>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher 1xbet - opinie

K 0

ktmmm

Użytkownik
na ten sam ip zakładasz drugie konto ? Powinni od razu Ci je zablokować w takim razie.
Zaraz będzie kolejny od oszustów wyzywał.
Proste, w gospodarstwie domowym posiadam jeden internet więc jest to logiczne. Myślałem, że wystarczy aby grała inna osoba
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Proste, w gospodarstwie domowym posiadam jeden internet więc jest to logiczne. Myślałem, że wystarczy aby grała inna osoba
Przy rejestracji konta wszedzie, nie tylko u buka, zaznacza sie ze akceptuje sie regulamin. Widac nikt tego regulaminu nie czyta.
 
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
Napisze do nich bo nie wiem o co chodzi
Jest opcja zamykania zakładów ale teraz nie wyswietla sie ile proponuja tylko musisz wejść w konkretny kupon, w prawym górnym rogu masz dwie ikony, jedna &#39;drukuj&#39; a druga jakby &#39;&#39;opcje&#39; i masz &#39;sprzedaj kupon zakładowy&#39;. IMO wolalem starszą wersje zamykania ale tak, zmiana nastąpiła po aktualizacji ostatniej.
 
_bartez_ 71

_bartez_

Użytkownik
Jest opcja zamykania zakładów ale teraz nie wyswietla sie ile proponuja tylko musisz wejść w konkretny kupon, w prawym górnym rogu masz dwie ikony, jedna &#39;drukuj&#39; a druga jakby &#39;&#39;opcje&#39; i masz &#39;sprzedaj kupon zakładowy&#39;. IMO wolalem starszą wersje zamykania ale tak, zmiana nastąpiła po aktualizacji ostatniej.
Dzięki ????
 
kubeq8 866

kubeq8

Użytkownik
Siema załoga !
Jaka metodą robicie wypłatę ? Mi osobiście odrzuca kartę Visa... Zleciłem wypłatę po przez SEPA 3 dni temu i dalej kasy nie mam na koncie.
Miał ktoś podobny problem ?
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Czy ktoś się oreintuje co mieć lepiej zaznaczone w profilu:
punkty za postawione zakłady czy punkty za stan konta?
W jednym z klonow jest info ze punkty za stan konta liczone sa na koniec dnia wg wzoru - ilestam procent z roznicy stan konta na koniec dnia minus suma depozytow danego dnia. Takie zachecnie do niewyplacania na biezaco srodkow.

Punkty za zaklady liczone sa od przegranych, za okres od ostatniego przeliczenia, przynajmnien u mnie, bo sa tu jakies legendy ale nie podparte dowodami ze ktostam jest pierdyliard na plusie i co 3 dni dostaje punkty. Ja gdy dostawalem jakies punkty to ostatnie kilka dni mialem na minusie. Bez minusu punktow nigdy nie bylo.
 
A 205

amindada

Użytkownik
Potwierdzam - punkty są naliczane tylko jak się przegrywa. Raz tylko miałem sytuacje, że byłem na plusie ,a naliczyło mi aż 7000 pkt. czyli 400 zł za darmo.
 
Do góry Bottom