>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Euroliga 2018/2019

Status
Zamknięty.
pukon 896,3K

pukon

Użytkownik


Zespoły z kontraktami na grę w tych rozgrywkach to Żalgiris, Real, Baskonia, Barcelona, Panathinaikos, Olympiakos, CSKA, Fenerbahce, Efes, Milano, Maccabi, pozostałe ekipy to - Bayern (zwycięzca ligi niemieckiej), Buducnost (zwycięzca ligi adriatyckiej), Chimki (najwyższa pozycja w lidze VTB, poza zespołami z kontraktem), Gran Canaria (najwyższe miejsce w lidze hiszpańskiej, poza zespołami z kontraktem), Darussfaka (zwycięzca EuroCup).
Runda zasadnicza składa się z 30 kolejek, po jej rozegraniu osiem najlepszych zespołów awansuje do fazy play off (systemem - 1 drużyna z 8 drużyną, 2 z 7, 3 z 6 i 4 z 5) - etap rozgrywany do trzech wygranych. Zwycięzcy fazy play off awansują do Final Four, które zostanie rozegrane na obiekcie Baskonii (Fernando Buesa Arena).
Mistrzowskiego tytułu broni drużyna Realu Madryt po pokonaniu Fenerbahce 85-80, trzecie miejsce zajęła drużyna Żalgirisu po zwycięstwie z CSKA 79-77.
Zapraszam do tematu.
Powodzenia!
 
plusgresja 3K

plusgresja

Użytkownik
A ja myślę nad postawieniem pieniędzy na Efes Pilsen w meczu z Bayerenem. Turecka drużyna bardzo dobrze wystartowała w tym sezonie. Zwycięstwa z Galatasaray i Fenerbahce(superpuchar). Macie jakieś zdanie odnośnie tego meczu?
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Semen Antonov over 5 pkt @ 1.95 1xbet
Bardzo niska linia. Rosjanin moze liczyc na 15-20 minut na parkiecie i okazji do rzucenia 6 pkt bedzie mial sporo.

Ante Tomic over 10.5 pkt @ 1.78 betsafe
Od poczatku sezonu Barcelona gra mocno do Tomicia. Nie lubie drewniaka ale 21, 11, 15 pkt w 3 meczach w tym sezonie juz rzucil i dzisiaj znowu powinien miec dwucyfrowke.
 
pukon 896,3K

pukon

Użytkownik
A ja myślę nad postawieniem pieniędzy na Efes Pilsen w meczu z Bayerenem. Turecka drużyna bardzo dobrze wystartowała w tym sezonie. Zwycięstwa z Galatasaray i Fenerbahce(superpuchar). Macie jakieś zdanie odnośnie tego meczu?
Też nad tym myślałem, Efes naprawdę świetnie zbudował kadrę na ten sezon i mogą sporo namieszać. Zastanawiałem się też nad zdobyczą punktową Larkina z Efesu, to może być jeden z lepszych strzelców tego sezonu i jego pojedynek z Koponenem z Bayernu będzie pewnie ozdobą tego spotkania
 
pukon 896,3K

pukon

Użytkownik
CSKA - Barcelona godz. 19.00
1(-7,5) / 1.71
Pójdę tutaj po najmniejszej linii oporu i w stronę zdecydowanego faworyta. CSKA praktycznie nic nie pozmieniali w kadrze, kluczowi zawodnicy zostali, do tego dołączyli m.in Petersa, który powinien być solidnym uzupełnieniem tej silnej kadry. Barca straciła Koponena, Moermana czy Vezenkova, do tego ich legenda Navarro zakończył karierę. Oczywiście sprowadzili nowych (m.in. Singleton czy Kuric), pewnie nie gorszych graczy, ale czy to musi od razu wypalić w starciu z tak silną drużyną. CSKA potrafi w rundzie zasadniczej zrobić różnicę, schody zaczynają się dopiero w tych kluczowych grach play off. Zobaczymy jak to parkiet zweryfikuje czy to nie za prosty wybór jednak;) (LVBet)
95-75✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
quattro 98

quattro

Użytkownik
Ja bym uwazal z tym efes, sam zagralem ale za malą stawke, w eurolidze duzo robi wlasny parkiet, do tego wiadomo efes moze wygrac z prawie kazdym, ale to jednak turecka druzyna i juz rozne cyrki widzialem, ale 2,30 kurs do gry
 
pukon 896,3K

pukon

Użytkownik
Panathinaikos - Maccabi godz. 20.00
Calathes nie trenował ostatnio przez jakieś problemy żołądkowe, nie wiadomo też jaki to będzie miało wpływ na jego grę dzisiaj. Pewnie zagra i swoje minuty dostanie, ale ekipa gospodarzy ma taki wybór bogactwa w kadrze, że może skupi się bardziej na szukaniu z podaniem kolegów z zespołu - korci trochę zagrać na to że nie zdobędzie więcej niż 12pkt, ale z drugiej strony w poprzednim sezonie też często pisali o jego problemach z urazami, a wychodził na parkiet i potrafił zrobić różnicę?!
 
pukon 896,3K

pukon

Użytkownik
Real - Darussafaka godz. 21.00
Sergio Llull powyżej 12pkt / 1.67 ✅ 13pkt
W poprzednim sezonie przez kontuzję nie mógł zagrać całego sezonu, nawet po powrocie, co zrozumiałe, nie mógł też w pełni pokazać swojej dyspozycji - zresztą w Realu wszystko funkcjonowało jak należy, więc trudno żeby trener Laso zmieniał tam wiele. Teraz w pełni sił, może być tutaj kluczowym zawodnikiem, dla mnie powinien być tutaj tym naturalnym liderem. Już od początku sezonu pokazuje się ze świetnej strony - zdobyli Superpuchar z jego średnią 16pkt/4,5as na mecz, a w lidze ma już średnią 11,7pkt/6as po trzech grach. Nie wiem jak to co napisałem będzie się miało do tego meczu, ale wydaje się że ta zaproponowana linia nie jest jakoś wygórowana przy tak klasowym zawodniku. (1xbet)
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
pukon 896,3K

pukon

Użytkownik
A co powiecie odnośnie realu? Głównie chodzi mi o zastąpienie Doncica, sprowadzili kogos w jego miejsce?
Chyba nie było potrzeby rewolucji w Realu, w końcu mistrzowie kraju i Euroligi. Llull już jest do pełnej dyspozycji, tylko &quot;kosmetyczne&quot; uzupełnienia o Prepelica i ten duży talent z Argentyny Decka, poza Doncicem nikt nie odszedł, więc dalej mają silną drużynę. Ale oczywiście wyniki z czasem zweryfikują, jak to się tam wszystko ułoży.
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Buducnost - Milan
Typ: 2 (-6.5) Kurs: 1.9 ✅
Chodzi dziś za mną ten typ. Mam wrażenie, że dla gospodarzy Euroliga może okazać się za wysokim progiem. Milano póki co świetnie. Grają świetny basket mocno ofensywny i jak dla mnie dziś biorą zdecdywanie ten mecz. Jeśli tylko wszystko będzie siedziało tak jak powinno to gospodarze nie mają czego szukać w dniu dzisiejszym
Wynik: 71:82
e: na lekkim farcie ale siedzi
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Było trochę już podane o.Efesie wiec nie ma się co dużo powtarzać.

Efes@1,46 Fortuna
Miejmy nadzieję, że ta solidna euripejska firma wraca na należne miejsce. Ich pierwsza piatka wygląda świetnie na być może.i.top6 Euroligi. Dalej jest lekki problem ale póki co na Zalgiris powinno wystarczyć. Wydaje mi się, że suma summarum.Zalgiris.to.slabsza ekipa niż w zeszłym sezonie. W Stambule sypnięto.kasa i musi się to.jakos zwracać. Do tego Zalgiris nic nie gra póki co i myślę, że pojadą tutaj na egzekucję.
Olympiakos+6,5@1,57 Fortuna
Baskonia bardzo dobry ubiegły sezon, praktycznie utrzymali poziom składu a może i zwiększyli jednak to ciągle tylko i wyłącznie Baskonia, która przewaznie akurat daje ciała i się na Niej traci hajs gdy są faworytem. Olympiakos jednak.wzmocnil się w stosunku do.tamtego sezonu. Zdecydowanie zwiększyła sie rotacja i polepszył się roster zagraniicznych graczy. Vezenkov, Toupane,Timma, LeDay,Williams Gross to zdecydowanie lepsza paka niż w poprzednim.sezonie praktycznie tylko McLeab, Roberts i Brown. Pomijam tych co zostali czyli Milutinov albo Strelnieks. Pireus jest silniejszy w tym sezonie i dlatego idę w ich kierunku bo mają cos do udowodnienia.
 
ziomus7355 152

ziomus7355

Użytkownik
Gratulacje dla Olympiakosu w dniu dzisiejszym, pierwszy mecz we własnej hali, i ewidentnie grany od pierwszej minuty by tego meczu nie wygrać. Syf euroliga a nie prawdziwy sport. Kończę jakiekolwiek dyskusje na temat tego syfu w tym dziale. Pozdrawiam
 
pukon 896,3K

pukon

Użytkownik
Efes - Fenerbahce godz. 19.30
2 / 1.56
2(-3) / 1.73
Goście maja pewne rachunki do wyrównania z ekipą Efesu, dwa ostatnie przegrane spotkania - przede wszystkim ta ostatnia przegrana w Superpucharze Turcji, jest pewnie jeszcze w pamięci zawodników Fenerbahce. Doceniam mocno zbudowaną kadrę na ten sezon przez Efes, ale Fener w większości utrzymał ten wicemistrzowski skład, jeszcze troszkę umiejętnie go wzmacniając i to chyba wygląda lepiej po ich stronie. Bardzo dobrze weszli w nowy sezon Euroligi (bilans 3-0) i jeżeli podtrzymają tę grę, tutaj też powinni być uważani za mocniejszego kandydata do zwycięstwa.
89-83⛔

Bayern - Baskonia godz. 20.00
2 / 1.48
2(-4) / 1.82
Dla mnie jest tutaj wyraźny kandydat do zwycięstwa w postaci Baskonii, zdecydowanie silniejszy zespół w tym zestawieniu. Maja na razie identyczny bilans z rywalami (1-2), ale też trzeba wziąć pod uwagę, że mieli raczej silniejszych przeciwników. W ekipie gospodarzy wątpliwości co do występu Barthela (9,7pkt), z kolei w Baskonii prawdopodobnie wraca już Shields (8pkt). Dwie porażki z rzędu Baskonii, to już chyba za dużo, najwyższa pora na przełamanie.
77-71⛔
Olympiakos - Maccabi godz. 21.00
1(-7,5) / 1.73
U gości wątpliwości co do występu ich najlepszego strzelca Wilbekina (20,7pkt), jeszcze dalej bez Pargo. Jeżeli ta nieobecność Wilbekina się potwierdzi, Maccabi będzie miało tutaj trochę problemów. Olympiakos na pewno będzie mocno zmobilizowany do zmazania plamy po ostatniej fatalnej grze z Milano (75-99) - delikatnie mówiąc, tam w sumie nic nie zagrało jak trzeba, to jest za silna drużyna, żeby po raz kolejny zagrać w takim stylu, na pewno będą chcieli zrehabilitować się przed swoimi kibicami. (LVBet)
88-80✅
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
CB Gran Canaria - PBC CSKA Moscow
typ: over172✅✅✅✅
pinnacle; 1.92 stake 4/10
Kanarki ostatnio imponujuja skutecznoscią, a do tego graja bardzo szybki baskiet. Widac ze ostatnio ich gra opiera sie nie na obronie, a na tym aby jak najwiecej wrzucic. Z takim rywalem nie da się poprostu dobrze bronic, a zeby myslec o wygranej trzeba poprosu rzucic wiecej. Widziałem ostatnie mecze kanarków i naprawde tempo imponujace
 
N 297,9K

niewierny-janek

Użytkownik
Witam,
Darussafaka - Fc Barcellona
typ: Darussafaka - hc +3,5, kurs 2,15
Unibet
Barcelona o ile w lidze radzi sobie dobrze na wyjazdach - 2 zwycięstwa - o tyle w Eurolidze powtarza się scenariusz z zeszłego sezonu, gdzie byli w delegacjach jedną z najsłabszych drużyn w całej stawce (bilans 3-12 na wyjazdach w sezonie 17/18). W tym sezonie przegrali oba wyjazdowe spotkania. Więc jeżeli Darussafaka przegra to spotkanie to minimalnie po walce. Dla chętny pogrania na większym ryzyku polecam typ 1/ 2,8
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Sorki, że bez analizy raz na jakiś czas ale trzeba
Darussafaka-Barca+7,5@1,55
Gran Canaria over 78,5@1,57 Fortuna
Barca to rollercoaster i szczegolnie na wyjazdach że slabszymi.personalnie warto.grac przeciwko Nim. Gran Canaria prezentuje szybki basket jak i CSKA,.które ma.mega ofensywny aresnał ale jak.zwykle.zabraknie czegoś w.final.4. Gran Canaria.pojdzie na loterie, albo będzie siedzieć albo nie, jednak oddadzą.mase rzutów.i będzie duzo.posiadan co nakazuje mi.isc.w.ich over. Mają akurat taki skład, dużo.zadaniowcow.oraz.graczy co lubia szybkie akcje i sypanie.z.daleka. CSKA wbrew pozorom.dobrze nie broni.
 
pukon 896,3K

pukon

Użytkownik
Darussafaka - Barcelona godz. 19.15
2 / 1.45
2(-4) / 1.71
Ja trochę inaczej niż poprzednicy (powodzenia), z wiarą w zdecydowanie większe umiejętności po stronie drużyny Barcelony. Dla mnie ekipa gospodarzy, to jedna ze słabszych personalnie ekip tego sezonu Euroligi, oczywiście Barca nie pokazuje się jeszcze z jakiejś wybitnej strony, no ale to i tak nadal znacznie większy potencjał od tureckiej ekipy. Po krótkiej pauzie w lidze, coraz więcej minut powinni też dostawać tutaj Serphin czy Ribas, którzy mogą być też ważnymi ogniwami w rotacji trenera Pesica. Wydaje się, że mają obecnie optymalne zestawienie kadrowe i w takim przypadku, przy jednak większych umiejętnościach tej kadry, nie powinni w żadnym stopniu odstawać od rywali. Barcelona celuje w tym sezonie w znacznie lepsze wyniki niż poprzedni sezon Euroligi (trzynasta pozycja), więc jeżeli naprawdę chcą ugrać coś więcej, to w takich spotkaniach muszą powalczyć o pełną pulę. Pewnie że to tylko początek sezonu, ale jednak przy słabszym już bilansie (1-2), muszą zacząć w końcu pokazywać już te aspiracje.
71-79✅

Panathinaikos - Żalgiris godz. 20.00
poniżej 163pkt / 1.71
Panathinaikos i Litwini zawsze kojarzą mi się z bardzo dobrą grą w defensywie. Ostatnie wyniki obu ekip, nie potwierdzają raczej tego, więc może najwyższa pora zagrać przy trochę większym przyłożeniu do zadań w defensywie. Nie wymyślę pewnie nic odkrywczego, ale jeżeli Zalgiris myśli tutaj o powalczeniu o korzystny wynik, musi znaleźć sposób na powstrzymanie mocnej ofensywy gospodarzy. Z kolei Litwini świetnie rzucają zza łuku i tutaj pewnie Panata poszuka jakiegoś mocniejszego, wysokiego krycia. Tak na przekór ostatnim wynikom i jednak sporym możliwością w ofensywie obu ekip, spróbuję tutaj poszukać niskiej punktacji, bo jednak oba zespoły maja graczy ze sporymi umiejętnościami gry w obronie, też jeszcze jest jakaś szansa, że nie musi dopisywać tak dobra skuteczność. (LVBet)
83-87 po dogr.⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom