>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wybory samorządowe 2018

kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Niestety szansę na wygraną Jakiego w Warszawie są niskie.
Przy podobnie nieudolnej prowadzonej kampanii Komorowskiego (tak jak obecnie Trzaskowski) vs Duda to Komorowski w drugiej rundzie w Warszawie wygrał 60 do 40. W drugiej rundzie Jakiemu będzie baaaardzo ciężko wygrać bo się miasteczko Wilanów i ta cała cholota rzuci na głosowanie antypis.
Niestety dla warszawiaków afery platformerskie w Warszawie nie mają większego znaczenia.
Ja głosuję na Jakiego (mimo jego miziania się ostatnio z tym lewakiem Guzialem) ale kursy 1.9 to niestety wg. mnie nie ma value.
Jaki musisz!
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Patryk Jaki @1.90 totolotek
haha no nie wierze ,myslalem ze jak wejde na strone to bedzie z 1.65 a tu taki prezent ,nie ma co tu pisac analizy wynik jest oczywisty dla kazdego kto sledzi polityke ;)
Tak gwoli ścisłości to jest właśnie taki kurs jak myślałeś, odlicz sobie podatek i z 1.90 zrobi ci się 1.67. Takie kursy to można grać na 3 gole Barcy a nie na typy wyborcze na miesiąc przed wyborami i to w Wawie. Sorry ale wszystkie blokowiska stolicy nie zapewnią mu stołka.
skoro tvpis podaje ze Jaki w drugiej rundzie wygra 40 do 38 z Trzaskowskim to bym nie szalal z tym ze to takie promo , tak samo jak pisanie ze poprze go Jakubiak ( 6%) a nie wspomniec nic o Rozenku ( 6%) to takie dodawanie do swojego typu , na razie wstrzymam sie z typem na Warszawe bo sa inne fajniejsze opcje tylko trzeba czekac az netowi wystawia swoje kursy bo granie z podatkiem jakos mnie nie kreci
Pojedyncze sondaże to na razie można sobie na razie odpuścić, zwłaszcza z TVP, przecież tam nawet podali sondaż od Wieśka z Grażynką zrobiony na imieninach, gdyby z niego wyszło ze Jaki wygrywa w pierwszej turze. A już kompletną paranoją byłoby cokolwiek przewidywać na sondażu 2 tury gdzie wynik 40-38 czyli z tego wynika że kluczowe 22% odpowiedziało że nie ma jeszcze zdania, a jak nie ma zdania to na pewno nie jest to elektorat Jakiego, bo on jest bardzo zdyscyplinowany i karny i miał zdanie już w momencie ogłoszenia jego kandydatury. Jeśli ktoś tu się zastanawia to elektorat lewicowy i lewicowo-liberalny, a jak wiemy lewica ogólnie rozumiana ma paru kandydatów w pierwszej turze i głosy się rozłożą myślę, to będzie większość tych niezdecydowanych 22% z sondażu. Gdyby w I turze ich nie było, albo był jeden wspólny (np Śpiewak) i byłoby 4 kandydatów (z Jakubiakiem) to Trzaskowski miałby wygraną w pierwszej turze. Podsumowując: Jaki już wygrał, na polu politycznym, nie musi wygrać, wystarczy że przegra po walce. Po drugie te sondaze które ma teraz około 40% to raczej pik (cytując prezesa Kurskiego). Wyborcy Śpiewaka, Rozenka, Stefanika (PSL), Ikonowicza czy kandydatki ruchów miejskich nie zagłosują na Jakiego, tylko na Trzaskowskiego.
Na koniec takie małe przypomnienie. Wszyscy wytykają Trzaskowskiemu podobieństwa jego kampanii do beznadziejnej kampanii Komorowskiego. I to w dużej części jest prawda, geniuszy tam w sztabie nie ma. Tylko zapomina wielu że Bronek w Warszawie pojechał Dudę 60-40 (II tura), a w całym kraju przegrał. Jak już szukacie i kładziecie prawdziwe pieniądze na takie typy to sobie sprawdzcie wszystkie dane.
 
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
Tak gwoli ścisłości to jest właśnie taki kurs jak myślałeś, odlicz sobie podatek i z 1.90 zrobi ci się 1.67. Takie kursy to można grać na 3 gole Barcy a nie na typy wyborcze na miesiąc przed wyborami i to w Wawie. Sorry ale wszystkie blokowiska stolicy nie zapewnią mu stołka.
Pojedyncze sondaże to na razie można sobie na razie odpuścić, zwłaszcza z TVP, przecież tam nawet podali sondaż od Wieśka z Grażynką zrobiony na imieninach, gdyby z niego wyszło ze Jaki wygrywa w pierwszej turze. A już kompletną paranoją byłoby cokolwiek przewidywać na sondażu 2 tury gdzie wynik 40-38 czyli z tego wynika że kluczowe 22% odpowiedziało że nie ma jeszcze zdania, a jak nie ma zdania to na pewno nie jest to elektorat Jakiego, bo on jest bardzo zdyscyplinowany i karny i miał zdanie już w momencie ogłoszenia jego kandydatury. Jeśli ktoś tu się zastanawia to elektorat lewicowy i lewicowo-liberalny, a jak wiemy lewica ogólnie rozumiana ma paru kandydatów w pierwszej turze i głosy się rozłożą myślę, to będzie większość tych niezdecydowanych 22% z sondażu. Gdyby w I turze ich nie było, albo był jeden wspólny (np Śpiewak) i byłoby 4 kandydatów (z Jakubiakiem) to Trzaskowski miałby wygraną w pierwszej turze. Podsumowując: Jaki już wygrał, na polu politycznym, nie musi wygrać, wystarczy że przegra po walce. Po drugie te sondaze które ma teraz około 40% to raczej pik (cytując prezesa Kurskiego). Wyborcy Śpiewaka, Rozenka, Stefanika (PSL), Ikonowicza czy kandydatki ruchów miejskich nie zagłosują na Jakiego, tylko na Trzaskowskiego.
Na koniec takie małe przypomnienie. Wszyscy wytykają Trzaskowskiemu podobieństwa jego kampanii do beznadziejnej kampanii Komorowskiego. I to w dużej części jest prawda, geniuszy tam w sztabie nie ma. Tylko zapomina wielu że Bronek w Warszawie pojechał Dudę 60-40 (II tura), a w całym kraju przegrał. Jak już szukacie i kładziecie prawdziwe pieniądze na takie typy to sobie sprawdzcie wszystkie dane.
Trzaskowski ma w Warszawie swój duży elektorat oszustów,skorumpowanych urzędników i różnej maści kombinatorów więc ciężko będzie Jakiemu wygrać z nim,chociaż mu tego życzę,a że jestem z Krakowa i będę głosował na Małgośkę to ona też w takiej podobnej sytuacji jak Jaki bo komuch Majchrowski duży procent swoich wyborców i nie wiem czy czasem znów deweloperzy nie sponsorują mu wyborów tak jak w poprzednich wyborach!!!
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Wybory coraz bliżej, machiny w mediach ruszyły.
Także buki rzucają nowe miasta do typowania. Wszystkiego dokładnie nie przeglądałem ale w oczy wpadł mi pojedynek w Radomiu, który postanowiłem krótko opisać.
Miasto Radom to od lat bastion PISu, który od czterech lat kierowany jest przez przez człowieka wybranego wtedy z ramienia PO. Nie ma wątpliwości, że walka także tym razem rozegra się pomiędzy urzędującym dziś prezydentem Radosławem Witkowskim, a sekretarzem stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej Wojciechem Skurkiewiczem.
Sukces Witkowskiego sprzed czterech to zasługa rywala jakiego posiadał. Był to kandydat PISu, Andrzej Kosztowniak, który starał się o drugą kadencję. Nieudana budowa lotniska cywilnego w Radomiu w znacznym stopniu spowodowała niechęć do niego. Czy czterolecie Witkowskiego można zaliczyć do udanych? Moim zdaniem nie, bo w mieście więcej było gadania niż rzetelnej pracy. Brak współpracy z rządem powodował opóźnienia w budowie tras komunikacyjnych łączących Radom ze stolicą. Do tego sprzeczka sprzed roku z Macierewiczem o znane w całej Europie wojskowe pokazy lotnicze dobrze nie wpłynęła na jego reputację. W międzyczasie wyszła afera dotycząca zasiadania prezydenta w radzie nadzorczej Świętokrzyskiego Rynku Hurtowego. Tu więcej na ten temat. Obecny prezydent jakiś czas temu zrezygnował z kandydowania ponownie z ramienia PO i utworzył własną listę Koalicji na Rzecz Zmian Radosława WItkowskiego. Powód jest tylko jeden, nikt ponownie by go nie wybrał jeśli kandydowałby z ramienia PO, tym bardziej, że w kraju PIS poszedł przez ostatnie lata mocno do góry.
PIS wystawia grubą rybę by odzyskać swój bastion, bo od wielu lat tak znany polityk nie kandydował z tego miasta. Podczas kampanii Skurkiewicz stara się mocno wbić w głowę ludziom, że jeśli zostanie prezydentem to łatwiej będzie o pomoc od rządu. Radom na pewno nie zmienił się jeśli chodzi o przewagę opcji politycznej. Trzeba pamiętać, że w tej kadencji to PIS miał większość w Radzie przez co ciężko było cokolwiek przeforsować prezydentowi. Nawet z ostatnim budżetem był wielki problem się dogadać. Ludzie mają dość takiego popychania i moim zdaniem wrócą do tego co było tu przez lata. Kurs na kandydata PIS bardzo zachęcający na tą chwilę i pewnie nie długo taki będzie.
Nigdy się też nie zdarzało żeby TVP agitowało tak mocno w stronę kandydata PISu w Radomiu, bo raczej mieli to miasto za mało ważne. Tym razem jest inaczej ze względu na osobę jaka stara się o ten stołek. Konferencja prasowa Skurkiewicza pojawiła się w TVP Info, w wiadomościach reportaże nt. obecnego prezydenta i jego współpracowników, wyciąganie afer.
https://www.tvp.info/39178828/wojciech-skurkiewicz-gwarantem-rozwoju-radomia
https://www.tvp.info/39160591/tajni-wspolpracownicy-sb-jan-bury-gpc-na-tropie-ukladu-radomskiego
Skurkiewicz 2,25 STS
 
T 2,2K

tomek009966

Użytkownik
U którego (legalnego) buka można zagrać ako? Zazwyczaj nie można łączyć takich zdarzeń, a info wyświetla się przy próbie obstawienia zakładu.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Wybory coraz bliżej, a tu taka cisza. Dziwi mnie to o tyle, że zawsze w wyborach samorządowych można było zarobić niezłą kasiorkę. Jesteśmy przecież z całej Polski i z pewnością możemy co nieco powiedzieć co się dzieje w naszym regionie, mieście którym pracujemy, studiujemy, mieszkamy.
Prócz typu, który pisałem już jaki czas temu TUTAJ i który podtrzymuje interesuje mnie pojedynek w stolicy województwa świętokrzyskiego. Jeszcze jakiś czas temu mówiono, że obecny prezydent weźmie urząd w pierwszej turze. Pozew w trybie wyborczym Bogdana Wenty i jego wygrana, a parę dni później sondaż w lokalnej gazecie gdzie paroma punktami ograł obecnego prezydenta odwróciły kursy. Nie jestem z tego miasta i wiem tyle co wyczytam z internetu. Może ktoś przybliżyć jak to się ma w rzeczywistości, bo czytając i oglądając wiadomości można wywnioskować, że media po raz kolejny zaginają fakty by dodać przeciwnikom PISu parę procent w sondażach. Prawda i tak wyjdzie w momencie ogłoszenia wyników.
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Co do Białegostoku jestem pewny Truskolaskiego, ale kursy w bukach od 1.01 do 1.06. Ale dorzucić można bo to pewne i nie ma szans, że nie wygra. Były materiały na niego, choćby program Anity Gargas, albo popalone opuszczone zabytkowe domy na Bojarach, ale to przekręty, na których zyskały jednostki osób, a zwykły mieszkaniec nie ma żadnej o tym świadomości. Miasto jest piękne, drogi są jedne z lepszych jeśli chodzi o większe miasta więc Truskolaski wygra. Największą ofertę na wybory ma bukmacher Etoto, ale lipa, że nie można u nich łączyć. Może piszmy petycję do Stsów i Forbetu, żeby powiększyli ofertę na zakłady i może coś można byłoby grać. Sam dorzucam na Truskolaskiego typ, choć na Niego nie głosuję, bo ma swoje za plecami. Ale kumatych ludzi jest naprawdę niewiele. Ludzie głosują patrząc na to, co zewnętrznie widać. Na forbecie było 1.15, teraz jest 1.01. Na Etoto jest 1.06
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
lolnik dzięki za post. Szczerze myślałem, że wschód naszego kraju więcej będzie stał za PISem, tym bardziej teraz gdy po rządzie widać tam jakieś efekty pracy. Z tego co sprawdziłem nawet w Białymstoku w ostatnich wyborach od parlamentu wygrał PIS. Truskolaski to Kandydat PO i Nowoczesnej.
Ja osobiście szukam dogów i zacząłem czytać o Bełchatowie. Mimo, że faworytem jest Pani Mariola Czechowska to gdzie nie wejdę to same złe wypowiedzi, że lata stracone dla miasta. Tylko czy ma kto ją zastąpić? Jest Gryczka, który podobno próbuje kolejny raz. Ktoś coś więcej może dopowiedzieć jak to jest w tym mieście. Czy ten Gryczka ma szansę i kto go popiera.
Największą ofertę na wybory ma bukmacher Etoto, ale lipa, że nie można u nich łączyć. Może piszmy petycję do Stsów i Forbetu, żeby powiększyli ofertę na zakłady i może coś można byłoby grać.
Popieram, można ich zaatakować na chacie. Wybory już blisko więc powinni wycisnąć coś więcej z siebie.
 
mlodybankrut 164

mlodybankrut

Użytkownik
Ja osobiście szukam dogów i zacząłem czytać o Bełchatowie. Mimo, że faworytem jest Pani Mariola Czechowska to gdzie nie wejdę to same złe wypowiedzi, że lata stracone dla miasta. Tylko czy ma kto ją zastąpić? Jest Gryczka, który podobno próbuje kolejny raz. Ktoś coś więcej może dopowiedzieć jak to jest w tym mieście. Czy ten Gryczka ma szansę i kto go popiera.
W Bełchatowie wielka niewiadoma, Czechowska niby traci poparcie jednak nie byłbym tego taki pewny. Sporo osób ją poprze ze względu na darmowe przejazdy MZK i szereg innych mniej znaczących zasług. Do walki o fotel prezydenta włączy się jeszcze trójka:
Matyśkiewicz, działający od lat jako radny, angażując się w sprawy miasta - startuje z ramienia PLUS, czyli partii która przez wiele lat rządziła w Bełchatowie.
Marjan, nowa twarz na scenie politycznej, wywodzi się ze struktur patriotycznych, mądrze gada i ma olbrzymie poparcie wśród powiedzmy grupy wiekowej 18-30.
Oraz wspomniany wyżej Gryczka, popularny, tam gdzie są kamery jest i on, ponad rok temu odwołali go z funkcji wicestarosty jednak nie puścił się stołka i nadal nim jest i pobiera z tego tytułu dietę.
Druga tura będzie nieunikniona a w niej z Czechowską powalczy ktoś z tej trójki, waham się między Matyśkiewicz a Marjanem jednak nie ma ich w ofercie.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Moim zdaniem nie ma szans na to zeby Jaki wygral w Warszawie. Od wielu lat stolica jest bastionem PO i tutaj PiS nigdy nie mial czego szukac. Oczywiscie TVPiS robia codziennie o 19:30 szopke w TV i spamuja super sondazami wyssanymi z palca ze Trzaskowski to jest beeee a Jaki to jest super ziomeczek. Moga sobie zaklinac rzeczywistosc jak chca i non stop przypominac aferki PO ale to i tak na nic sie zda. Druga tura murowana i roznice nie powinny byc duze ale moim zdaniem Trzaskowski to bierze. Do tego dorzucam sobie jeszcze win Zuka z Lublina jako, ze jestem z tych okolic i wiem co w trawie piszczy. W tym wypadku szanse na wygrana oponenta z PiSu szacuje na jakies 1%.
Trzaskowski @ 1.60
Zuk @ 1.10
AKO: 1.76
Bukmacher: Totolotek
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Moim zdaniem nie ma szans na to zeby Jaki wygral w Warszawie. Od wielu lat stolica jest bastionem PO i tutaj PiS nigdy nie mial czego szukac. Oczywiscie TVPiS robia codziennie o 19:30 szopke w TV i spamuja super sondazami wyssanymi z palca ze Trzaskowski to jest beeee a Jaki to jest super ziomeczek. Moga sobie zaklinac rzeczywistosc jak chca i non stop przypominac aferki PO ale to i tak na nic sie zda. Druga tura murowana i roznice nie powinny byc duze ale moim zdaniem Trzaskowski to bierze.
Kurs wcale nie zachęca do zagrania na Trzaskowskiego, bo pojedynek na tą chwilę 50/50. Wiele zależy od frekwencji i to dopiero w drugiej turze bo ta będzie nieunikniona. Nie zgodzę się ze stwierdzeniem, że stolica to bastion PO, bo podczas ostatnich wyborów parlamentarnych to PIS wygrał w Warszawie 29,89% nad PO 27.54%. Trzeba jednak oddać, że wtedy partia Rysia startowała pod jego nazwiskiem i osiągała zawrotne wyniki. Dziś Kasia Lubnauer przytuliła się do Schetyny i idą razem. Poniżej ilustracja przedstawiająca jak głosowały dzielnice Warszawy podczas wyborów w 2015.
TVP jedzie propagandą dzień w dzień ale od lat robi to samo TVN i jakoś teraz to ucichło.
Ja osobiście odpuszczam stolicę co najmniej do drugiej tury licząc, że tą pierwszą wygra Trzaskowski. Jeśli kurs na Jakiego podskoczy to wtedy pomyślę by na niego przyłożyć. Zastanawia mnie informacja jaką podał Falenta, prolog już napisał i może czeka na drugą turę z seks taśmą na której podobnież Rafał i Grześ.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
sumada90 Kurs jest jaki jest i bardziej ide tutaj w strone ogolnego odczucia. Mieszkam na Lubelszczyznie czyli tez mozna powiedziec ze wschod glosuje za PiSem i faktycznie na ogolnej mapce wychodzi ze lubelszczyzna jest zdecydowanie za PiSem a jednak sama jej stolica Lublin ma prezydenta z ramienia PO na ktorego kurs oscyluje w granicach 1.05 - 1.10 na to ze ponownie wygra. Generalnie jesli chodzi o podzial glosow to powiedzialbym tak, ze biedaki liczace na obietnice i kolejne socjale glosuja na PiS a cwaniacy i bogaci glosuja na PO. Tak jest juz od wielu lat. Warszawa to miasto w ktorej zyja ludzie zamozni i roznorakie &quot;kliki urzedaskie&quot;. Moim zdaniem roznica bedzie niewielka ale mimo wszystko PO powinno znowu to wziac.
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Uwielbiam jak ktoś wyjeżdża argumentem z propagandą TVP. Rządzi PO program dostanie Lis, rządzi PIS program dostał Pośpieszalski , to było, jest i będzie i rzygam już tym płaczem, że teraz mamy TVPIS. Ale 8 lat jak było TVPO to było w porządku, tak ?
Napisze co myślę, nie oglądając telewizji w ogóle.
Jeżeli Warszawiacy wolą gościa który jest prawa ręka Waltzowej, która zrobiła sobie z Warszawy swój własny folwark do reprywatyzowania czego popadnie to ja nie mam pytań.
Dzięba najlepiej określił tego pięknie wyglądającego w telewizji Rafała. Dlaczego do dzisiaj Trzaskowski nie złożył sprawy choć straszył dawnego kolegę ? Pytanie retoryczne.
Tutaj się zgodzę z tym co pisze ranczo. Nie od dziś wiadomo , że PO to partia tych całych bogatych elit i układów , o które tak walczą.
 
maite-radar 22,9K

maite-radar

Użytkownik
Co do Białegostoku jestem pewny Truskolaskiego, ale kursy w bukach od 1.01 do 1.06. Ale dorzucić można bo to pewne i nie ma szans, że nie wygra.
lolnik dzięki za post. Szczerze myślałem, że wschód naszego kraju więcej będzie stał za PISem, tym bardziej teraz gdy po rządzie widać tam jakieś efekty pracy. Z tego co sprawdziłem nawet w Białymstoku w ostatnich wyborach od parlamentu wygrał PIS. Truskolaski to Kandydat PO i Nowoczesnej.
Wygrać wygra, tu masz rację. Jednak ja upatruję szans w handicapach, ewentualnie grze na drugą turę.
Tak naprawdę przeciętny białostoczanin nie ma wyboru. Truskolaski jest jaki jest, i dostaje głosy. Jego wyniki z poprzednich lat wyglądają następująco:
  • 2006: 48,49% =&gt; 67,25% w drugiej turze
  • 2010: 68,5%
  • 2014: 49,37% =&gt; 63,76% w drugiej turze

Oprócz tego ma dwóch większych rywali - Żalka (kurs 10) i Arłukowicza (kurs 30). Żalek to pionek, który nawet w strukturach PiS nie ma poparcia i dziwi mnie że akurat on został wystawiony jako rywal dla Truskolaskiego, niemal na początku skazując się na porażkę. Moim zdaniem czarnym koniem może być Arłukowicz, który jest jakąś tam alternatywą. To były zastępca Truskolaskiego, który teraz naprawdę dobrze taktycznie rozgrywa swoją kampanię. Sprawy z debatą (oddał miejsce rywalowi) i z Sawickim (&quot;wchłonięcie&quot; go) tylko działają na jego korzyść. Moim zdaniem może sprawić niemiłą niespodziankę Żalkowi.
Póki co nie pokuszę się o konkretne typy, ale tak jak mówię - skłaniałbym się ku rozłożeniu głosów i drugiej turze, a nie deklasacji Truskolaskiego (co wskazywać mogą kursy pokroju 1,01 na jego wygraną). Przy odpowiednio wysokich kursach spróbuję tejże drugiej tury, ewentualnie handicapu w stronę Arłukowicza.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
maite-radar myślę, że w Białymstoku czarnego konia nie będzie i sprawa może zostać zamknięta już za trochę ponad tydzień. Jeśli dojdzie do drugiej tury (choć na to niewiele wskazuje) to ile musiałby mieć jego przeciwnik by widzieć w tym nadzieję? Handicap &gt;30%. Sądzisz, że ktoś wystawi handicapy, a do tego aż taki?
 
G 87,7K

golabek1945

Użytkownik
A co myślicie o wyborach w Gdańsku?
Gdańsk mocno za PO, Adamowicz jakby &quot;rozdzielony&quot; na dwie listy z Wałęsą, co znaczyłoby o podziale na pół, co daje szansę Płażyńskiemu. A wy jak to widzicie?
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
A co myślicie o wyborach w Gdańsku?
Gdańsk mocno za PO, Adamowicz jakby &quot;rozdzielony&quot; na dwie listy z Wałęsą, co znaczyłoby o podziale na pół, co daje szansę Płażyńskiemu. A wy jak to widzicie?
W I turze podzielą się głosami Adamowicz i Wałęsa, ale w II już oni wszyscy będą przeciwko Płażyńskiemu. Dlatego on może wygrać nawet I turę, ale w drugiej to ma bardzo małe szanse.
 
Do góry Bottom