>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

16. Grand Prix Rosji [28 września - 30 września 2018]

Status
Zamknięty.
P 254

pablo95

Użytkownik
Panowie,to może napiszemy wspólna skargę na której zawrzemy wszystkie kupony. Jeżeli sprawa będzie dotyczyć kilku graczy może być poważniej potraktowana niż jeżeli każdy pojedynczo opiszę sprawę
smowky podeslac CI kupony? zajmiesz sie tym? do Curacao trzeba pisac w jezyku angielskim a ja kuleje w tym jezyku
 
S 6,1K

smowky

Użytkownik
smowky podeslac CI kupony? zajmiesz sie tym? do Curacao trzeba pisac w jezyku angielskim a ja kuleje w tym jezyku
Ok,możecie mi podesłać nr kuponów,postaram się w najbliższym czasie do nich napisać.Myślicie,że pisanie do nich jest najlepszym rozwiązaniem? Może lepiej napisać do Surebety.pl i im opisać sprawę
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
mark1973 ja juz szukam zakladu na to ze Bottas nie bedzie liderem po 1 okrazeniu. Mega dluga prosta zaraz po starcie za ktora bedzie mozna fajnie sie schowac w tunelu aerodynamicznym. W tamtym roku Vettel nie obronil Pole Position i stracil swoja pozycje juz na dohamowaniu do zakretu numer 1 na rzecz wlasnie Bottasa. Najlepszy bylby zaklad dwudrozny bo na przyklad u ruskiego zlodzieja trzeba dokladnie okreslic kto bedzie liderem po pierwszym okrazeniu.
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
mark1973 ja juz szukam zakladu na to ze Bottas nie bedzie liderem po 1 okrazeniu. Mega dluga prosta zaraz po starcie za ktora bedzie mozna fajnie sie schowac w tunelu aerodynamicznym. W tamtym roku Vettel nie obronil Pole Position i stracil swoja pozycje juz na dohamowaniu do zakretu numer 1 na rzecz wlasnie Bottasa. Najlepszy bylby zaklad dwudrozny bo na przyklad u ruskiego zlodzieja trzeba dokladnie okreslic kto bedzie liderem po pierwszym okrazeniu.
Wlasnie miałem pisac do Ciebie gdzie tego szukac bo sadze ze Bottas przepusci Lewisa już na starcie albo wmiesza sie Seb.
W fortunie zawsze byl zaklad na to ale teraz do pupa bo buki przeglądają forum i kurs bedzie slaby. W razie czego post do usunięcia
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
GP Rosji - wyścig, niedziela 13:10

Lider po 1 okrążeniu:
Hamilton @ 3.50 ⛔
Vettel @ 7.00 ⛔
Inny kierowca @ 21 ⛔
Bukmacher: ruski zlodziej/Unibet/STS


Odpowiednio stawkujac kazdy zaklad kurs powinien wyjsc nam okolo 2.00 na to, ze Bottas nie bedzie lider po 1 okrazeniu. W tamtym roku Vettel startujacy z PP szybko ulegl Bottasowi ktory startowal z P3 i ladnie podciagnal sie w strudze czystego powietrza za Sebem. Mamy bardzo dluga prosta tuz po starcie i bedzie bardzo ciezko obronic tutaj 1 pozycje. W tym roku role moga sie odwrocic i to Vettel moze wyjsc zwyciesko tuz po starcie. Sytuacja moze byc troche podobna do tej ze Spa i moze sie okazac, ze kierowcy startujacy za plecami lidera tuz po starcie na dlugiej prostej skorzystaja na jezdzie bez oporu powietrza. Do tego Mercedesy maja caly pierwszy rzad dla siebie i moga rozegrac to tak, ze Hamilton od razu wejdzie na wewnetrzna Bottasowi a ten bedzie mial za zadanie obronic sie przed Ferrari po zewnetrznej na dohamowaniu do zakretu numer 1. Jak ktos nie ma dostepnej opcji &quot;inny kierowca&quot; to moze zagrac Raikkonena. Zaden z innych bolidow nie przewiduje zeby wysunal sie na prowadzenie.
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
GP Rosji - wyscig
Zwyciezca 1 okrązenia-zawodnik z 1 miejsca na starcie : typ NIE⛔
kurs 2,47 fortuna
Kolega ranczo0123 juz wszystko opisał. Ja mam takie wrazenie ze po pierwszym okrazeniu liderem bedzie Seb, który złapie smuge powietrza od Bottasa i minie oba Mercedesy. Nie bez szans jest Kimi bo wiadomo ze czerwoni maja dobre starty i moze byc tak ze Vettel minie Bottasa a Kimi Hamiltona, ale to tylko przypuszczenia, róznie dobrze moze być karambol, niemniej jednak uwazam ze Bottas nie wygra pierwszego kółka.
Jeszcze mam dwa typy które mi chodzą po głowie
Max Verstappen miejsca 1-6 kurs 1,7 Fortuna✅
Redbulle tutaj szybkie, tor nadaje sie do wyprzedzania, wiec mimo ze Max rusza z 18 pozycji sadze ze do P6 powinien spokojnie sie przebic. Warunek taki ze po drodze nie bedzia uczestnikiem jakiegoś karambolu
EDIT: Co do wyprzedzania, moze nie jest idealny, ale to nie to co Singapur i Monako, sa dwa trzy miejsca co swietnie nadaja sie do tego manerwy i taki kierowca jak Max w szyblim bolidzie, mysle ze sobie poradzi, szczególnie ze puszki dobrze prowadza sie w zakretach a dobre pokonanie ich zwieksza szanse na dobre wyjscie na prostą. Typ pozostaje niezmienny
I drugi bardziej ryzykowny
Vettel win kurs 5,25 fortuna⛔
Dlaczego Seb? ano jakos tak sie dzieje, że jak murowanym kandydatem do zwyciestwa jest Ferrari i Vettel to coś nie wychodzi, albo deszcz spadnie, albo strategia zawalona i wtedy Merc wygrywa. I było tez tak jak Hamilton i Mercedes byli prawie pewnymi kandydatami do wygranej to zdarzało sie ze coś nie poszło po mysli. W Sochi Mercedes wydaje sie szybszy ale zobaczymy jak to bedzie na długich przejazdach, czy nie wydarzy sie coś nieprzewidywalnego, czy strategia nie zawiedzie. To F1 i moga być karambole, awarie itp. Kurs ponad 5 na pewno warty by za drobne spróbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
GP Rosji - wyścig, niedziela 13:10
Hamilton - Bottas @ 1.55 ✅
Magnussen - Verstappen @ 1.70 ✅
AKO: 2.63 (real 2.31) ✅
Bukmacher: Totalbet/Millenium/STS

Na szybko bo zaraz wyscig. Jesli nie bedzie tutaj zadnego defektu Lewisa to bedzie on spokojnie przed Bottasem. &quot;Niełatwo będzie powiedzieć Valtteriemu, że nie może ścigać się z Lewisem o zwycięstwo&quot; – mówił Toto Wolff po kwalifikacjach. Strategia Mercedesa jest jasna. Hamilton musi zdobywac jak najwieksza liczbe punktow za wszelka cene a Bottas ma byc jego wingmanem.
Verstappen startuje z 18 pola za nadprogramowe wymiany elementow jednostki napedowej zas Magnussen z 5 pola jednak tempo i bolid zdecydowanie po stronie Red Bulla. Do tego hipermiekka mieszanka, ktora po kilku okrazeniach sie rozleci w bolidzie Haasa a w bolidzie Maxa nowiotkie podejrzewam ultramiekkie opony sklaniaja mnie do pogrania na mlodego Holendra.

Brak SC @ 3.15 ✅
Bukmacher: Totalbet

Kurs bardzo wysoki a przeciez jest to tor z szerokimi poboczami. Jedyne zagrozenie widze w tym, ze moze byc kraksa tuz po starcie w zakrecie numer 1. Jesli jednak zadnej kolizji na poczatku nie bedzie to taki kursik jest bardzo smakowity.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom