>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Tylko w forBET dla nowych graczy: Zarejestruj się i zgarnij bonus aż za TRZY depozyty!

xsebax 781

xsebax

Forum VIP

Zasady promocji:
1) Promocja obowiązuje od 09.02.2018 od godziny 00:00 do 31.08.2018 do godziny 23:59.
2) Zarejestruj się i za kolejne trzy depozyty otrzymasz od forBET bonus:
  • pierwszy depozyt 100% od wpłaty – maksymalny bonus 400 zł
  • drugi depozyt 75% od wpłaty – maksymalny bonus 400 zł
  • trzeci depozyt 50% od wpłaty – maksymalny bonus 400 zł

Łącznie za trzy depozyty można uzyskać aż 1200 PLN bonusu!
3) Po każdym depozycie bonus zostaje przyznany automatycznie i zostaje zablokowany do momentu wykorzystania depozytu
4) Minimalna kwota depozytu to 20 zł
5) Aby odblokować bonus należy dokonać jednokrotnego obrotu depozytem po całkowitym kursie minimalnym 2,0 dowolną liczbą kuponów równą deponowanej kwocie (w tym czasie wszystkie zdarzenia na kuponach zaliczanych do obrotu MUSZĄ zostać ZAKOŃCZONE I ROZLICZONE)
6) Do odblokowania bonusu nie zaliczają się kupony systemowe
7) Aby wypłacić bonus należy dokonać czterokrotnego obrotu zawierając kupony posiadające minimum 3 zdarzenia, każde z kursem 1,30 lub wyższym
8) Czas na obrót bonusem to 30 dni od jego aktywacji (w tym czasie wszystkie zdarzenia na kuponach zaliczanych do obrotu MUSZĄ zostać ZAKOŃCZONE I ROZLICZONE)
9) Jeżeli bonus trafi do kolejki bonusowej czas na jego aktywację wynosi 30 dni
10) Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z niniejszej promocji lub dopuszczających do udziału w promocji
11) Oferta promocyjna ważna jest tylko i wyłącznie dla jednego klienta, konta gracza, gospodarstwa domowego, adresu IP. Wszyscy klienci próbujący nadużyć oferty poprzez wielokrotne otwieranie kont zostaną z niej wykluczeni, ich konta zamknięte zaś wszelkie bonusy i wygrane z nim powiązane usunięte
12) Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszych „Zasadach Promocji” w dowolnym czasie.
&gt;&gt;&gt; ODBIERZ BONUSY I ZAREJESTRUJ SIĘ &lt;&lt;&lt;
Bonus obowiązuje dla osób rejestrujących konto od 09.02.2018 od godziny 00:00 – dla osób które zarejestrowały konto przed tym terminem obowiązuje bonus na następujących zasadach: LINK DO PROMOCJI
 
mark 2,3K

mark

Forum VIP
Pechowy piątek trzynastego? Nie z ForBET!
Dzisiaj kolejny w tym roku Piątek Trzynastego. Myślisz, że będziesz miał pecha? Na pewno nie w ForBET! Ponowiliśmy dla Ciebie specjalną ofertę!
Zagraj 13.07.18 kupon spełniający następujące warunki:
stawka dokładnie 39 PLN;
co najmniej pięć zdarzeń;
kurs minimalny zdarzenia – 1,20;
kupon musi zostać rozstrzygnięty do niedzieli (15.07), 23:59, więc możesz grać także spotkania weekendowe!
Jeżeli nie wejdzie Ci na kuponie jedno spotkanie, otrzymasz na konto bonusowe zwrot całej stawki - 39 PLN.
&gt;&gt;&gt; ODBIERZ BONUSY I ZAREJESTRUJ SIĘ &lt;&lt;&lt;
ZASADY I WARUNKI:
Kupon musi zostać zawarty w dniu 13.07.2018, do godziny 23:59
Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą zostać rozliczone do niedzieli 15.07, do godziny 23:59.
Promocja dotyczy dowolnych zakładów z piątku, soboty i niedzieli.
Stawka kuponu musi wynosić dokładnie 39 PLN.
Minimalna liczba zdarzeń na kuponie to 5 zdarzeń.
Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą mieć kurs co najmniej 1,20.
Zakłady systemowe nie liczą się do promocji.
Zwrot całej stawki nastąpi jedynie w przypadku, gdy nietrafiony okaże się tylko jeden mecz.
Bonus w postaci wysokości stawki zostanie przyznany tylko jeden raz na użytkownika.
Środkami bonusowymi należy obrócić czterokrotnie z minimalnym kursem 2,00.
Bonusy znajdą się na kontach graczy do wtorku, 17.07, godziny 23:59.
Do promocji nie zaliczają się kupony zagrane za środki bonusowe.
Do promocji nie zaliczają się zakłady typu: remis nie ma zakładu (DNB), drużyna X wygra nie ma zakładu, itp.
Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z niniejszej Promocji lub dopuszczających do udziału w Promocji.
Oferta promocyjna ważna jest tylko i wyłącznie dla jednego klienta, konta gracza, gospodarstwa domowego, adresu IP. Wszyscy klienci próbujący nadużyć oferty poprzez wielokrotne otwieranie kont zostaną z niej wykluczeni, ich konta zamknięte zaś wszelkie bonusy i wygrane z nim powiązane usunięte.
Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszych „Zasadach Promocji” w dowolnym czasie.
 
M 0

memek9

Użytkownik
Witam.z promocji 100% od depozytu obróciłem bonusem,lecz postawiłem zakład długoterminowy.mam teraz problem z wypłata gdyż wszystkie zakłady muszą być zamknietr,a na obrót bonusem jest 30 dni tj. w moim przypadku do 19.10. czy jest jakaś szansa że pieniądze zostaną mi wypłacone?
 
N 45

nakeddenim

Użytkownik
memek9
W regulaminie jest napisane, że zakłady muszą być ZAKOŃCZONE I ROZLICZONE w tym terminie niestety...
Dobrze, że temat już istnieje, ponieważ mam niemałą zagwostkę, pewnie dla Was obeznani koledzy prostą do rozwiązania ???? Pisałem już z zapytaniem na czacie forbetu, ale odpowiedź jaką otrzymałem, to odesłanie do regulaminu. A więc chciałbym się Was poradzić, na konkretnym przykładzie.
W zeszłym tygodniu założyłem sobie konto na forbecie, wcześniej korzystałem z fortuny, ale z racji faktu możliwości grania regiobetów przeniosłem się do w/w bukmachera. Bonus od pierwszej wpłaty wynosił w moim przypadku 400 zł.
Wczoraj stwierdziłem, że zacznę go obracać, więc puściłem takie dwa kuponiki:
z wczoraj:

i z dzisiaj:

Czyli obróciłem 400 zł jak na razie z wymaganego 1600. W grze mam jeszcze jeden kupon za 100 zł. Hipotetycznie zakładamy, że wejdzie i na koncie bonusowym będę miał około 1000 zł, a pozostałą kwotę do obrotu również tysiaczka. I teraz pojawia się moje pytanie:
1. Stawiając następny zakład , czyli czwarty z kolei (3 zdarzenia w AKO, każde z kursem &gt;1,3 jak w regulaminie) za wszystko co posiadam na koncie bonusowym spełniam warunki obrotu całego bonusu i jeśli trafię kupon, to całość wygranej automatycznie przechodzi na moje konto depozytowe?

Czy muszę obrócić bonusem 4x 400 zł, w sensie, że każdy kupon za 400 zł?? :movember:
Powiem szczerze, dla mnie trochę to &quot;niedopisane&quot;, więc mam nadzieję, że ktoś miał również podobne przemyślenia i zaspokoi moją ciekawość ????
2. Czy jeśli hipotetycznie do obrotu pozostałoby mi 500 zł. A na koncie miałbym 1500 zł, to: jeśli postawię zakład za 500 zł i trafię kupon, to automatycznie wygrana przchodzi na depozyt, a reszta z konta bonusowego, której nie zagrałem przepada? Czy na depozyt przechodzi część ( ta z wygranego kuponu) a to, co nie wykorzystałem zostaje dalej na grę?

Pozdrawiam Was serdecznie.
 
M 0

memek9

Użytkownik
Tak,rozumiem ale w regulaminie piszę że mam 30 dni na obrót bonusem,co zrobiłem i te kupony nie zostały doliczone do obrotu.dla mnie dziwne
 
komos84 182

komos84

Użytkownik
Pytanie: wpłaciłem kasę na forbeta, uwalniając bonus dostałem drugie tyle. Bonus przegrałem, natomiast mam środki na koncie, które nie były bonusowe. Czy żeby wypłacić muszę dalej obracać bo wziąłem bonusa, czy też nie?
 
N 45

nakeddenim

Użytkownik
Ale nie za bardzo rozumiem. Żebyś wykonał obrót bonusem musisz wcześniej wykonać obrót depozytem za który otrzymałeś bonus wiec normalnie możesz teraz wypłacić depozyt. Albo nim grać
 
P 0

prayer89

Użytkownik
Gratuluję podejścia do bonusów. Polecilem stronę siostrze. Zagrała, wplacila 400 zł obróciła bonus. Rejestracja i większość grania z kompletnie innego IP. Zalogowała się dwa razy u mnie i napisała na chat. Konto zablokowane. Kasa przepada. Pieknie
 
Do góry Bottom