>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 4.10.2018 (czwartek)

Status
Zamknięty.
elalma 119,1K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 21:00
Spotkanie: FC Krasnodar - FC Sevilla
Typ: Rzuty rożne: Drużyna 2. Powyżej (5.0)
Kurs: 1.67
Bukmacher: LVbet
Analiza:
Kolejny dzień europejskich pucharów i jeszcze raz rzuty rożne. Tym razem będąca ostatnio w świetnej formie Sevilla. Hiszpanie mają na koncie serię 4 zwycięstw i to odniesionych w świetnym stylu, przy bardzo solidnej liczbie bramek, dokładając przy tym po kilka kornerów. Po kolei: Standard Liege 5:1 i 6 rzutów rożnych, Levante 6:2 i 4, Real Madryt 3:0 i 5, Eibar 3:1 i 3. Dzisiejsza linia proponowana przez LVbet wydaje się dość wysoka wobec ostatnich wyników Sevilli w rzutach rożnych, ale należy zwrócić uwagę, że Krasnodar to nie jest łatwy teren. Rosjanie mają na koncie serię 6 wygranych meczów z rzędu, w tym 5 bez straty gola. Mimo dyspozycji Sevilli w ostatnich meczach dziś nie będzie im łatwo o kolejne wysokie zwycięstwo, ale na pewno ataków ze strony gości nie zabraknie. Poprzednie mecze wyjazdowe w tym sezonie europejskich pucharów w wykonaniu Hiszpanów to 10 kornerów przeciwko Ujpest, 9 z Zalgirisem i 9 z Sigmą Ołomuniec. Imponujące wyniki i nie widzę przeciwwskazań, aby i dziś Sevilla wywalczyła podobną liczbę rzutów rożnych.
⛔100
 
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Glasgow Rangers- Rapid Wiedeń
Typ: Obie drużyny strzelą i będzie +2,5 gola
Kurs: 2,15
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Dziś proponuję szkocko-austriackie pojedynek. W roli gospodarza Glasgow Rangers, jako goście Rapid Wiedeń. Obie drużyną prowadzą ofensywny futbol i w ich meczach pada zazwyczaj dużo bramek.
Ilość zdobytych bramek przez Rangersów w ich ostatnich spotkaniach: 0,4,5,2,4
Ilość zdobytych bramek przez Rapid w ich ostatnich spotkaniach: 0,2,1,2,0
Glasgow Rangers jest teraz w bardzo dobrej formie więc myślę, że ten over bramkowy padnie właśnie dzięki nim, ale wydaje mi się, że nie powinno też zabraknąć gola drużyny z Wiednia, która nie zwykła poddawać się bez walki. W 8 na 10 swoich ostatnich meczów Rapid zdobył przynajmniej jedną bramkę (z takim drużynami jak np. Spartak Moskwa, Salzburg czy FCSB). Ja widzę tutaj spotkanie z dużą ilością bramek z obu stron.
✅115
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
pinio1111 81,1K

pinio1111

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, MŚ kobiet
Godzina: 12:20
Spotkanie: Włochy - Chiny
Typ: Włochy (-1,5)
Kurs: 3,45
Bukmacher: forbet
Analiza:

Mecz o pierwsze miejsce w grupie i nikt tu dzisiaj odpuszczał nie będzie. Dziwnym trafem to Chinki są faworytkami tego spotkania i jeszcze wczoraj można było złapać kurs na Italię w granicach 2,80. Teraz już znacznie spadł i waha się w granicach 2,1. Moim zdaniem bukmacherzy się bardzo pomylili, bo to drużyna z Półwyspu Apenińskiego prezentuje się tutaj lepiej. Do tej pory obie drużyny wygrały swoje wszystkie mecze.
Włoszki nie straciły przy tym żadnego seta, Chinki 1 set. Ale nie liczby lecz łatwość gry skłania mnie ku Włoszkom. Widać że trafiły z dyspozycją doskonale, ich gra jest naprawdę poukładana, jest moc, technika i taktyka. Już dawno nie widziałem tej ekipy tak cieszącej się własną grą. Przeciwniczki natomiast, mimo że wygrywają, to jednak nie przychodzi im to aż tak łatwo jak Włoszkom. Ostatnie bezpośrednie mecze wygrywała Italia i myślę, że dziś będzie podobnie. Ja idę dalej i wierzę w zwycięstwo 3:0 lub 3:1 bo kurs jest naprawdę wyśmienity.
✅245
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Eintracht Frankfurt - Lazio Rzym
Typ: powyżej 2.5 bramki

Kurs: 1.81
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Taki kurs w tym meczu można brać. Na przeciwko siebie mamy Eintracht, który powoli wraca na właściwe tory, w weekend łatwo pokonał u siebie Hannover 4:1, co istotne do składu wrócił Rebić, który od razu zanotował bramkę i asystę. Co prawda składy nie są znane, ale nie sądzę, aby Eintracht na początku rozgrywek tutaj kalkulował. Z drugiej strony Lazio, które przegrało w sobotę derby Rzymu. Lazio pokazało w ubiegłym sezonie Ligi Europy, że potrafi postrzelać na wyjazdach (jak i stracić) - z Vitesse 3:2, z Nice 3:1, z Waregem 2:3. Podobnie w bramki obfitowały mecze kolejnych faz, z FCSB czy Salzburgiem. Eintracht na ostatnie siedem spotkań we wszystkich rozgrywkach sześć overów, Lazio ostatnio cztery na cztery. Wydaje mi się, że będą tutaj bramki, niezależnie czy obie drużyny zagrają pełnymi składami czy przemeblowanymi (ze względu na trudne mecze w weekend - z Hoffenheim i Fiorentiną). Myślę, że obie ekipy mogą pokazać tutaj dobry futbol, tym bardziej, że wygrały swoje pierwsze mecze, więc nie ma tutaj żadnej spiny.
✅81
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
kwapi45 246

kwapi45

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: BATE Borisov - PAOK
Typ: 1 (zakład bez remisu)
Kurs: 2.05
Bukmacher: Unibet
Analiza: Jak na moje oko bardzo ciekawy typ zwłaszcza że przy takim kursie ewentualny remis zwraca nasza stawkę, a myślę że do porażki gospodarzy tu nie dojdzie.
Myślę tak ponieważ gospodarze to zespół grający od lat w europejskich pucharach. Przez el. do LM szli jak należy i chyba tylko pech że trafili na silne PSV sprawił że nie dostali się do LM. BATE umocniło pozycję lidera w swojej lidze wygrawajac w ostatniej kolejce 2-1 z wice liderem Dynamem Mińsk mimo iż przegrywali 0-1. W lidze mają już przewagę 12 punktów więc wszystkie siły mogą skupić na LE zwłaszcza że swój pierwszy mecz wygrali na wyjeździe z MOL Vidi 0-2. Pierwsze miejsce w grupie zapewne zarezerwowane jest dla Chelsea więc z PAOK&#39;iem powalczą o drugie. Przy dzisiejszym zwycięstwie uda im się odskoczyć na 6 punktów. Co do meczu chciał bym jeszcze dodać gdzie będzie rozgrywany, jak wiadomo na Białorusi aura pogodowa o tej porze roku nie rozpieszcza co zawsze jest atutem zespołów że wschodu grających u siebie. Podsumowując, PAOK jest silnym przeciwnikiem ale myślę że spokój w lidze, własny stadion i możliwość wypracowania przewagi punktowej nad rywalem zmotywuje BATE do zwyciezwa a przy remisie nie jesteśmy stratni. Powodzenia.
⛔100
 
G 211

gremik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga europejska
Godzina: 21:00
Spotkanie: Eintracht-Lazio
Typ: 2/+1,5
Kurs: 3,8
Bukmacher: Fortuna

Analiza:
Witam.Dzisiaj wyjątkowo zdecydowłem się postawić na gości.W pierwszej kolejce Ligii Europy obydwa zespoły wygrały swojem mecze,Frankfurt ograł niespodziewanie na wyjeździe Marsylię 2:1.Patrząc w statystyki tego meczu gospodarze cisnęli w tym meczu a goście umiejętnie się bronili i strzelili dwie bramki.Natomiast drużyna Lazio wygrała zasłużenie z Apolonem 2:1.W Bundeslidze Frankfurt gra w kratkę,narazie na 6 meczy zdobyli tylko 7 pkt bramki 10-10.Lazio w 7 meczach zdobyli 12 pkt.Liczę na większe doświadczenie Włochów ,dyscyplinę w obronie i zdbycie dwóch bramek.Typ warty uwagi myślę że Eintracht bardziej skupiony jest na lidze i odrabianiem strat do drużyn ze środka tabeli.Wysokich wygranych,powodzenia.
⛔100
 
unthinkabl3 277

unthinkabl3

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Chelsea - MOL Vidi
Typ: Chelsea wygra do zera
Kurs: 1,60
Bukmacher: forBet
No nie łudźmy się. Ktokolwiek wyobraża, że węgierski klub strzeli dziś bramkę na Stamford Bridge? Dwa tygodnie temu przegrał z BATE na własnym boisku 0:2. MOL Vidi gra bardzo dobrze w rodzimej lidze, ale Liga Europy to zdecydowanie za duże buty dla tego klubu. Chelsea ich rozjedzie, do zera. Polecam.
✅60
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
uzytkownik-24118 2,1K
Dyscyplina: CS:GO - x-bet.co Invitational
Godzina: 13:00
Spotkanie: Bpro - x-kom
Typ:
Bpro (-4.5)

Kurs: 1.75
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Mecz wygranych grupy B podczas x-bet.co Invitational. Polski x-kom kontra bułgarskie Bpro. Czemu gram tak? Po pierwsze, ponieważ w poprzednim spotkaniu pomiędzy tymi drużynami Bpro wygrało 2:1 - był to finał poprzedniej edycji tego turnieju. Tym razem gramy jedną mapę a więc teren bardziej neutralny. Wtedy poza wyraźną wtopą na mirage (1:16), Bułgarzy łatwo zgarnęli pozostałe dwie mapy - inferno (do 8) i cache (do 5). W kolejnym starciu już nie było mirage i wynik brzmiał 2:0 dla Bpro - także wysoko - do 7 na overpassie i do 5 na inferno. Mamy więc za sobą pierwszy argument. Czas na drugi - w awizowanych składach na HLTV jest imd zamiast starka, który wczoraj nie mógł zagrać z powodów osobistych. Co prawda wczoraj w PLE grał chyba Stark ale nie wiem czy dziś zagra - brak informacji. No i ostatni - aktualna forma x-komu. Wczoraj co prawda wygrane dwa spotkania - na PACT i na expert (to po dogrywce) ale dzień wcześniej w Mistrzostwach Polski bardzo wyraźna porażka na PACT, odpadnięcie w grupie Games Clash Masters, porażka w Stream.me Gauntlet - na polskie formacje Pride i iBoars. Generalnie wydaje się że dobrą stabilną formę maja na mirage, ale do tej mapy w Best of 1 Bpro dopuścić nie powinno. Bpro natomiast wczoraj ograło Nordavind (czyli w mojej ocenie zespół sporo lepszy od expert) a wcześniej (w ostatecznie przegranej kampanii ESEA MDL Relegation) cache urwany VP. Oczywiście - to Bo1 więc dwie głupio przegrane rundy pistoletowe, problemy z kasą i jest po typie, ale w ten sposób to można negować każde spotkanie w tym formacie. Podobnie - może być dziwna mapa, ale tutaj znowu - w ten sposób można zanegować każdy taki typ. Ja próbuję!
Jako że to esport - to ułatwiając rozliczającym: Mecz W razie dalszych problemów jestem dostępny na PW ;)
✅75
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 18:55
Spotkanie: Salzburg - Celtic
Typ: Dabour strzeli(musi zagrać od początku) i Salzburg
Kurs: 2,45
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam serdecznie! Na początek przybliżę sylwetkę Moanesa Daboura. Ten 26 letni napastnik, rodem z Izraela, to król strzelców poprzedniego sezonu austriackiej Bundesligi. W ostatnich 2 ligowych meczach trzy bramki. Przed dwoma tygodniami bramka w Lipsku, gdzie Austriacy wygrali 3:2. Do tego po 2 bramki w el. LM w meczu z Crveną Zvezdą i Shkendija. Puchary mu leżą, a mecze domowe w szczególności. Nie zdziwiłbym się wielce, gdyby i dzisiaj użądlił dwa razy(5,2 w Fortunie). Salzburg, to półfinalista poprzedniej edycji LE, gdzie odprawiał z kwitkiem, takie zespoły jak Lazio czy Dortmund. Spodziewam się dzisiaj pewnej wygranej RB i bramki(bramek) żydowskiego napastnika.
Pozdrawiam i powodzenia życzę!
PS. Skorzystałeś? Trafiłeś? Reputacja mile widziana...
✅145
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
szympo 9,7K

szympo

Użytkownik
Dyscyplina: ATP Pekin
Godzina: 15;35
Spotkanie: Zverev A. - Jaziri M.
Typ: Zverez/-19.5 gema
Kurs: 2.01
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Jako że mecz zaraz będę sie streszczał.
Zverev światowy top, zawodnik kompletny, młody, dynamiczny, myślący na korcie.
Ostatnio słabasza dyspozycja, nie mniej jednak mecz z Bautistą bardzo przyzwoity i
dlatego ten typ na gładkie zwycięstwo z Jazirim, przebijakiem, który tak naprawdę nie
ma czym zagrozić Niemcowi, a serwis ostatnio taki sobie, więc podania też nie będzie trzymal,
mecz 6:3 6:3 jak najbardziej do grania po takim kursie. Pozdro ????

⛔100
 
Z 610,3K
Dyscyplina: Koszykówka Niemcy
Godzina: 19:00
Spotkanie:Bc Vienna - Swans Gmunden
Typ: over 167,5
Kurs: 2,49
Bukmacher:Fortuna
Analiza:Jest to poczatek sezonu i forma zespołów jest wielką niewiadomą.Gospodarze tego pojedynku koszykarze BC Vienna w poprzednim sezonie grali z zmiennym szczęściem i w sezonie regularnym zajęli 5 miejsce w tabeli z 34 punktami zdobytymi.Na ten ich wynik złożyło się 17 zwycięstw i 15 meczy przegrali.następnie w wierfinale pokonali Wels 2-0 mby w spotkaniach półfinałowych niewieler mie do powiedzenia przegrali gładko 3-0 .Ich rywale koszykarze Swans Gmunden to bardzo dobry zespoł i jeden z glownych kandydatów do wywalczenia tytułu mistrzowskiego w tym sezonie rozgrywkowym.Mają oni w cswoich szeregach zawodników którzy bardzo dobrze rzucaj.ą za 3 punkty.Myśle ze padnie tutaj dużo koszy.
⛔100
 
duckland 884

duckland

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 18:55
Spotkanie: Salzburg - Celtic
Typ: Salzburg -1
Kurs: 2.48
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Kolega napisał po krótce o tym meczu ja tylko dodam kilka słów. Gospodarze pechowo nie grają w LM po dwoch remisach (2-2 w domu) i muszą kolejny rok męczyć się w LE. Rywal dziś groźny ale tylko z nazwy pamiętam ze Legia nawet ich pchnęła niedawno. Obecnie 7 miejsce w słabej lidze Szkockiej nie napawa optymizmem. Gospodarze za to na skali wznoszacej, minimum dwie bramki aplikuja prawie każdemu. Do tego Celtic słabo gra na wyjazdach a Salzburg bardzo dobrze w domu. Ekipa gospodarzy jest w gazie i mam nadzieję że zmiecie dziś Szkotów .
✅148
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
iscoalcaron23 573

iscoalcaron23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Europy
Godzina: 18:55
Spotkanie: Betis - Dudelange
Typ: 1 drużyna wygra obie połowy - tak
Kurs: 2.11
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Ostatnio za mną dobra passa, mam nadzieję ją podtrzymać. Do Sevilli przyjeżdża dzisiaj jedna z największych sensacji europejskich rozgrywek - Luksemburskie Dudelange. Jak powszechnie wiadomo nie jest to drużyna profesjonalna i im dalej w sezon, im więcej spotkań tym ekipa gości ciężej będzie znosiła trudy wszelkich rozgrywek. Nie da się grać jednym składem w nieskończoność, o ile jeszcze jakieś atuty mogą mieć gdy grają u siebie na wyjeździe wygląda to dużo gorzej. O ekipie gospodarzy można powiedzieć wiele dobrego - jeśli grają na własnym obiekcie, po początkowej wpadce z Levante nie przegrali u siebie żadnego spotkania - zremisowali z Bilbao a także pokonali bardzo groźną w tym sezonie Sevillę. Podsumowując liczę, że drużyna gospodarzy na spokojnie wygra obie połowy meczu strzelając przy tym sporo goli, tak więc alternatywnie można pokusić się o +2,5 gola gospodarzy, lecz ja stawiam dzisiaj na powyższy typ. Powodzenia!
⛔100
 
A 15,7K

aneta96

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 18:55
Spotkanie: Salzburg-Celtic
Typ: kto wiecej rzutów rożnych ? Celtic
Kurs: 3,75
Bukmacher: totolotek
Analiza: Celtic jest bardzo overowa drużyna jeśli chodzi o rzuty rożne, Salzburg też radzi sobie dobrze, ale w swojej lidze a w europejskich pucharach nie zawsze zdobywa więcej rogów niż przeciwnicy. Nie wiem skąd aż taka różnica w kursach, ale widzę tutaj duży value. W 1 kolejce ligi Europy Salzburg przegrał w rzutach rożnych 0-3 z Lipskiem a Celtic wygrał z Rosenborgiem 8-1.
Powodzenia
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna LE
Spotkanie: Chelsea-Mol Vidi
Typ: Przedział bramek 4-5
Kurs: 2.70
Bukmacher: Fortuna
Godz: 21:00
analiza: Druga kolejka piłkarskiej Ligi Europy. Ekipa Londyńskiej Chelsey podejmowała będzie na swoim stadionie najsłabszą ekipe w tej grupie. W pierwszym meczu gospodarze ograli o:1 na wyjeździe drużynę Greckiego PAOKU, byli w tamtym spotkaniu zespołem zdecydowanie lepszym który stworzył sobie mnóstwo okazji do strzelenia bramki. Teraz rywal wydaje się być jeszcze słabszy a Chelsea grała będzie przed własną publicznością gdzie przecież czuje się najlepiej. Goście z Węgier w poprzednim meczu ligi europejskiej na swoim stadionie ulegli ekipie BATE 0:2 i dziwne że nie zdołali strzelić nawet jednej bramki. Kilka sytuacji byli w stanie sobie stworzyć. W tym spotkaniu przewiduje ataki Chelsey od początku do końca spotkania , gospodarze będą chcieli strzelic sobie kilka bramek, bowiem nie codziennie zdarza się spotkanie z zespołem znacznie odbiegającym od poziomu zespołu z Londynu. Odnośnie osłabień to w ekipie gospodarzy nie zagra Van Ginkel, a pod znakiem zapytania stoi występ Pedro oraz Loftus-Cheek. W drużynie przyjezdnych nie zobaczymy Husztiego a nie wiadomo czy na boisku pojawi się Geresi, Kovacsik, Scepović. Moim zdaniem Chelsea spokojnie sobie poradzi i wygra wysoko. Mój typ na dokładny wynik to 5:0 po 90 minutach tego spotkania.
⛔100
 
kulfoniasty 403

kulfoniasty

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Europy
Godzina: 18:55
Spotkanie: Betis - Dudelange
Typ: gol Dudelange
Kurs: 2.38
Bukmacher: fortuna
Analiza: Faworytem w tym spotkaniu jest Betis, jednak to jest Liga Europy, czyli rozgrywki w których drużyny skazane na pożarcie lubią namieszać. Ostatnio Arsenal stracił 2 gole z drużyną o podobnym kursie, w tym spotkaniu przewiduje przynajmniej 1 gola ekipy z Luksemburga. Ich atutem są stałe fragmenty gry w których mogą zaskoczyć Betis. Do tego dochodzą kontrataki, które się pojawią w związku z dominacją ekipy z Andaluzji.
Goście w ostatnich 15 meczach wyjazdowych zawsze zdobywali przynajmniej 1 gola, szczególnie ważny był ten z Cluj (nawet 3), z Legią, oraz z Vidi z którym zmierzy się dzisiaj Chelsea. Betis najprawdopodobniej wygra, ale Luksemburczyków stać na minimum 1 gola.
⛔100
 
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina : 18:55
Spotkanie : Anderlecht - Dynamo Zagrzeb
Typ: Dynamo
Kurs: 3,34
Bukmacher : 1xbet
Witam
dziś stawiam na Dynamo . Uważam ,że obie drużyny ają podobny potencjał....jednak Anderlecht nie wszedł na optymalne tory.
Wroli gospodarza będzie zmuszony forsować obrone gości. Liczę ,że doświadczenie w obronie Zagrzebianie wykorzystają jedną z kontr i nie znacznie(prawdopodobnie jedną bramką zwyciężą.
Ograli wysoko Fenerbache (liczę na ze Trnava coś zagra ???? ) oraz ogrywają wszystkich ligowców (Osijek ,Rijeka ,Lokomotiv) myślę ,że są wstanie poradzić sobie z Anderlechtem.
Pozdrawiam.
✅234
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina : 21:00
Spotkanie : Spartak Moskwa - Villarreal
Typ: 1 połowa - powyżej 2.0 żółtych kartek
Kurs: 3.00
Bukmacher : LVBet
Analiza : Kolejna perełka według mnie... Spartak już ostatnio powinien wylecieć z boiska z czerwoną w spotkaniu przeciwko Austriakom... Ale niestety. Teraz grają z Villarrealem, ekipa z Hiszpanii przeplata spotkania, w których nie dostają kartki, takimi, gdzie przodują i potrafią zebrać kilka kartek. Linia 2.0 na pierwszą połowę, to według mnie prezent od bukmachera... W przypadku dwóch, wiadomo zwrot. Ja jednak uważam, że Spartak będzie chciał to spotkanie wygrać za wszelką cenę, a Hiszpanie pewnie nogi nie odstawią... Sedzią spotkania Niemiec - Siebiert, niby średnio lubi karać zawodników, ale zdarzają mu się perełki gdzie rzuca kartkami na prawo i lewo. Uważam, że Villarreal, który lubi grać kombinacyjną piłkę i często też wyprowadza szybkie kontrataki będzie motorem napędowym dla Spartaka. Minimum dwie kartki w pierwszej połowie? Grzech nie spróbować !
⛔100
 
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Eintracht Frankfurt - Lazio Rzym
Typ: bramka padnie 28+

Kurs: 2,07
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Analizowało ten mecz moich 2 poprzedników,co jeszcze można dodać?
Gospodarze,ostatni mecz w lidze 4-1 z Hannoverem,ale wcześniej 4 mecze bez wygranej.Szału nie ma .
Goście po serii 5 wygranych we wszystkich rozrywkach dostali łomot 3-1 w derbach Rzymu od Romy.
Obie drużyny wygrały swoje mecze w 1 kolejce grupy ,,h,,Nie ma takiej potrzeby,aby któraś z drużyn rzuciła się od początku do ataku.Na początku będą /wg.mnie/grali zachowawczo.Bramki padną jak gra się już rozkręci.
Do 27 min przewiduję 0-0.
W L.E. drużyny te nigdy się nie spotkały.
Jetro Willems to jedyny kontuzjowany i nie mogący zagrać w drużynie Niemieckiej.Lazio w komplecie.
Prawdopodobne składy;
Eintracht: Trapp – Russ, Hasebe, N’Dika, Da Costa, Torro, De Guzman, Kostic, Allan, Haller, Rebic
Lazio: Proto – Wallace, Luiz Felipe, Radu, Basta, Murgia, Badelj, Milinkovic-Savic, Durmisi, Correa, Immobile.
Bardzo prawdopodobny remis....1-1
⛔100
 
nienagladnaja 50

nienagladnaja

Użytkownik
Dyscyplina: Basketball - Spain, ACB
Godzina: 21:30
Spotkanie: Gran Canaria - Obradoiro CAB
Typ: Gran Canaria -9.5
Kurs: 1.90
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Niech nas grających nie zwiedzie wysoka porażka Kanarków z Barceloną w GW 1. Barca po zmianie trenera winna wrócić na właściwe tory, po kryzysie w roku ubiegłym. 78 oczek rzuconych na wyjeździe osobiście uznaje za sukces Gran Canarii. Teraz czas na debiut nowego sezonu na własnym parkiecie. O tym jak wymagający to teren dla rywali, niech świadczy wynik 14-3 zwycięstw domowych z ubiegłego sezonu. Goście to dość chimeryczna drużyna - tylko 5 wyjazdowych wygranych, u siebie czasem groźni dla najlepszych. W GW1 zagrali wesoły r&amp;g z Burgos, choć tylko do połowy meczu grali przyzwoicie. Moim zdaniem Gran Canaria skończy tutaj co najmniej na +15.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom