>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Polski I runda [25,26 i 27.09.2018, a także 2,3 i 4.10.2018]

Status
Zamknięty.
dokladnewyniki 88

dokladnewyniki

Użytkownik
Korona bezczelny lamak. Który to już raz polskie drużyny z ekstraklasy w tym pucharze polski łamią się w stronę teoretycznie kilka klas słabszych ekip?
Oczywiście nikt nie powie tego głośno, kasa pod stołem. Bukmacherzy najlepsi sponsorzy drużyn i ekstraklasy. Kasa się zgadza, a my frajerzy dalej obstawiamy ten cyrk. Oni się śmieją, my płacimy i płaczemy.
 
kibic-zwierze 42,5K

kibic-zwierze

Użytkownik
Za takie pseudokumate informacje (a zapewne chodzi aby celowo wprowadzić w błąd) jak ten Rakowa niby o graniu juniorami, które potem nie mają potwierdzenia z rzeczywistością powinni autorzy powinni być banowani.
Jest jest skandal, że takie posty wiszą i nie są usuwane.
 
mazak24 5,7K

mazak24

Użytkownik
Odnośnie meczu Rakowa to przed chwilą dostałem info, że nikt z rocznika 2000 dzisiaj nie gra. Skład Rakowa ma być wymieszany pomiędzy podstawowymi graczami a tymi co nie grają. Można śmiało grać w stronę Rakowa.
Pozdrawiam!
Masz racje widze teraz po skladach. Nie sprawdziło się info.
Za takie pseudokumate informacje (a zapewne chodzi aby celowo wprowadzić w błąd) jak ten Rakowa niby o graniu juniorami, które potem nie mają potwierdzenia z rzeczywistością powinni autorzy powinni być banowani.
Jest jest skandal, że takie posty wiszą i nie są usuwane.
Powiedz mi po co mam celowo ludzi wprowadzać w błąd?
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Sracownikiem. Tak samo jak ustawianie meczów przez bukmacherów. Pieniądze lubią ciszę ale Ci co ich nie mają tego nie wiedzą
 
F 0

farmer_86

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Puchar Polski 1/32
Spotkanie: Victoria Sulejówek - Raków Częstochowa
Typ: handicap 1:0 - 2
Kurs: 2.11
Bukmacher: fortuna
Godz: 19:00

Częstochowianie mają za sobą serię dziewięciu meczów bez porażki i są liderem Fortuna 1 Ligi. Ich przeciwnik to pzeciętniak 3 ligi (grupa1), zdobył 12pkt w 9 meczach. W poprzednim spotkaniu, RKS pokonał u siebie Bytovie Bytów (wicelidera w tamtej kolejce) 2:1, kontrolując mecz od początku do końca (tworząc przy tym parę dogodnych sytuacji których nie zamienili na bramkę). Widać że są na fali i będą chcieli podtrzymać passe. Trener RKSu (pan Marek Papszun) da na pewno pograć paru rezerwowym zawodnikom, którzy będą chcieli sie pokazać. W moim odczuci nie są to dużo gorsi zawodnicy wiec nie spodziewam się za bardzo spadku jakości w drużynie Rakowa.
Dodatkowym smaczkiem może być fakt że zwycięzca tej pary trafi na Lecha Poznań i co najważniejsze, będzie gospodarzem w 1/16 pucharu polski. Taka marka dawno nie gościła na stadionie w Częstochowie wiec zespól powinien mieć dodatkową motywacje. Władze klubu już pewnie zacierają rączki na dodatkowe korzyści marketingowe oraz finansowe, więc nie pozwolą trenerowi i zespołowi odpuścić tego meczu.
Jedyne co może nieco niepokoić to fakt że to mecz pucharowy (w dodatku w Polsce ;)).
PS. Mój pierwszy post na forum więc może w myśl zasady będzie to &quot;szczęście początkującego&quot;
0:4 :gool:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom