>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

[LoL] - World Championship 2018

Status
Zamknięty.
C 23

chao666

Użytkownik

Data: 01.10.2018 - 03.11. 2018
Miejsce: Korea
Pula nagród: ?
Liczba drużyn:
24
Witam. Już jutro zaczyna się najważniejszy turniej tego roku w League of Legends. Turniej ten odbędzie się w Korei, kraju z którego drużyny wygrywały 5-krotnie ten turniej, także w tym roku ekipy z Korei są faworytem do wygrania pucharu. Kto im może zagrozić? Na pewno teamy z Chin, które charakteryzuje agresywny early game. Może jakichś czarny koń z Europy czy Tajwanu? Wszystkiego dowiemy się w przeciągu miesiąca.
Kursy na zwycięzce całego turnieju według Fortuny wyglądają następująco:

Mecze LoLa ciężko poprawnie wytypować, gdyż trzeba je obstawiać przed champion selectem, który często może decydować o wygraniu spotkania, dlatego proszę domów w tym temacie nie stawiać.
Zapraszam wszystkich do dyskusji i zabawy!
 
H 5

hnbl

Użytkownik
Kurs na Gen.G mega wysoki :eek: u zagranicznych zazwyczaj około 5-6. Stawiać ich poniżej iG i AFS jest dziwne trochę, no ale zobaczymy. Na jutro G-Rex wygląda ciekawie, to bardzo dobra drużyna. Złapali lekką zadyszkę ale na regionalne kwalifikacje się podnieśli, nie powinni mieć problemów z Gambitem. Rosjanie to cień dawnej legendy, nic więcej. Ogólnie myślę, że Rosja to najsłabszy region na tych mistrzostwach. Mało meczy, niski poziom, problemy organizacyjne, nieduża popularność. Spodziewam się, że Riot coś zrobi z tym regionem w najbliższej przyszłości.
No ale poczekajmy na drafty ! Bo1 lubi być kapryśne, chociaż jutro niespodzianek wielkich się nie spodziewam.
 
josnyt 424

josnyt

Użytkownik
Na jutro idę w japończyków, jako region podnieśli poziom w porównaniu z ostatnimi latami
(a z kolei brazylijczycy trochę pikują w dół) i ich mecz z Kabum powinien być bardziej wyrównany niż wskazują to kursy. A przy meczu 50/50 zawsze warto atakować dogów:
Detonation - Kabum - @2,5 Etoto
✅✅✅
 
H 5

hnbl

Użytkownik
Na jutro idę w japończyków, jako region podnieśli poziom w porównaniu z ostatnimi latami
(a z kolei brazylijczycy trochę pikują w dół) i ich mecz z Kabum powinien być bardziej wyrównany niż wskazują to kursy. A przy meczu 50/50 zawsze warto atakować dogów:
Detonation - Kabum - @2,5 Etoto
Ja mam zupełnie odwrotną opinię na temat Japonii. Moim zdaniem to drugi najsłabszy region na turnieju, oglądałem ich w czasie Rift Rivals i niczego dobrego tam nie pokazali. Wszystkie japońskie drużyny miały problem z early game, ich late game czy mid game też nie powalał. Zwycięstwa raczej z powodu dobrych draftów niż dobrej gry. Zgadzam się jednak, że Brazylia gra słabiej niż kilka lat temu. Ja poczekam na pierwszy mecz C9 - Kabum aby zobaczyć w jakiej formie są Brazylijczycy.
 
C 23

chao666

Użytkownik
Widzę, że jest delikatny odzew, więc nie będę tu sam przesiadywał. Fajnie, fajnie.
Cóż dziś inauguracja MŚ 2018, dlatego na początku podam typ długoterminowy.
Royal Never Give up wygra cały turniej - kurs 3.5

Według mnie to właśnie chiński zespół może w tym roku wygrać Worldsy. Mówisz RNG, myślisz Uzi. Nie wiem czy to nie był najlepszy sezon Uziego i reszty chłopaków w ich karierze. Wygrali wszystko co się da, począwszy od LPL Spring Splitu poprzez MSI, Demacia Cup, Rift Rivals kończąc na LPL Summer Splitcie. Finał wygrali 3:2 z iG o mały włos nie przegrywając 5-tej mapy. Udało im się jednak wytrzymać psychicznie i wygrać finał. Myślę, że ten zespół jest gotowy do wygrania Mistrzostw Świata mając na topie solidnego Letme, dwóch dopełniających się junglerów - Karse, który o dziwo nie jest zawodnikiem z Chin jak większość w rodzimej lidze, a Tajwańczykiem oraz najbardziej agresywnego junglera jakiego znam - Mlxg. Tylko on mógł zagrać AD bombą Jarvanem i wskoczyć w sam środek team fightu zabijając przeciwnego ADC. Na midzie gra Xiaohu, potrafi carrować swój team, kiedy bot lane ma słabszy dzień, przykładem może być tu penta Azirem w meczu z LGD Gaming. Do tego można trzeba wspomnieć jego tytuł MVP w LPL Summer Splicie w 2017. Supportem w RNG jest Ming bez którego Uzi nie masakrowałby tak przeciwników. Największą gwiazdą w drużynie jest AD Carry - Uzi, którego przedstawiać nie trzeba. Słynie ze świetnej gry Vayne, jednak ostatnio grywa dużo Kaisą i Xayahą, które w obecnej mecie są mocne i jeżeli tylko dostanie którąś z tych postaci do rąk to o wejście do finału przez RNG jestem spokojny, Finał jak wiadomo rządzi się swoimi prawami. Myślę, że to dobry kurs na wygranie Mistrzostw przez RNG.
 
C 23

chao666

Użytkownik
Muszę nadrobić wczorajszy dzień, bo dużo pracy mam niestety. Dziś spróbuję w ciemno obstawić na faworytów. Wolałbym wcześniej jakiś jeden ich mecz na Worldsach zobaczyć przed typowaniem, liczę jednak, że te dwie drużyny są o poziom wyższy niż ich rywale:
Edward Gaming - Infinity Esports - 1 ✅
G2 Esports - SuperMassive eSports - 1 ⛔
Dire Wolves - Edward Gaming - 2 ✅
Ascension Gaming - G2 Esports - 2 ✅

AKO: 1.52 ⛔
Myślę, że EDG dziś dwa mecze na luzie wygrają, chcąc potwierdzić, że będą się liczyć w walce o Mistrzostwo, a w fazie Play-In znaleźli się przypadkowo. Co to G2, nasza rodzima liga z Polakiem w drużynie. dlatego wszystkie mecze oglądałem i po dobrym Bo5 z Schalke 04 myślę, że dziś wygrają.

 
H 5

hnbl

Użytkownik
Nie zdążyłem wstawić typu na SuperMassive, ale na szybko bo zaraz się zaczyna mecz Dire Wolves - Infinity Esports 1.90 Unibet ✅

Infinity Esports wczoraj dopiero przylecieli do Korei, mieli problemy wizowe. Dire Wolves co prawda bez podstawowego junglera ale to bardzo solidny zespół. Obstawiam, że wygrają.
G2 przegra drugi mecz z SuperMassive, botlane robi różnicę, Perkz został łatwo zneutralizowany to samo będzie w drugim meczu.
Edit:
Dire Wolves wygrało, ale brak Shernfire widać wyraźnie, ich early game wygląda nie za dobrze a EDG to jeden z najlepszych zespołów na świecie, jeżeli chodzi o early game. Jak ktoś znajdzie -7.5 EDG handicap zabójstw u jakiegoś buka po kursie 1.7-1.6 to walić śmiało. Ja rano złapałem w Unibecie, teraz jest już -8.5 po 1.5 więc nie opłaca się moim zdaniem.
Ascension dzisiaj odpuszczam, dziwna drużyna która może sprawić niespodziankę, stylistycznie i SUP i G2 powinni im pasować, co nie zmienia faktu, że są ogromnym underdogiem. Dzisiaj spory plus więc nie ryzykuję ich, być może na żywo podczas meczu.
 
M 451

malizna

Użytkownik
Minął rok od moich typów, więc pora coś wrzucić. Na dzisiaj proponuję takie ako:
Gambit - G-Rex 2
DFM - Kabum 1
Kaos - Gambit 2
Ako: 3,13
@LVBET⛔
Co do pierwszego meczu i trzeciego, to moim zdaniem powinny być dosyć łatwe spotkania,nawet biorąc pod uwagę bo1. Drużyna z Chile przyleciała do Korei w sobotę, więc są praktycznie bez treningu i to widać. Zagrali kiepsko w 1 dniu rywalizacji i nie oczekuję poprawy. G-Rex powinien się tak samo rozprawić z Gambitem, są lepsi mechanicznie od swoich przeciwników i według mnie mają też lepsze makro. Co do meczu japońskiego DFM i brazylijskiego Kabum, uważam że górą z tego pojedynku wyjdzie drużyna z Azji. Oglądałem ich mecz z C9 gdzie praktycznie przegrali wygraną grę, są bardzo dobrzy mechanicznie i to nie jest niespodzianka, że postawili taki opór legendarnej organizacji z Ameryki Północnej. Ten region w systemie bo1 jest nieobliczalny przez swoją ciągłą agresję na mapie i to będzie dla nich spory plus w tym pojedynku. Brazylijski region jest gorszy niż w ubiegłych latach, przegrali swoje 2 mecze i moim zdaniem przegrają i ten.
E: urok bo1. Czekamy na weekend i bo5
 
H 5

hnbl

Użytkownik
G-Rex - Gambit
Gambit - Kaos Latin Gamers
G-Rex - Kaos Latin Gamers
Ako: 2.08 Pinnacle ✅

Zgadzam się z analizą kolegi powyżej i gram podobnie, z wyjątkiem DFM ( zostawiam na singla prawdopodobnie). Zamiast tego wrzucam drugi mecz G-Rex, które powinno skończyć grupę wynikiem 4-0.
G2 - SUP 2.55 Pinnacle ⛔
Na czwartek wchodzę w SUP po kursie 2.55, nie sądzę żeby G2 poradziło sobie z Turkami. Są słabszym zespołem i będzie im trudno wygrać ten mecz. Dzisiejszy mecz przebiegał dokładnie tak jak sobie to wyobrażałem, tank top, counter pick mid i dobry botlane. Do tego ban Heimerdingera i Hjarnan jest bezużyteczny. W drugim meczu G2 będzie musiało zaryzykować, co będzie ich stawiać w trudnej sytuacji tak czy siak. Value na SUP moim zdaniem
 
C 23

chao666

Użytkownik
Cóż już tak bywa, że jakiś faworyt zawsze przegra, G2 mnie zawiodło. Mimo, że z Europy jadą z trzeciego miejsca wygrywając gauntleta, nie sądziłem, że przegrają z drużyną z Turcji. Trzeba przyznać, że SuperMassive eSports nie zagrało dobrego meczu, za to dobrze rozegrali champion select, kontrując Akali Zileanem czy podbierając Tahm Kencha. Do tego brak komunikacji między Jankosem i Wadidem, kiedy jeden flashuje by zabić, a drugi w tym momencie zaczyna się cofać, nie wróży im to nic dobrego na tym turnieju. Drugi mecz na teoretyczni e łatwiejsze Ascension Gaming, mimo, że wygrany, również nie zachwycał.
Dire Wolves wygrało, ale brak Shernfire widać wyraźnie, ich early game wygląda nie za dobrze a EDG to jeden z najlepszych zespołów na świecie, jeżeli chodzi o early game. Jak ktoś znajdzie -7.5 EDG handicap zabójstw u jakiegoś buka po kursie 1.7-1.6 to walić śmiało. Ja rano złapałem w Unibecie, teraz jest już -8.5 po 1.5 więc nie opłaca się moim zdaniem.
O widzisz, to nawet nie wiedziałem, że można takie typy obstawiać, Fortunka zatem słaba do obstawiania LoLa, tam tylko wygrana czy przegrana. Było 7-11 więc typ by Ci wszedł. Mimo, że Dire Wolves grało na mocne EDG to nie mieli kompleksów, jutro wraca ich gwiazda Shernfire i zobaczymy czy ten temperamentny Malezyjczyk sprosta presji, bo po tak dobrym pierwszym dniu dla Wolvesów fani będą od nich jeszcze więcej wymagać.
Kolega wyżej podał solidne typy na jutro, więc nie ma co ich powtarzać tylko z nich skorzystać. Zastanawiam się tylko czy nie zagrać na Japończyków w drugim meczu na C9. Kurs bardzo wysoki. DFM ładnie się pokazało w pierwszym dniu i przegrało mecz z Amerykanami tylko dlatego, że zabrakło im doświadczenia, które Cloud9 miało. C9 przespało wiosenny split by w lecie zając 2 miejsce w Ameryce. Musieli przejść przez gauntleta pokonując średnio spisujące się TSM w finale. Jakoś ich gra nigdy mnie nie powalała. Do tego wiemy jak kończą drużyny z Ameryki na Worldsach. Japonia zagrała solidnie i dobrze mechanicznie. Jutro grają ostatni mecz. Jeżeli C9 wygra jutro pierwszy mecz i będzie pewne awansu to może ten mecz nie zlekceważyć, ale jeżeli choć trochę stracą koncentracji to DetonatioN FocusMe mogą to wykorzystać.
Cloud9 - DetonatioN FocusMe - 5.15 ⛔
E: Drugi mecz tych drużyn również wyrównany. Najpierw niezły steal Barona przez Syndrę, która chwile później zostaje wyłapana przez LeBlanc i Urgota, przez co również ginie Nocturne i Baron power play wynosi -1500 golda. W ostatnim team fighcie Nocturne ultuje LB, która ma Zhonyie czego nie bardzo mogę zrozumieć. Tak czy inaczej DFM masakruje Brazylijczyków w dogrywce i chętnie zobaczę ich kolejny mecz.
 
C 23

chao666

Użytkownik
To co ostatni dzień fazy grupowej Play-inów. Bez zbędnych słów mamy tu dwa mecze, które powinny siąść:
SuperMassive eSports - Ascension Gaming
Infinity Esports - Dire Wolves
Ako: 1.50 ⛔
Dla odważnych można dorzucić tu typ hnbl na SuperMassive eSport w meczu z G2. Nie wiem czemu kursy nadal się nie zmieniły i na SM mamy 2.52, to spore value patrząc na słabą grę G2. po tym sezonie myślę, że Hjarnan opuści drużynę. Jeżeli zbanują mu jutro Heimerdingera to, SM powinno mecz wygrać. Kiedyś świetną synergie miał Jankos z Perkzem ciągnąc cały team razem z solidnym Wunderem na topie. Dziś już tego nie widzę. z Drugiej strony jest to nadal drużyna z Europy, która jest faworytem tej grupy i nie można jej lekceważyć.
SuperMassive eSports - G2 Esports - @2.52 ⛔
Jako wisienkę na torcie zobaczymy mecz EDG z DW. Raczej nie ma tu co obstawiać na Dire Wolves, bo EDG w tej fazie bawi się pickami i masakruję kolejno przeciwników. Liczę tu jednak na miłe dla oka spotkanie.
E: Dzisiejszy dzień to totalny młyn, najpierw INF wygrywa na chińskie EDG czego nikt kompletnie się nie spodziewał, teraz pokonują DW do którego powrócił podstawowy jungler. Zobaczymy co dalej będzie.
 
M 451

malizna

Użytkownik
Ja uważam, że jednak G2 to jutro wygra. Pierwszy mecz przegrali na własne życzenie, słaby draft i mam wrażenie, że lekko zlekceważyli przeciwników. Botlane na pewno opuści organizacje po sezonie. Oprócz okresu, gdzie grało się pod jednego carry, to grali po prostu kiepsko i byli jednym z najgorszych duetów na dolnej alei w całym lcs. Kto za nich? Ktoś młody, czy powrót Zvena i Mithyego?
 
H 5

hnbl

Użytkownik
G2 - SUP Under 20.5 kills 1.97 Pinnacle ⛔

Wrzucam jeszcze taki typ przed mecze, bo dzisiaj rano wystawili kursy. W meczach SUP jest zazwyczaj mało killi, ponieważ grają powoli i kontrolnie, chcą przeciągnąć grę do momentu w którym adc będzie miał itemy. Nie powinno być inaczej w tym meczu, ale jak zawsze, polecam poczekać na draft i wtedy dopiero skorzystać ewentualnie z typu. Standardowa kompozycja premiuje SUP.
Edit: To jest właśnie Bo1, już po drafcie wiedziałem, że typ będzie zły i SUP ma małą szansę na wygranie. Cassiopeia jako carry midlaner to zły pomysł, powinien tam być utility pick jak Karma, Lulu, Galio, Zilean itd. Carry toplaner też był kiepskim pomysłem. Zrzucam to trochę na karb tego, że SUP grało blue side. Jeżeli dojdzie do tie-breakera i SUP będzie miało red side, draft do tego o którym wspomniałem, to będę ponownie na nich grać. Na razie minus
 
C 23

chao666

Użytkownik
Kto za nich? Ktoś młody, czy powrót Zvena i Mithyego?
Wątpię by ktoś kto dostał szanse gry w Ameryce wrócił z własnej woli do Europy. Po prostu zawodnicy zarabiają tam znacznie więcej.
Nie idzie mi typowanie zwycięscy meczu. Spróbujmy pobawić się tak:
SUP - G2 - 1st Blood - 1.84 pinnacle ✅
Dogrywka o wejście do play-offów, liczę, że król first blooda zrobi co do niego należy i końcu będę mógł postawić przy typie plusa.
 
kary12 2,7K

kary12

Użytkownik
Rozlosowano pary finałowe play-in. Niestety raczej nie możemy spodziewać się żadnej niespodzianki, więc jeśli faworyci w ogóle utracą mapy to będzie lekkie zaskoczenie. Także oto pierwsza oferta bukmacherów na te mecze:

Cloud 9 - Gambit Esports @ 1.02 ✅
No tutaj tak niski kurs lekko mnie zdziwił, spodziewałem się coś w stylu nawet 1.20, a tutaj 1.02. Cloud 9 nie przeszło tych play-inów bez żadnych komplikacji, co prawda udało im się wygrać z każdym, ale mieli dwukrotnie problemy na japońską organizację DetonatioN FocusMe. Kabum raczej bez problemów przeszli. Z pewnością Cloud 9 nie chciało pokazywać niczego nowego, typowe picki, a tamte drużyny i tak nie miały nic do stracenia, bo byli ogromnymi underdogami. W tym meczu największą różnicę będziemy mogli zobaczyć na midzie, Kira taki sobie turniej, może jeden dobry mecz na cztery, ale dwie gry na G-Rex w jego wykonaniu naprawdę bardzo słabe. Myślę, że żaden jungler nie zdominuje w tym meczu, Blaber na razie tak sobie gra, Diamondprox też bez szału. Jak dla mnie szybkie 3-0 dla C9, Gambit gdy mierzyło się na G-Rex nie miało absolutnie nic do powiedzenia, podobnie powinno być na C9.
Edward Gaming - DetonatioN FocusMe @ 1.01 ✅
Japońska drużyna i tak już odniosła sukces wychodząc z grupy w play-in. Żadnych szans na EDG, co prawda chińska ekipa potknęła się raz na Infinity Esports, ale wydaję mi się, że w bo5 z pewnością nie stracą żadnej mapy. DetonatioN FocusMe na tym turnieju jak na nich tylko jedna słaba gra na Kabum, ale poza tym dość solidny występ. EDG to jednak 5 klas wyżej.
G2 Esports - Infinity Esports @ 1.03 ✅
Pierwszy dzień dla G2 był naprawdę zły, przegrana z SuperMassive i męczarnia z Ascension. Podobno była to kwestia zdenerwowania. Na pewno na bardzo duży plus dotychczasowy występ Jankosa na worldsach, gra naprawdę świetnie i nawet w tej grze przegranej na SuperMassive pokazał się z dobrej strony. Na pewno zdenerwowanie można zaobserwować ze strony Perkza, ostatnią grę na SuperMassive zagrał dobrze, reszta tak średnio. Na razie nie podoba mi się jego występ. Botlane solidnie, a Wunder gra swoje, na pewno nie jest utrudnieniem dla tej ekipy. Myślę, że tutaj tak jak w poprzednich dwóch gra, szybkie 3-0 i do domu. Może Infinity coś ugra, ale raczej małe szane. Udało im się ugrać jedną mapę na EDG, podobnie jak G2 wyglądali tragicznie pierwszego dnia, ale potem się obudzili. Pokonali EDG i Dire Wolves i tym samym wyszli z drugiego miejsca. Wydaje mi się, że był to przypadek przy pracy, na pewno ze strony Infinity można wyróżnić Cotopaco (midlanera), który gra dobry turniej. Może uda mu się przekopać Perkza i tak ugrają jedną mapę.
G-Rex - SuperMassive @ 1.30 ✅
Naprawdę dobry kurs na G-Rex. Dla mnie ich zwycięstwo jest oczywiste. Jako jedyna drużyna zdominowała wszystkich i w każdym meczu wygrywając do zera bez żadnego problemu. Może nie mieli jeszcze jakoś bardzo wymagającego przeciwnika, ale czy takim jest SuperMassive. Turecka ekipa zwyciężyła pierwszego dnia na G2, ale gdy ekipa Jankosa wzięła się do roboty dnia trzeciego, to już to samo SuperMassive nie miało za wiele do powiedzenia. W tie-breaku G2 kompletnie ich zniszczyło do zera, druga ich gra była trochę bardziej wyrównana, ale i tak G2 zwyciężyło. Wydaje mi się, że G2 przez brak pewności siebie przegrało tą pierwszą grę, troche zdenerwowanie też im się wkradło w grę. Brawa dla SuperMassive, że wykorzystali błędy przeciwnika. W tym meczu widzę maksymalnie jedną mapę ugraną dla SuperMassive, w każym aspekcie G-Rex wygląda lepiej. Może ugrają coś jak Zeitnot kliknie 1v9. Bardzo czekam na handicapy na ten mecz.
 
C 23

chao666

Użytkownik
Zgadzam się z kolegą wyżej, że o niespodziance nie ma mowy. Dla lubiących cyferki, statystyki zawodników z fazy Play-In.

Nie wiem jak oni wyliczyli KDA Hjarnanowi, ale ok. Jankos na dobrym 8. miejscu. Cały skład GRX w pierwszej 11tce, także WOW.
Ja spróbuję pójść nieco ryzykowniej i zagram tak:
Cloud 9 - Gambit Esports - zwycięzca 1.mapy @ 1.21 ✅
Edward Gaming - DetonatioN FocusMe - zwycięzca 1.mapy @ 1.14 ✅
G2 Esports - Infinity Esports - zwycięzca 1.mapy @ 1.26 ⛔
G-Rex - SuperMassive @ 1.35 ✅
Ako: 2.35 ⛔
Jeżeli GMB czy DFM miałoby ugrać jedną mapę to myślę, że to może się wydarzyć przy stanie 1:0, 2:0. Pierwsze mecze pojadą na pełnej. INF raczej nie ugra żadnej mapy G2, których w pierwszym dniu zjadł stres? Odległe miejsca w statystykach całej drużyny w tym dopiero 28. miejsce marksmana INF. Sądzę, że G2 wygra łatwo 3:0. Turcy trafili chyba najgorzej jak mogli, na rozpędzone GRX, które wygląda po fazie Play-in najlepiej są kompletni w grze indywidualnej i zespołowej. Myślę, że też tu SuperMassive nie ugra żadnej mapy. Jak będzie? Zobaczymy już o 6:00 rano.
Typy z Fortunki.
E: G2 swoimi draftami niszczy mi psychikę. GrabbZ chyba pierwszy wyleci przed Hjarnanen. Mając first picka i open Urgota, Wunder pickuje Aatroxa, który ma zaledwie 28% win ratio na Worldsach. Ja rozumiem, że to jego komfortowy pick i na LCSach nim wymiatał, ale ludzie nauczyli się już na niego grać, stąd takie a nie inne win ratio. Do tego Hjarnan na Kaisie mnie nie przekonuje, wystarczy sobie porównać agresywną Kaise iBoya do Kaisy Hjarnana. Liczyłem na szybkie 3:0, a tu INF stawiło spory opór.
 
M 451

malizna

Użytkownik
3:0 C9 @1,62 sts⛔
Co tu można napisać, różnica umiejętności może poza junglerem jest olbrzymia. Amerykanie biorą to szybko i lądują w mistrzostwach świata.
Na jutro:
T-Rex -1,5 @1.8 ✅
Nie będę się ty rozpisywał bo potem wychodzi jak wychodzi ???? . Ekipa z Wietnamu zagrała super w 1 fazie play-in. Turcy ugrali na G2 jedną mapę, ale wydaje mi się, że Europejczycy pokpili wtedy sprawę. Potem 2 szybkie wygrane ekipy Jankosa, a obecnie T-Rex to mniej więcej podobny poziom co G2
E: Powrót do typowania i drugi minus. Trochę przeceniłem C9, w grupach będą mieli bardzo ciężko o 2,3 zwycięstwa
 
kary12 2,7K

kary12

Użytkownik
Tak naprawdę bardzo ciężko jest przewidzieć wszystko, co wydarzy się w fazie grupowej, która zbliża się wielkimi krokami. W tej fazie turnieju jest już wiele wyrównanych drużyn, aczkolwiek jak zawsze znajdziemy faworytów. Ja tak przewiduje pozycje w grupach na koniec fazy grupowej:

Zauważyłem trzy godne uwagi bety na fortunce i tutaj wchodzę w nie mocno, bo jakoś nie widzę szans na nie wejście tego. Zakład polega na tym, która drużyna ostatecznie lepiej zakończy mistrzostwa:
Fnatic - G2 @ 1.52 - Pierwsze primo, Fnatic jest lepsze od G2. Drugie primo, Fnatic ma jednego ciężkiego rywala, G2 potencjalnie dwóch, trzech. Trzecie primo, W G2 gra dwóch graczy, reszta się patrzy, Perkz tragiczna forma. Fnatic może się bić nawet o pierwsze miejsce jak dobrze pójdzie, G2 nie ma podjazdu do Afreeca Freecs i Flash Wolves.
RNG - EDG @ 1.35 - Podobna sytuacja, RNG jest dużo lepszą drużyną od EDG. EDG w tym sezonie słabo, w playoffach LPL odpadli już w ćwierćfinale, awansowali po gauntlecie. W play-inach na słabiutkie drużyny radzili bardzo średnio. RNG raczej zajmie pierwsze lub drugie miejsce, raczej nie widzę szans na trzecie, C9 i Vitality to drużyny co najmniej o klasę gorsze od Gen. G i RNG. EDG ma szansę na top 2, ale z pewnością nie mają podjazdu do KT Rolster.
KT Rolster wygrają grupę C @ 1.20 - KT Rolster i trzy średnie drużyny, jak to się skończy? Bardzo prosto. 6-0 i dawać następną fazę. Zdominowali ładnie sezon w LCK, wydają się najlepszą drużyną z Korei. Liquid nie ma podjazdu, EDG może urwie jedną mapę, ale też raczej nie, a MAD przegrali z Flash Woles 3-0 w finale LMS, więc też raczej są średniakami. Każde inne rozwiązanie niż KT na pierwszym miejscu będzie ogromnym zaskoczeniem.
@ 2.46
 
C 23

chao666

Użytkownik
To już dziś, 16-ście najlepszych drużyn globu walczyć będzie o tytuł Mistrza Świata, Aktualnie kurs na zwycięstwo całych Worldsów przez RNG wynosi @ 2.6, ja złapałem kurs na @ 3.5. Z racji tego, że oficjalnym sponsorem transmisji Mistrzostw na streamie u Nervariena jest STS, to myślę, że mogą mieć bogatą ofertę z tego turnieju. Zwycięzce podałem we wcześniejszym poście, idąc tym tropem obstawie MVP turnieju - Uzi - @ 3.00 sts
Może jak kolega wyżej podam jeden typ z fortunki:
Flash Wolves - Team Liquid @ 1.45 (kto dalej zajdzie)
Myślę, że FW ma łatwiejszą grupę i wyjdzie z 2. miejsca. Mieli świetny sezon letni na Tajwanie, chyba tylko jeden mecz przegrali w sezonie zasadniczym. Finał szybkie 3:0 na MAD team. Mam nadzieję, że Maple utrzyma poziom ze splitu i poprowadzi kolegów do awansu. Liquid również zwycięzca letniego splitu w Ameryce, jednak na trudniejszą grupę i myślę, że jak zawsze amerykańskie zespoły na Worldsach zawodzą to odpadną w fazie grupowej.
Na jutro: sts
KT Rolster - Team Liquid @ 1.22 ✅
Mistrz Korei versus mistrz Ameryki, brzmi ciekawie jednak Ameryka nie ma podjazdu w tym meczu.
Edward Gaming - MAD Team - suma zabójstw (- 21.5) @ 1.80 ⛔
Nie wiem czego spodziewać się po MAD, jeżeli EDG jak to zwykle lubi robić rozpędzi się w early game to może być mało killi i szybkie zwycięstwo chińskiej organizacji.
Phong Vu Buffalo - Flash Wolves - suma zabójstw (+23.5) @ 1.80 ⛔
Wietnam kontra Tajwan. liczę na dużo zabójstw.
Afreeca Freecs - G2 Esports @ 1.22 ⛔
G2 to samo co Team Liquid, raczej przegra w tym meczu.
Royal Never Give Up (-7.5) - Cloud9 @ 1.75 ✅
Jak RNG ma być kandydatem do wygrania Worldsów to powinien być pogrom w tym meczu.
Gen.G (-7.5) - Team Vitality @ 1.80 ✅

Tu chyba biorę zwycięstwo Vitality ze względu na to, że gra tam dwóch naszych rodaków. Ja wiem. że Gen.G to ten sam zespół, który wygrał rok temu Worldsy pokonując same SKT T1 3:0 w finale tylko pod zmienioną nazwą (Samsung Galaxy). Chłopaki z Vitality nieraz mówili, że jadą na Mistrzostwa bez presji, mają ciężką grupę i jeżeli awansują dalej to będzie zajebiście, jeżeli nie, nic się nie stanie. Liczę, że w grze bez presji odpalą się i po wyrównanej mapie przegrają z koreańską drużyną,

Typy niektóre szalone, ale tak jak mówiłem bawię się tymi Mistrzostwami.
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Witam. Pytanie dla osob, ktore Ogarniaja temat : w meczu Flash- Bufallo 1xbet wystawil kursy over na mecz 21.5 po 1.84 i over fragow 22.5 po 1.88. Czy suma pkt w pojedynku równa sie ilości fragow? Chciałem zagrac over zabójstw i nie wiem czy dobrze zrobię jak wybiorę ta linie 21.5
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom