>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [80]

Status
Zamknięty.
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
DERRICK LEWIS! Totalnie wyczerpany, oszczędzał się na te ostatnie 20 sekund i bach, Volkov gleba.
Dziadzia &quot;Struś&quot; Adamek fajnie wali po dołach, ale poza tym nic. Miller robi swoje.
No i leży ????
Koniec ???? Struś może zapierdalać na Szkolną 17.
To nie miało prawa się udać. Miller mimo tego, że swoje waży to jest mega szybki jak na swoje gabaryty. Ale w dziale widziałem siano szło na polaka, znowu się polskich mediów nasłuchali i naczytali tam gdzie nie trzeba. U Adamka i Borka kasa się zgadza, teraz jeszcze jakaś polska walka, np. ze Szpilką żeby do końca wydoić co zostało do wydojenia z polskich łbów i spokojna emerytura.
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
cuadrado12 , masz słuszność. Wielu się nabrało na mit szybkości i stawiali siano na emeryta. Każdy świadomy wiedział, że dziadzia walki nie może wygrać, bo Miller już miał konferencję z Antkiem i jest pod to prowadzony plan, a dziadzia był tylko elementem prowadzącym do celu. Sam nie wierzyłem w jego win, ale, że się położy, że nie pokaże kompletnie nic...zawód, ale nie będzie obrażanka ???? Chciał zarobić, zarobił, zdrowia nie stracił, a frajerom będzie teraz sprzedawał tani bajer. Hehe.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
o 4 Lakers vs Clippers typ: Clippers win kurs: 2,23 oraz Clippers -5,5 kurs: 3,4 (Unibet) kolejny sparing przed nami. Ja póki co nie kupuje tych Lakersow i nie wiem dlaczego są faworytem. Clippers mają ciekawy ten skład. Nie wiem czy ktoś będzie odpoczywal ale idę w ciemno w stronę Clippers. Fajny basket zagrali z Minnesota, chociaż to nie jest godny rywal.
Easy win Clippers 103:87 ✅ i ✅ mam nadzieje ze ktos skorzystal ;)
 
K 0

kropson1988

Gość
Haha co sie dzieje po walce McGregora ???? . Khabib wyskoczyl do kogos na widowni i pozniej jeszcze w klatce jakies tluczki ???? .
 
mradam 388

mradam

Użytkownik
Pięknie Khabib go zniszczył, mam nadzieje ze mc gregor juz sie nie pojawi w oktagonie czy ringu, tylko kłapać dziobem potrafi
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
adik1992 398,3K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Giraldo- karlovic tb w meczu @1,42
Prostejov 1 set @1,45 siatka kobiety
Bietigheim +3,5 @1,31
Lublana u24,5 @1,56 ręczna kobiety
Montpelier u28,5 @1,4
Ako:5,89
Vardar @1,75
Stawka: 10j
Ostrava- Prostejov u174,5 @1,96
Stawka: 10j
Ślęza Wrocław-13,5 @1,85
SP Gdańsk u62,5 @1,85
Ako:3,42
Stawka: 7j

Psg- Nantes u59,5 @1,8
Stawka: 10j


Karlovic - Giraldo o10,5 1 set @1,8
Stawka:10j
Zysk: 32,04j
:champagne::cash::dance:
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom