>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour: Pekin - 29.09-07.10.2018

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Miejsce: Pekin, Chiny
Data rozgrywania: 29.09.2018 - 07.10.2018
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: Premier Mandatory
Pula nagród: $8,285,274
Oficjalna strona turnieju: http://www.chinaopen.com/
Lista Startowa:
Drabinka: http://www.chinaopen.com/en/draws.shtml
Plan gier: http://www.chinaopen.com/en/schedule.shtml
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/china/wta-beijing/
Zwycięzca singla 2017: Caroline Garcia
Zwycięzcy debla 2017: Martina Hingis/Latisha Chan

Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !​
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
arass1 170,3K

arass1

Użytkownik
witam,
orientuje się ktoś dlaczego Q Wang zeszła z kortu w półfinale w Wuhan; była to jakaś poważna kontuzja?
Chinka skreczowała po 44 minutach z powodu kontuzji lewego uda. Trudno powiedzieć na ile to jest poważne, ale na tamten moment nie pozwalało jej za bardzo dobiegać do piłek.
 
dx2 221,9K

dx2

Użytkownik
Babos-Sh.Zhang [email protected] ✅
Na moj gust Shuai Zhang ten mecz wygra. Kurs ciekawy, a w miare dobrze i regularnie gra Chinka. Na pewno bedzie sie starac. Babos ten seozn singlowo ma duzo slabszy, chociaz zrobila dobre wrazenie w 1 meczu z Su Wei Hsieh i troche zastanawia mnie czy Hsieh tak slabo zagrala, bo Tajwanka gra ostatnio sporo czy Babos az tak dobrze.
Zhang bedzie grac o wygrana i nawet przy dobrej grze obydwu sadze, ze to Chinka klepnie ten mecz, niezaleznie do przebiegu meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
grzecho2020 95

grzecho2020

Użytkownik
Orientuje się ktoś dlaczego kursy na Ostapenko tak szybko spadają? Wiem że Wang jest po kontuzji ale chyba buki nie dowiedziały się o tym przed chwilą, a kursy zaczęły nagle spadać z 2.30 na 2.00... Strasznie kusi mnie pogranie chinki bo oglądałem jej kilka ostatnich meczy i wyglądała bardzo solidnie, w przeciwieństwie do Ostapenko która wiadomo jak gra, albo jej siedzi albo niewytłumaczalnie wywala wszystko w aut. Proszę o opinie kogoś kto siedzi w temacie.
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Orientuje się ktoś dlaczego kursy na Ostapenko tak szybko spadają? Wiem że Wang jest po kontuzji ale chyba buki nie dowiedziały się o tym przed chwilą, a kursy zaczęły nagle spadać z 2.30 na 2.00... Strasznie kusi mnie pogranie chinki bo oglądałem jej kilka ostatnich meczy i wyglądała bardzo solidnie, w przeciwieństwie do Ostapenko która wiadomo jak gra, albo jej siedzi albo niewytłumaczalnie wywala wszystko w aut. Proszę o opinie kogoś kto siedzi w temacie.
Wang pewnie dalej odczuwa swój ostatni maraton, bo zagrała 14 meczów w ciągu 17 dni. Na mecz z Kontaveit wyszła już z obandażowanymi dwoma udami i widać było, że chciała za wszelką cenę, ale ból po prostu jej to uniemożliwiał, nie była w stanie biegać. Poprosiła o trenera i on sam do sędziny mówił, że dla niego to już jest koniec, ale ona dalej chce grać. Minęły dopiero 4 dni i szczerze wątpię żeby uraz całkowicie minął. Jak dla mnie to ten mecz tylko do obserwacji i gry live.
 
szympo 9,7K

szympo

Użytkownik
Dyscyplina: WTA Pekin
Godzina: 13:35
Spotkanie: Muguruza - Sabalenka

Typ: Sabalenka
Kurs:
1.82
Bukmacher: totolotek

Analiza:
Ostatnio mecz Wta który wybrałem się nie odbył, więc próbuje dalej pójść w kobiety.
Spotykają się na korcie 2 bardzo podobne tenisowo zawodniczki. Bazujące na super
mocnym pierwszym serwisie, dużo winnersów w meczach, jak i dużo niewymuszonych błędów.
Sabalenka jest niewątpliwie największym objawieniem tego sezonu, gra obecnie tenis kompletny i tylko
czekać aż zawita do top 5, ostatnio wygrany turniej w Wuhan: Svitolina, Barty, Kontaveit, Cibulkova,
wszystkie te bardzo dobre zawodniczki zostały przez nią wciągnięte nosem.
Z kolei Muguruza ostatnimi czasy coraz niżej, dziwne porażki z przeciętnymi zawodniczkami, słabo
broni BP, czego nie można powiedzieć o Sabalence która pod presją włącza koleny bieg.
Dla mnie to pewniak dnia, jedyne czego można się bać to że po wygranym turnieju może odpuścic
albo dopaść ją zmeczenie, choć 20latka się regeneruje zapewne błyskawicznie.
Dla mnie kurs warty ryzyka. ????
Ps. Wang pewniaczek ale żeby 6:0 6:0 dawno nie widzialem ;)
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
grzecho2020 95

grzecho2020

Użytkownik
Dla mnie Wang to był najbardziej prawdopodobny typ na dzisiaj. Oglądając jej ostatnie mecze i widząc tą regularność, sumienie nie dałoby mi postawić na Ostapenko, która już wiele razy szokowała moje oczy niewytłumaczalnymi autami przez cały mecz. Jedyne czego się bałem to kontuzja chinki w poprzednim meczu, ale postanowiłem zaryzykować grubiej (w końcu jestem hazardzistą), licząc że w razie czego będzie kreczować.
 
C 18

crisardo

Użytkownik
Pliskova-Sasnowicz ktoś oglądal ich mecze albo coś sugeruje w tym meczu ? Na Sasnowicz 2,85 kurs ???? .
Ja idę w stronę Karoliny. Jej gra nie przekonuje mnie ale ona musi walczyć z całych sił bowiem to jest ostatni taki turniej w tym roku i musi osiągnąć dobry rezultat tutaj aby zakwalifikować się do najlepszej 8 w Singapurze.
5 tenisistek ma już awans zapewniony a między innymi o 3 pozostałe lokaty walczy trochę tenisistek np Sloane, Pliskova, Bertens czy nawet Sabalenka. Z tym że Sabalenka aby awansować do Singapuru musi wygrać ten turniej.
 
dx2 221,9K

dx2

Użytkownik
Kontaveit-Wozniacki 2 @1.6 ✅

Hmm... Najwazniejszy azjatycki turniej. Wozniacki po wygraniu w tym roku w koncu 1-ego szlema w Australii raczej bardzo sredni sezon, a od Wimbledonu slabo. Caly czas Wozniaki nie bedzie grac slabo. Poprawnie bylo w Wuhan, gdzie przegrala po fajnym meczu z Puig, tutaj powinno byc jeszcze lepiej skoro turniej najwzyszej kategorii po szlemach. Kontaveit ostatnio duzo grala, a Wozniacki chyba sie rozkreca, dlatego w bardzije prestizowym turnieju niz w Wuhan typuje zwyciestwo zawodniczki grajacej pod dunska flaga.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
N 45

nakeddenim

Użytkownik
Czołem, co myślicie o pograniu jutro Osaki? Japonka easy jak na razie, Georges w zasadzie &quot;wymęczony&quot; awans do 1/8, ale w ostatnim spotkaniu wygrała z Osaką. Kurs 1,4, warto?
 
arass1 170,3K

arass1

Użytkownik
Czołem, co myślicie o pograniu jutro Osaki? Japonka easy jak na razie, Georges w zasadzie &quot;wymęczony&quot; awans do 1/8, ale w ostatnim spotkaniu wygrała z Osaką. Kurs 1,4, warto?
Nie wiadomo jak będzie z motywacją Osaki skoro ma już zapewniony awans to finału sezonu w Singapurze. Oczywiście nie twierdzę, że nie wygra.
 
N 45

nakeddenim

Użytkownik
Z jednej strony masz racje z drugiej - czy to przeciwniczki obecnie tak słabo grały czy po prostu Osaka je zmiotła i jednak jej zależy jakkolwiek na dalszych etapach. Nie siedzę aż tak dobrze w tenisie, jak pewnie wielu z was i właśnie nie wiem w którym momencie można się spodziewać odpuszczenia meczu, na moje jeśli by jej nie zalezalo to by wcześniej odpuściła.
 
bodizo 350

bodizo

Użytkownik
Ja mysle ze Georges odpadnie ;)

Zastanawiam sie nad meczem Kerber-Zhang? Kursik fajny na Chinke gra u siebie wiec bym jej nie skreslal ???? .
Ale moze się ktoś inny wypowie ????
 
N 45

nakeddenim

Użytkownik
W dzisiejszym spotkaniu bardzo przyjemnie wyglądała, zero napięcia, bardzo pewna siebie. I to poskutkowało pewnym zwycięstwem ???? ale nie widziałem ostatnio żadnego meczu z udziałem kerber, ale fakt kurs kuszący.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
ja myślę nad overek u Kontaveit-Wozniacki...
Pierwsza widać, że jest w formie, druga to zawodniczka mająca taki sobie sezon ale to już ostatki i na pewno obie się zepną bo mają ku temu umiejetnosci.
dwie panie nie walące kończących raz za razem, myślę, że może być tu długi mecz a over 20.5 gema nie wydaje sie zbyt wymagajacy
 
sixeros 1,4K

sixeros

Użytkownik
Warto zadać sobie pytanie kto musi starać się przed mastersem aby się do niego dostać. Wczoraj mówili że wozniacka musi dojść do półfinału żeby być pewna udziału. Jak to wygląda z innymi zawodniczkami? Ktoś poda informacje może które jeszcze walczą i muszą coś tutaj ugrać?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom