>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Indonezja » Super Liga 2014

roan79 456

roan79

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna- Indonezja » Super Liga 2014
Godzina:10:30
Spotkanie:persiba Bantul -PSM Makassar
1-3
Typ:2
Kurs:2.05
Bukmacher:Bet365
Analiza:
Mecz odbędzie sie bez udziału publiczności,gdyż gospodarze zostali ukarani po ostatnim meczu u siebie z Persipam.Poza tym, że są w głębokim kryzysie finansowym,zawodnicy ostatnio protestowali domagając się swoich niewypłaconych wynagrodzeń i do treningu wrócili dopiero trzy dni temu. Drużyna gospodarzy ma zero nadziei na uniknięcie degradacji, więc brakuje im motywacji w tym meczu,podczas gdy goście walczą z Perseru o utrzymanie w lidze.Dla nich będzie to najłatwiejsze spotkanie z pozostałych sześciu meczy do końca sezonu,poza tym atmosfera na tym meczu będzie podobna dla PSM b jak gra w domu, ponieważ wszystkie ich mecze w tym sezonie odbyło się niemal w podobnych okolicznościach (nie grają w ich rodzinnym mieście, więc nie ma prawie w ogóle fanów).Sa oni również znacznie lepiej przygotowani w tym pojedynku i mają wyższym morale, ponieważ podzczas przerwy w rozgrywkach ich wynagrodzenia były wypłacane. Dobrą wiadomością jest też to, że wraca do zespołu australijski napastnik Baird , który był kontuzjowany przez kilka miesięcy i ma byc w podstawowym składzie na jutrzejszy mecz.Radzę zaryzykować bo jak dla mnie pewne zwycięstwo gości w tym meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
roan79 456

roan79

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -INDONEZJA: Super Liga
Godzina:10:30
Spotkanie:persik Kediri-Arema
2-2
Typ:1X
Kurs:2.95
Bukmacher:Bwin
Analiza:
Ten mecz odbędzie się w Malang,co daje przewagę Aremie,ale z drugiej strony mają oni już zapewniony awans do pierwszej czworki i zagrają w tym meczu drugim składem.Arema ma pięć punktów przewagi na dwie kolejki przed końcem i nawet dwie porazki według mnie nie zrzucą jej z tej pozycji.Persik musi wygrać w tym meczu bo ma tylko dwa punkty przewagi nad strefą spadkową,ale o wygraną będzie trudno więc liczę ,że skupią się na defensywie i dowiozą chociaż remis w tym meczu.Ostatnie spotkania Persik Kediri to pięć zwycięstw z rzędu u siebie ,i sześć porażek pod rząd na wyjeżdzie.Trzynaście kolejek z rzędu nie zanotowali remisu i myślę,że dzisiaj ta passa dobiegnie końca.
 
makaveli23 76,3K

makaveli23

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna, Indonezja Superliga
Godz. 8:30
Spotkanie: Persipura vs. Semen Padang
Typ: Semen Padang pierwsza polowa
Kurs: 6.50
Buk: bet365
Sytuacja jest prosta Semen Padang jest na fali, wygrywa ostatnie 3 mecze z rzędu i ma bilans 3-0-1, podczas gdy gospodarze graja w kratkę i maja bilans 2-0-2, z czego u siebie 2-0-0 no i na wyjeździe 0-0-2. U siebie jak pokazali na przestrzeni lat są ciezcy do pokonania, ale na poczatku sezonu nic nie jest nie mozliwe. Goscie maja w ataku nigeryjczyka O. Ikpefua 13/8 bramek, ktorego moga sie gospodarze przestraszyc. Ponadto jest tez bramkostrzelny pomocnik argentynczyk Vizcarra (24/10). Gospodarze rowniez maja w swoim skladzie obcokrajowcow. Trenuje ich brazylijczyk podczas gdy gosci trenuje Indonezyjczyk. Dlatego kursy tutaj sa wystawione jak są. Atut wlasnego boiska zapewne przeswiadczy o wygranej gospodarzy, ale ja licze na mala niespodzianke, Semen wygral 2 tygodnie mecz u siebie 1-0. Padang ma w historii sporo wygranych wyjazdowych po niezlych kursach, jak 6.5 czy 10.00 wiec nie widze powodu by nie sprobowac i tutaj.
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Nie chce mi się tworzyć nowego tematu więc tutaj daję gruby typ na dzisiaj w drugiej lidze indonezyjskiej.
Persika Karawang 8.50
Ostatnia kolejka i zwycięstwo daje im jakieś szanse na pozostanie w lidze. Ich rywal w walce o pozostanie Persik Kendal musi przegrać a gra z drużyną która walczy o awans do grupy finałowej. Więc jakaś szansa jest. Do tego Persika dzisiejszego rywala rozbiła w pierwszym meczu 4:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Nie chce mi się tworzyć nowego tematu więc tutaj daję gruby typ na dzisiaj w drugiej lidze indonezyjskiej.
Persika Karawang 8.50 ✅✅✅
Ostatnia kolejka i zwycięstwo daje im jakieś szanse na pozostanie w lidze. Ich rywal w walce o pozostanie Persik Kendal musi przegrać a gra z drużyną która walczy o awans do grupy finałowej. Więc jakaś szansa jest. Do tego Persika dzisiejszego rywala rozbiła w pierwszym meczu 4:0
90 minuta kasa wypłacona :cash::cash::cash: :champagne::champagne::champagne:
Typ byłby w dziale live ale ban na ten dział więc pozdro dla modów
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Pięknie doga ustrzeliłeś..ale analiza taka trochę naciągana...mimo wygranej spadają z ligi
Ślepy Ty czy co utrzymują się dzięki wygranej. Wygrali a Kendal przegrał i przeskakują ich o punkt.
Analiza jak na taką ligę i kurs to wystarczająca.
W fortunie można bylo grać na live, ale kurs był już niższy. 6.50 koło 60 minuty.
Dzięki!!!
Ja po kursie 9,50 i 10 zagrałem w sumie za 1300 zł
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
PS Tira - Persela
Typ: 1
Kurs: 1.75 ✅✅✅ 4-1
Spójrzmy na H2H tych drużyn, zawsze wygrywał gospodarz i zwyciężała zazwyczaj drużyna która potrzebowała punktów jak tlenu, tym razem jest podobnie, a drużyną która tych punktów potrzebuje jest jakby inaczej gospodarz. Obie drużyny są z tego samego miejsca, jednak mecze między nimi na derby nie wyglądają i wydaje mi się że dziś to nie ulegnie zmianie i punkty dopisze sobie gospodarz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kreciko10 772

kreciko10

Użytkownik
Persipura - Bali United 1:0 ✅
Typ: 1
Kurs: 1,80 fortuna
Godzina 7:30
Bali United zagra bez 13 zawodników. Nałożyły sie urazy, kartki i wyjazdy na kadrę. Juz teraz na kadrę? Dokładnie tak ponieważ dzis Indonezją grała z Timorem Wschodnim. Persipura walczy o pozostanie w lidze, wiec nie mogą zwietrzyć takiej szansy na 3pkt. Powodzenia!
 
M 58

maxero

Użytkownik
Do znawców ligi:

2 - 3.90 bukmacher fortuna
Sriwijaya - Barito Putera
mecz
Czy to nie za wysoki kurs na drużynę, która jest wyżej w tabeli i wygrała ostatnie dwa spotkania H2H? Ma ktoś pojęcie co się za tym kryje?
 
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
Do znawców ligi:

2 - 3.90 bukmacher fortuna
Sriwijaya - Barito Putera
mecz
Czy to nie za wysoki kurs na drużynę, która jest wyżej w tabeli i wygrała ostatnie dwa spotkania H2H? Ma ktoś pojęcie co się za tym kryje?
Co sie za tym kryje? Druzyny współpracują miedzy soba , wystarczy rzucic okiem na h2h. Do tego gospodarze jak tlenu potrzebuja punktów dla tego kursy sa jakie sa, ja mimo wszystko pobieram gospodarzy. Z fartem!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
R 5K

rosati

Użytkownik
Psms Medan - Persebaya over2. 5 1.48 i w obu połowach padnie bramka 1.43 1xbet. Obie drużyny skrajnie ofensywne, Psms praktycznie w każdym meczu u siebie robi overa 2.5 , w dodatku dochodzi fakt końca ligi i maja oni szanse na utrzymanie, wiec kalkulować nie będą, bo tylko zwycięstwo daje im dalsze szanse, rywale w dobrej formie od 4 meczy nie stracili punktów, patrząc na tabele wyjazdowa jest to najbardziej ofensywny zespół ligi. Z czystej statystki i rangi meczu wychodzi tu over2.5, a za dużo niższa stawkę dam overy 2.5 we wszystch meczach jutrzejszych w Indonezji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
R 5K

rosati

Użytkownik
PS Tira - Arema FC over2,5 1,60 1xbet i w obu polowach padnie bramka 1,61 1xbet. Spotkanie podobne do dzisiejszego, dlatego gram podonie, gospodarze walcza o utrzymanie, maja 3 punkty straty do bezpiecznej pozycji i dwa mecze mniej rozegrane, z bilansu bramkowego wynika ze sa strasznie ofensywna druzyna, szczegolnie biorac pod uwage mecze u siebie. Rywal na bezpiecznym miejscu, pewny utrzymania, od 5 meczy pokrywaja over2,5, kiepski bilans wyjazdowy bo 2/2/13 i slaba skutecznosc, pasuje ten mecz na czysta 1 dla gospodarzy, ale ja gram over, majac na uwadze wyniki w tej lidze i koncowa faze rozgrywek.
 
Do góry Bottom