>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

PLK 2018/2019

Status
Zamknięty.
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
02/10/2018 19:00 CET
Stelmet Zielona Gora - MKS Dabrowa Gornicza poniżej 163.5
1.80 (Totolotek) ⛔ 87:81=168.
5/10
Stelmet z nowym trenerem. W przedsezonach grach robi zawodnikom bardzo ciężkie treningi. Po kilku dniach ćwiczeń jeden z graczy - Frank Hassell zrezygnował i powiedział, że nigdy nie ćwiczył tak ciężko jak w Zielonej Górze.
Wydaje mi się, że ciężki trening przed sezonem zawsze stanowi problem przy rozpoczynaniu sezonu, a Stelmet rozpoczyna sezon z pewnymi problemami w ataku. Skład Polaków obudowany jest wokół już zaawansowanych wiekowo zawodników - 34-latkowie Hrycaniuk i Koszarek oraz 32-letni Zamojski. W składzie nie ma za wielu atletów.
Dąbrowa na ostatnich meczach ma niskie wyniki. 72:66 z Pardubicami, 73:67 z Legią i 92:80 z Decinem (tutaj oczywiście dosyć wysoki wynik). Dąbrowa z wieloma zmianami w składzie. Nowa jest drużyna międzynarodowych graczy. Myślę, że ten zespół potrzebuje czasu na zgranie i zrozumienie się
163,5 to wysoka linia. W Stelmecie są nowi trenerzy i zawodnicy. W Dąbrowie jest nowy skład. Rozpoczęcie sezonu to często niskie wyniki. Dla mnie linia jest za wysoka na 2-3 punkty.
 
luczi 3,3K

luczi

Użytkownik
02/10/2018 19:00
Stelmet Zielona Gora - MKS Dabrowa Gornicza
MKS poniżej 74.5
1.94 Unibet
Ja tu idę również w under ale tylko gości. Zaraz mecz więc szybciutko. Stelmet po nieudanym sezonie spore ambicje, Dąbrowa skład na pewno słabszy. Tak jak wyżej kolega przytoczył wyniki - 66pkt rzucone Startowi Lublin i 73 Legii... Stelmet u siebie to jednak trochę inna bajka. Nie gram lini meczowej bo czuje, że gospodarze mogę dziś MKS troszkę rozstrzelać.
 
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
07/10/2018 17:00 CET
GTK Gliwice - MKS Dabrowa Gornicza powyżej 163.5
1.85 (Fortuna)
5/10
Oba zespoły grały w tygodniu i po tym, co zobaczyłem - widzę tutaj over punktowy. Obie drużyny grają szybko, a prym wiodą rozgrywający z USA, którzy kreują tempo. W świetnej dyspozycji w Dąbrowie jest Cleveland. W GTK podoba mi się gra Macka, Dodda oraz Polaków - Radwańskiego i Piechowicza. Powinien to być szybki mecz i tylko skuteczność może zabić overa.
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
07/10/2018 17:00 CET
GTK Gliwice - MKS Dabrowa Gornicza powyżej 163.5
1.85 (Fortuna)
5/10
Oba zespoły grały w tygodniu i po tym, co zobaczyłem - widzę tutaj over punktowy. Obie drużyny grają szybko, a prym wiodą rozgrywający z USA, którzy kreują tempo. W świetnej dyspozycji w Dąbrowie jest Cleveland. W GTK podoba mi się gra Macka, Dodda oraz Polaków - Radwańskiego i Piechowicza. Powinien to być szybki mecz i tylko skuteczność może zabić overa.
Daję lajka za analizę, pomimo iż wziąłem najniższą linię 154,5 w Uni, a i tak zabrakło. I w sumie pożegnałem się już z myślą o overze w 1Q, gdzie ledwo wymęczyli 30 pkt. Liga dopiero rusza i trzeba będzie teraz te 2-3 tygodnie uważnie śledzić, co się dzieje, bo ten nasz ligowy basket to trochę jak ligowa kopana - co tydzień falowanie.
 
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
07/10/2018 17:00 CET
GTK Gliwice - MKS Dabrowa Gornicza powyżej 163.5
1.85 (Fortuna) ⛔ 77:74-=151.
5/10
OK, początek sezonu słaby, ale czas wziąć się do roboty.
13/10/2018 15:00 CET
MKS Dąbrowa - Polpharma Starogard powyżej 163.5
1.84 (Fortuna) ✅ 103:106=209
5/10
Dąbrowa przegrała dotychczasowe oba mecze, ale w obu pokazała szybkie granie i wówczas grała najlepiej. W obu prowadzili i schodzili potem na wolniejsze granie i mniej szaleństwa, co ich gubiło i doprowadzało do porażek. Polpharma przeciwko Miastu Szkła pokazała wiele szalonego basketu i decydujący o wszystkim powinni być zawodnicy z USA z pozycji PG-SG, którzy nadają ton i szybkość akcjom ofensywnym.
Widzę tutaj mecz na bardzo szybkim tempie z wieloma rzutami i niekoniecznie dobrą defensywą.
13/10/2018 17:00 CET
Rosa Radom - Arka Gdynia powyżej 162.5
1.84 (Fortuna) ✅ 77:94=171.
5/10
Rosa zagrała bardzo słabe zawody w Ostrowie. Stal już po 27:30 miała wrzucone 70 punktów i wówczas zluzowali i rzucili przez 12,5 minuty tylko 19 oczek. Arka pewnie lekko zmęczona meczem i podróżą z Turcji. Przy ich stylu gry pewnie będzie wystarczyło szybkie tempo i intensywność zabije Rosę. Jeśli Arka zagra podobnie do ostatnich meczów to powinien paść bardzo wysoki wynik.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
bet-stolar 904

bet-stolar

Użytkownik
Rosa Radom - Arka Gdynia
Arka Gdynia -8.5 @1.94 1xbet
Rosa Radom to już nie ta drużyna co kilka sezonów temu. Ubogi zestaw Polaków niewiele lepszy graczy zagranicznych. W dodatku w dzisiejszym meczu prawdopodobnie nie wystąpi Trotter. Ogromna przewaga pod koszem na korzyść Arki powinna być bezlitośnie wykorzystania. Z kolei na obwodzie Bostić Dulkys Florence powinni dać srogą lekcję młodym graczom Rosy.

Anwil Włocławek - King Szczecin
under 165.5 @1.98 1xbet
Bardzo wysoka linia biorąc pod uwagę że zespół z Włocławka w tygodniu miał mecz na Łotwie a ich powrót do kraju się opóźnił. Zmęczenie paru graczy z drobnymi kontuzjami to nie przemawia za forsowaniem tempa meczu. King Szczecin mimo że w ostatnim spotkaniu rzucili sporo punktów przeciwko beniaminkowi ze Stargardu to nie powinni w tym sezonie należeć do drużyn ofensywnych.
 
dokladnewyniki 88

dokladnewyniki

Użytkownik
Rosa Radom - Arka Gdynia
Arka Gdynia -8.5 @1.94 1xbet
Rosa Radom to już nie ta drużyna co kilka sezonów temu. Ubogi zestaw Polaków niewiele lepszy graczy zagranicznych. W dodatku w dzisiejszym meczu prawdopodobnie nie wystąpi Trotter. Ogromna przewaga pod koszem na korzyść Arki powinna być bezlitośnie wykorzystania. Z kolei na obwodzie Bostić Dulkys Florence powinni dać srogą lekcję młodym graczom Rosy.
Masz gdzieś link do składu live? Trotter gra?
e: Trotter nie gra
 
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
OK, wczoraj był fajny dzień z PLK - mam nadzieję, że dzisiaj powtórka.
14/10/2018 17:00 CET
Spójnia Stargard - Trefl Sopot powyżej 155.5
1.90 (Totolotek) ✅ 76:82=158.
5/10
Spójnia słabo zaprezentowała się w pierwszym spotkaniu i wiele osób podchodzi teraz do tej ekipy z podejściem, że będzie to Legia poprzednich rozgrywek. Zobaczymy. Dzisiaj jednak stawiam, że będzie to mecz z dużą ilością punktów.
W Treflu zadebiutuje dzisiaj rozgrywający Ian Baker, który nie grał w pierwszym spotkaniu z powodu urazu. Dzięki temu powinno być mniej czasu gry dla Śmigielskiego, który jest bardzo słaby w ataku, a dobrze broni, a więc nie jest sprzymierzeńcem tego zakładu. Baker może dzisiaj tworzyć duet obwodowy z Vernonem Taylorem. Pod koszami powinien dzisiaj brylować Paweł Leończyk, który jest wychowankiem Spójni i powinno mu mocno zależeć w tym spotkaniu, bo po wielu latach wraca do swojego domu.
W Spójni dzisiaj o wiele więcej czasu na parkiecie powinien spędzić Byron Wesley, który w pierwszym meczu zagrał tylko krótki epizod, bo dopiero dwa dni wcześniej dołączył do drużyny i nie był zgrany. To amerykański strzelec, który powinien obok Hickey&#39;a być motorem napędowym w ofensywie i powinien trochę rozbujać Spójnię w ataku. Wesley zabierze też czas Raczyńskiego, który jest słaby w ofensywie, ale dobrze spisuje się jako plaster w defensywie - dobra informacja dla overa.
Na obwodzie Spójnia dzisiaj może długimi fragmentami grać tercetem Hickey - Pamuła - Wesley. To powinno fajnie działać w ataku, ale Hickey nie jest za dobrym obrońcą i King wiele punktów zdobył na nim w pierwszym meczu. Pod koszem Pabian, który jest dobry w ataku, ale w obronie broni słabo. Nie wygląda to za ciekawie w defensywie.
Myślę, że gracze USA po stronie Trefla będą mieli dziś szansę na dużo punktów, a koledzy ze Spójni też nie będą dłużni i wyjdzie mecz z 160 punktami.
14/10/2018 19:00 CET
Anwil Włocławek - King Szczecin (+7.5)
1.80 (Totolotek) ✅ 86:82
5/10
King już wyglądał mocno w sparingach, a przeciwko Spójni pokazali, że w tym sezonie mogą być bardzo mocni. Nie zmieniali za wiele w składzie, a wg mnie tylko dodali lepsze elementy kosztem słabszych i będą jeszcze mocniejsi, a też atutem jest zgranie drużyny z poprzednich rozgrywek.
W Anwilu dochodzi problem grania w Lidze Mistrzów - rozgrywali akurat w tygodniu mecz wyjazdowy i mieli problemy z powrotem. Nie mieli też tyle czasu na przygotowania, co King Szczecin. Drużyna ze Szczecina powinna znowu wyjść z ogromnym skupieniem, wielką wolą walki. Ja skłaniałbym się bardziej do handicapu na poziomie 2,5/3,5, bo Anwil przestając trafiać za trzy nie ma za bardzo pomysłu i przestaje grać (Polski Cukier w SuperPucharze, Arka w I-kolejce PLK).
King oficjalnie jeszcze nie był mocno zweryfikowany, ale sparingami i meczem ze Spójnią jestem im w stanie zaufać i spodziewam się dzisiaj wyrównanego meczu i nie zdziwi mnie wygrana Kinga.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
luken7 121

luken7

Użytkownik
Śmieszy mnie pisanie że Anwil zmęczony bo muszą godzić ligę mistrzów z liga krajową. Jest początek sezonu więc o jakim zmęczeniu wy ty piszecie. Chłopaki z Torunia są przykładem że ambicja i wola walki sprawia że nie ważne czy gra się 5 spotkań w 13 dni czy jedno na tydzień Czasami lepiej grać mecz za meczem niż czekać tydzień i stracić rytm meczowy. Twoim zdaniem sklanialbys się do handicap na poziomie +2,5/3,5 serio? Rozumiem jakby mecz był w Szczecinie to okej można by szukać nawet zwycięstwa Kinga po 4q ale mecz jest we Włocławku, który zrobi wszystko żeby nie zacząć sezonu od 0-2 , Włocławek który zgwałcił w tygodniu Ventspils i to nie samymi 3kami jak Sugerujesz że to ich jedyna broń lecz pełnym wachlarzem zagrań. Moim zdaniem wystarczy wyłączyć z gry Kikowskiego lub Jogele i King nie istnieje. Milicic swoją mądrością wie co zrobić i myślę że Anwil dziś rozprawi się z Kingiem +/-10 pkt
 
T 13

thomas2304

Użytkownik
Wie ktoś może dlaczego tak odwróciły się kursy na Start Lublin w starciu z Dąbrową ? Start był faworytem kurs około 1.5 a dzisiaj patrzę na STSie kursy zupełnie się odwróciły i taki kurs jest na Dąbrowę.
Z tego co mi się wydaję nie ma żadnych kontuzji w Lublinie i będą grać takim samym składem jak wcześniejsze mecze. Oczywiście przegrali z Legią u siebie przez żałosną 3 kwartę ale potencjał kadrowy mają z rywalem porównywalny, drugi raz taką kwartą nie powinni się tak skompromitować i do tego grają u siebie gdzie w poprzednim sezonie potrafili wygrywać z teoretycznie lepszymi drużynami. Ja po kursie 2.38 w Sts grałbym na Start, ( w totolotku kurs 2.56)
 
H 52

hadal

Użytkownik
Wie ktoś może dlaczego tak odwróciły się kursy na Start Lublin w starciu z Dąbrową ? Start był faworytem kurs około 1.5 a dzisiaj patrzę na STSie kursy zupełnie się odwróciły i taki kurs jest na Dąbrowę.
Z tego co mi się wydaję nie ma żadnych kontuzji w Lublinie i będą grać takim samym składem jak wcześniejsze mecze. Oczywiście przegrali z Legią u siebie przez żałosną 3 kwartę ale potencjał kadrowy mają z rywalem porównywalny, drugi raz taką kwartą nie powinni się tak skompromitować i do tego grają u siebie gdzie w poprzednim sezonie potrafili wygrywać z teoretycznie lepszymi drużynami. Ja po kursie 2.38 w Sts grałbym na Start, ( w totolotku kurs 2.56)
Jak się kursy odwracają tzn ,ze ktoś grubo zagrał na MKS, a skoro ktoś grubo zagrał to ma cynk że ktorys z podstawowych zawodników Startu nie zagra, albo nawet kilku jakieś zatrucie pokarmowe, grypa żoładkowa albo najprościej ze mecz jest ustawiony.
 
T 13

thomas2304

Użytkownik
Jak się kursy odwracają tzn ,ze ktoś grubo zagrał na MKS, a skoro ktoś grubo zagrał to ma cynk że ktorys z podstawowych zawodników Startu nie zagra, albo nawet kilku jakieś zatrucie pokarmowe, grypa żoładkowa albo najprościej ze mecz jest ustawiony.
Właśnie domyślam się, że ktoś grubo zagrał w stronę MKS, jednak nigdzie nie znalazłem informacji o jakiś absencjach i stąd moje zdziwienie.
 
T 13

thomas2304

Użytkownik
Generalnie jak dla mnie jest to 50/50 z racji tego, że mecz w Lublinie. Kursy się odwróciły i są trochę przesadzone. W meczu kontrolnym przed sezonem Lublin wygrał z Dąbrową. Podobno skład mają mieć optymalny. Jedyne co martwi to póki co słaba dyspozycja Morrisa, który nie spełnia oczekiwań. Jednak jeżeli Washington zagra na swoim wysokim poziomie to Start jak dla mnie powinien to wygrać.
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Czy gdzieś można wykupić transmisje ? Nie zastanawia was to czemu zmieniły sięgnął diametralnie kursy ? Jak oglądałem Lublin ze szczxinem to radzili sobie super dopóki jie załapał piątego faulu washington myśle ze mogli to wygrać
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom