>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 3.10.2018 (środa)

Status
Zamknięty.
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: Liga Mistrzów
Godzina: 18:55 CET
Spotkanie:
Lokomotiv Moscow - Schalke 04
Typ: Powyżej 5.0 żółtych kartek
Kurs: 3,00
Bukmacher: LVBet
Analiza:
No cóż... Grzechem nie spróbować takiej linii i takiego kursu, zwłaszcza, że przy pięciu kartkach otrzymujemy zwrot... Nie ma się co oszukiwać, grupa w której znajduje się Lokomotiv i goście z Niemiec, jest dość wyrównana - poza ekipami, które dzisiaj zmierzą się na stadionie w Moskwie - mamy jeszcze Porto i Galatasaray. Można powiedzieć, że idealna grupa do grania kartek. W poprzednim spotkaniu Lokomotiv grał na ciężkim terenie w Istambule, gdzie musieli uznać wyższość Galatasaray. Otrzymali w tamtym spotkaniu cztery żółte kartki, trzy dołożyli gracze z Turcji i mieliśmy pierwszy over kartkowy w tej grupie. Schalke natomiast grało u siebie z Porto, gdzie padły tylko cztery kartki. Biorąc pod uwagę, że sędzią dzisiejszego spotkania jest Anthony Taylor, dobrze znany fanom Premier League, możemy stwierdzić, że linia i kurs jest wystawiona bardzo dobrze, ale czy na pewno? Angielscy sędziowie mają to do siebie, że o ile na swoim podwórku błędy w ich wykonaniu są &quot;niekarane&quot; i raczej udaje im się nie zaznać, żadnych konsekwencji w przypadku złych decyzji, o tyle na podwórku europejskim sędziują całkiem nieźle i przyzwoicie... Dlatego upatruję overa kartkowego z prostej przyczyny - Lokomotiv, musi wygrać, chce wygrać i zrobi wszystko by wygrać. Nie twierdzę, że Schalke przejdzie obok spotkania obojętnie - mam jednak przeczucie, że Nasi sąsiedzi ze Wschodu mnie nie zawiodą i sami złapią minimum cztery kartki - jedna/dwie od Schalke to będzie po prostu mił prezent. Po kursie 3? Warto spróbować.
▶zwrot
 
N 583

nikoosg123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, LM
Godzina: 21:00
Spotkanie: Borussia - Monaco
Typ: (handicap 0:1 ) - X2
Kurs: 1.87
Bukmacher: fortuna

Analiza:
Kusiło by zagrać wygrane dowolne 45min przez gości, ostatecznie wybieram bezpieczniejszy wariant. Buki wystawiły kursy opierając się chyba tylko i wyłącznie na aktualnej formie. A potencjał w składzie moim zdaniem jest dosyć podobny. Kurs na Borussie jakby grali przeciwko Nurnberg czy innej słabszej ekipie... Generalnie Borussia żadnym hegemonem nie jest, ostatnie sezony pokazywały ze nie mieli podjazdu do Bayernu, i generalnie zajęcia miejsca w TOP4 było już dla nich dużym wyzwaniem. Reus w super formie ale umówmy się Messim nie jest żeby sam mecze wygrywał. Napewno jest do zatrzymania jak reszta ofensywy BVB. W Monaco nadal nie brakuje klasowych graczy, taki np. Glik moim zdaniem spokojnie mógłby grać w podstawie BVB.
Monaco wciąż ma klasowych graczy w składzie ( a dla mnie nawet znajdzie się paru lepszych od graczy BVB) i licze ze dziś zagrają z zębem. Tak jak wspomniałem, jeslji nie patrzymy na obecna formę zespołów to wg. mnie są to drużyny o podobnym potencjale i każda seria ( BVB bez porażki w tym sezonie, Monaco obecnie 8 meczy bez wygranej) kiedyś się kończy. Stawiam ze Monaco nie przegra dziś więcej niż jedna bramka.
Pzdr
⛔100
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: PSV - Inter
Typ: 2
Kurs: 2,70
Godz: 21:00
Bukmacher: Totolotek
Wczoraj zgodnie z przewidywaniami Valencii udało sie wymęczyć remis na Old Trafford. Dziś znów trochę zaskoczył mnie kurs na jedno ze spotkań Ligi Mistrzów. PSV - Inter to może nie jest najbardziej medialny mecz dzisiejszego wieczora, ale kursowo przedstawia się interesująco. Inter złapał formę i w lidze potrafił ograć dość groźne zespoły z Genui czy Florencji. No ale przede wszystkim wygrał mecz pierszej kolejki LM, gdy w końcówce wymęczył Tottenham. PSV w lidze krajowej spisuje się znakomicie, ale Eredivisie to już od jakiegoś czasu nie są specjalnie liczące się rozgrywki na mapie europy. Widać to po wynikach w pucharach, a 0:4 z Barceloną jest tego dowodem. Oczywiście Inter nie jest tak mocnym zespołem jak Duma Katalonii, ale 2,70 na gości to naprawdę godny kurs.
⛔100
powtórzony typ chyczy
 
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Wehry 2 liga
Spotkanie:
Nyiregyhaza - Bekescsaba
Typ: 2/2 -wynik 1połowy/całego meczu
Kurs: 3,3
Godz: 19:00
Bukmacher:iforbet

Witam

dziś na prędce
to chyba jakieś derby......goście od dawna przegrywają przyjeżdżając do dzisiejszych rywali.
Może przełamanie w końcu zaczeli ładnie zupełnie odwrotnie niż dzisiejsi rywale.
Forma gospodarzy nie zachwyca na pewno się zepną w to nie wątpie,lecz tak dysponowani goście mogą chcieć szybko pokazać kto jest górą.
Oczywiście tak tylko sobie zakłada....ale pokazująostatnie spotkania pokazują ,że szybko zaczynają strzelać ...więc może.
Co do ligi istrzów chciałem liverpool w handi...ale spękałem.....Milik i Zieliński....Live postrzela hehehe ;)
⛔100
 
gracek1995 462

gracek1995

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Dortmund - Monaco
Typ: 2 drużyna będzie miec minimum 3 żołte kartki
Kurs: 2.44
Godz: 21:00
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Mecz w którym zapewne większość daje na 1, obie strzela itd. Ja jednak idę w kartki. Rok temu w meczu Borrusi z Monaco, gdy Borrusia przegrała u Siebie 2:3, w 2 połowie drużyna Monaco nabiła aż 5 żołtych kartek, i aż 3 nabili zanim Borrusia doprowadziła do remisu 2:2, wiem że to historia ale warta uwagi. Borrusia jest tu faworytem i będzie atakować grające mizernie Monaco, które napewno będzie faulować i probówać nie dojść do bramki Niemcom i przerywać ich gre. Myśle że linia nie jest zbyt wygórowana i nie zdziwie się jak już w 1 połowie Monaco nabije z 2 żołte kartki, zwłaszcza jeśli wynik będzie po ich myśli.
⛔100
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina : Piłka Nożna - Champions League
Godzina : 21:00
Spotkanie : Napoli - Liverpool
Typ: rzuty rożne over 13,5
Kurs: 5.20
Bukmacher : unibet
Analiza :
Ważny mecz dla Włochów w perspektywie awansu z grupy, jak każdy pamięta zeszłoroczne wojaże w lidze mistrzów nie były dla nich najlepsze, zresztą remis w pierwszym tegorocznym spotkaniu LM w Belgradzie trudno nazwać dobrym startem.Tak czy inaczej przed nami spotkanie Napoli-Liverpool, myślę że to będzie dosyć otwarte spotkanie, niezależnie w którą stronę się to potoczy liczę na ataki skrzydłami obu ekip i sporo stałych fragmentów z narożnika boiska.
Liverpool w pierwszym spotkaniu zdobył ważne 3pkt z PSG, dzisiaj teoretycznie remis na trudnym terenie nie będzie dla nich zły, ale mają ten atut że Włochom ten remis średnio się widzi w perspektywie układu tabeli, będą mieć zaledwie 2pkt przy 3 PSG i 4 Liverpoolu, 2 spotkania z PSG i spotkanie w Anglii oraz u siebie ze Zvezdą.
Myślę że faworytem przed meczem są goście, jednak dobra dyspozycja dnia może przechylić szalę na Włochów.
⛔100
 
eljoaquin79 326

eljoaquin79

Trafione
Dyscyplina : Piłka Nożna - Champions League
Godzina : 21:00
Spotkanie : Napoli - Liverpool
Typ: 1 połowa liczba goli over 1,5
Kurs: 2,49
Bukmacher : fortuna
Analiza :
Witam wszystkich w nowym miesiącu, miejmy nadzieję, że będzie on tak szcześliwy jak i poprzedni, a skuteczność jeszcze większa. Na ten wieczór polecam spotkanie Napoli i Liverpoolu. Goście to obok Juventusu chyba najwięksi faworyci do zdobycia tegorocznej edycji ligi mistrzów, z pewnością Jurgen Klopp na to spotkanie wystawi najmocniejszy sklad Liverpoolu z czołówką Mane-Firmino-Salah, a co za tym idzie na pewno zobaczymy bramki Liverpoolu, z drugiej strony Napolii, które ostatnio zremisowało bezbramkwo pierwszą kolejkę grając na wyjeździe. Kibice gospodarzy z pewnością oczekują, że błękitni zdobędą bramki. Tutaj także jest na co liczyć, z przodu zagra Insignie i calkiem możliwe, że Mertens, a ofensywne ataki wspierał będzie Hamsik i Allan. Podobny mecz do tego z ostatniej kolejki - Liverpool - PSG (3:2), gdzie do przerwy padły 3 bramki i w drugiej połowie jeszcze dwie. Powodzenia wszystkim typerom !
⛔100
 
czaro82 399,5K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna LM
Godzina: 21 : 00
Spotkanie: Napoli - Liverpool
Typ: over 2 bramki over 3 żółte kartki oraz over 10 rzutów rożnych w meczu
Kurs: 5.0
Bukmacher: forbet
Analiza:

Witam wszystkich, po chwilowym rozbracie
z konkursem powracam tu z grubym betem. Obydwie drużyny nastawione ofensywnie co powinno zapewnić nam min te 3 gole tak?
Gracze tacy jak Mertens, Insignie a u gości Salah czy Mane potrafią zrobić różnicę na boisku i zmienić wynik w pojedynkę tak ?
Ponadto gospodarze po niedawnej wpadce
która miała miejsce w Belgradzie także nie będą tutaj kalkulować, dlatego powinno być zadziornie i ostro co przełoży się nam zapewne na kartki. Ostatnia ze składowych tego typu to stałe fragmenty gry z narożnika boiska, których raczej nie powinno dziś zabraknąć. Szybkie akcje przeprowadzane przez wyżej wymienionych panów skrzydłem gwarantują często ich dwucyfrowy wynik. Wszystko wydaje się tak dobrze ułożone przez forbet że naprawdę żal nie spróbować zagrać tego zakładu po tak zacnym kursie...
Ps: Może i brak Mertensa w pierwszym składzie sprawi że na pierwszych stronach gazet jutro będzie Arek Milik a nie Piątek?
⛔100
 
nienagladnaja 50

nienagladnaja

Użytkownik
Dyscyplina: Basketball - Spain, ACB
Godzina: 20:45
Spotkanie: Tecnyconta Zaragoza - Gipuzkoa
Typ: Gipuzkoa +8.5
Kurs: 1.90
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Ten hcp jest moim zdaniem zbyt wysoki do pokrycia na obecne możliwości ofensywne Zaragozy, by nie spróbować postawić na odwrót. Można polemizować, gdyż ostatnie 6 meczy ligowych padło łupem gospodarzy,i nawet jeśli dzisiaj będzie podobnie, spodziewam się meczu na styku. Gipuzkoa na starcie sezonu zagrali piach, ale oni od dawna pokazują, że na wyjazdach, bez presji, grają lepiej. Ubiegły rok zakończyli wyżej w tabeli od gospodarzy a ich defensywa suma sumarum grała lepiej. Znając ekipę Tecnyconty, nie będzie tu wygranej +10 i wyżej.
✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Afryka CAF Conferederations cup
Godzina: 21:00
Spotkanie: El Masry- Vita Club
Typ: Remis, gospodarz wygra zwrot
Kurs: 1.40
Bukmacher: forbet
Analiza:
Pierwszy mecz półfinałowy, drużyny z Egiptu i DR Konga. W rozgrywkach afrykańskich duże znaczenie ma własne boisko, często zdarzają się undery i remisy. To skłania mnie do zagrania powyższego typu. Ze względu na dużą wagę spotkania - polfinal nikt nie będzie chciał podejmować nadmiernego ryzyka. Liczę na remis, jeśli wygrają gospodarze mamy zwrot stawki.
✅40
 
g-lupek 168

g-lupek

Użytkownik
Dyscyplina Peru- 1 liga
Godzina: 22:30
Spotkanie: Cajamarca - Sport Boys
Typ: 2 DNB
Kurs: 4.00
Bukmacher: unibet
Analiza:
Patrząc na ubiegły sezon to właśnie Cajamarca lepiej się pokazała lepiej, na koniec była 5 a dzisiejszy ich rywal na 9 pozycji. Sport Boys to świeżą drużyna w tej lidze, do tej pory rozegrali z Cajamarcą na tym szczeblu jedno spotkanie i zremisowali je u siebie 1:1. Gram to ze względu na to gdyż patrząc na ich ostatnie wyniki to nie spisywałbym gości na pożarcie tutaj. Sport Boys wygrało ostatni mecz z Melgarem, drużyną stabilną, która nie jest dostarczycielem łatwych pkt, a do tego Cajamarca przegrała swój ostatni mecz z Sport Rosario, drużyna z dolnych okolic tabeli. Z tej kalkulacji spróbuję bo delikatne szanse są na gości.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom