>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wpłaty, wypłaty i minimalne stawki

rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Czy jest mozliwosc wyplaty przez Skrilla, jesli wplate robilo sie przez przelewy24? Jest jakis sposob? Np zrobic jeszcze jedna wplate przez skrill a potem wyplata na skrilla? Co jesli do wyplaty mam np 1000, to ile musze wplacic przez skrilla zeby bukmacher pozwolil wyplacic tam calosc? dzieki
Po dokonaniu wpłaty przez Skrill powinna odblokować się możliwość wypłaty na Skrill. Zależy od bukmachera. U jakiego grasz?
 
P 0

pawelek123

Użytkownik
Witam.
Potrzebuję pomocy, a mianowicie zrobiłem depozyt z konta bankowego i udało mi się wygrać sporą sumę. Założyłem konto na skrill lecz podczas zlecenia wypłaty na skrill dostaję odpowiedź: Uprzejmie informuję, iż ostatnia wypłata została anulowana, ponieważ zgodnie z regulaminem metoda wypłaty jest uzależniona od dotychczasowych sposobów zasilenia konta.
Ktoś pomoże?
 
Z 582K
Witam.
Potrzebuję pomocy, a mianowicie zrobiłem depozyt z konta bankowego i udało mi się wygrać sporą sumę. Założyłem konto na skrill lecz podczas zlecenia wypłaty na skrill dostaję odpowiedź: Uprzejmie informuję, iż ostatnia wypłata została anulowana, ponieważ zgodnie z regulaminem metoda wypłaty jest uzależniona od dotychczasowych sposobów zasilenia konta.
Ktoś pomoże?
Przeciesz to proste wplać skrillem jakąs kwote i graj jakiś kupon i póżniej wypłać na skrill i po problemie
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Taka opcja działała tylko w niektórych bukmacherach. Z tego co pamiętam, to ostatni raz na taki układ pozwolił mi sportingbet. Tyle że było to odwrotnie, wpłata skrill/ wypłata na konto bankowe. W betsson kiedyś nie robili problemu, natomiast ostatnim razem już na to nie pozwolili. Wpłaciłem ze skrill, i musiałem wypłacić na skrill. Natomiast pawelek123 dostał już jasną odpowiedź od bukmachera. Następny depozyt skrill nic zapewne nie da. Ale jak to niski depozyt to można wpłacić obrócić i spróbować wypłacić całość.

Pawelek123 w jakim bukmacherze to ugrałeś?
 
Z 0

zdziaiu1

Użytkownik
Panowie, czy jest sens wypłacić śmieszną kwotę (kilka stówek), z betclic bezpośrednio na konto bankowe? Skrill odpada z wiadomych okoliczności (wpłata poszła przez Przelewy24). Czy mój bank podkabluje mnie do prokuratury? ;) Pozdr.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Jeśli to nie pekao sa, to wypłacaj bez obaw. Jedynie na razie bank pekao sa zaczął robić problemy graczom. Ale to bank rządowy, więc wiadomo o co chodzi. Miejmy nadzieję że po 1 lipca pogramy jeszcze w niektórych firmach, które nie wystraszą się nowej ustawy. I inne banki nie zaczną jakichś blokad stosować.
 
Z 0

zdziaiu1

Użytkownik
Właśnie, zapomniałem napisać o najważniejszym. W moim przypadku chodzi o PKO BP. Z tego co wiem, oba banki są w podobnym stopniu własnością Skarbu Państwa. Stąd moje obawy przed wypłatą i ewentualnymi łagrami w przyszłości.
 
C 82

chriskola

Użytkownik
Limity na psc chyba zależą już od Buka ale raczej nie ma jakiś restrykcyjnych.
200 wypłacisz wiadomo ale ja bym na konto bezpośrednio nie przelewał.
 
Do góry Bottom