>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 16.10.2018 (wtorek)

Status
Zamknięty.
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na wtorek - 16. Października
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
kreciko10 772

kreciko10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Narodów Afryki, kwalifikacje
Godzina: 20:00
Spotkanie: Libia - Nigeria

Typ: 2
Kurs: 2.00

Bukmacher: fortuna
Analiza:
Kwalifikacje do PNA, pierwszy mecz który został rozegrany w piątek zakończył się wysokim zwycięstwem Nigerii 4:0. Nigeria oraz RPA to dwójka faworytów grupy E do awansu. Myślę, że jest tutaj duże value na gości, ze względu, że w zeszłym tygodniu przed samym piątkowym meczem odszedł trener Libii, głównym powodem miały być sprawy finansowe https://www.bbc.com/sport/football/45809639. Teraz stanowisko tymczasowego selekcjonera objął Al-Maryami, który uważa, że mieli pecha w tym meczu(ciężko mi ocenić bo nie widziałem), dodatkowo zapewniał, że będą chcieli się zrewanżować i zaatakują Nigerie od początku spotkania. Dodatkowo mecz rozgrywany jest w Tunezji w Sfax- z powodu sytuacji w kraju Libia musi grać każdy mecz na wyjeździe. Uważam, że reprezentacja Nigerii prezentuje przede wszystkim większą jakość, byli uczestnikami ostatnich MŚ i personalnie wyglądają lepiej niż ich jutrzejsi przeciwnicy. Pewne jest to, że Libia się otworzy a Nigeria może to wykorzystać i oby tak się stało!
✅100
 
roshi 186K

roshi

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL
Godzina: 01:30
Spotkanie: Toronto Maple Leafs - Los Angeles Kings
Typ: Toronto - Auston Matthews strzeli 2+ bramki (razem z dogrywką i decydującym rz.karnym)
Kurs:
6
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Ostatnio gdy podawałem typ na zawodnika, który strzeli przynajmniej dwie bramki zakończył się sukcesem, ba a nawet hat-tricka strzelił. Dla mniej odważnych polecam strzelenie bramki przez tego Pana po kursie 2.2 na fortunie. Jestem co najmniej pewien że 21 letni Auston strzeli dziś swojego okrągłego, 90 gola w barwach Leafs. W ostatnich 6 meczach Matthews strzelił aż 10 bramek ( co daje mu pierwsze miejsce w klasyfikacji króla strzelców ) i asystował przy 4. Dubla zdobył aż w 4 spotkaniach. Zeszłe sezony w barwach Toronto nie wyglądały równie ciekawie jak aktualny, Auston strzelał średnio bramkę na 2 mecze, aktualnie średnia wynosi prawie dwie na jedno spotkanie. Jeżeli Amerykanin będzie dalej prowadził swój styl i sposób gry oraz nie wykluczy go żadna kontuzja spokojnie widzę go w top5 strzelców bramek w sezonie.
⛔100
 
R 574,6K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Walia
Godzina: 20:00
Spotkanie: Connah’s Q. - Druids
Typ: 1
Kurs:
1,40
Bukmacher Etoto
Analiza:


Walia. Mało popularny jak dla mnie kierunek, ale wtorek z mizerną ofertą i ten mecz lidera ligi z 9 ekipa w 12 zespołowej tabeli przykuł moją uwagę. Gospodarze z bilansem 7-0-2 i 23:7 w bramkach , a goście 3-1-5 i 12:11, ale w meczach wyjazdowych 0-0-4 i 2:6. I tę fatalną dyspozycję wyjazdową biorę pod uwagę i liczę na spokojne zwycięstwo. gospodarzy, ale patrząc na historię H2H nie pokuszę się o żaden handicap.
✅40
 
mendeeljev93 762

mendeeljev93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP
Godzina: 12;45
Spotkanie: Malek Jaziri - Basic Mirza
Typ: 1
Kurs: 1.7
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Basic, to nie jest ogórek jeśli chodzi o granie w turniejach na hali. Przeciwnikiem Basica jest Jaziri który według mnie ma dużo lepiej poukładane w głowie i gra obecnie lepszy tenis. Basic ostatnio rozegrał dwa turnieje chellengerowe w których dominował, ale nie miał specjalnie trudnych zadań, a mimo to poległ w Uzbekistanie z naszym rodakiem. Jaziri wraca z azjatyckiej podróży która według mnie była dla niego bardzo przyzwoita bo pokonał tam kilka mocnych nazwisk Zverev, Baghdatis, Mannarino co jednak daję coś do myślenia. Jest to taki mecz w stylu 55/50 i żałuję, że nie połapałem wcześniejszych kursów na Maleka, ale wydaje mi się, że powinien to jutro brać.
⛔100
 
stanley-63 754,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Towarzyskie
Godzina : 12:35
Spotkanie : Japonia : Urugwaj
Typ : Urugwaj over 1.5 gola
Kurs : 2.60
Bukmacher : Unibet
Japonia ostatnio w meczach towarzyskich gra wyjątkowo bardzo dobrze i zarazem skutecznie 3:0 z Panamą 3:0 z Kostaryką i 4:2 z Paragwajem tak więc są na fali , goście z Urugwaju natomiast w ostatnim towarzyskim grali z Koreańczykami i polegli 2:1 wcześniejsze dwa mecze to dwa zwycięstwa 4:1 z Meksykiem i 3:0 z Uzbekistanem i liczę że po tej porażce z Koreańczykami nie zagrają drugiego takiego meczu i będą skuteczniejsi bo z Japończykami akurat grać potrafią , liczę na wysokim over i przynajmniej dwie bramki Urugwajczyków !
✅160
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
fahrenheit451 4,5K

fahrenheit451

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - ME U21, eliminacje
Godzina: 20:00
Spotkanie: Rumunia U21 - Liechtenstein U21
Typ: under 4.5
Kurs: 2.10
Bukmacher: LVbet
Analiza:
Kogoś tu chyba poniosło. Może sobie z Liechtensteinem wygrywać wysoko kto chce, ale nie Rumunia. Filozofia gry Rumunów jest od wieków taka sama: po co wygrać 5:0, jak można 2:0. Albo 1:0. Gdyby dało się wygrać 0:0, to Rumuni by to robili.
Na 9 meczów eliminacyjnych Liechtenstein przegrał w stosunku większym niż 0:5 tylko 3 razy: z Portugalią (0:7 na wyjeździe i 0:9 parę dni temu u siebie) oraz z Bośnią 0:6 na wyjeździe. Rumunia była tu bardzo miłym gościem, bo pyknęła dzielnych Liechtensteińczyków tylko 2:0. Magicznej granicy nie przekroczyła Szwajcaria (2:0 i 3:0), Walia (3:1 i 2:1, jedyne gole strzelone przez L.) oraz Bośnia na wyjeździe (raptem 4:0). Na 9 meczów 6 pokrywa under. No więc bez przesady, nie będzie Rumunia strzelać bramek na zapas tylko dlatego, że Liechtenstein ma przegrać różnicą 5 goli! 4:0 to max, tyle Rumuni wygrali 2 lata temu z Luksemburgiem i wystarczy. Aha, sorry, było jeszcze 8:0 w meczu Rumunii z Niemcami. Ale dla Niemców. I to by było na tyle.
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Kazachstan - Andora
Typ: gol Andory
Kurs: 3.50
Bukmacher:
Fortuna
Analiza: Granie racjonalnych typów nie wychodziło zbyt dobrze w ostatnim czasie, dlatego skupiam się na czymś odważniejszym. Kazachstan to drużyna nieobliczalna i niezbyt dobrze zorganizowana - potrafią wygrać 3-0 z Azerami, żeby w kolejnych meczach zremisować 1-1 właśnie z Andorą czy później z Łotwą.
Wynika to z niezbyt ładnego dla oka futbolu, który opiera się na ostrej grze, sporej ilości niedokładnych podań, no i strzałach z dystansu, które nie są ich mocną stroną, ale czasem przynoszą bramki.
Andora zaliczyła spory progres względem ostatnich lat, co prawda ich ofensywa nie istnieje, ale potrafią zaskoczyć ze stałego fragmentu gry, a po ostatnim meczu Armenia - Gibraltar, w którym goście wygrali - nic mnie nie zaskoczy w Lidze Narodów.
Kazachstan na pewno ruszy od pierwszych minut, dlatego jest duże prawdopodobieństwo, że któraś z akcji skończy się kontrą, nie można też wykluczyć ewentualnego rzutu karnego, bo gospodarze słyną z ostrej gry - nie potrafią się zbyt dobrze bronić. Przewiduje zwycięstwo Kazachstanu, a także gol honorowy gości. Przewidywany wynik 3-1 dla gospodarzy
⛔100
 
kulfoniasty 403

kulfoniasty

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - LN
Godzina: 20:45
Spotkanie: Ukraina - Czechy
Typ: obie strzelą
Kurs: 2.26
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Mecz dwóch ofensywnych drużyn, który może zapewnić Ukrainie 1 miejsce w grupie, ale także dać szansę Czechom, którzy tracą 3 punkty do obecnych liderów. W ostatnim meczu tych drużyn było 2-1 dla Ukraińców, które zostało wydarte w ostatniej minucie meczu. Lepsze wrażenie w tamtym meczu sprawiali Ukraińcy, ale Czesi także mieli wiele okazji na zdobycie drugiego gola. Obie drużyny są przygotowywane pod najbliższe eliminacje i jeśli utrzymają dobrą dyspozycję to przy odpowiedniej grupie śmiało mogą awansować. Atutem obu ekip jest ofensywa - defensywa na korzyść Ukraińców, chociaż bramkarz lepszy u Czechów.
W tym meczu remis ustawia Ukraińców, ale wątpię by takowy był bezbramkowy, bo Pyatov w ostatnich meczach nie jest najpewniejszy, a Czesi już ze Słowacją pokazali się z dobrej strony. Kurs na BTS&#39;a bardzo ładny
⛔100
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Baseball - MLB
Godzina: 23:09
Spotkanie: Houston Astros - Boston Red Sox
Typ: match parlay: Boston Red Sox wygra i w spotkaniu będzie ponad 8,5 runów
Kurs: 4,60
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Po dwóch meczach w Bostonie wynik serii to 1:1. Teraz przenosimy się do Houston. W ostatnim meczu zaproponowałem typ na to, że Boston wygra i w meczu będzie ponad 8,5 runów. Na to spotkanie mam taką samą propozycję. Obie drużyny mają tak piekielnie mocne ofensywy, że nic dziwnego, iż dwa pierwsze mecze były overowe. W pierwszym było 9 runów, a w drugim aż 12. Starterami będą Keuchel i Eovaldi, czyli solidni, ale bez jakiejś rewelacji, więc w tym meczu również widzę ponad 8,5 runów. Boston w ostatnim meczu przegrywał 2:4, a jednak szybko odrobili straty i wygrali. W przeciągu całego sezonu Boston grał trochę lepiej od Houston. Red Sox bilans mogli mieć jeszcze lepszy, ale pod koniec sezonu rzadko wystawiali optymalny skład. Nie było takiej potrzeby, bo ich przewaga była bardzo duża. Do tego w dobrym stylu wyeliminowali naszpikowane gwiazdami New York Yankees wygrywając oba mecze w Nowym Jorku, a jeden z nich aż 16:1, co robi wrażenie. Trochę wyżej cenię Boston, dlatego to na nich stawiam.
✅360
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
panas89 95

panas89

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Moskwa
Spotkanie: Makarova - Jabeur
Typ: Makarova wygra 1 seta
Kurs: 1.98
Bukmacher: Fortuna
Godzina: 10:00
Makarova po dibrych wystepach w sierpniu grala tylko 2 razy, Jabeur grala duzo, zazwyczaj osiagajac dobre wyniki. Jest to turniej w Moskwie, mysle ze Makarova bedzie chciala pokazac sie z dobrej strony w swojej ojczyznie. Makarova to zawodniczka leworeczna, posiadajaca bardzo dobry serwis, jej silna strona jest forehand oraz z racji tego że jest rowniez w swiatowej czolowce deblistek gra przy siatce. Jabeur w kwalfikacjach przegrywala dwukrotnie 1 set, dwukrotnie to mialo miejsce gdzie ugrywala tylko 1 gema w secie, widocznie nie od poczatku dobrze wchodzi w mecz, wydaje mi sie ze Makarova przygotowywala sie do startu w Moskwie i od poczatku spotkania narzuci swoj ofensywny styl gry.
⛔100
 
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina : Piłka Nożna - Liga Narodów
Godzina : 16:00
Spotkanie : Kazachstan - Andora
Typ: Kazachstan / -2.5
Kurs: 2.35
Bukmacher : Fortuna
Analiza :

Pojedynek w Gr. 1 Dywizji D w którym Kazachstan podejmuję Andorę. Obie ekipy zamykają tabelę z bilansem 2 pkt. w trzech meczach. Zarówno jedni jak i drudzy solidarnie przegrali po jednym ze spotkań i dwukrotnie remisowali , między innymi w bezpośrednim pojedynku w Andorze gdzie padł wynik 1:1. Celem obu drużyn w tym momencie pozostaje jedynie walka o 3 pozycję w grupie gdyż liderująca Gruzja zapewniła już sobie zwycięstwo.
Kazachstan uważam za ekipę mocniejszą , bardziej doświadczoną i mającą lepszych piłkarzy i upatruję w nim oczywiście faworyta do domowej wygranej , natomiast nie przewiduje jakiejś kanonady strzeleckiej z ich strony i wysokiej wygranej. Andora to typowo underowy zespół patrząc na ostatnie występy tej drużyny. Wspomniana wcześniej Gruzja ograła ich w domu co prawda 3:0 ale wcześniejsze mecze Andory z Łotwą , Kazachstanem ,ZEA , Cape Verde czy Lichtensteinem kończyły sie underowo. Myślę że podobnie będzie i tym razem
⛔100
 
A 15,7K

aneta96

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Narodów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Francja-Niemcy
Typ: więcej rzutów rożnych - Niemcy
Kurs: 2,60
Bukmacher : totolotek
Analiza : Wczoraj kompletna klapa z typem, ale wszystkiego nie damy rady przewidzieć. Kto by pomyślał, że Anglia tak szybko zacznie strzelać ????
Dzisiaj stawiam że Niemcy zdobędą więcej rzutów rożnych niż Francja.
Z obecną forma Niemcy muszą się bardzo namęczyć żeby zdobyć chociaż gola, a co za tym idzie mają dużo sytuacji podbramkowych i przez to nabijają dużo rzutów rożnych. W ostatnim spotkaniu Niemcy wygrały z Francją w rogach 10-2, a z Holandia 12:4. Liczę na podobną dominacje w rzutach rożnych jak w tych meczach.
Dobra opcja będzie też więcej niż 5,5rr Niemców @2,50
Oraz ilość rzutów rożnych Francji mniej niż 4,5 @1,70
Powodzenia
✅160
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
hangarius 134

hangarius

Użytkownik
Dyscyplina: Esport League of Legends World Championship 2018
Godzina: 10.00
Spotkanie: Team Liquid - KT Rolster
Typ: -18,5 under total kills
Kurs: 1.85
Bukmacher : Unibet
Witam w ten słoneczny wtorek. Dziś na drugie śniadanie mały finał grupy C pomiędzy Ameryką a Koreą. Oczywiście nie będę wam mydlić oczu i szybko przejdę do sedna, ponieważ kwestie awansu mamy już chyba całkiem jasną ( KT) . Po raz pierwszy od lat presję na zawodnikach wywołują sponsorzy, w LCK jak wiadomo każdy taki sponsor jest bardzo szanowany i w sumie bez niego drużyna nie istnieje, to co robią później zawodnicy to nic innego jak udowadnianie, że pieniądze na darmo nie poszły. Afreeca która jako pierwsza niespodziewanie przegrała z G2 a poźniej z FW szybko wróciła na odpowiednie tory i wyniki mówią same za siebie. KT Rolster to drużyna mistrzów która gra w Korei o jeszcze jedną ligę lepiej i takie Afreeca zjada 2;0 w większości spotkań nie oddając nawet jednego fraga. Team Liquid będzie sukcesywnie spychany do defensywy i spodziewam się tu małej liczby oddanych killi. Jeśli Amerykanie podejmą ryzyko i zaczną grać coś niestandardowego skończy się to porażką w late game. Nie oszukujmy się - gracze z Korei po 5 min gry zawsze mają 1 k golda przewagi na samych stworkach i czasami się zastanawiam czy oni mają jakieś kody na last hity czy poprostu takiego skila. Mam nadzieję, że nie będzie to jednostronne spotkanie i że liga NA oprócz Cs&#39;a potrafi grać też w LoLa na najwyższym poziomie.
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: WTA Luksemburg
Godzina: 12:00
Spotkanie: C-S Navarro - Kr.Plisova
Typ: Pliskova win
Kurs: 2.65
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Indoor z zawodniczka ze stylem z jakim gra Krystyna bedzie, co najmniej wymagający dla Hiszpanki. Pliskova grała bardzo ładnie w kwalifikacjach i nie ważne, że przeciwnicy byli słabsi, a o to ze wszystko, co leży po jej stronie funkcjonowalo fenomenalnie. Poza tym Czeszka jest też w trybie meczowym, gdzie Pudel grał ostatni raz 2giego. Przy mądrym graniu serve n volley oraz solidnym serwowaniu, jeśli pliskova będzie unikać długich wymian może sprawić niespodziankę.
⛔100
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - English Open 2018
Godzina: 14:00 CET
Spotkanie:
Sam Baird - Liam Highfield
Typ: Sam Baird
Kurs: 2,30
Bukmacher: betsafe
Analiza:

Kursy powinny być bardziej wyrównane a może nawet odwrócone. Baird parę dni temu zszokował snookerowy świat demolując Murphyego 6-0 w kwalach IC. Ile za ten wynik odpowiada naprawdę dobra gra Bairda (89, 61, 116) a ile prezenty Murphyego to inna sprawa, pewnie po połowie, ale nawet słaby dzień faworyta też trzeba umieć wykorzystać i Sam to zrobił z zimną krwią. Dlatego trochę mnie dziwią takie kursy z Highfieldem, chyba tylko na podstawie rankingu wystawione. Na tak krótkim dystansie trzeba spróbować Bairda, który widać złapał dobry szwung. Liczę na kontynuację dobrego momentum.
ZAPRASZAM DO DZIAŁU SNOOKER
✅130
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Narodów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Francja - Niemcy
Typ: Francja i powyżej 2,5
Kurs:
2,51
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

W tym meczu spokojnie idę przeciwko Niemcom. Ewidentnie mają gorszy okres i trzeba to wykorzystać jak najlepiej jeśli chodzi o bukmacherkę.
Francuzi dali ciała w ostatnim meczu towarzyskim z Islandią remisując tylko 2:2 chociaż przegrywali już 0:2 ale jeśli mam być szczery to nie bardzo biorę ten mecz pod uwagę, po 1 mobilizacja dużo mniejsza, po 2 skład - nie był najmocniejszy...Po 3 całkiem inna mobilizacja będzie na ten mecz Francuzów.
Niemcy grali w Lidze Narodów z Holandią i przegrali aż 0:3...
Do tego dochodzą braki w kadrze Niemieckiej, brakuje m. in. M. Reus,L. Goretzka, I. Guendogan dodatkowo J. Boateng nabawił się kontuzji i także nie zagra dziś. M. Neuer jest w tak słabej formie a mimo to nadal na niego trener stawia - co moim zdaniem jest błędem.
Jeżeli chodzi o Francuzów to dziś powinni wystąpić w składzie najmocniejszym i bardzo przybliżonym do tego co byli na MŚ.
Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 0:0 i nie wydaje mi się, aby po raz drugi było tak mało bramek w meczu między drużynami, które mają tak mocny przód.
✅151
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
szympo 9,7K

szympo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Sztokholm
Godzina: 13:30

Spotkanie: Verdasco F. - Ebden M.
Typ: Ebden
Kurs: 2.45

Bukmacher: efortuna
Analiza:
Długo się zastanawiałem którego underdoga na dziś wybrać do analizy, bo nie ukrywam, że dzisiaj
kilku pograłem. Ebden wpadł mi w oko od razu, gdyż mam przed oczami jego jeden z ostatnich
meczy, z Thiemem, gdzie odniósł ładne zwycięstwo. Zawsze uważałem go za lekkie drewno,
styl serv&amp;volley, a byłem zaskoczony jak radził sobie z głębi kortu. Widać, że jest w dobrej
formie, zawsze zmotywowany, czego nie można powiedzieć o jego przeciwniku Verdasco,
który często miewał w przeszłości problemy z zaangażowaniem w mniejszych turniejach,
własnie takich jak Atp 250. Lata świetności ma już za sobą, próbuje się utrzymać w topie,
ale myślę że to juz niedlugo potrwa i bedzie spadek.
Ebden tak naprawdę drugi rok gra porządnie, ale widać ciągły progres mimo, że ma już 30 lat.
Bilans wygranych do przegranych spotkań w tym roku panowie mają podobny, dla mnie mecz
50/50 tym bardziej, że w hali, dlatego pogrywam kurs 2.45, ale za niewielką stawkę.
⛔100
 
loki123 244K

loki123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Narodów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Francja - Niemcy
Typ:Francja
Kurs:1,86
Bukmacher: Fortuna

Analiza:
Dziś kolejne spotkania Ligi Narodów a najciekawiej zapowiada się konfrontacja pomiędzy Francją
i Niemcami w dywizji A. Podopieczni trenera Deschampsa w tabeli zajmują 1 miejsce z dorobkiem 4 punktów mając na koncie remis z Niemcami i zwycięstwo nad Holandią strzelając przy tym 2 bramki a tracąc 1. Mistrzowie Świata mają serię 14 kolejnych meczy bez porażki i dziś raczej też nie przegrają bo ich przeciwnicy są bez formy. Niemcy w tabeli zajmują ostatnie 3 miejsce z dorobkiem 1 punktu po remisie u siebie z Francją 0-0 i porażce z Holandią 0-3.Podopieczni trenera Joachima Loewa nie błyszczą formą w ostatnim okresie bo na 10 ostatnich meczy wygrali zaledwie 3 razy, pokonując Peru,Szwecję i Arabię Saudyjską. Dziś może być to ostatni mecz trenera ekipy przyjezdnej, bo głośno jest na ten temat w niemieckiej prasie, więc coś na rzeczy jest. Patrząc na dyspozycję obu ekip to faworytem są gospodarze, i to na nich proponuje zagrać.
✅86
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
misiasty99 86

misiasty99

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Narodów,
Godzina: 18:00
Spotkanie:
Armenia-Macedonia
Typ: BTTS
Kurs: 1.9
Bukmacher: Totolotek
Analiza: Witam wszystkich. Na dzisiaj wybrałem mecz dywizji D, ponieważ wydaje mi się, że tutaj słabsze reprezentacje mogą po pierwsze chcieć awansować do wyższych dywizji a po drugie może również udać się awansować do ME (swoją drogą ciekawy jestem czy komuś np. z dywizji D się to uda). Na początek Macedonia: &quot;rewelacja&quot; w swojej grupie, komplet pkt przy bilansie bramkowym 8-1 jako główny pretendent do awansu do wyższej dywizji, uważam, że postarają się o bramkę na wyjeździe. Z drugiej strony gospodarz Armenia po blamażu z Gibraltarem możliwe, ze będą chcieli się zrehabilitować. Z fartem.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom