>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Champions League / FIBA Europe Cup 2018/2019

Status
Zamknięty.
pukon 896,3K

pukon

Użytkownik

Połączone siły dwóch europejskich pucharów - Liga Mistrzów i FIBA Europe Cup.
Na początku odbędą się jeszcze mecze eliminacyjne do tych pucharów, więc po ich zakończeniu będzie można przedstawić klarowną sytuację z grupami finałowymi.
Sytuacja z kwalifikacjami i późniejszymi grupami, wygląda tak:
Champions League - http://www.championsleague.basketball/18-19/qualifiers/news/basketball-champions-league-qualification-rounds-and-regular-season-draw-completed
FIBA Europe Cup - http://www.fiba.basketball/europecup/18-19/news/fiba-europe-cup-qualifiers%E2%80%99-pairings-drawn-regular-season-takes-shape
Zapraszam serdecznie do tematu.
Powodzenia!
 
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
20/09/2018 19:00 CET
Polski Cukier - Tsmoki Mińsk powyżej 153.5
2.05 (Totolotek) ⛔ 87:61=148.
5/10
Polski Cukier z ośmioma grami sparingowymi - 110:73 z Basket Poznań, 89:66 z GTK Gliwice, 65:65 z GTK Gliwice, 87:81 z King Szczecin, Asseco Gdynia 63:61, Gottingen 77:90, Polpharma 74:69, King Szczecin 75:72.
Tsmoki Mińsk z 102:77 Cherkasy, 70:79 Lietuvos Rytas, 69:98 z Zenitem.
Najważniejsze dla tego zakładu. Polski Cukier w wielu meczach sparingowych grał bez graczy reprezentacji Polski, którzy pojechali na mecze kadry - Karola Gruszeckiego (9.9 punktu na mecz, 44% skuteczności w 2017/18) i Aarona Cela (12.1 punktu na mecz, 52.1% skuteczność). Z Robem Lowerym są to najlepsi gracze ataku. W ostatnim sezonie Polski Cukier rzucał 84 punktów na mecz. To dalej bardzo podobny skład ze zmianą na PG - Lowery jest za Cosey&#39;a.
Tsmoki Mińsk z trzema nowymi graczami z USA - Stefan Moody, Daryn Govels i DJ Shelton. To trzech dobrych graczy w ataku. Moody to kieszonkowy rozgrywający, który był najlepszym strzelcem w Grecji w ostatnich rozgrywkach. DJ Shelton szalał u nas i też zdobywał wiele punktów, ale grał słabo w defensywie. Moody to szalony rozgrywający. Myślę, że Tsmoki będą dziś grać szalenie i na szybkim tempie. Trenerem wciąż jest znany z Polski - Krutikov i pozwalał w tamtych rozgrywkach na szalone granie. Widzę tutaj mecz z potencjałem na 155 punktów i więcej.
 
pukon 896,3K

pukon

Użytkownik
Champions League
Kauhajoen Karhu - CSM Oradea godz. 17.30
2(+6) / 1.74
Mistrz Finlandii podejmuję mistrza Rumunii. Ekipa gospodarzy ze sporymi zmianami w kadrze - część krajowa składu praktycznie nowa i mocno odmłodzona, zagraniczny zaciąg znów wokół Sarcevica i Rougeau plus czterech nowych graczy, którzy stanowią jeszcze dużą niewiadomą, przychodzą z dużo słabszych klubów bądź to dla nich debiut na europejskich parkietach - mogą wypalić, ale też nie muszą. Drużyna gości w większości zachowała swój skład z poprzedniego sezonu - dalej z drużyną są Richard, Kariniauskas, Valeika, Pasalic czy Denison. Teraz doszli jeszcze tak ograni już zawodnicy jak np. znany z polskich parkietów Ginyard, Watson czy Lucic - ta kadra z bardzo dużym doświadczeniem, co może być istotnym czynnikiem, gdzie jeszcze tak naprawdę forma wszystkich zespołów, to duża niewiadoma i tym doświadczeniem można też czasami ugrać trochę więcej. Na pewno potencjałem nie ustępują ekipie gospodarzy i mogą powalczyć o korzystny wynik przed rewanżem.
87-84✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
pukon 896,3K

pukon

Użytkownik
Champions League
Hapoel Tel Aviv - Charleroi godz. 14.35
Hapoel poniżej 84,5pkt / 1.74
Gospodarze już od &quot;stu lat&quot; nie grali w europejskich pucharach, więc to też pewna niewiadoma jak się uda ten premierowy mecz przeciwko &quot;etatowej&quot; drużynie pucharowej. W dodatku dzisiaj zagrają bez swojego kapitana Raviva Limonada, który ma być odpowiedzialny za kreowanie gry tej ekipy, do tego Menco zagra z lekkim yrazem po reprezentacji. Kilku ważnych zawodników (Aminu, Menco, Ginat - reprezentacja) poza kadra przez większość zgrupowania, do tego słabsze wyniki w sparingach (bilans 2-5) - to wszystko jak na razie, wygląda tak średnio. Mogą oczywiście wypalić, bo maja ciekawych graczy, ale mam nadzieję, że jeszcze nie teraz. (LVBet)
76-73✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pukon 896,3K

pukon

Użytkownik
Champions League
Levski - Siauliai godz. 17.00
Levski poniżej 90,5pkt / 1.74
Pierwszy mecz zakończony zwycięstwem Levskiego 91-79. Bułgarzy zagrali tam na świetnej skuteczności, co zawsze ciężko powtórzyć w kolejnej grze i tak krótkim odstępie czasowym. Poza tym ekipa dzisiejszych gospodarzy nie ma jeszcze pełnej kadry, tam planowane są jeszcze wzmocnienia składu. Bardzo szybkie tempo pierwszego meczu też pewnie będzie ciężko powtórzyć. Ekipa Levskiego też nie ma tej przewagi na tyle dużej, żeby po raz kolejny pójść w tak otwarty mecz, który może niepotrzebnie skomplikować tylko przebieg tego spotkania. Nie za szeroka jeszcze kadra i co za tym idzie spory wysiłek w tym pierwszym meczu kluczowych graczy, powinien przynieść mniejszą skuteczność z ich strony. (1xbet)
79-65✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pukon 896,3K

pukon

Użytkownik
Champions League
Levski - Kauhajoen Karhu godz. 18.00
powyżej 158pkt / 1.79
Druga runda eliminacji Ligi Mistrzów - Levski po pokonaniu Siauliai 91-79 i 79-65, Kauhajoen pokonuje rumuńśką drużynę Oradea 87-84 i 80-74. Obie drużyny w pierwszych meczach eliminacyjnych pokazały fajną, ofensywną koszykówkę na bardzo dobrej skuteczności, drugie spotkania były rozegrane już przy dużo spokojniejszym tempie, ale mając zaliczkę w postaci lepszego rezultatu, wcale nie musiały forsować tempa w kolejnej grze i stąd pewnie też te wyniki nie były tak wysokie jak wcześniej. W obu zespołach znajdziemy świetnych strzelców, Levski - Rembert, Zahariev, Avramov czy bracia Ivanov, Karhu - Abif, Moser, Summers, Rougerau czy Sarcevic, którzy jak pokazały wcześniejsze gry potrafią nieźle zapunktować i jeżeli tutaj też dopisze solidna skuteczność powinni swoje rzucić. (1xbet)
88-93✅
 
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
26/09/2018 19:00 CET
Rosa Radom - Kataja (-3.5)
1.81 (LVBet) ✅ 69:75
5/10
Rosa Radom zagra w tym meczu bez Obiego Trottera - to najbardziej ograny i doświadczony zawodnik na europejskich parkietach tego klubu. Zarazem jest to najlepszy albo obok Neala drugi najlepszy zawodnik. Różnica między oboma ekipami jest duża i Rosa jest zdecydowanie słabsza względem wcześniejszych lat. Widać, że skład Polaków jest bardzo tani, a teraz jeszcze dochodzi kontuzja Trottera kluczowego zawodnika. Pozostaje tylko dwóch zagranicznych graczy - Neal oraz Mosquera-Perea. Do grania jest dzisiaj 9 zawodników. W tym trzech to praktycznie nieograni - Szymański, Wątroba, Szczypiński. Daniel Wall, który w ostatnich latach gra po najsłabszych zespołach w PLK. Pozostają Zegzuła, Piechowicz, którzy pozostawali w cieniu i nie wiadomo, jak sobie poradzą. Jeśli Mielczarek, Neal i Mosquera-Perea nie zagrają dzisiaj jakiegoś dobrego meczu, a Kataja nie zlekceważy totalnie meczu - nie widzę tutaj wygranej Rosy, która się trochę porwała z motyką na słońce.
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Polski Cukier - Bayreuth
Typ: 2 kurs: 1.85 ⛔
Nie wydaje się wam, ze ten kurs to 6promocja dnia?! Ktoś tu już pisał że koszykarze z Torunia mają w ostatnich dniach istny maraton meczów do tego dochodzą podróże. To się w końcu musi na nich odbić. Rywale póki co jedno spotkanie ligowe zdecydowanie wygrane tak więc dziś wydaje mi sie, są spore szanse na złapanie fajnego wyniku.Jak dla mnie warto sprobowac
Wynik: 73:73
e: zorientowali się co do kursow. Poleciały ostro w dół aż do 1.4
 
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
A gdzie taki kurs w ogóle miałeś, bo nawet nie widzę w wyszukiwarkach kursów, aby taki był przez moment?
 
pukon 896,3K

pukon

Użytkownik
Nizhny - Pardubice godz. 18.00
1(-14) / 1.73
Pardubice poniżej 74,5pkt / 1.85
Dla mnie rosyjska drużyna jest tutaj wyraźnym faworytem, może się mylę, ale nie znajduję aspektu gry w którym Czesi mogą okazać się lepsi czy nawet dotrzymają kroku, może na własnym parkiecie jeszcze się postawią, ale na terenie Niżnego mogą mieć duże trudności. Ekipa gości będzie tutaj pewnie głównie polegała na szybkiej grze swoich amerykańskich graczy i liczyć na ich dobrą skuteczność, no ale jeżeli Niżny potrafił zatrzymać Aris na niskiej zdobyczy punktowej, a Grecy mają lepszych strzelców od Czechów, to dlaczego nie mają podobnie zagrać z dzisiejszym rywalem. Silna fizycznie drużyna gospodarzy z bardzo szeroką kadrą w której sporo mocnych zawodników, to powinna być zbyt ciężka przeszkoda dla ekipy z Pardubic. (1xbet)
92-84⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
majkelkors 3,4K

majkelkors

Użytkownik
Polski Cukier - Bayreuth
Typ: 2 kurs: 1.85
Nie wydaje się wam, ze ten kurs to promocja dnia?! Ktoś tu już pisał że koszykarze z Torunia mają w ostatnich dniach istny maraton meczów do tego dochodzą podróże. To się w końcu musi na nich odbić. Rywale póki co jedno spotkanie ligowe zdecydowanie wygrane tak więc dziś wydaje mi sie, są spore szanse na złapanie fajnego wyniku.Jak dla mnie warto sprobowac
Wynik:
e: zorientowali się co do kursow. Poleciały ostro w dół aż do 1.4
Fortuna musiała popełnić błąd, bo wszędzie kursy otwarcia były w okolicach 1.30 a teraz są po 1.50 więc rosną na gości. Ja uważałbym bym z tym meczem, nawet kierowałbym się bardziej w kierunku Torunia. Gdyby faktycznie nie natężenie gier w ostatnich czasach to szedłbym w ich stronę, gdyż mają większą głębie składu i lepsze warunki fizyczne. Zauważyłem jednak, że linia na over jest niska 153,5. Drużyna Niemiecka bazuje na Amerykańskich graczach, który nie dostali się do NBA (delikatnie mówiąc). Nie od dziś wiadome, że Ci gracze w Europie forsują tempo. Obie drużyny silne ofensywnie i znacznie gorsze defensywnie. Co ciekawe w drużynie gości występuje na PG syn legendy NBA Johna Stocktona. Trzeba przyznać, że wizje i przegląd pola ma po ojcu jednak dużej kariery raczej nie zrobi. Obie drużyny grają szybko więc nie widzę tu innego rozwiązania od +160.
over 153.5 @ 1.88 Unibet
 
pukon 896,3K

pukon

Użytkownik
FIBA Europe Cup
Dukes - Balkan godz. 20.00
1 / 1.41
1(-4,5) / 1.81
Decydujący etap eliminacji do FIBA Europe Cup, zwycięzcy awansują do zmagań grupowych tego pucharu. Drużyna gospodarzy poprzedni sezon ćwierćfinał play off ligi holenderskiej, ekipa gości wicemistrzostwo Bułgarii. W późniejszej fazie sezonu pewnie spróbowałbym tutaj zagrać w stronę gości, ale na początku sezonu bardziej skłaniam się ku drużynie Dukes. Gospodarze, jak na warunki ligi w której występują, świetnie wyglądające transfery - Van Oostrum sporo ograny już w Europie zawodnik, Cook bardzo dobry sezon w mocnym łotewskim Tartu, Williams jeden z lepszych zawodników ostatnich sezonów na zapleczu ligi francuskiej czy niemieckiej, Henson z uczelni w Stanach czy też &quot;podkupili&quot; wyróżniających się w poprzednim sezonie krajowej ligi Voorna i Aartsa. Do tego wszystkiego zostali kluczowi gracze z poprzedniego sezonu - Sherrill (czołowy strzelec ligi), Wessels, Oudendag czy Bouwknecht. Z kolei w ekipie Bułgarów spora rewolucja - ośmiu istotnych graczy odeszło z klubu (m.in. Kesar, Zahariev, Washington - najlepsi strzelcy, Haughton czy Callahan) i dziewięć transferów do klubu. Sporo tych zmian i pytanie czy to wszystko uda się już od początku umiejętnie poukładać na nowo. Dzisiaj też wątpliwości co do występu Efianayia, który niedawno dołączył do zespołu i nie wiadomo czy klub zdążył załatwić wszystko z papierami na grę. Dla mnie obecnie, ten skład gospodarzy prezentuje się solidniej i na własnym parkiecie powinni powalczyć o odpowiednią zaliczkę przed rewanżem, bo w Bułgarii na pewno będzie dużo trudniej. (LVBet)
76-86⛔
 
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
04/10/2018 20:00 CET
Medi Bayreuth - Polski Cukier Torun powyżej 155.5
1.85 (Totolotek) ✅ 86:73=159.
Finałowa batalia o awans do Ligi Mistrzów. W pierwszym meczu zakończyło się remisem 73:73. Dużą część czasu Polski Cukier prowadził w meczu i tylko dzięki świetnej postawie Adonisa Thomasa w ostatnich minutach Niemcy wyciągnęli remis.
Po kursach widać, że zdecydowanym faworytem jest Medi Bayreuth. To oni byli stroną, która szukała szybkiego ataku i szybkiego grania w pierwszym meczu. Polski Cukier grał wolniej i szanował piłkę. Myślę, że dzisiaj już Bayreuth będzie wygrywał i Polski Cukier zostanie zmuszony do szybszego grania i gonienia wyniku. Bayreuth też w domu powinien o wiele lepiej zaprezentować się w ataku.
Medi w pierwszym meczu też spudłowało kilka łatwych sytuacji z pod kosza, a tragicznie rzucał Wachalski, który oddawał rzuty za trzy z otwartych pozycji i miał tylko 1/7.
Napisałem też, że to ostatni mecz kwalifikacyjny, a obu drużynom mocno zależy. Przy dosyć niskim prowadzeniu jednej z ekip może dojść do festiwalu rzutów wolnych i dużej ilości punktów w ostatniej minucie.
Może też się palić lampa, że Polski Cukier ma ostatnio niskie wyniki, ale z Estudiantesem w Madrycie była masa pudeł z pod kosza i dziwna zapaść obu ekip w ataku. Z Anwilem mieli szczęście, bo ich główni strzelcy masowo pudłowali. Bayreuth ze swoim stylem to duża szansa na przebicie linii i over.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pukon 896,3K

pukon

Użytkownik
FIBA Europe Cup
Alba Fehervar - Dnipro
Dnipro poniżej 76,5pkt / 1.86
90-67✅

Balkan - Dukes
2(+7) / 1.85
66-68✅

Pierwszy mecz Węgrów z ukraińską ekipą zakończył się wygraną Dnipro 94-78. Tutaj nie wymyślę nic odkrywczego, ale jeżeli gospodarze myślą jeszcze poważnie o zniwelowaniu tej straty, to musza poprawić swoją grę w defensywie. W ataku jeszcze sobie jakoś radzą, ale właśnie obrona pozostawia wiele do życzenia - przegrywali również wysoko w lidze węgierskiej dwa spotkania. To nie jest słaba drużyna i musi w końcu się obudzić, na pewno nie mogą obawiać się ukraińskiej ekipy, potencjał w kadrze mają solidniejszy i najwyższa pora to w końcu pokazać na parkiecie.
Co do spotkania Balkan - Dukes, to pisałem już o tych zespołach obstawiając pierwsze mecz (bez powodzenia). Bułgarzy wygrali 86-76, popisując się naprawdę świetną dyspozycją rzutową, m.in 14 trafionych &quot;trójek&quot; - ogólnie wpadało im tam bardzo wiele i to z trudnych pozycji, zawsze ciężko powtórzyć tak dobry mecz. Podtrzymuję tutaj zdanie, że Dukes personalnie nie odstaję od ekipy Balkanu i powinni tutaj spróbować mocno powalczyć. W dodatku do kadry wraca Bouwknecht, który opuścił pierwsze spotkanie i w pełnym wymiarze będą też dostępni już Voorn i Oudendag, którzy zagrali mniej niż zazwyczaj.
Oba spotkania o godz. 18.00, kursy z LVBet.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
plusgresja 3K

plusgresja

Użytkownik
Z dzisiejszych meczów zainteresował mnie pojedynek Anwilu z Niznym Nowogrodem. Na tych drugich kurs obecnie wynosi w okolicach 2.40-2.50. Nie wiem na ile osłabieni są Rosjanie względem poprzednich sezonów, ale dalej to jest drużyna rosyjska, grająca w VTB a za przeciwnika ma Anwil Włocławek. Jeszcze chyba nie nabrałem takiego szacunku do polskich klubów żebym brał 1.6 na gospodarzy w meczu z Nowogrodem. Może ktoś bardziej ogarnięty w temacie wypowie się na temat tego meczu.
 
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
Oglądałem ostatnio ich mecz z CSKA. CSKA tak łatwo nie miało, co widać po wyniku. Dobry obwód, i ten Dragivicevic nie źle walczył pod koszem. Mam mieszane uczucia. Wątpię by Anwilowi drugi raz wyszedł taki mecz jak na Łotwie.
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
O jaki ch* chodzi
Nowogród rzuca trójki z czystych pozycji raz po raz, praktycznie z linii niepokojeni przez nikogo, a nasi gwiazdorzy rzucają zn9 metrów z ręką rywala na ryju
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom