według mnie mimo mniejszej hali Zawiercianie kibicowsko na ten moment moim zdaniem sie lepiej prezentuja. Przechodzac do meczu Rzeszowianie sa przez bukmacherow bardzo faworyzowanie. Z ONICO mało zawodników odeszło i według mnie beda miec kolejny znakomity sezon. ONICO spokojnie bez straty seta wygrała z osłabionym do poprzedniego sezonu składu nie przez absensje tylko o sprzedaz wielu utalentowanych zawodników tzn. z Cuprum Lubin. Resovia mimo bardzo dobrych transferów męczyła się z Zawierciem gdzie kazdemu rywalowi gra się bardzo ciezko. Trzeba powiedziec ze Zawiercianie grali bez Achrema czolowego przyjmujacego Zawiercia mimo to odniesli zwyciestwo. Według mnie ONICO stac nawet na zwycięstwo i po takim kursie zagrac ze ONICO wygra minimum dwa sety to jak najbardziej jest to typ do zagrania z duzym optymizmem. Pozdrawiam trzymajcie sie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
yvel 19

yvel

Użytkownik
Stocznia Szczecin - Zaksa
Typ: Stocznia, kurs @1,75 na STS
Stocznia zaliczyła mały falstart w pierwszej kolejce przez awarię oświetlenia i z pewnością będą chcieli się zrehabilitować swoim kibicom i zacząć ten sezon od wygranej i pokazania iż są oni faworytem do wygrania tych rozgrywek. Zaksę z kolei czeka pierwszy poważny sprawdzian w tym sezonie, jednak po trudnej przeprawie z Będzinem i teraz długiej podróży mogą mieć problemy z dobrą dyspozycją. Szanse oceniam 60/40 na korzyść Stoczni (osobiście pokusiłbym się nawet o dokładny wynik 3:0 dla Stoczni :siata ????
Stocznia naładowana gwiazdami, prezes nie przekalkulował ile wydał i z nerwów zapalił fajka w kiblu ????
Zawodnicy ze Szczecina jeszcze nie zdążyli wypocząć po MŚ (tak samo jak i Skry). Drużyna sklejona trochę z emerytów, trochę z byłych gwiazd to totalna niewiadoma. Granie 3:0, bo nazwiska to głupota. Równie dobrze mogą przerżnąć 0:3 i nie będzie to jakaś mega sensacja. Zaksa to solidna drużyna, wystarczająco dobrze zgrana, żeby grać swoje.
Zaksa @2.00 efortuna
 
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
Gdańsk-Katowice --&gt; Katowice +1,5seta. 1,80 STS ✅✅✅
Gdańszczanie zaczynają sezon po przerwanym meczu w Szczecinie. Tam spodziewałem się pogromu rozbitych problemami finansowymi Gdańszczan. Jednak o dziwo mecz zakończył się przy stanie 5:5 ????
Bardzo liczę w tym roku na graczy GKS Katowice. Wzmocnili się i myślę, że będą w stanie podjąć rękawicę z potentatami ligi. Dla mnie kurs 1,80 na win GKSu to prawdziwa promocja.
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Lubin-Bydgoszcz .. śmierdzi mi ten mecz. Lubin cieniutki, ale musi wygrać ten mecz..
Zdecydowanie idę w stronę resovii. Mecz z zawierciem to pierwszy mecz w sezonie to nic dziwnego ze działy się cuda. Mimo ze byli duzo lepsi jak dla mnie w tym meczu. Resovia dzisiaj kończy w mi 4 setach ten mecz.
Dziwi mnie kurs na ZAKSE. Jakoś nie chce mi się wierzyć ze wygra stocznia no ale ..
 
K 77

koshinhoo

Użytkownik
Popieram zibiego, w meczu Stocznia - Zaksa, osobiście ide w tym meczu w +176,5⛔ po @1,5
Dużo było już napisane na forum na temat drużyny ze Szczecina, inaugurują sezon z Zaksą, która z kłopotami wygrała z Będzinem. Zaksa nie imponuje składem jak 2 sezony temu, moim zdaniem mają porównywalny niż w zeszłym sezonie. Deroo obniżył mym zdaniem loty, dyspozycja Śliwki to jest jak rzut monetą. Na pewno wzmocnienie na pozycji atakującego, Kaczmarek solidniejszy i miejmy nadzieje w kontekście reprezentacji, że nabierze pewności siebie i będzie nas godnie reprezentował, bo gdyby nie odpał Kurka w ostatnich meczach, na tej pozycji ubolewaliśmy, ale to nie temat i czas na reprezentacje. Środki zostały, lecz też do czołówki nie należą. Myślę, że zobaczymy tu minimum 4 sety.
Olsztyn - Radom @2,00✅
Oglądałem mecz Katowic z Olsztynem, poziom nie był powalający a i tak Katowice można powiedzieć po wyniku (gra to inna kwestia) przejechały się po Indykpolu. Żurek Woicki i Hadrava zawodnicy na poziomie, fajnie pokazał się też Lux, ale ciężko szukać pozytywów w ich grze, Hardrava też nie skuteczny jak we wcześniejszych sezonach, z drugiej strony nie ma co negatywnie oceniać po 1 kolejce. Na pewno będą walczyć, grają u siebie ale mym zdaniem to nie wystarczy na drużynę z Radomia, która będzie chciała się zrehabilitować za co prawda wpisaną porażkę z JSW ale większość spodziewała się innego przebiegu tego meczu. Na papierze dużo lepiej wygląda skład Cerradu.
Kolejne spotkanie to Zawiercie - JSW. Hala w Zawierciu jest bardzo specyficzna i trudna dla przyjezdnych, super kibice, mym zdaniem najlepsi w lidze. JSW zdecydowanym faworytem ale przewiduje tu podobny przebieg spotkania jak z Reską. +174,5 @1,84✅ i +44,5 1 set✅ po @1,43 warte próby. JSW moim zdaniem z przebiegiem sezonu będzie się zgrywało i na pewno będą mocni i na pewno będą się bić o najwyższe cele. Skład mają na papierze top2 w lidze, zobaczymy co z tego wyjdzie. Berlin ich dość boleśnie zweryfikował w przedsezonowym turnieju i to pokazało, że wiele pracy przed nimi jeszcze. Zawiercie będzie walczyć do ostatniej piłki i powinni ten aspekt wykorzystać.
Z tych meczy na pewno coś wybiorę, ako całkiem przyjemne, @5,52⛔. Co do reszty podejdę luźniej i tylko podziele się moją opinią. Skra na pewno będzię chciała zrekompensować sobie stratę punktów z Bydgoszczy i widzę tu -141,5⛔ po @1,82. Co prawda co sezon miewają problem z MKS-em, ale tutaj nie mogą sobie na to pozwolić. Gdańsk - Katowice +177,5 @1,49✅ i raczej widzę tu win gospodarzy✅, Katowice mnie nie przekonały w meczu z Olsztynem, nadal nie wiadomą jest dyspozycja Trefla, ale mimo obstawiam 3-1 dal nich. Resovia powinna wygrać z Warszawą, ale nie podejmuje się ich meczy, gdzie są faworytem w kursach do gry, bo już nie raz mi krwi napsuli i wcale nie będę zdziwiony wygraną Onico. No i na pewno jest value w meczu Cuprum z Bydgoszczą na Chemik @2,92✅. Chłopaki na pewno nabrali wiary po zwycięstwie nad Bełchatowem i mogą już sobie fajną zaliczkę zrobić na początku sezonu, mówię tu w kontekście utrzymania w lidze, a nawet uniknięcia baraży.
Z Fartem ????
Przeglądając ofertę jeszcze rzuciło mi się Bydgoszcz +1,5 seta @4,65✅ i handi pktowe +8,5 @1,76✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
R 0

rosolak

Użytkownik
Ja dzisiaj spokojnie wchodzę grubo w Zakse , zawodnicy Zaksy są bardziej zgrani , Stocznia wiadomo skład mega lecz Ci zawodnicy potrzebują zgrania a na to potrzebny jest czas .
Zaksa 2.30 hit dnia STS
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Zgranie jest az tak wazne w siatkówce? Wszędzie wygląda tak samo moim zdaniem.. przyjęcie rozegranie atak zalezne od tego jak rozgrywajacy ustawi sobie.. zagrywka? jak wejdzie kurkowi, Kazyjski itd a moim zdaniem ZAKSA ma dobry skład ale podjazdu w tym sezonie nie beda miec do szczecina..
 
onlyvolley 91

onlyvolley

Użytkownik
Zgranie jest az tak wazne w siatkówce?..
Czy zgranie jest aż tak ważne w siatkówce?....Hmm...Siatkówka jest sportem zespołowym, w którym zgranie zawodników na poszczególnych pozycjach jest NAJWAŻNIEJSZE !!!. Nie ma drugiego takiego sportu. Tutaj każdy musi wykonać swoją robotę najlepiej jak potrafi, by swoim zagraniem ułatwić robotę koledze. Jeżeli przyjęcie jest na 5 metr, rozgrywający musi skorygować to swym rozegraniem, atakujący dobrze jak wie, czego może się spodziewać po takim zagraniu od sypacza. W piłce nożnej, ręcznej, koszykówce, hokeju, itp. możesz mieć jednego zawodnika, który weźmie piłkę - przebiegnie pół boiska i zdobędzie punkt i tak może sam wygrać mecz. W siatkówce dla przykładu, jakby Zatorski nie przyjął co drugiej piłki, Drzyzga co drugą miałby gwizdniętą podwójną, Kurek nie miałby szans zostać MVP. Zespół by go nie wykreował. Nie bez kozery, przy wręczaniu nagrody MVP MŚ Bartosz pokazywał na kolegów, że to nagroda dla nich, nagroda zespołowa. Pojedyncza akcja siatkówki składa się z trzech elementów: przyjęcia, rozegrania, ataku. Jeżeli masz zgrany zespół, atakujący idzie w ciemno na krótką z tyłu - jesteś do przodu. Zaksa to zgranie ma od kilku sezonów, Czy na ataku jest Konarski, Kaczmarek, czy Torres to bez znaczenia. Atakujący ma tylko (lub aż) wykończyć akcję. Zaksa akurat z Toniuttim na rozegraniu i perfekcyjnym przyjęciu Zatorskiego i przyjmujących gra tak szybko prawe skrzydło, że atakujący co drugi atak ma na pojedynczym bloku. To bardzo ułatwia.
Reasumując, jestem zdania, że w tym przypadku zgranie ma kluczowe znaczenie, bo zawodnicy w obu zespołach są porównywalni i tu widzę przewagę Zaksy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Mecz coraz bliżej to może i ja się wypowiem. Moim zdaniem Stocznia personalnie jest zespołem lepszym od Zaksy.
Atakujący
Kurek w życiowej formie ( a gdy jest w życiowej formie to jest top 3 młotów na świecie). Zaksa na tej samej pozycji ma Kaczmarka. No niestety , gdy Kurek jest w formie to różnica między nimi to lata świetlne, a pozycja ta jest na boisku bardzo ważna - dobry atakujący mający w dodatku dobry dzień potrafi wygrywać mecze. W obwodzie Zaksa ma raczej przeciętnego i z przeciętnymi warunkami fizycznymi atakującego, o rezerwowym Stoczni Kluthu nie wypowiem się ponieważ przyznaję bez bicia ze nie widziałem go w akcji (ale warunki fizyczne imponują).
Przyjęcie
Zaksa ma klepacza Śliwkę (nie wiem co on robi w takim klubie), gdzie na tej pozycji mamy Hoaga w Stoczni - chyba to który jest lepszy nie wymaga jakiegoś wielkiego komentarza. Drugi przyjmujący - owszem Deroo jest graczem dobrym, prezentował się często świetnie, ale Kaziyski mimo swojego wieku dalej prezentuje klasę światową . Zawsze bylem wielkim jego fanem i tego ogromnego wyskoku. Równiez i tu przewaga Stoczni. W obwodzie dodatkowo Stocznia ma solidnego Penczewa (tu pewnie bedzie częsta rotacja z Hoagiem), oraz doświadczonego Wikę. Co mamy u Zaksy? Szymura oraz Koopers. O ile poziom sportowy Wiki można porównać z młodym Szymurą, to Penczew moim zdaniem jest lepszy.
Libero
Tutaj Zaksa wygląda już lepiej na tle Stoczni. Zatorski - najlepszy libero mistrzostw świata vs solidny ale chyba jednak nieco gorszy od Pawła reprezentat Francji.
Rozgrywający
Stocznia ma tutaj dwóch doświadczonych rozgrywających : Tichacka i Żygadło, ciężko powiedzieć który jest lepszy bo prezentują wyrównany poziom (wydaje mi się że to jednak Łukasz będzie tym podstawowym). Jeśli chodzi o Toniuttiego - wszyscy wiedzą jakie zdanie mam na jego temat. Nie jest to zły rozgrywający, może nawet delikatnie lepszy od dwójki Stoczni ale jest po prostu przereklamowany podobnie jak wielu innych reprezentantów Francji. Jeśli chodzi o drugiego rozgrywającego to Stępień to już jednak troszeczke nie ten poziom. Stocznia ma tutaj możliwośc wymiany rozgrywającego nie tracąc poziomu sportowego dlatego na tej pozycji moim zdaniem mamy remis.
Środkowy
Najlepszym środkowym Stoczni jest Van de Voorde, Zaksy Bieniek. Za Belgiem przemawia bez wątpienia doświadczenie , ale ciężko mi jest stwierdzić , że jest od Bieńka lepszy, postawiłbym tutaj znak równości. No i jedyna pozycja na której Stocznia ma ewidentną lukę to drugi środkowy. Zaksa ma solidnego Wiśniewskiego (który jednak wybitny nigdy nie był i nie będzie , warunki fizyczne na tą pozycje zdecydowanie zbyt kiepskie).
Dlatego twierdze że Zaksa ma przewagę tylko na pozycji libero (chyba mimo wszystko najmniej znaczącej pozycji w zespole), oraz jednego środkowego. Fakt, Stoczni może brakować jeszcze zgrania ale warto zauważyć że specyfikacja zawodników Stoczni wymaga znacznie mniej zgrania niż wielu innych zespołów w tym Zaksy. Stocznia ma zawodników moim zdaniem zdecydowanie lepszych z wysokich i trudnych piłek. Jeżeli którejś z drużyn padnie przyjęcie to moim zdaniem Stocznie to zaboli zdecydowanie mniej. Dodatkowo Stocznia ma atut własnego boiska.
Ja gram dzisiaj wygraną Stoczni
1,69@ Totalbet
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Do moich 2-óch typów po małych przemyśleniach dodaję jeszcze...
Stocznia Szczecin - ZAKSA Kędzierzyn Koźle 0:3
powyżej 182,5
1,75 STS

Opis wyżej...
Cuprum Lubin - Chemik Bydgoszcz 1:3
powyżej 179,5 1,70 STS
Bydgoszcz +1,5 seta 1,90 STS
Bydgoszcz 2,75 STS

Tutaj mam nadzieję, że Bydgoszcz pójdzie na fali... po zwycięstwie z Mistrzem Polski 3:2 morale na pewno świetne a przeciwnik co by nie powiedzieć bardzo mocno osłabiony przed sezonem...
Lubin pierwszy mecz zakończył szybko 0:3 ONICO, która moim zdaniem nie gra nic szczególnego.
Bydgoszcz bardzo dobry mecz ze SKRA, aż 5 zawodników zdobyło minimum 10 punktów więc widać, że tam nie grane jest na 1 zawodnika co jest ogromnym plusem dla Nich.
Kurs na samo zwycięstwo mocno już poszło w dół ale nadal uważam, że warto zaryzykować.
Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Czarni Radom 0:3
Radom
1,70 STS

W Olsztynie nadal bez przyjmującego R. Andringa no i na przyjęciu jest kiepsko... Katowice bardzo gładko poradzili sobie z Olsztynem 3:1 i tylko przez głupotę Katowic mecz nie zakończył się szybko w 3 setach...
Radom porażka 0:3 z Jastrzębiem ale ja uważam Jastrzębie za drużynę, która powalczy o medal w tym sezonie. Nadal uważam, Radom za drużynę dobrą mimo porażki...
Prócz ataku gdzie Olsztyn ma J. Hadravę uważam, że Radom ma lepszych siatkarzy dlatego stawiam na zwycięstwo gości.
Po za tym uważam, że Resovia wygra u siebie z Warszawą, Katowice powalczą z Gdańskiem i będzie powyżej 3,5 seta ✅...​
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Ja idę w Olsztyn i zakse. Radomianie zawsze mieli ciężko w Olsztynie. Zaksa 50%/50%
Osobiscie dla mnie przesadzony kurs na Olsztyn. Pierwsze mecze i każdy pilnuje swoje mecze u siebie żebyś ugrac jak najwiecej punktów może być 5setow ale różnie bywa. Co do zaksy dobry kurs warto spróbować. Uważam ze kurek nie zagra tak jak na ms
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom