>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Tour: Pekin, Tokio - 01.10-07.10.2018

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Miejsce: Pekin, Chiny
Data rozgrywania: 01.10.2018 - 07.10.2018
Nawierzchnia: Hard (Outdoor)
Kategoria: ATP World Tour 500
Pula nagród: $4,658,510
Oficjalna strona turnieju: http://www.chinaopen.com/
Lista Startowa:
Drabinka: http://www.chinaopen.com/en/draws.shtml
Plan gier: http://www.chinaopen.com/en/schedule.shtml
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/china/atp-beijing/
Zwycięzca singla 2017: Rafael Nadal
Zwycięzcy debla 2017: Henri Kontinen/John Peers

Miejsce: Tokio, Japonia
Data rozgrywania: 01.10.2018 - 07.10.2018
Nawierzchnia: Hard (Indoor)
Kategoria: ATP World Tour 500
Pula nagród: $1,928,580
Oficjalna strona turnieju: https://rakutenopen.com/index.php
Lista Startowa: https://rakutenopen.com/en/players/player-entry-lists/
Drabinka: https://www.rakutenopen.com/application/files/7315/3829/8786/RJO2018_MDS.pdf
Plan gier: https://www.rakutenopen.com/application/files/6315/3829/8648/2018OP_1001.pdf
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/japan/atp-tokyo/
Zwycięzca singla 2017: David Goffin
Zwycięzcy debla 2017: Ben McLachlan/Yasutaka Uchiyama

Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !​
 
inkub1986. 343

inkub1986.

Użytkownik
Cilic dzis ladnie zarobil u buka. Przegrana do 1 w tiebreaku 3.seta juz nie budzi u duszyczek takich podejrzen. Brawa dla chorwackiej mysli technicznej. Gratulacje rowniez dla Socka, ktory bohatersko utrzymal czarna serie samych porazek w singlu. Tu na szczescie bralem Gruzina. Co do typow na dzis jeszcze...
Bautista - Zverev A.✅:bow: 1,37 [sts]
Takie male value. Zdecydowanie slabsze polrocze Hiszpana. Zverev rzadko sie myli smialo powiedziec mozna do cwiercfinalow. Tu powinno byc podobnie. Na obecna chwile jest lepszym zawodnikiem i tu upatruje swoja szanse na inwestycje 137%.
 
grzecho2020 95

grzecho2020

Użytkownik
A co sądzicie o pograniu jutro Simona? De Minaur niewątpliwie jest młodym talentem i biega do wszystkiego, ale myślę że francuz podbudowany ostatnią wygraną w Metz powinien dać mu radę. Typ tym bardziej kuszący ponieważ kursy na francuza rosną. Tak samo jak wczoraj kursy na Wang nagle zaczęły bez powodu rosnąć, czasem odnoszę wrażenie że w niektórych przypadkach buki celowo robią nas w ciula z kursami żeby ciemna masa grała kontry. Co sądzicie o tym spotkaniu?
 
dx2 210,4K

dx2

Użytkownik
Paire-Nishikori 2 ✅

Logika kaze mi tak wytypowac do skladaka, mimo nieduzego kursu. Nishikori juz dawno w sumie nie wygral w Tokio, chcociaz w przeszlosci triumfowal dwukrotnie. Kto tu jest lepszym tenisista za caloksztalt to chyba oczywiste i azjatcyccy kibice na pewno licza na triumf swojego pupila. W tym roku turniej wTokio wyjatkowo jest turniejem halowym w zwiazku z reorgaznizacja poprzedniego centrum pod zblizajace sie igrzyska olimpijksie.
Ogolnie licze na dobra gre Japonczyka z Florydy, bo porazka bylaby rozczarowaniem. Poza tym ma tu Nishikori rachunki do wyrownaniu w Tokio z Paire&#39;m, poniewaz raz o dziwo zaskakujaco przegral z Francuzem tutaj na etapie polfinalu w przeszlosc, po meczu w ktorym praktycznie dominowal przez dwa sety, ale przegral 2-ego seta w tie-breaku i mecz. Nishikori na pewno tego nie zapomnial.
 
porannywilk 1

porannywilk

Użytkownik
Simon G. (Fra) De Minaur A. (Aus) over 21,5 gema 1,73 Totolotek ✅
Hej, jest to mój drugi typ na forum w życiu ostatni tydzień skupiłem się bardziej na obserwacji meczy. Pod względem typowania faworytów meczy szło średnio więc postanowiłem obstawiać overy gemowe.
W tym meczu mamy młodego Minuara, który po meczu z Ciliciem na US zyskał u mnie ogromny szacunek. Tak jak grzecho2020 napisał biega za wszystkim + jest wojownikiem:punch: . Tak prześledziłem jak był stawiany Simon podczas turnieju w Metz i na ogół był faworytem. Jasne może być podbudowany, ale teraz trafił walecznego Austrlijczyka, który tanio meczu nie odda.
Liczę na bardzo ciekawy i wyrównany mecz .
 
P 160

peter42

Użytkownik
Krajinovic 1.56 fortuna✅
Typ bardziej przeciwko Lopezowi, ktory po meczu z Coricem oddychal rekawami.Wygral tylko cierpliwoscia i serwisem,bo widac ze czym starszy jego gra stala sie bardzo zachowawcza, prawie kazde zagranie slajs,malo konczacych. Corica ogladalem w Metz gdzie w dziwnych okolicznosciach przegral z Simonem wyraznie prowadzac. Porownujac Filipa do Feliciano ten pierwszy w tym momencie prezentuje duzo wyzsza forme i ma wiecej sily z racji wieku. Pobieram Serba za 1.56
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
dx2 210,4K

dx2

Użytkownik
Tsitsipas-Nishikori 2 @1.5 ✅

Nishikori, no bo co ? Dawno tutaj Kei w sumie nie wygral, wiec moze odswiezy ten szlak w Tokio. Szanghaj Szanghajem, ale Nishikori turnieju w Tokio nie lekcewazy, gdy startuje i sie nie oszczedza. To turniej ragi ATP 500 w stolicy Japonii, gdzie zawsze beda na niego liczyc kibice, gdy sie tu pojawi Japonczyk mieszkajacy w Miami.
Tsitsipas mial w tym roku swoje 5 minut, gdy zaczal grac znakomicie do turnieju w Barcelonie i czesc sezonu rozgrywanego na cegle moze smialo zaliczyc na bardzo duzy plus. Tenisista lepszym jest Nishikori, wiec grajac dobrze powinien to po prostu potwierdzic.
 
wilku141 190

wilku141

Użytkownik
Panowie jutro Del potro zjada Włocha pytanie co do tego dołożyć. Z Pan ciekawie wygląda Osaka i Wozniacki. Obydwie w formie szczególnie Karo pokazuje że w końcu jej się chce. Do tego wpadł mi w oko debel Kubot/Melo. Przeczuwam że przegrała to spotkanie. Kursy na Cabalow już spadają ale można złapać 1.95.h2h też dla Cabalow ale każdy mecz prócz 1 na styk. Rok temu mieli tutaj półfinał no i kusi. Ktoś dorzucić jakąś opinie?
 
dx2 210,4K

dx2

Użytkownik
Nishikori-Gasquet 1 ✅

Bo tak. Do kombinacji sie nada, a na moj gust kurs poleci jeszcze w dol, wiec biore i gram. Gasquet zwyzka formy i naprawde dobra gra, takze Francuz nie jednego dobrego rywal by obecnie ogral, ale Nishikori gra o wygrana w turnieju i nawet przy dobrej formie Gasqueta to Nishikori powinien stanac na wyokosci zadania i wygrac.
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Panowie jutro Del potro zjada Włocha pytanie co do tego dołożyć. Z Pan ciekawie wygląda Osaka i Wozniacki. Obydwie w formie szczególnie Karo pokazuje że w końcu jej się chce. Do tego wpadł mi w oko debel Kubot/Melo. Przeczuwam że przegrała to spotkanie. Kursy na Cabalow już spadają ale można złapać 1.95.h2h też dla Cabalow ale każdy mecz prócz 1 na styk. Rok temu mieli tutaj półfinał no i kusi. Ktoś dorzucić jakąś opinie?
Jaki jest sens grania DelPo po 1.20 jak równo 2 miesiące temu Fog rozbił go 6;4 6;2. Dużo lepiej jak dla mnie zagrać jakieś handi dodatnie na Włocha tak samo na Basila jakieś handi lub seta
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Kuboty już od jakiegoś czasu bardzo przeciętnie grają tutaj tak samo, jak dla mnie Cabale powinni wziąć jednak wydaje mi się, że będą 3 sety a taj break to już loteria. Set Cabali po 1.36 do AKO bardzo przyjemny.
 
dx2 210,4K

dx2

Użytkownik
Medvedev-Nishikori 2 ⛔ &lt;niestety ale ta hala byla za szybka dla zawodnikow chcacych grac... Medvedev ze swoja brutalna sila i glebia tutaj nie dal szans rywalowi ... szkoda tylko bo mogl byc komplet trafionych typw ATP i WTA w tym tygodniu, ale za calokszalt naprawde dobrze jest&gt;
Zasluzony final obydwu tenisistow. Medvedev juz w Sankt Petersburgu gral znakomicie i na dobra sprawe byl tam jedynym graczem, ktory mogl pokonac triumfujacego Thiema. W tym roku jak juz wspominalem w Tokio mamy wyjatkowo turniej halowy, wiec Rosjanin nie musial sie zbytnio przestawiac co do warunkow. Na zwyciezce turnieju typuje jednak oczywiscie Keia Nsihikori, dwukrotnego zwyciezce z poprzednich lat.
Ogolnie mecze Nishikorego w Tokio wygladaja tak, ze przeciwnicy bija mocno, a Japonczyk musi to nadrabiac dobra gra i tym razem rowniez nie bedzie inaczej. Medvedev duzo ugra prawdopodobnei serwisem i nietypowymi mocnymi atakami. Nishikori jednak jest zawodnikiem lepszym defensywnie, ktory zawsze potrafi odegrac i zmusic rywala do zagrania jednego uderzenia wiecej.
Cokolwiek by sie nie dzialo to uwazam, ze Nishikori jako lepszy gracz znajdzie sposob by wygrac. Na pewno bedzie to dla Japonczyak wazne, ktory ostatni tytul wygral w 2016 roku. Pozniej zagral bodajze 8 czy 9 finalow, ktore przegral. Niemniej jednak trzeba oddac, ze byly to glownie turnieje rangi ATP 500 i ATP 1000 i jego rywalami z reguly byli Nadal lub Djokovic. Tutaj jednak naprzeciwko siatki stanie tym razme inny rywal i to bedzie teoretycznie wieksza szansa na zakonczenie tej tytulowej posuchy w wykonania Japonczyka i ku radosci japonskiej publicznosci. Oczywisicie typ polecam brac w kombinacyjnym.
Tak ogolnie to z koncem sezonu po turnieju World Tour Finals planuje zakonczyc przygode z tym forum i przeniesc sie na inne angielskojezyczne, ktorego nazwy oczywiscie nie moge tutaj podac z wiadomych wzgledow. Takze nie przypuszczam byl pisal analizy najpierw w angielskim, a pozniej drugi raz w polskim. Obecne forum jest po prostu zbyt autorytarne i bardziej ceni sie tu populistow niz typerow z jakas tam wiedza. Wiekszosc osob (oczywiscie nie wszyscy) sprawojacych tu nadzor sie po prostu do tego nie nadaje, ale o tym juz bylo tyle razy, ze nie ma co odgrzewac tego kotleta po raz kolejny.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom